Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2003., 20:00   #41
Quote:
Shtefitza kaže:
Nadam se da ti nije zao sto si nosila igracke bas u taj vrtic. .

Nije mi žao ali ne mogu a da se ne pitam.....
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 10:05   #42
Nemoj
Ti si plemenita i zeljela si pomoci i razveseliti djecu od koje vecina ljudi okrece glavu. To sto si ti dobila jednog malog daunica ( jako si ih slatko nazvala ) nema nikakve veze s tim.
Posto je bila indikacija u mojoj trudnoci da je malena mozda daun ( u 14 tjednu su joj vidjeli cistu na glavi) puno sam procitala o tome. To se jako tesko ( ponekad je i nemoguce) vidi na ultrazvuku, nema veze sa godinama rodilje ( najnovije spoznaje) jednostavno se dogodi. Nije nicija krivnja. Nemoj se muciti sa takvim razmisljanjima, uzivaj u svojoj djeci
penelopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2003., 22:36   #43
divim se dici... oni su sposobna volit bez obzira na to kakvi smo i sta im radili. mislim da neki ljudi ne zasluzuju dicu, ni ljubav koju su oni sposobni pruzit. u niscm im ne mozemo parirat, ni inteligenciji, ni iskrenosti, ni ljubavi, ni humoru. obozavam ih
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2003., 03:05   #44
Tek sam sad vidjela ovaj topik i sad sjedim za kompjuterom i placem ko budala. Ovo s voluntiranjem sto je magic napisala je jako dobra ideja pa kanim to i napravit prvom prilikom.
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2003., 09:43   #45
Unhappy

Quote:
Nemojte ovaj topik čitat na poslu, dugo će vam trebat da ponovo dođete sebi
Kloega mi govori da se okrenem i pogledam problem koji trebam rijesiti a meni oci pune suza
R2D2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 18:36   #46
Taj mi je topic promakao, ali zasigurno zavredjuje up-date...ima nas koji radi ovakvih stvari puno vise vole forum....
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.