Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2011., 15:32   #241
Slažem se sa Sun Flower.
Ako netko ide tražiti potencijalnog partnera (što većina i radi), pa zašto onda poslije ispijanja kave i šetnje se s nekim s kojim ima zajedničko to što npr. vole Magazin, a uopće im se ne sviđa??
Na speed dating se ne ide po frendove, ako se koji stekne slučajno, super.
ana.zacarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 15:34   #242
Ko kaj pametuje...lik je nabrušen i ne dozvoljava da je ikako drugačije nego onako kako si je on zabrijao. Nas par ovdje dijeli isto/slično mišljenje, a koliko vidim djelomično i ti. Ako ti je ntko simpa na prvu. A što ako nije...Bože dragi...kaj ćemo na silu pisati bilješke i uzimati kontakte? A on je uvrijeđen kaj neke ženske nisu vodile bilješke. Ma da se je on njima dopao ne bi im trebale nikakve bilješke.
I ponavljam "Ne ide to tak" se nije odnosilo samo na SD nego općenito na očekivanja i poklapanja.
Sun_Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 15:39   #243
Quote:
Sun_Flower kaže: Pogledaj post
Ko kaj pametuje...lik je nabrušen i ne dozvoljava da je ikako drugačije nego onako kako si je on zabrijao. Nas par ovdje dijeli isto/slično mišljenje, a koliko vidim djelomično i ti. Ako ti je ntko simpa na prvu. A što ako nije...Bože dragi...kaj ćemo na silu pisati bilješke i uzimati kontakte? A on je uvriješen kaj neke ženske nisu vodile bilješke. Ma da se je on njima dopao ne bi im trebale nikakve bilješke.
I ponavljam "Ne ide to tak" se nije odnosilo samo na SD nego općenito na očekivanja i poklapanja.
Došli ste tu i ubijate čovjeka bezveze u pojam i pametujete mu s visoka što je stvarno jadno. Kaj sve i da je tako kako pišeš, pusti čovjeka da se malo požali i nek mu bude lakše.

Da vidimo svi da nije našao nikoga, a razlog ionako možemo samo nagađati. Po njegovim riječima imam dojam da te cure tamo očekuju previše, odnosno kao da su došle tamo tražiti mane ljudima. No eto možda i nije tako i sve su one super pozitivne, super cool, najjače (zato su i solo od 40 godina), a on je najveći jadnik, al opet kažem jadno je što mu to cijelo vrijeme guraš pod nos sve i da je tako, a opet mislim da nije.
E65A3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 15:49   #244
Lik je razočaran s onime što je vidio i to iz razloga kaj je imao velika očekivanja od toga i kaj je mislio da će nakon prvog posjeta tamo upoznati ljubav svoga života. Ali realnost je drugačija i on se s njome nije suočio. Samo, na temelju jednog posjeta tom događaju govoriti da su žene ovakve ili onakve, sve najgore o njma, mislim, to je bedasto i djetinjasto.
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 16:14   #245
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
Lik je razočaran s onime što je vidio i to iz razloga kaj je imao velika očekivanja od toga i kaj je mislio da će nakon prvog posjeta tamo upoznati ljubav svoga života. Ali realnost je drugačija i on se s njome nije suočio. Samo, na temelju jednog posjeta tom događaju govoriti da su žene ovakve ili onakve, sve najgore o njma, mislim, to je bedasto i djetinjasto.
Kaj briješ ti?

Prvo, napisao sam - izričito sam napisao - da nisam imao apsolutno nikakva očekivanja, nego sam tamo otišao upoznati normalne ženske osobe s kojima bi se moglo malo družiti, online ili offline, bez prisile i zahtjeva. Uostalom, zato i jesam tražio osam kontakata, a ne dva ili tri, a eliminirao sam ih deset po prevelikoj razlici u godinama ili tome što mi nisu nikako sjele, jer su npr. u braku i s klincima (da, bilo ih je udanih), ili s 38 godina na grbači žive s roditeljima. Ljubav nisam nigdje spomenuo.

