Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2009., 00:00   #101
a di vidis rep?ja sam slijepa ocito

ugl rep je bio duzi od njega. ne znam koliko je to bitno.. da bas je ko siroce zaljepljen..nemrem gledat sliku
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:03   #102
ma ne brini, štakor je bio. ali za službenu potvrdu bolje da sačekamo stručnjake
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:05   #103
ma štakor ili miš svejedno.. isto su prenosioci bolescina

no, ovak interesira me kaj je

cekamo strucnjake
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:12   #104
Iako mi se načelno dopada ideja tamanjenja štetočina i prenosilaca opasnih bolesti, nisam oduševljen ovom varijantom sa lepkom.

Šta ako se pacov uspaniči, uspe da se odlepi, u panici skoči na čoveka i onda mu se zalepi na lice?

Bar meni bi to bilo dosta naprijatno. Doduše, ja ne volim puno životinje.
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:14   #105
a jesi ti napravio teoriju.. ne moze se odlijepit.. jer cim se malo zaljepi pocne se micat i cim se vise mice tim radi sebi vecu stetu i zakelji se cijeli..
ja nisam bila za tu metodu jer sam znala da kad to napravimo da mu nema spasa.. ali kad on u mišolovku nije stao.. a rijesit sam ga se morala.. nije bilo izbora
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:16   #106
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
a jesi ti napravio teoriju.. ne moze se odlijepit.. jer cim se malo zaljepi pocne se micat i cim se vise mice tim radi sebi vecu stetu i zakelji se cijeli..
ja nisam bila za tu metodu jer sam znala da kad to napravimo da mu nema spasa.. ali kad on u mišolovku nije stao.. a rijesit sam ga se morala.. nije bilo izbora
ma kakav spas, nemoj da te deratizatori čuju
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:16   #107
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
evo slike pa mi recite sto je to

http://img2.imageshack.us/i/p1020016v.jpg/
štakorčina i to žilava
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:21   #108
evo za ubuduće, zlu ne trebalo

http://www.sanitarac.com/deratizacija.html
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:23   #109
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
evo slike pa mi recite sto je to

http://img2.imageshack.us/i/p1020016v.jpg/
A ima li slika nakon tretmana ciglom?
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:26   #110
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
evo slike pa mi recite sto je to

http://img2.imageshack.us/i/p1020016v.jpg/
A pogled mu je nekako tuzan
ne znam ali ja veceras necu moci spavati, ubice











__________________
-Intelektualac je netko tko je otkrio da postoji nesto zanimljivije od seksa... Aldous Huxley
-Trebali bi razmisliti da li je ovisnost o nikotinu poremecaj... Neki bi ( se ) ubili za cigaretu...
homer11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:27   #111
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
ma kakav spas, nemoj da te deratizatori čuju
gle zaista da sam mogla uhvatiti ga bez ubojstva napravila bih to.. pokusavala sam 2 tjedna ali jebemu ne mogu dopustiti odlazak iz stana na godinu dana i ostavljanje stetocine u stanu. s druge strane opet ne mogu dopustiti da ja u strahu zivim u stanu i mislim si " da li je on skocio danas na stol"

situacija koja se dogodila.. decko je stavljao salamu u misolovku.. i nije vratio salamu u frizider nego je ostavio na stolu.. drugo jutro salamu smo u ovitku nasli u kutu tamo gdje je on cijelu noc nesto rovario, tamo gdje je ostavio hrpu govana.. da on se pocastio popevsi se na stol.. kako? ne zelim ni znati.. samo znam da sam sve dezinficirala i dosta toga i bacila..
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:28   #112
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
A ima li slika nakon tretmana ciglom?
nema.. ja sliku ne mogu ni gledat.. istina bila sam kukavica i nisam to mogla gledati. otisla sam na drugu stranu... nisam htjela da pati zaljepljen dok ugiba.. ovo je bio najbrze i mozda i najbolje..
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:36   #113
me ne mogu ih ni ja gledat, pogotovo kad se sjetim tko zna koliko sam ih neznajuć po kineskim restoranima izjela. jadni
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:39   #114
uff srecom ne jedem meso i ne volim kinesku hranu

ugl. za sve koji lovite miseve ne štakore mišolovka koja ne ubije životinju košta cca 60 kn.. one koje ubiju košta cca 20 kn

ljepilo kosta cca 15 kn.. otrov tj crvena pšenica 10komada x 25 grama cca 30 kn

pa eto informacija za one koji ce se baviti lovom na miseve i štakore bilo da ih postede smrti ili ubiju
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:42   #115
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
uff srecom ne jedem meso
malo oftopiča, ali jesi li sigurna? naime , jedeš li brašno?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:43   #116
brasno? pa nije da ga jedem na zlicu ajd necemo off topic.. dobit cemo kartone.

mogu samo reci da se nadam da se vise necu susresti s ovako necim jer definitivno nije ugodno niti zabavno
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:45   #117
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
brasno? pa nije da ga jedem na zlicu ajd necemo off topic.. dobit cemo kartone.

mogu samo reci da se nadam da se vise necu susresti s ovako necim jer definitivno nije ugodno niti zabavno
žlicom ili vilicom, svejedno tamaniš i kukce. ili se to ne broji?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 00:48   #118
ma koji kukci? ja kukce nisam vidla.. da sam vidla ne bih jela
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 10:35   #119
sižem ovu temu. naime nešto u kuhinji cijelu noć i jutro ''cvili'', uglavnom proizvodi nekakve zvukove i bojim se da je štakor. ali ne znam gdje je (i ne želim znati). jel postoji mogućnost da će sam otići???
__________________
I love the way you love me...
kendi_3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 10:50   #120
Dok ima hrane, ne.

Pročitaj temu ispočetka, sve ti piše kako riješiti taj problem.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:05.