Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2010., 22:05   #1
Dječiji krevetić/i

Htio bih čuti vaše mišljenje o sljedećoj dilemi:

što je pametnije uraditi, uz jedno dijete i još jedno na putu,
odmah praviti krevete na kat radi uštede prostora ili napraviti za sada samo za starije dijete (ipak će bebač naravno prvo u krevetac za bebe) ???

Neka 3. ideja ???

ajmo savjeti
zapotec is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 22:21   #2
mojji prijatelji su imali super krevet ... razlika između njihove djece je cca 2 godine ... dali su raditi krevet koji izgleda normalno, ali je malo viši od klasičnih kreveta ... s time da je imao kao ladicu koja kad se izvukla je bio drugi krevet za drugog klinca ...

mlađi je do cca 1,5 godina bio u kimbiču, a nakon toga je spavao u dijelu koji se izvlači (ako me kužiš)
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 22:57   #3
Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post
mojji prijatelji su imali super krevet ... razlika između njihove djece je cca 2 godine ... dali su raditi krevet koji izgleda normalno, ali je malo viši od klasičnih kreveta ... s time da je imao kao ladicu koja kad se izvukla je bio drugi krevet za drugog klinca ...

mlađi je do cca 1,5 godina bio u kimbiču, a nakon toga je spavao u dijelu koji se izvlači (ako me kužiš)
Ovo i mi imamo ali meni to nikako nije opcija za stalno korištenje, mislim da su ti kreveti koji su u ladici u startu predviđeni za povremeno korištenje.

Svakako je bolja opcija, po meni, krevet na kat...a opet ne znam bih li ja svog M stavila iznad prije nego krene u školu.
mali_cox is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 23:11   #4
sestra i ja smo imale krevete na kat ali su se mogli odvojiti posebno u dva normalna kreveta. između je još jedan dio došao.
možda da tako nekaj nabavite pa kad budu mogli biti na kat samo ih tako složite, a dok su mali oboje mogu biti "u prizemlju".

svaka je imala ogradicu da nas nebi bilo posvuda
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 23:22   #5
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
Ovo i mi imamo ali meni to nikako nije opcija za stalno korištenje, mislim da su ti kreveti koji su u ladici u startu predviđeni za povremeno korištenje.
ako je krevet napravljen kvalitetno (čvrsto) zašto se ne bi koristio za svakodnevnu upotrebu ... s obzirom da su oni imali mali stan ovo je bilo odlično, a krevet je izgledao super (čvrst, robusan)
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 23:49   #6
Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post
ako je krevet napravljen kvalitetno (čvrsto) zašto se ne bi koristio za svakodnevnu upotrebu ... s obzirom da su oni imali mali stan ovo je bilo odlično, a krevet je izgledao super (čvrst, robusan)
Mi imamo jako kvalitetan krevet, podnice su super i gore i dolje ali jednostavno ja ti iz iskustva govorim da mislim da to nije rješenje na kome bi djeca spavala 7,8 godina ili čak i više. Nezgodno je, dijete koje je gore mora preko ovog ispod prelaziti da siđe s kreveta. Prednost ovog kreveta je što je za manje sobe super, manje prostora se zauzme, možeš ga uguati nazad i djeca imaju više mjesta za igru.

Mi imamo ovu sobu, ove boje, drugačiji je raspored i ispod ovog kreveta umjesto ovih ladica na slici je još jedan krevet. Što se kvalitete tiče super je, ali ponavljam, bolja su mi opcija kreveti na kat.

http://img689.imageshack.us/i/20091115141318.png/
mali_cox is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 00:21   #7
ma Ok ... nekome paše, nekome ne ... u njemu su klinci spavali do tih 7,8 godina ... nisu imali primjedbe niti roditelji, a niti klinci
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 01:17   #8
Ma ja sam za krevet na kat iako nece odmah beba spavat.Al na kat mogu spavat do 18te god i netreba im se kupit krevet ako bas nemoras vise.
A ovo sa ladicom mi nekako bezveza.
Al sad imaju i ti sa ladicom visi kreveti pa onda se drugi izvlaci ispod tog gore a onda ima jos jedna ladica za stvari ispod ta dva kreveta i to mi je vec bolje.
Meni je ladica isto za privremeno rjesenje....
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 13:55   #9
Hvala vam svima na odgovorima,

nije mi loša ta ideja o krevetima koji se mogu postaviti i na kat a i individualno !!
Zna li netko gdje se takvi mogu pogledati (neki link, fotka?...)
zapotec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 18:35   #10
Quote:
zapotec kaže: Pogledaj post
Hvala vam svima na odgovorima,

nije mi loša ta ideja o krevetima koji se mogu postaviti i na kat a i individualno !!
Zna li netko gdje se takvi mogu pogledati (neki link, fotka?...)
nemam pojma di toga ima, mi smo ih imale prije jedno 25 god.

izgledali su kao dva normalna kreveta a između, na kraćim stranicama je bio umetak kao H.

ne znam da li još tako nešto ima za kupiti ali stolar bi to sigurno super napravio, možda i bolje.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 18:39   #11
gle http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...ed=0CBsQ9QEwBQ

http://www.prima-commerce.hr/slike/v...-1480005_1.jpg

ovo mi se čini da se mogu i odvojiti.


ima i tu nekaj o tome http://www.klinfo.hr/detaljnije/hr/k...ane/14/1882/1/

Zadnje uređivanje ana:) : 27.01.2010. at 18:50.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.