Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2010., 13:32   #141
i kaj se tko iscuđava uz toliko topica o prevarama, ljubavnicima i sl.? Po meni tu treba poraditi o narusenim emocionalnim odnosima a ne nedostatku fizike
mucasta666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 13:46   #142
Quote:
mucasta666 kaže: Pogledaj post
ne daisy nisam jer nisi li citala sve? On nece zenu, ne govori o intimi, vec sexu, fizickoj komponenti..njemu ne fali njeznost, mazenje, dodiri, poljupci..koji bi doveli do sexa..on hoce onu stvar..i vec je lud i sve postaje opterecenje i pusto brojanje. I slazem se sa lilom..sve citam i nigdje ne vidim bliskost...njemu nije to problem a on se u biti u tome skriv
moj komentar se odnosio samo na boldani dio, a ne na cijeli tvoj post, ne znam šta tu nije jasno,
riješenje sigurno nije "odi se jebuckati okolo", pa da se zadovolji svoja potreba, puno je to kompleksnija stvar koja se ne riješava na taj način, meni je to linija manjeg otpora.
za vezu je potrebo dvoje, zar ne, ?! e pa tako je potrebno da oboje sudjeluju u riješavanju njihovog problema,
riješenje ne vidim u tvom savjetu, koji sam boldala.
Daisyduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 14:10   #143
Quote:
Daisyduck kaže: Pogledaj post
moj komentar se odnosio samo na boldani dio, a ne na cijeli tvoj post, ne znam šta tu nije jasno,
riješenje sigurno nije "odi se jebuckati okolo", pa da se zadovolji svoja potreba, puno je to kompleksnija stvar koja se ne riješava na taj način, meni je to linija manjeg otpora.
za vezu je potrebo dvoje, zar ne, ?! e pa tako je potrebno da oboje sudjeluju u riješavanju njihovog problema,
riješenje ne vidim u tvom savjetu, koji sam boldala.
Cuj, na onome tko odbija je da kaze i razlog.

S druge strane oni koji se vole nemaju problema u sexu? Ma kakav bi to problem trebao sex predstavljati? Gotovo ne vjerojatno zvuci.

Ne znam, meni cijela ta problematika i fama oko sexa cudno i pomalo smijesno zvuci kad se sex tu istakne kao problem.
lilaamrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 17:08   #144
sex tu nije problem, ni najmanje on je simptom...ali muzu je simptom najbitniji..meni to zvuci kao stavljanje flastera na slomljenu nogu.
mucasta666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 17:10   #145
Quote:
mucasta666 kaže: Pogledaj post
sex tu nije problem, ni najmanje on je simptom...ali muzu je simptom najbitniji..meni to zvuci kao stavljanje flastera na slomljenu nogu.


a nju ne *ebe niti simptom, cudno nesto zar ne?
lilaamrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 17:19   #146
ma nije cudno uopce...nekaj je puklo, kaj i sta nemam pojma, niti moram znati. Ali znam da sam u losoj vezi bilA NAJSRETNIJA KADA ME BIVSI NIJE NITI DOTAKAO U PROLAZU, i vidi cuda nije mi falio sex, ni trunke. Misla sma da mogu komotno u casne..e al s novom ljubavi gdje me se gleda kao osobu vec je druga prica.
mucasta666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 17:52   #147
Veza je veza, a brak je brak. I ljudi nikako da shvate da nisu svi za brak. Ili bolje receno da je brak ozbiljna institucija ukoliko zelis da uspije. Pri tome ne mislim na "odrzanje" braka, jer to i nije tako tesko. Ovo drugo je. Pogotovo kada dodju djeca. Ako u braku nije bilo "prave ljubavi" onda i male stvari su problem i od malih stvari nastaju problemi. Sve ti smeta i nista ti ne valja. Ili ti nije smetalo, ali ti je pocelo smetati. Usao si u brak s nekom slikom, a mozda i bez slike...i tko zna uopce sta si tu mislio. Druga stvar je odgovornost. Za brak se treba biti odgovoran, ali ne samo rjecju. Tijekom razvoda se najbolje vidi koliko su supruznici stvarno bili odgovorni, kakvi su i cesto se po prvi put ugledaju na sudovima i ispred centara za socijalnu skrb. I onda se zapitaju s kim sam ja to zivio, a neki se pitaju i cijeli zivot...ali neki i uzivaju u pravom smislu te rijeci i brak dozivljavaju kao svoju oazu.
lilaamrit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 14:43   #148
puno moze biti razloga za gubitak interesa, nezadovoljstvo na poslu, kriza u vezi...
CROplayMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 22:36   #149
Jedno od mogućih brzih rješenja je da odvikne malog od sisanja.kad pređe na bočicu više će spavati a i ti možeš jednom po noći uskočiti.


Samo jedna je istina
megran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 08:58   #150
Moraš ozbiljno sjesti i porazgovarati s njom i pri tome biti nježan i ne osuđivati ju eventualno.
sportingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 08:59   #151
Dobro jel vi vidite da odgovarate na temu staru skoro 6 godina?
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2016., 09:15   #152
Razgovarati i razgovarati...premalo razgovaramo svi skupa...i pustiti neka prođe vrijeme i da se oporavi žena
Vivien35 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.