Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2010., 23:33   #21
Možda je to sam Alex Jones ili David Icke (ili neki drugi teoretičar zavjere) dao napraviti da bi bolje prodavao svoje knjige i DVD-e .

Inače ne možemo se množiti do beskonačnosti jer ako se nastavimo ovako razmnožavati jednom ćemo se početi boriti za hranu i pitku vodu tako da će porezi i sterilizacija postati nužni .
Ak oto ne napravimo uništit čemo samo sebe uz uništenje puno drugih vrsta ali kad seami sebe uništimo priroda će se oporaviti.

Zadnje uređivanje mau123 : 11.05.2010. at 23:55.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 00:04   #22
Quote:
XeiX kaže: Pogledaj post
Gledao sam sinoc stravican dokumentarac. S obzirom da sam bio u polusnu ne mogu se sjetiti naslova, no u njemu su o klimatskim promjenama govorili Suzuki i svita njegovih znanstvenika te nekoliko slavnih, medju njima i DiCapro. Uglavnom, rijec je bila ne samo o klimatskim promjenama nego o utjecaju covjeka na ekosustav i slicno - uglavnom se slazem da treba smanjiti ovisnost o fosilnim gorivima i pripaziti na okolis, ali ono sto me je uzasnula je teza da su ljudi virus u tkivu ovog planeta i da svojim razmnozavanjem i djelovanjem neminovno dovode planet u propast. Sugeriraju da bez fosilnih goriva planet moze odrzati tek izmedju pet stotina milijuna i milijarde ljudi. Ne sugeriraju sto treba uciniti ne bi li se populacija smanjila na taj broj, ali stravicnim i augumentiranim prikazom covjekova djelovanja programiraju ovce da vjeruju i prihvacaju cinjenicu da je to bas tako. Ti ljudi koji na ovaj nacin propagiraju svoju mrznju prema covjecanstvu trebaju pod svaku cijenu biti zaustavljeni - ekofasizam je rodjen i kada bude povoljan trenutak ne sumnjam da se neki virus nece oteti kontroli...you know...
Ako se ne smanhi broj ljudi na zemlji na kraju će ljudska vrsta i tako pokrepati od gladi i bolesti od prljave vode.
Šta je bolje smanjiti populaciju porezima,sterilizaciju... ili se namnožiti do samouništenja???

Zadnje uređivanje mau123 : 12.05.2010. at 00:10.
mau123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 09:08   #23
Quote:
MPX kaže: Pogledaj post

S radošću čekam 21.12.2012. kada če nočna mora završiti i početi novo bolje vrijeme.
nigdje se ne spominje da ce to biti "bolje vrijeme" , samo novo vrijeme, novo doba, nova era...
__________________
Nesreca je kad ti sreca kuca na vrata a ti nisi kod kuce!
night dream is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 12:26   #24
Ja mislim da su te smjernice izvrsne i da ih se treba držati. jedini je problem što bi ja bio u većini koja bi najebala stoga se jako protivim ovome
__________________
potpis.
b0rna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 15:37   #25
Koliko ja vidim, nema desete zapovjedi. Napiši nju, pa ću da napišem svoje mišljenje
Choy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 16:10   #26
Taj spomenik je spomenik NWO-u.

http://vigilantcitizen.com/sinisters...a-guidestones/

Imate sve objašnjieno + ostale masonske spomenike i građevine. Malo pročitajte, sva mjesta su stvarna i svatko može tamo doći i vidjeti.
Inače jako dobra stranica u kojoj se detaljno seciraju filmovi, spotovi i ostalo medijsko smeće kojim se nas "programira".
Širite dalje ovaj site!
Kerefek76 is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 17:18   #27
Quote:
MPX kaže: Pogledaj post
S radošću čekam 21.12.2012. kada če nočna mora završiti i početi novo bolje vrijeme.
Ovakvi su mi bili najdrazi na forumu
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2013., 23:52   #28
Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post



osvrnut ću se samo na 'točnost' ovog grafa, takvi grafovi ne postoje u prirodi, u prirodi ne postoji ovakvo pravilno ponašanje bilo čega, nego su svi grafovi 'šum' tj puni iskrivljenja i devijacija od 'pravila', ovo je nečija čisto matematička maštovitost, čista matematički pravilna i pojednostavljena aprosksimativna funkcija.

to dovoljno govori o točnosti tj relevantnosti grafa tj podataka koje 'pokazuje'.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 13:08   #29
Noviji dokumentarac o Georgia Guidestones

https://www.youtube.com/watch?v=o1TXmQt2x7o

https://www.youtube.com/watch?v=9ot6XIuqNxo

http://www.adullamfilms.com/DarkClouds.html
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.