Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2008., 11:52   #1
Lightbulb Opremanje - uređenje dječje sobe

Planiramo opremiti dječju sobu-1 malac, 2 godine. Trebao bi nam krevet, ormar (3 krila), mali stol sa par stolica i police za igračke tipa regalčić za knjige ali da su police podijeljene u kocke. Buđet mi je cca. 8000 kn. Pitanje: vaša iskustva kod kupovanja namještaja-gdje, što, kako? Preporuke..
firanga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 12:25   #2
mi smo ormar kupili neki talijanski, kutni i jedan do i super je. Kupili smo ga prije 5 godina u Merkatoneu
Mali ormarić za igračke smo kupili u IKEA-i, to mi je savršeno- evo da vidiš kako izgleda

http://i16.photobucket.com/albums/b2...g?t=1199874341

Tamo smo kupili i police za knjige koje izgledaju ko da su komplet sa ovim ormarom iz Merkatonea

Mislim da sa 8 000 možeš lijepo namjestiti sobu, sad samo ovisi o tome što želiš. Pogledaj u MErkatoneu, Lesnini, Kiki, tamo ima izbor dječjih soba, a i IKEA ima super stvarčica
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 14:08   #3
ajme, soba je baš krasno oslikana! to je naljepljeno ili je baš slikano?

mi isto imamo sobe u potkrovlju i dugo smo muku mučili sa pronalaskom ormarića, na kraju smo našli u mercatoneu sa ladicama za nekih 700 kn
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 14:54   #4
Quote:
chiara kaže: Pogledaj post
ajme, soba je baš krasno oslikana! to je naljepljeno ili je baš slikano?
hvala, namučili smo se muž i ja s ljepljenjem
to su tapete iz Mebla
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 17:06   #5
Quote:
Kikica kaže: Pogledaj post
mi smo ormar kupili neki talijanski, kutni i jedan do i super je. Kupili smo ga prije 5 godina u Merkatoneu
Mali ormarić za igračke smo kupili u IKEA-i, to mi je savršeno- evo da vidiš kako izgleda

http://i16.photobucket.com/albums/b2...g?t=1199874341

Tamo smo kupili i police za knjige koje izgledaju ko da su komplet sa ovim ormarom iz Merkatonea

Mislim da sa 8 000 možeš lijepo namjestiti sobu, sad samo ovisi o tome što želiš. Pogledaj u MErkatoneu, Lesnini, Kiki, tamo ima izbor dječjih soba, a i IKEA ima super stvarčica
Ajme krasan zid. Gdje si kupila te tapete?? Strava su!! Ormaric zakon! Nadam se da cemi i mi jednoga dana imati sobu za malisana jer sada pava s nama zbog manjeg stana ali u skoroj buducnosti plan veci stan!!!
mi_ama is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 18:39   #6
u Meblu
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 21:08   #7
Quote:
Kikica kaže: Pogledaj post
mi smo ormar kupili neki talijanski, kutni i jedan do i super je. Kupili smo ga prije 5 godina u Merkatoneu
Mali ormarić za igračke smo kupili u IKEA-i, to mi je savršeno- evo da vidiš kako izgleda

http://i16.photobucket.com/albums/b2...g?t=1199874341

Tamo smo kupili i police za knjige koje izgledaju ko da su komplet sa ovim ormarom iz Merkatonea

Mislim da sa 8 000 možeš lijepo namjestiti sobu, sad samo ovisi o tome što želiš. Pogledaj u MErkatoneu, Lesnini, Kiki, tamo ima izbor dječjih soba, a i IKEA ima super stvarčica

Kikica ovoi je super:
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 22:21   #8
kikice ovo stvarno super izgleda.

evo da se i mi malo pohvalimo sa nasom sobom. ovo je samo mala improvizacija. umjesto ovih najobicnijih polica koje sam ja prefarbala, imamo namjeru staviti dugacki, niski ormaric/komodu sa 12 ladica. isto u bijeloj boji da se slaze sa stolom i ormarima. za sada mogu dohvatiti prve tri police, a gore pri vrhu stoje igracke koje im ja dodajem, jer zelim da su pod kontrolom
soba
soba

i evo kreveta

krevet

i jos jedan dio sobe sa malim niskim policama.

