Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2009., 20:35   #41
Quote:
bonislav kaže: Pogledaj post
BreDžo, kakav si ti to bre čovek?

Keksu si rekao da usreći čovječanstvo i baci se u bunar, sjekiri govoriš da si puca u glavu...jel znaš da činiš kažnjivo djelo?
Joe ti je ko Hanibal Lektor....ako čovjek ne pripazi,nakon par minuta razgovora s njim, dođe mu da se ubije....

...naravno, šala Joe...nemoj sad o nekim plemenima,pokatoličenim srbima,teškim drogama popa Dukljanina i sl.
boogyman is offline  
Old 02.03.2009., 20:44   #42
Quote:
bonislav kaže: Pogledaj post
BreDžo, kakav si ti to bre čovek?

Keksu si rekao da usreći čovječanstvo i baci se u bunar, sjekiri govoriš da si puca u glavu...jel znaš da činiš kažnjivo djelo?
Sugestije punoletnim osobama ne podležu krivičnom gonjenju! , ali ako se dokaže da preminula osoba ima psiho diagnozu , e onda me eventualno i mogu goniti!
Mislim da bi u tom sudskom slučaju dobro došao HHO! , oni su moderni , pa bi isterali nešto!
joe enter is offline  
Old 02.03.2009., 20:47   #43
Quote:
bonislav kaže: Pogledaj post
I ja sam čuo da Miškec to nikad nije rekao, al eto...
Ma bajka i pričetina , ali eto ima koji to zaista tako kapiraju , i uzvraćaju na jeftin način!
Zato sam sugerisao datu radnju sa pištoljem!!
joe enter is offline  
Old 02.03.2009., 20:47   #44
Quote:
savo kovacevic kaže: Pogledaj post
Slicna je idiotska mistifikacija oko one izjave Nikole Tesle ,koju on naravno nikad nije tako izrekao,vec se radi o pozdravnom telegramu ,ali je to neka druga prica.
Točno, Tesla nikad nije izjavio da je Srbin.
Mali_Ivica666 is offline  
Old 02.03.2009., 20:52   #45
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Sugestije punoletnim osobama ne podležu krivičnom gonjenju! , ali ako se dokaže da preminula osoba ima psiho diagnozu , e onda me eventualno i mogu goniti!
Mislim da bi u tom sudskom slučaju dobro došao HHO! , oni su moderni , pa bi isterali nešto!
Nemoj HHO zazivat tako ti Svetog Save. Al vidim raspitao si se ti već oko krivičnog gonjenja.
bonislav is offline  
Old 02.03.2009., 21:16   #46
jel Nikola Tesla pronaso TROfaznu struju?
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 02.03.2009., 21:19   #47
Quote:
bonislav kaže: Pogledaj post
I ja sam čuo da Miškec to nikad nije rekao, al eto...
NEBITNO KO JE TU PETLJO, AL STVARNO PROROCKI ZVUCI NJEGOV DIALOG S REGENTOM ALEKSANDROM A ONO IM JE DOBRO DA SE NE CE USRECITI S HRVATIMA.
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 03.03.2009., 16:02   #48
Buhahaha...jel ovo reko neki rvatski Njegos ???
savo kovacevic is offline  
Received Infraction
Old 03.03.2009., 18:36   #49
Interesantno je za Živojina Mišića da je bio oženjen Nemicom kao što sam već napisao pre nego što su Ujko&co. degradirali ovaj topic. Sina, koji je 1941 pristupio četničkom pokretu su streljali Nemci. Sudbina.
VrangeL_1917 is offline  
Old 03.03.2009., 21:26   #50
'Ajde još malo trollajte, više neću brisati...
Johnny_B. is offline  
Old 04.03.2009., 13:27   #51
Quote:
zdssh kaže: Pogledaj post
Ma ne, nisam ja za oduzimanje srbima srpstvo

Na zalost jadan srpski narod uvijek pada pod nekakvu popagandu daje srpski narod osvajacki - a svaki rat su izgubili. Padaju na propagandu da imaju nekakve "srpske" zemlje od Milvokija do Tokija a nisu nikada nista sami izvojovali vec su uvijek neki stranci im darovali zemlje.
A da nije kojim slucajem u pitanju obrnuta psihologija?
Srbija je odavno obnovila samostalnost ( u vreme kad su to mogli samo jaki) a ne krajem 20. veka, nakon sto se MZ prvo istakla u borbi za prava koala, lemura, homosexualaca i malih, kilavih nacija

Tek 90-ih nam lose krenulo a tada smo shvatili da ipak trenutno ne mozemo protiv MZ i celog sveta
Ipak, istorija ne pocinje godine 1991.....
_BAGIRA_ is offline  
Old 04.03.2009., 13:41   #52
SJETIO SAM SE PREZIMENA RADICEVIC

BRANKO RADICEVIC BI OVO TREBAO BITI:


Brže, braćo, amo, amo,
Da se skupa poigramo!
Srbijanče, ognju zivi,
Ko se tebi još ne divi!

Hrvaćane, ne od lane,
Od uvek si ti bez mane!


