Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2010., 19:33   #1
Virtualno me prevarila

prevarila me. cyber prevarila. razmjenjivala polugole slike i sweet talk preko neta..pričali o tome..ona se zaljubila...i dalje se čuje sa njim...sada su kaže pristojni i razgovaraju samo prijateljski...želi da je pustim da to završi..ne želi to prekinuti na gumb..i na kraju krajeva želi otići tamo i upoznati se sa njim. žene jel to normalno da radite? traži da je samo pustim i da ne mjerim njega tamo i njihov odnos nego naš odnos ovdje.. savjet nekakav tražim.
2N394 is offline  
Old 07.06.2010., 19:40   #2
Quote:
2N394 kaže: Pogledaj post
želi da je pustim da to završi..ne želi to prekinuti na gumb..i na kraju krajeva želi otići tamo i upoznati se sa njim.
Pa, ako joj se on ne svidi uživo, ostat će s tobom?

Joj.
chocolatecookie is offline  
Old 07.06.2010., 19:42   #3
u braku smo tri godine i imamo klinca od dvije, tvrdi da se neće ništa promjeniti ako ode tamo...da ona samo to mora napraviti. čovjek živi na drugom kraju europe :-/
2N394 is offline  
Old 07.06.2010., 19:45   #4
Quote:
2N394 kaže: Pogledaj post
u braku smo tri godine i imamo klinca od dvije, tvrdi da se neće ništa promjeniti ako ode tamo...da ona samo to mora napraviti. čovjek živi na drugom kraju europe :-/
Nemam pojma šta ti reć.
chocolatecookie is offline  
Old 07.06.2010., 19:49   #5
Vec se je promjenilo...
I da, promjenit ce se jos vise ako ode tamo... Skoro na nepopravljivo.


Sretno...
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Old 07.06.2010., 19:50   #6
Quote:
2N394 kaže: Pogledaj post
...sada su kaže pristojni i razgovaraju samo prijateljski...
Na ovo cu samo rec: Yeah, right...
__________________
My bass can kick your guitars ass...
BassQ is offline  
Old 07.06.2010., 19:56   #7
Mene u ovakvim situacijama uvijek iznova zanima jedno: kud si gledo cijelo vrijeme?

Sad je u nacelu kasno i malo toga ovisi o tebi.
dee is offline  
Old 07.06.2010., 19:59   #8
reko sam joj da ne želim da ide tamo, ona to poštuje i neće ići..dokle će to sve trajati? ona nema grižnju savjesti..misli da to šta je napravila nije velika stvar iako je to meni najgora stvar u životu. mogu čekat i patit ili napravit šta?
2N394 is offline  
Old 07.06.2010., 20:01   #9
Quote:
dee kaže: Pogledaj post
Mene u ovakvim situacijama uvijek iznova zanima jedno: kud si gledo cijelo vrijeme?

Sad je u nacelu kasno i malo toga ovisi o tebi.
Nevjerojatno, ali neki ne gledaju history ni mail acc-ove, niti zaviruju u facebook profil, ni ne kopaju po mobitelima. Ima ih i takvih.

Zaprepastilo me kad sam prije 15 dana radio jedno racunalo i pitam zenu koja jj je mail adresa a ona mi izdiktira muzevu. I kaze, nemam ja svoju. Cijela obitelj ima jedan mail i svi uredno unutar tog maila zaprimaju poruke i vrijedi pravilo da jedni drugima ne citaju.
I sve funkcionira.
Ja joj ponudio da joj napravim mail, kaze ona: ne treba mi. Samo moram sifre pamtit.
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Old 07.06.2010., 20:03   #10
Quote:
2N394 kaže: Pogledaj post
ona nema grižnju savjesti..misli da to šta je napravila nije velika stvar
Zaljubila se u drugog čovjeka, koliko sam shvatila. Želi ići na drugi kraj Europe poseksati se s njim. Da, to nije velika stvar u usporedbi S UBOJSTVOM.
chocolatecookie is offline  
Old 07.06.2010., 20:05   #11
ne vjerujem da će se poseksati, tip je invalid u kolicima i ne vjerujem da će doći do toga...
2N394 is offline  
Old 07.06.2010., 20:06   #12
srce, tvoj brak je gotov
jedina ti je sansa da je taj tip uzivo ruzan i da smrdi
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 07.06.2010., 20:07   #13
Quote:
2N394 kaže: Pogledaj post
reko sam joj da ne želim da ide tamo, ona to poštuje i neće ići..dokle će to sve trajati? ona nema grižnju savjesti..misli da to šta je napravila nije velika stvar iako je to meni najgora stvar u životu. mogu čekat i patit ili napravit šta?
Nitko ti ne moze dat savjet.
Sad ce ti se ovdje javit njih 50 koji ce je opravdavat i tvrditi da je to sto ona radi ok i da te ne bi trebalo smetat.
Po meni je virtualna prevara = stvarna prevara.

I bitno je da to tebe smeta. Smetalo bi i nju da je obrnuto, samo ona sad to opravdava da umiri svoju krivnju.