Drugo, nisam govorio da su sve žene ovakve ili onakve, već samo došao do savršeno logičnog i nadasve ispravnog zaključka da je tamo isto kao i vani tj. da solo žene u tridesetima traže - ma ne traže, već zahtijevaju - da im netko odmah navlaži gaćice, ne bi li mu kasnije na webu dale kontakt informacije. Što se zabilješki tiče, to spada u osnovnu pristojnost prema sugovorniku. Ako nekome ne želiš ni ime zapisati, a kamoli najobičniji plus ili minus da se kasnije znaš snaći, jer nema teorije da zapamtiš dvadeset ljudi, njihova imena i po čemu ti jesu/nisu interesantni - sorry, ali to je naprosto bezobrazno.

Treće, "bedasto i djetinjasto" je ponašanje trolova koji su u vezi, ali dolaze na US drugima soliti pamet i vrijeđati. Nabrušen, ogorčen, jadan, očajan, čudak, površan, itd. Sve izravni ad hominem napadi od osoba koje blage veze o speed datingu nemaju, ali eto, zabavlja ih iz nekog razloga ovdje trolati i vrijeđati ljude.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 16:42   #246
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Kaj briješ ti?
Bradu, prsa, prepone, name it.
Quote:
Prvo, napisao sam - izričito sam napisao - da nisam imao apsolutno nikakva očekivanja, nego sam tamo otišao upoznati normalne ženske osobe s kojima bi se moglo malo družiti, online ili offline, bez prisile i zahtjeva. Uostalom, zato i jesam tražio osam kontakata, a ne dva ili tri, a eliminirao sam ih deset po prevelikoj razlici u godinama ili tome što mi nisu nikako sjele, jer su npr. u braku i s klincima (da, bilo ih je udanih), ili s 38 godina na grbači žive s roditeljima. Ljubav nisam nigdje spomenuo.
Jel možeš pročitati sve ponovo kaj si napisao? Ti si tamo išao tražiti nekakvu normalnu curu, s nekakvim realnim stajalištma i razmišljanjem, s kojima bi se mogao družiti uživo ili preko kompa. Samo, stvarnost je drugačija i cure su različite i svaka ima nekakvu svoju viziju kak bi dečko trebao izgledati. Eto, vidio si te žene, porazgovarao s njima, vidio si kakva je koja i odlučio si se za tu jednu. Ali očito i ta jedna nije bila zainteresirana previše za tebe i to treba poštivati jer na silu ne ide. Još jednu stvar nisi uzeo u obzir, da ti nisi bio jedini dečko tamo i da su te žene razgovarala i s ostalim momcima i velika je mogućnost da upravo ta cura koja se tebi svidjela imala nekog drugog u planu koji je tamo bio. I btw. u 4 minute teško da itko može odlučiti dal si zakaj nekaj više ili ne, za nekekvo druženje poslije ili nekakvo piće. To suži samo za cuclanje tvojih novaca i to zbog tvoje naivnosti što si povjerovao da se u 4 minute cura može upoznati.
Quote:
Drugo, nisam govorio da su sve žene ovakve ili onakve, već samo došao do savršeno logičnog i nadasve ispravnog zaključka da je tamo isto kao i vani tj. da solo žene u tridesetima traže - ma ne traže, već zahtijevaju - da im netko odmah navlaži gaćice, ne bi li mu kasnije na webu dale kontakt informacije. Što se zabilješki tiče, to spada u osnovnu pristojnost prema sugovorniku. Ako nekome ne želiš ni ime zapisati, a kamoli najobičniji plus ili minus da se kasnije znaš snaći, jer nema teorije da zapamtiš dvadeset ljudi, njihova imena i po čemu ti jesu/nisu interesantni - sorry, ali to je naprosto bezobrazno.
Hm sad sam sebi skačeš u usta. Ima jedan citat gdje postoji velika razlika između muškog i ženskog mozga. Pa kaj si ti Freud?
Druga stvar, to što nije zapisala tvoje ili nečije drugo ime, to može značiti da joj se nitko od vas tamo nije dovoljno svidjeo da ga zapiše da se poslije nađe s njima. Nisi o tome razmišljao? To što si ti došao s namjerom da nekog upoznaš za dopisivanje i povremeno druženje, netko je došao s namjerom da nađe curu za jednu noć ili za neku ozbiljnu vezu. Ali ne, ak se nije poklopila s tvojim očekivanjima, odmah je cura kriva zbog toga što si ti htio samo poznanstvo, a ona recimo vezu ili sex...
Quote:
Treće, "bedasto i djetinjasto" je ponašanje trolova koji su u vezi, ali dolaze na US drugima soliti pamet i vrijeđati ga. Nabrušen, ogorčen, jadan, očajan, čudak, površan, itd. Sve izravni ad hominem napadi od osoba koje blage veze o speed datingu nemaju, ali eto, zabavlja ih iz nekog razloga ovdje trolati i vrijeđati ljude.
Pa kad se ponašaš ko dijete koje nije dobilo sladoled i sad kmeči zbog toga. Ajde odrasti i prihvati činjenicu da neće nikad biti po tvome i da ima cura koji ne razmišljaju slično kao ti kao što si vjerojatno očekivao na tom speed datingu. Ak sam u krivu, ispravi me, ali zar je to bio tvoj prvi posjet tom događaju? Jer ako je, a ti se tako ponašaš, onda me ni ne čudi ako te zovu takvim imenima. Kaj si ti mislio da će nakon tih 50 kuna biti riješeni svi tvoji problemi? Neki su sigurno potrošili i 10 puta više novaca od tebe, ali vjerojatno su našli nekoga i sigurno im se isplatilo, a ti bi nakon 50 kuna već htio imati sve. Jbg, ne može to samo tako.
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 16:45   #247
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
Eto, vidio si te žene, porazgovarao s njima, vidio si kakva je koja i odlučio si se za tu jednu.