Oj Bosanče, stara slavo,
Tvrdo srce, tvrda glavo,
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 04.03.2009., 22:39   #53
Da nješto kažem:

* ova bajka o Mišiću je- bajka

* takovog putovanja, izvješća itd.- nije nikad bilo

* dobar analiza te lažne priče koja kola u srpskim krugovima nalazi se u knjizi Ozrena Žunca o srpskoj pobuni u Hrvatskoj, "Goli život"- http://sveznadar.hr/knjiga.aspx?knjiga=74807

* Žunec je analizirao izvore, dnevnik Mišićev, svu preostalu arhivariju...- i sve je to laž.

* točno je jedino da je Mišić bio u dijelovima Hrvatske, no nije izvukao nikakav "zaključak", niti je išta predložio bilo komu, uključujući Aleksandra Karađorđevića

Sve u svemu- urbana legenda tipa Pavelićevih košara s očima, Tita mađarskog grofa, Kennedyja i Elvisa koji su negdje još živi...
Hroboatos is offline  
Old 04.03.2009., 22:51   #54
Quote:
Hroboatos kaže: Pogledaj post
Da nješto kažem:

* ova bajka o Mišiću je- bajka
Pogledaj u Arhivu srpskom da li je bajka
_BAGIRA_ is offline  
Old 04.03.2009., 23:45   #55
Quote:
_BAGIRA_ kaže: Pogledaj post
Pogledaj u Arhivu srpskom da li je bajka
Nema ništa ni u kakvom arhivu.
Hroboatos is offline  
Old 04.03.2009., 23:57   #56
Quote:
Hroboatos kaže: Pogledaj post
Nema ništa ni u kakvom arhivu.
Kako si dosao do toga ? U pitanju je izvestaj a ne deo dnevnika Misicevog
_BAGIRA_ is offline  
Old 05.03.2009., 08:57   #57
ma bajka da ili ne, al mocno zvuci da regent aleksaadar nije poslusao misica,vojvodu, pa se gorko kajo, nadalje jako znacajno za skapirat je i ono da srbi nece imat srece s hrvatima.

mislim si.imate tamo bugare il rumunje, mozda vas prime!

A SAD NESTO PRIZEMNIJE:

Pjesma se zove "Hrvat":

Hrvat se ne bori da što otme kome,
čuva sveti oganj na ognjištu svome.
I dok tako čini i najteži dani
i Bog i pravda na njegovoj su strani.
A kuda će Srbin - zar da se dade
putu, na kom nema zakona ni pravde?


JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ
Jedan od najznačajnijih srpskih pisaca (Novi Sad, 24. studenog 1833. — Srijemska Kamenica, 3. lipnja 1904.).
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 05.03.2009., 11:44   #58
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
ma bajka da ili ne, al mocno zvuci da regent aleksaadar nije poslusao misica,vojvodu, pa se gorko kajo, nadalje jako znacajno za skapirat je i ono da srbi nece imat srece s hrvatima.

mislim si.imate tamo bugare il rumunje, mozda vas prime!

A SAD NESTO PRIZEMNIJE:

Pjesma se zove "Hrvat":

Hrvat se ne bori da što otme kome,
čuva sveti oganj na ognjištu svome.
I dok tako čini i najteži dani
i Bog i pravda na njegovoj su strani.
A kuda će Srbin - zar da se dade
putu, na kom nema zakona ni pravde?


JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ
Jedan od najznačajnijih srpskih pisaca (Novi Sad, 24. studenog 1833. — Srijemska Kamenica, 3. lipnja 1904.).
Zgodno, no ključno je ovo: bajka o Mišiću jedan je od temeljaca suvrjemene srpske nacionalističke mitologije.
A ta je bajka lažna.
Ne znam jel' mi se uopće da otići u knjižnicu i to skenirati, no možda ću se ipak prisliti jer tu idiotariju guraju na internetu do besvijesti.
Hroboatos is offline  
Old 05.03.2009., 11:55   #59
Quote:
Hroboatos kaže: Pogledaj post
Zgodno, no ključno je ovo: bajka o Mišiću jedan je od temeljaca suvrjemene srpske nacionalističke mitologije.
A ta je bajka lažna.
Ne znam jel' mi se uopće da otići u knjižnicu i to skenirati, no možda ću se ipak prisliti jer tu idiotariju guraju na internetu do besvijesti.

IMAJU ONI DOSTA TIH NEKIH PROROCANSTAVA i upitnih dokumenata no po sjecanju u njima se govori da Hrvati ne ce zajednicku drzavu sa srbima sto koincidicira s hrvatskim protestima protiv takove zajednice vec 1918. u Zagrebu.
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 05.03.2009., 12:42   #60
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
ma bajka da ili ne, al mocno zvuci da regent aleksaadar nije poslusao misica,vojvodu, pa se gorko kajo, nadalje jako znacajno za skapirat je i ono da srbi nece imat srece s hrvatima.

mislim si.imate tamo bugare il rumunje, mozda vas prime!
Eh Wem, kad macor umisli da je tigar
Hrvatska 1918 nikoga nije primala niti je postojala nego se odlucivalo ko ce da uzme tu teritoriju i sta ce da radi sa njom. Ne svidja ti se ali je istinito
_BAGIRA_ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.