U svakom slucaju sama ta prevara je posljedica, nadi uzroke i rijesit ces problem.
Ako ne uspijes naci uzroke, naici ce neki novi internet frend, pa uzivo frend, pa ce je sa svakim novim frendom biti sve manje briga sta ti mislis o tome i znas i sam di to vodi.

Ovo izrazavanje zelje da ide tamo kod njega, ma krasno. Da ne bi jos tebe zamolila da ides i ti s njom i da uzmes kameru pa ih snimis dok se budu maznuli da ima za uspomenu kad se vrati u normalu.
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Old 07.06.2010., 20:08   #14
Quote:
2N394 kaže: Pogledaj post
žene jel to normalno da radite?
Ne radimo.
Najiskrenije ne znam šta da ti kažem, osim da mi je žao tebe i djeteta...iako mi je prva pomisao, priznajem, bila "odjebi gaduru - a uz malo sreće i on će isto"...
__________________
Lavče stiže u kolovozu...
Yehane is offline  
Old 07.06.2010., 20:17   #15
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno, ali neki ne gledaju history ni mail acc-ove, niti zaviruju u facebook profil, ni ne kopaju po mobitelima. Ima ih i takvih.

Zaprepastilo me kad sam prije 15 dana radio jedno racunalo i pitam zenu koja jj je mail adresa a ona mi izdiktira muzevu. I kaze, nemam ja svoju. Cijela obitelj ima jedan mail i svi uredno unutar tog maila zaprimaju poruke i vrijedi pravilo da jedni drugima ne citaju.
I sve funkcionira.
Ja joj ponudio da joj napravim mail, kaze ona: ne treba mi. Samo moram sifre pamtit.
Nisi shvatio sto rekoh tako da ovo sto navodis nema veze s onim sto sam pitao.
dee is offline  
Old 07.06.2010., 21:32   #16


Virtualna prijevara je isto prijevara...
Meni nije jasno zašto ona treba vidjeti se sa njime da bi to završila ili što već?
Ako želi završiti neka završi kako je i počelo - virtualno.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Old 07.06.2010., 22:20   #17
Quote:
2N394 kaže: Pogledaj post
prevarila me. cyber prevarila. razmjenjivala polugole slike i sweet talk preko neta..pričali o tome..ona se zaljubila...i dalje se čuje sa njim...sada su kaže pristojni i razgovaraju samo prijateljski...želi da je pustim da to završi..ne želi to prekinuti na gumb..i na kraju krajeva želi otići tamo i upoznati se sa njim. žene jel to normalno da radite? traži da je samo pustim i da ne mjerim njega tamo i njihov odnos nego naš odnos ovdje.. savjet nekakav tražim.
Quote:
2N394 kaže: Pogledaj post
u braku smo tri godine i imamo klinca od dvije, tvrdi da se neće ništa promjeniti ako ode tamo...da ona samo to mora napraviti. čovjek živi na drugom kraju europe :-/
a joj

kako sam samo bijesna kad čujem ove stvari.

imaš pravo što si joj zabranio da ide, kako rekoše - kad je počela virtuelno, nek tako i završi.
znala sam još jedan par kojem se isto desilo. ona se osjećala zapostavljeno virtuelna veza, nije bilo seksa, bla bla...

uglavnom, on je to prekinuo, veoma odrešito i kategorično: odlazim, ako ne prestaneš. a volio ju je još uvijek.

prestala je, i nije se nikad našla sa tim muškarcem.
MelodyNine is offline  
Old 07.06.2010., 22:40   #18
Quote:
2N394 kaže: Pogledaj post
prevarila me. cyber prevarila. razmjenjivala polugole slike i sweet talk preko neta..pričali o tome..ona se zaljubila...i dalje se čuje sa njim...sada su kaže pristojni i razgovaraju samo prijateljski...želi da je pustim da to završi..ne želi to prekinuti na gumb..i na kraju krajeva želi otići tamo i upoznati se sa njim. žene jel to normalno da radite? traži da je samo pustim i da ne mjerim njega tamo i njihov odnos nego naš odnos ovdje.. savjet nekakav tražim.
Meni nije ni normalno, ni prihvatljivo...
Ali da si usamljen slucaj - nisi...u svim varijantama...

Meni je to totalno nepostovanje tebe (slati svoje gole slike i seksualno uzbudjivati preko chata nekog tamo lika)...a s tim da ti jos kaze da ce ici da ga vidi te bas obezvrijedila, tebe i tvoje emocije i tvoju ulogu u svom zivotu...
Kao da misli da ces je ti cekati, ma sta bilo, kao da je uvjerena da si njen i da te moze ostaviti na 'stend baj rezimu'...
Ali da je jedina - nije, ima i muskaraca i zena kojima je to sve kao bezveze i sitnica dok oni to rade drugima...kad bi to neko uradio njima kriteriji bi im se naglo promijenili...