OSAM.

Ne jednu, već osam.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 16:56   #248
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post


OSAM.

Ne jednu, već osam.
Ne mogu se suzdržat', jednostavno... Moram.

Osam.
Frau Flick is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 17:01   #249
Slažem se s MK-om u svemu, dobro ajde gotovo u svemu
i prigodni linkić za temu, hebeno istinit
http://www.dailyhaha.com/_pics/who-to-date.jpg
tko nam onda ostaje
__________________
Vjetar mi šapće, idemo u Vrapče
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 17:04   #250
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post


OSAM.

Ne jednu, već osam.
U jbt osam. Sorry ono, ne trebaš facepalmat jer sam rekao da me ispraviš ak sam u krivu...Oh Bože...
Ali opet, svejedno, to je osam žena naspram u grubo 600000 žena između 20-39 godina, što je (ako sam dobro izračunao ) 0.0013% od svih žena. Sad ako ćeš na temelju tog podatka reći da su sve iste, samo izvoli, ja te neću sprječavati. Eto, ostale su ti 99,9987% žena kod kojih možeš probati.
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 17:39   #251
Quote:
McGee kaže: Pogledaj post
Uglavnom dost me je od njih pitalo za stambeno pitanje, dal radim, gdje pa i do najmanjih detalja.
zar je itko i očekivao da može bez toga?
__________________
Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin to slit throats.(H. L. Mencken)
AttitudeAdjuster is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 21:30   #252
Quote:
McGee kaže: Pogledaj post
Svaka čast onim normalnim curama koje je bilo 1-2, na taj event su večinom došle neke profosorica cca 35-40 god.
Quote:
McGee kaže:
Uglavnom dost me je od njih pitalo za stambeno pitanje, dal radim, gdje pa i do najmanjih detalja.
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Jedno od omiljenih ženskih pitanja bila su putovanja. Ne dao ti bog da nisi putovao svijetom, jer to znači da nemaš love - odmah zgasne sjaj u očima
Ovo sam izvukla par kratkih bilješki o biserima

Ovaj zaključuje da su sve profesorice, ovaj je uvrijeđen jer ga se pitalo di živi, onaj se funji jer ga se neko usudio pitat je l putuje..

U startu ćemo rasčistit jednu stvar - "pacijenata" muškog i ženskog roda ima svugdje, pa ne sumnjam da se pokoji primjerak nađe i ovdje

Al ovo sve drugo..
Šta je čudno da te netko pita di i s kim živiš? Pa zanima je jesi se otrgnuo mami od sise ili nisi! I ako živiš s mamicom i taticom, a žena ima svoj stan, onda može računati da svaki put kad se hoće poševiti, ako se ne misli frkati po autu - će te uredno završiti kod nje

U čemu je pak problem s pitanjem o putovanju? Neki ljudi vole putovat.. ja također (i moj brat Robert ) i žena u startu ne želi ulaziti u kombinacije s nekim kom je jebena zabava da se njih čopor naguraju u nekakvoj kumovoj vikendici u Mrduši Donjoj, nego želi putovat - jer u protivnom to znači da će svakih toliko morat i pregrist govno i ostati doma ili ići sama il' s frendicom... a to radi i ovak' kad je solo

Uglavnom, ko što sam već napisala nekoliko stranica prije - nije ono sastanak Caritasa, pa da ćeš dobit nešto iz milosrđa
I da.. konstantno piskaranje djeluje... khm.. malo neurotično..


Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
A kaj se to tamo vode neke bilješke? Onak, kao na izložbi pasa?
Aj u kurac
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 21:36   #253
Nemoj "izvlačiti bisere", jer je doista činjenica da je na eventu bio veći broj žena koje su zaposlene kao učiteljice. Pitanju o stambenom pitanju *nije* mjesto u prve četiri minute razgovora s nekim, već se tada eventualno može pitati o struci, hobijima, interesima i slobodnome vremenu (no opet, što bi drugo sponzoruša nego o stanu i novcima...). Što se putovanja tiče, nije problem u tom pitanju, nego je problem u reakciji na odgovor i gleda te se kao kugu kad kažeš da nisi dosad putovao, ali bi volio. Sama činjenica da nisi kod nekih izaziva crveni karton. Zašto? Pa zato što putovanja koštaju.

Nisi to prošla, nisi muško, nemaš pojma kako je, ne pametuj bezveze.

A to što pristojnost i kulturu nazivaš neurotičnošću spada, kao i dobar dio postova dosad, pod čisto trolanje i vrijeđanje.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 22:29   #254
A čuj, mo'š ti pizdit kol'ko hoćeš, ali ako ti mi sve cure/žene ovdje govorimo jedno te isto, onda bi ipak trebao dozvolit mogućnost da možda negdje griješiš i da ti mi iz ženskog kuta gledanja možemo najbolje reći di

Za početak bi prestao biti tol'ko bijesan i nadrkan na sve oko sebe - nitko te nije "dužan" htjeti i voljeti - osim možda rođene matere

I meni bi u startu bila važna informacija di ko i s kim živi - jer ako lik ima 35 godina i živi s mamicom, uz objašnjenje da tu ima komfor, onda može kod mamice komotno i ostati - jer taj samo traži supstitut za majčicu i kome će se prebacit na leđa sa njene grbe

I na kraju krajeva - ko si ti da određuješ šta je kome prioritet u životu? I na temelju kojih kriterija bi se trebalo određivati da l želiš nekog vidjeti il' ne?
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 22:42   #255
nikad bio, nit namjeravam. ne znam da li ima kakve koristi od toga. ako si po svemu u normali možeš lako naći nekog i uživo ili na nekom portalu. možda vam je tamo prebrz tempo (speed). tko je razočaran budem ja organizirao "long date", upad je za đabe
ivan13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 22:48   #256
U jednom se slažem sa MK, te žene su imale prevelika očekivanja.
Zašto bi se uopće neki zgodni lik brukao na tim datovima, ak ima zgodnih žena vani ko blata?
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 23:04   #257
Quote:
manzzini kaže: Pogledaj post
Zašto bi se uopće neki zgodni lik brukao na tim datovima, ak ima zgodnih žena vani ko blata?
Koja glupa pretpostavka

Zapravo ti i MK idete s mišljenjem da su tamo nekakve očajnice kod kojih može proći sve - glavno da je muško.. al žene idu s prevelikim očekivanjima?!
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 23:06   #258
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
bijesan i nadrkan
Ide prijava.

Prestani trolati i vrijeđati.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 23:13   #259
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Koja glupa pretpostavka

Zapravo ti i MK idete s mišljenjem da su tamo nekakve očajnice kod kojih može proći sve - glavno da je muško.. al žene idu s prevelikim očekivanjima?!
Površno čitaš, očito su imale prevelika očekivanja kad nikog nisu upisale.
Da su očekivale hrvata prosječnog izgleda, onda bi si nekog i našle.
manzzini is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 23:14   #260
Speed dating

Odem van i eto ti speed datinga , žena koliko hoćeš, a ima i za vas žene tipova koliko god hoćeš
Na5kos3jela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:44.