Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2011., 19:25   #61
Danas mi ovaj Toma dosta zvuči ko Blagajnica
bilokoje is offline  
Old 08.01.2011., 19:32   #62
Draga je u ZG, a ja gulim šihtu.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 08.01.2011., 19:42   #63
E, pa vidi se da ste s godinama razvili sličan stil
bilokoje is offline  
Old 08.01.2011., 19:45   #64
Živimo i radimo zajedno u istoj firmi. Ja sam iznad nje, (nekad ona ispod mene).
Koristimo u 10% slučejeva isti nick.
samo ona je muško u obitelji, mijenja žaurlje i sl. a ja sam malo estrogeniran.
Ona forsira INDG i PTKM, a ja FRNK i ADRS. Ubitačna kombinacija.
Nađemo se na pola puta.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 08.01.2011., 19:56   #65
E, sumnjalo se davnih godina da se iza nicka blagajnice krije njen suprug povremeno

(spy te provalio )
bilokoje is offline  
Old 08.01.2011., 19:59   #66
ma ovi si turizma su nas i vidjeli live po nekim aerodromima i putovanjima.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 08.01.2011., 20:01   #67
A zašto nam ne pustiš i nju povremeno ovamo
bilokoje is offline  
Old 08.01.2011., 20:05   #68
Umorila se od svega, zaželjela promjenu u životu, promijenila neke perspektive u životu, troši lovu, putuje.
Preuzela biznis na sebe, poslovne obveze, a ja joj dođem kao pomoćnik s puno više slobodnog vremena.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 08.01.2011., 20:11   #69
Pozdravi je i reci da svrati nekad
bilokoje is offline  
Old 08.01.2011., 20:16   #70
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Stavi pravu stvar na pravo mjesto.
Uradi to često.
Joj, pogodio si me s ovim, totalno pogodio

Dakle, dakle...Blagajnica i Toma
I meni je nešto bilo sumnjivo, ali nikako da pogodim, sad je sve jasno
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Old 08.01.2011., 22:04   #71
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post
E, pa vidi se da ste s godinama razvili sličan stil
Znaš kako je,kupiš si psa pa za godinu dvje sličiš na njega.

P.S. Bilo bi u redu da Toma stavi nick "blagajnik".
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Old 08.01.2011., 22:07   #72
Ona je htjela ići na more.
Ja sam junak iz Twainovog romana.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 08.01.2011., 22:18   #73
ma kužim da želiš imat i svoju osobnost,al ono ipak vas dvoje puno sličite.
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Old 08.01.2011., 23:09   #74
Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
@lepi-cane malo su te zbunili nije ovo genera na koju misliš (ona je samo dio Genera grupe, sad jel Vukičević uvalio svoje neke 'neuspjele' projekte o tom potom, ali ovjde je za sad većinom riječ o bivšoj Veterini) glavna sastavnica Genere je bivša Veterina od Plive (ja bih rekao neka vrsta odstupnice za Čovića, koji sad tamo nekog vraga glumi). Za ovo je Hanžeković finu paru iskeširao 2008.

ovjde imaš tijek događanja od IPO-a Veterine pa do danas.

http://www.genera.hr/informacije.php

PS. Genera istraživanje d.o.o. na koju vjerojatno misliš kupljeno je od strane Genere grupe zbog ovog (20%) http://www.bankamagazine.hr/Naslovni...a/Default.aspx. E sad dal će od tog što biti tko zna (i sam znaš -ako si iz te struke - da od 20 potencijalnih lijekova prosječno 4 dođu do testiranja na ljudima a od ta 4 najčešće ni jedan ne uđe u primjenu).

mada po meni ovo s kupnjom 20% genere istraživanja, to su neke njihove interne igre (Hanžekovića i Vukićevića).

Još nešto u članku piše da oni nisu u 'nikakvoj vezi' (to je bilo prije kupnje ovih 20%). Inača dva pika na grafu u 2010 oko Genere (Veterine) su upravo zbog ovog s Pfizerom (prvi na vijest da Genera sklopila ugovor s Pfizerom, a drugi kupnja ovih 20%).

E sad što je ovaj treći rast iznad 70 (po meni smrdi na ono što glembaj napisao).
Hmmm..hmmm...čuj Drpić ti je (ako se točno sjećam šogor od Vukičevića),
Vukičević je ispretakao lijevo i desno dobivenu lovu od države za koju će se početi pitati. Veterina je jedina fima u ovoj grupi koja nešto privređujue.
Što se Pfizera tiče ...njihova istraživanja ne da neće seliti u hr, već su debelo u problemima i restrukturiranju u USA. Pfizer je održao jedan interni sastanak na IRB-u prije krize,ali onda u restrukturiranje. Svi planovi ovog tipa su stopirani, a zadržati će ono što i do sada u hr. prodaju...
Vukičević maže sve oko sebe kojekakvim "bajkama" koja prolaze jer se ljudi kojima ih priča ne bave baš tim stvarima, a oni koji se bave ostali su u znanosti. Mislim da je i ovo pumpanje dionica tempirano upravo sada jer se pomalo tržište oporavlja, pa računaju na ulazak u EU...

Koliko znam Drpić vodi "magdalenu" i da se preveč kuži u posao ne bi rekao.
Mislim da je plan uvaliti nekoj velikoj firmi ovaj njihov "balon" od d.d.-a, samo zaboravljaju da vanjske ozbiljne firme rade duboka istraživanja tržišta prije nego krenu u takve akcije.

Samo naprijed tko želi ulagati u ovo, bojim se da znam malo više o cijeloj garnituri koja sada ima neke glupe planove. Počevši od muljaža sa Biotehn. parkom Varaždin, do gospođe heroine Danice Ramljak koja pomalo rastura IRB.
lepi-cane is offline  
Old 09.01.2011., 10:26   #75
Quote:
bilokoje kaže: Pogledaj post
E, sumnjalo se davnih godina da se iza nicka blagajnice krije njen suprug povremeno

(spy te provalio )

vidi ti tomu ( dobro da mu se nisam nabacivala )
spajki, ti si vidovnjak !
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Old 09.01.2011., 14:35   #76
Neka meni ne smeta.
Njoj bi već smetalo.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Old 10.01.2011., 09:43   #77
pa kud ženu nazvati rošpijom ?????

ajmeeee
dante-1 is offline  
Old 10.01.2011., 13:39   #78
Đuro na 46kn.
Bakić naravno prije 10ak dana počeo nadokupljivat opet.
Koliko zna, toliko ima i sriće.
__________________
"Ovo je mišljenje, a ne savje(s)t" ®Zaf
G. House is offline  
Old 10.01.2011., 13:55   #79
Htjedoh reći isto - Đuro na 46, ljudi Bikovi su nastupili, na firmi od rackua oni dićžu za 30%.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Old 10.01.2011., 14:06   #80
Nisu to nikakvi bikovi već idijoti kojima je neko dojavio da je burza oživila.U stvari,najvjerojatnije su to oni isti što im je zblokalo DKVS. Sad bi mogla Hanfica zbloknut i đuru,pa će morat tražit nešto treće,pa četvrto.....dok im na kraju sva lova ne bude zblokana od hanfe.
__________________
Vidi Avatar u punoj veličini
glembaj is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.