Jedna frendica iz srednje je dosla s izjavom da joj je muz ludjak i da ce ga ostaviti jer joj je on pokidao kablove od interneta...
Posto covjek uopste nije takav, vec je dobrica i ima uzasno visok prag tolerancije zapitkivanjem sam saznala da je on to uradio nakon sto je svoju zenu zatekao (vrativsi se kuci s cjelodnevnog rintanja) da preko veb kamere pokazuje nekom Arapu sise...i eto - on je ludjak i ovakav i onakav...a 'Arap voajer' je fini jedan covjek...

Na forumu citam ljudi se varaju tako lako i rutinski kao sto ja nakon ustajanja iz kreveta stavljam kafu...
Ima ljudi koji s tim mogu zivjeti i ima onih koji s tim ne zele zivjeti...
Ti najbolje znas u koju grupu spadas.
Ali problem nije taj lik na kraju Evrope u kolicima, niti internet i chat...problem je sto je tebe tvoja zena pocela uzimati zdravo za gotovo, problem je sto misli da moze da uradi bilo sta i da ce joj biti oprosteno...zasto ona tako misli (a vjerovatno je u pravu dobrim dijelom) ti najbolje znas...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 07.06.2010., 23:43   #19
ja bi nju sterala od kud je došla. ono odkud joj obraza

ovo me podsjeca na topic "muz ima ljubavnicu" di frajer kaze "znam da sam te varao i nisam ok ali ja zelim ljubavnici placati stanarinu dok ne stane na svoje noge"

di ih samo nadete
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 07.06.2010., 23:44   #20
Quote:
2N394 kaže: Pogledaj post
prevarila me. cyber prevarila. razmjenjivala polugole slike i sweet talk preko neta..pričali o tome..ona se zaljubila...i dalje se čuje sa njim...sada su kaže pristojni i razgovaraju samo prijateljski...želi da je pustim da to završi..ne želi to prekinuti na gumb..i na kraju krajeva želi otići tamo i upoznati se sa njim. žene jel to normalno da radite? traži da je samo pustim i da ne mjerim njega tamo i njihov odnos nego naš odnos ovdje.. savjet nekakav tražim.

Činjenice:
1.Vi ste u braku.Vi ste u braku .Vi ste u braku i imate malo dijete.
2.Ona se zaljubila u drugog a živi sa tobom.Ona se zaljubila u drugog.
3.Drugom je čovjeku friško udata žena slala polugole slike i vodila sexi razgovore.Žena.Udata.Sa mužem i malim djetetom.
Ljudima se svašta dogodi ali čitaj sam sebe.
Sad te moli da je pustiš da ode..da se upoznaju.Jer ju boli baš hoćeš li ti to shvatiti i prihvatiti.Ne puštaš ju i ona ti još to zamjera??
Želi ti reći ovo:
Ja sam se u njega zaljubila,poslala sam mu neke seksi slikice,idem do njega jer ga volim i želim,briga me za tvoje osjećaje i mislim se tamo sa njim mmmmmmm a ti ostani doma i nemaš kaj mene tražiti.Ti si muž za po doma ,volim ja tebe ali onak kao kućnu mačku i kaj te briga kaj ja radim sa NN u Austriji.Kad se vratim ti ćeš me ionako čekati pa što ti smeta moje hopa cupanje sa nekim koga volim.

Da ti nisi oženjen sa muškarcem ?Nekim mačo menom?Žena ti je vrhunski manipulator ali je i isto tako neiživljena i željna romanse.
Sad se pitaj kakav si ti muž ,kakva je ona žena i kakav je to brak.Mi ne znamo odgovore.
U svakom si slučaju u braku sa ženom koja je zaljubljena u drugog.
Njoj treba psiholog,tebi samopoštovanje i kičma a braku terapija.To je neki gadni feler u tom braku.
Pusti je neka ide ali neka ne misli da se može vratiti.Tako bih joj ja rekla.Idi ali se ne vraćaj jer ako odeš drugom naš je brak gotov.No..ti napravi kako ti misliš.
Na kaj sve ljudi pristaju kad se ožene sa neispunjenim,nezrelim ženama.Nije okrutno to što se zaljubila nego to što sve to radi a da je zaboli za tebe.
Njoj je samo on sada važan,..pa kraj koga se ti to budiš ujutro.Ti uopće ne poznaješ tu ženu.Ne znaš što je veseli a što rastužuje,čega se boji i što je pokreće.
Mislim da je malo pogubila konce i da je nesretna sobom i brakom....tu treba popravljati stvari.
Žena nikada nije zaljubljena u dvojicu nego jednome kuha a drugi joj je sudbina...Mislim da si ti prvi.
Nije ona loša žena ali nije baš pametna.Razmisl malo..on je njenim emocijama i duši davao nešto što njoj treba.To si joj trebao dati ti ili je to trebala sama riješiti.
Nije bed malo flerta prek neta ali ovo je sve too much.

Zadnje uređivanje pozitivax : 07.06.2010. at 23:58.
pozitivax is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:50.