soba

Zadnje uređivanje Alica72 : 10.01.2008. at 00:01.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 23:53   #9
al1972 krevet mi je savršen,jeste ga kupili il dali raditi
i ostale sobe su super,pravi dječji ugođaj
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 00:01   #10
joj, to je sve jedna te ista soba
sad cu pobrisati one brojeve, zbunjuje.
eh, da je imati tri djecje sobe.. ali bi mi trebalo onda jos jedno dijete..hehe.

krevet je kupljen u IKEA-i.
evo ga sa navucenim baldahinom
krevet

moze se sklopiti u lijep kauc.
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 00:07   #11
Quote:
al1972 kaže: Pogledaj post
joj, to je sve jedna te ista soba
sad cu pobrisati one brojeve, zbunjuje.
eh, da je imati tri djecje sobe.. ali bi mi trebalo onda jos jedno dijete..hehe.

krevet je kupljen u IKEA-i.
evo ga sa navucenim baldahinom
krevet

moze se sklopiti u lijep kauc.
sory ako davim krevet mi je fenomenalan nešto takvo tražila za svoju curu,možeš mi reći koje su dimenzije,i da super šta se može sklopiti
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 00:10   #12
evo jel moze ovako
tu ti je i sklopljen da vidis kako izgleda

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/50080315

drago mi je da ti se svidja

edit: ako treba kakav prevod na raspolaganju sam
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 00:23   #13
al1972 lijepa dječja soba a krevet
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 02:39   #14
sobice su vam fantastične

ne treba toliko love koliko mašte ...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 02:53   #15
Quote:
firanga kaže: Pogledaj post
Planiramo opremiti dječju sobu-1 malac, 2 godine. Trebao bi nam krevet, ormar (3 krila), mali stol sa par stolica i police za igračke tipa regalčić za knjige ali da su police podijeljene u kocke. Buđet mi je cca. 8000 kn. Pitanje: vaša iskustva kod kupovanja namještaja-gdje, što, kako? Preporuke..
ako imaš nekog da ti kupi u ikei dječiju sobicu, preslatka je košta oko 400-500 eura, ima krevet, ormar, komodicu, stolić sa 4 stoličice, ima još i mali radni stol sa stolicom i police. predivna je. možda ima na njihovim stranicama pa vidi.
__________________
leni
lturkano is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 02:54   #16
ups, nisam vidjela da već spominjete ikeu, ova sobica je tamno sa svijetlo plavim.
__________________
leni
lturkano is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 02:58   #17
mislim da se sobica zove mammut, za curice ima u rozoj boji
__________________
leni
lturkano is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:19   #18
serija mammut je stvarno preslatka za djecu. imali smo njihov rozi dvokrilni ormar, ali smo ga prodali jer kad smo htjeli kupiti jos jedan za mladju sestru, nisu vise dvokrilne prodavali. sad imaju samo sa jednim vratima, i po mom misljenju previse mal.
ja vise volim da mi u ormar moze stati sve, od zimske, pa i ljetne garderobe. samo poslagano u kutijama. zato su mi drazi veci "normalni " ormari, koji se uvijek mogu uklopiti u djecju sobu sa raznoraznim dodacima.

mi smo kupovali namjestaj koji ce im posluziti i za kasnije,a ne skroz tipicno djecji. mammut je predivan, ali i najprodavanija stvar na ebay-u od djecjeg namjestaja. djeca ga prerastu.

ja sam za obican namjestaj (osim recimo kreveta, koji se treba prilagoditi uzrastu djeteta-mada se ima i kupiti kreveti koji se izvlace kako djeca rastu-isto ikea), a sarm djecje sobe se onda postigne dodacima.

mada mi je ono od kikice super, i to moze uvijek posluziti. i kad su vece recimo za knjige, papire. bas je prakticno
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:29   #19
evo za pokretaca teme. ovo je serija mammut.
namjestaj


edit: evo sav namjestaj ipak na jednom mjestu. i meni se ormari cine (u stvari su) jako mali
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 11:40   #20
al1972, super mi je sobica pogotovo krevet

ma onaj naš ormarić za igračke je samo dio, imamo ogroman ormar kutni+ još jedan + iste visine s policama za knjige tako da je ovo baš za igračke. Danas sutra mogu unutra biti druge stvari

Meni se ovaj novi mamut baš ne sviđa, premali mi se čini taj ormar

Quote:
ja sam za obican namjestaj (osim recimo kreveta, koji se treba prilagoditi uzrastu djeteta-mada se ima i kupiti kreveti koji se izvlace kako djeca rastu-isto ikea), a sarm djecje sobe se onda postigne dodacima.
i ja ovako razmišljam
Kikica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.