Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2008., 15:21   #41
Aida, zašto misliš da je tvoj brat nesposoban?
Mislim, radi se o NJEGOVOJ ženi, o NJEGOVOJ djeci, o NJEGOVOM braku... dakle, o NJEGOVOM životu. Čovjek je odrastao, punoljetan, pretpostavka je da je kompetentan (jedino ako mu sud nije dodijelio skrbnika ).
Zbog čega misliš da nije sposoban upravljati svojim životom i rješavati svoje probleme? A ako je stvarno nesposoban, kaj se onda čudiš da se žena razvodi od njega?!
Uostalom, za sve te "grozne" stvari koje ona radi si najvjerojatnije čula od njega, zar ne? I ti si 100% sigurna da je sve to istina i da je potpuno objektivan čovjek kojega je žena ostavila? Ma daj, kako da ne.....
simple mind is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 15:31   #42
Quote:
simple mind kaže: Pogledaj post
jesus, pa naravno da postoje SVAKAKVI (ne)roditelji, bez obzira na spol. samo, nije točno da se djeca UVIJEK daju na skrb majci. da, daju se puno češće, ali činjenica je da očevi jako, jako rijetko traže da djeca ostanu s njima.
Moja ex je od 13. do 25. godine bila narkomanka. I dijete je pripalo njoj. Kakva mora biti majka da cSS dodijeli dijete ocu koji želi i može skrbiti o svom djetetu?
Zašto se stalno ponavlja statistika da 99,9999999999999999 posto majki traže i žele skrbiti za djecu? Ta statistika mome djetetu, kojemu s majkom nije dobro, ne znači ama baš ništa.
I ne pitajte me što sam vidio u njoj!
žalosna sova is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 15:18   #43
Draga Proudence, vidiš trun u oku mom, a brvno u svom ne vidiš ... Bože me sačuvaj takvih kao što si ti,
a sve ovo što si ti tu nadrobila, ja uopće nisam navela da želim učiniti....
Aida* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 16:47   #44
Quote:
_Prudence_ kaže: Pogledaj post
Ti nemaš nikakva prava procjenjivat koliko neka majka voli svoju djecu niti imaš ikakva prava kretat u borbu oduzimanja djece nekoj majci jer po tvom nekom kriteriju ona ne daje ljubav njima koliko ti daješ svojoj!

Što je tebi? Što ti sebi umišljaš? Ne želiš je ogovarat jer je to tobože neprimjereno a želiš krenut u borbu za skrbništvo da tvoj brat dobije djecu.

Ne bi li se tvoj brat i ta žena trebali brigati oko toga?

Sramotnoj je što neke žene sebi umišljaju!

Ti bi djecu majci otimala?

To da si rekla da ih tuče, mlati, da je narkomanka, alkoholičarka, pa mi je razumljivo, ali to što tvoj brat nju više voli nego ona njega, ma daj....sramota!

Zamisli da tvoj muž ima sestru koja smatra da ti nisi dovoljno s djecom zato jer imaš problema u braku i da po forumima se raspituje kako da sredi da ih dobije tvoj brat a da ti ostaneš bez djece.

Bože sačuvaj.
Nije ona rekla da kreće u borbu da se njenom bratu dodijele djeca. Slažem se da se načelno ne treba petljati u nečiji brak, ali su mi njeni osjećaji razumljivi.
Zašto je stalno napadaš?
Žena ima pravo pitati.
nina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 16:57   #45
Quote:
žalosna sova kaže: Pogledaj post
Moja ex je od 13. do 25. godine bila narkomanka. I dijete je pripalo njoj. Kakva mora biti majka da cSS dodijeli dijete ocu koji želi i može skrbiti o svom djetetu?
Zašto se stalno ponavlja statistika da 99,9999999999999999 posto majki traže i žele skrbiti za djecu? Ta statistika mome djetetu, kojemu s majkom nije dobro, ne znači ama baš ništa.
I ne pitajte me što sam vidio u njoj!
šta si vidio u njoj
duka24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 17:28   #46
Draga Aida, ono što ti većina ovdje želi preporučiti je samo to da se makneš i pustiš ljude da rješe svoj problem. Sve se može rješiti, pa nije ni razvod braka katastrofa, ali pusti ih da to sami rješe kako god znaju, a nakon nekog vremena sve će biti znatno bolje za njih i za vas , samo treba vremena , snage i mudrosti.
lescolxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2008., 03:32   #47
Pa nek ostane u braku na papiru s njom a nek ima i on svoj zivot, tj nek nadje neku djevojku i zaljubi se. Onda nije vise trokut nego ovako ima nekoga a djeca se odgajaju skupa. Nek vidi da li ce to napraviti neki preokret.

Eh sad on niposto ne bi smio da se udvara svojoj trenutnoj zeni vec da se na romanticnom i ljubavnom planu totalno distincira. Moze joj jednostavno reci, nema problema prihvatam ovakvo stanje s tim da posto ja i ti nismo vise zvanicno muz i zena osim na papiru i ja imam slobodno pravo biranja. Nek pocne trenirati, trcati, ici u teretanu, oblaciti najbolju gardarabu, izlaziti na rucak vecere sa drustvom, ici preko vikenda na more, na izlete, i upoznavati sto vise prijatelja a posebno prijateljica.

Nek se dobro provodi a da ujedno bude odlican otac, pa kad se totalno zaljubi u neku drugu a u medjuvremenu stvori dobru relaciju sa djecom a i zenom kao njihovom majkom u smislu odgajanja djece - onda se lako dogovorit kao roditelji kako nastaviti dalje. Znaci diplomatski ali pametno samo naprijed. Niposto praviti scene. I padati na koljena, a isto tako niposto prijetiti sudom dok sve konce nema u rukama.

Ja znam djevojku koja je slicno postupila, mada je situacija bila razlicita ali i ona je ludo volila drugog a on je odlucio da bude sa nekim trecim. Kad je on vidio da ona ima bolji zivot i da moze bez njega, tj. da ima ne jednog zainteresovanog kandidata vec na desetine..njih....koji jedva cekaju da budu s njom i to sve bolji od boljeg i uspjesniji od njega ---- a ona njega je volila!!!! Stavila sebe na prvo mjesto frizura, farba, ten, treninzi, dobro tijelo, lijep izgled, dotjerana, nezavisna, gardaroba, skolovanje, putovanja, lova i provod.... onda je on brze bolje poletio nazad i nije ga prihvatila tek tako. Sad ona njega uzima nazad samo kad njoj to odgovara pa je sa svojom inteligencijom dosla do toga da ima ne samo njega vec i zivot kakvim je zeljela. Sad on sve prihvata. Znaci sve je moguce. Pozdrav bratu i prenesite mu ovu poruku.

Zadnje uređivanje hagendaz : 10.04.2008. at 03:36. Reason: .
hagendaz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:58.