Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2012., 14:44   #121
Quote:
JustGia kaže: Pogledaj post
Cigarete,nisam pušač i smeta mi dim kad sam dugo u društvu pušača,pogotovo kad ih je više,kao danas recimo...Imali smo pauzu od dva sata između predavanja i u kafiću svi oko mene puše...peku me oči od dima i nema toga na meni što ne smrdi...katastrofa.
užas.
neki dan se na stanici sklonih od kiše i par nekulturnih idiota si mora zapalit, nek se mi ostali gušimo u njihovom smradu. superiška.

danas me naživcirala asistentica jer mi je uzela vrećicu koju trebah, pa sam morala sve stvari iz nje furati u ruci.

Zadnje uređivanje naïveté : 07.11.2012. at 15:03. Reason: tuka sam.
naïveté is offline  
Old 07.11.2012., 17:29   #122
Vlak koji je kasnio.

Ah, čari HŽ-a
** Tara ** is offline  
Old 08.11.2012., 11:44   #123
Linić

jebemti seronje
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 08.11.2012., 12:44   #124
to što se nikom nije dalo otići u pekaru po svježi kruh... al boli me briga, neću ni ja... pa nek glođu stari
__________________
Permanentna insuficijencija satisfakcije i perspektive.
Octica is offline  
Old 08.11.2012., 13:02   #125
neka glupačetina u tramvaju koja nekom urla i kesi se na mobitel već 15 minuta o nekoj svojoj tuki koja je napravila pirsing o kojem je razmišljala ravno tri dana da ga napravi. i onda se za šećer na kraju neko derište rastuli
dođem doma, ravno u sobu mi piči sunce i sad moram pola dana imat rolete spuštene.
Mopsi 7 is offline  
Old 08.11.2012., 13:39   #126
slika trbuha trudnice koja nosi šestorke, koju moram gledati svaki put kad otvorim forum, mičite to više....
petrunjela84 is online now  
Old 08.11.2012., 14:23   #127
Quote:
naïveté kaže: Pogledaj post
užas.
neki dan se na stanici sklonih od kiše i par nekulturnih idiota si mora zapalit, nek se mi ostali gušimo u njihovom smradu. superiška.

danas me naživcirala asistentica jer mi je uzela vrećicu koju trebah, pa sam morala sve stvari iz nje furati u ruci.
ja sam odusevljena sto u njemackoj toga nema... na stanici je na onom staklu naljepljeno da se ne pusi ispod nadstresnice i stvarno nitko ne pusi, odu ljudi dalje... na zeljeznickom kolodvoru na peronima imaju nacrtane kvadrate unutar kojih se smije pusit i majke mi moje sa cigaretom nitko ne izlazi iz njh

OT: ne mogu nac savrsene sarene mrvice za tortu
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 08.11.2012., 14:40   #128
Quote:
naïveté kaže: Pogledaj post
neki dan se na stanici sklonih od kiše i par nekulturnih idiota si mora zapalit, nek se mi ostali gušimo u njihovom smradu. superiška.




Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
ja sam odusevljena sto u njemackoj toga nema... na stanici je na onom staklu naljepljeno da se ne pusi ispod nadstresnice i stvarno nitko ne pusi, odu ljudi dalje...
da, imaju i u njemačkoj glupih stvari. al inače je dobro tamo, jelda?
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 08.11.2012., 15:27   #129
opet sam saznala jos jednu stvar koja ce mi sjebat sve.. dosta mi je vise :vristi:
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 08.11.2012., 15:32   #130
mene zbilja ništa ne može naživcirati
politiku ne pratim, bolesnih i reterdiranih frendova sam se riješila...
dakle, suprotno - furam se na duhovnost i okružena sam dragim ljudima.
dovljan razlog za sreću

uživam u svakodnevnim sitnicama, a od problema bježim vrlo uspješno
Daisy5 is offline  
Old 08.11.2012., 15:54   #131
Htjedoh danas saznati jednu informaciju na zavodu za zdravstvo, telefonom.
Nema šanse. Ni na direktne brojeve niti preko centrale, nema majci da se neko javi. Mislim, znam da imaju posla ali zar moram doći tamo da bih nešto saznala. Zna li itko, je l se oni ne smiju javljati na telefon, neće, ne da im se, ili baš svi imaju stranke neprestano paono - nek zvoni... Zašto ne uvedu neku službu, broj šta li već za iformacije
rintintina is offline  
Old 08.11.2012., 16:13   #132
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
da, imaju i u njemačkoj glupih stvari. al inače je dobro tamo, jelda?
macane, htjedoh rec da puse u blizini nadstresnice al ne smiju ispod nje

i da, super je, hvala na pitanju
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Old 08.11.2012., 16:19   #133
Glavobolja.
__________________
Put that cookie down!
SwayOdd is offline  
Old 08.11.2012., 16:23   #134
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
slika trbuha trudnice koja nosi šestorke, koju moram gledati svaki put kad otvorim forum, mičite to više....
To.

Općenito znaju stavit predebilne reklame dolje i onda izgubim volju za klikanjem.
Shuriken is offline  
Old 08.11.2012., 16:49   #135
stojim na blagajni. kupujem vodu. plaćam karticom jerbo do bankomata nisam stigla (debitna, ne kreditna). neka stoka nekulturna,da on nikada nije vidio tak'o nešto.kupovat vodu na karticu. bilo je ujutro, a ja prvih par sati nakon buđenja sam zombi, još ja kažem da nisam stigla do bankomata.automatski. kad sam to izgovorila, onda mi je došlo koji kurac se ispričavaš. u međuvremu je lik prodavači 3 puta ponovio koje cigarete hoće. na svu sreću, krivo sam utipkala pin, pa sam morala ponovo,baš mi je drago što sam njegovom prljavom, smrdljivom, ovisničkom nekulturnom, ignorantnom, zaostalom dupetu produžila agoniju apstinencijske krize za kojih 20ak sekundi.

moram početi piti kavu ujutro, da nisam bila zombi namjerno bi ukucala krivo još par puta. sjetila se toga par minuta kasnije.
Splenda is offline  
Old 08.11.2012., 18:42   #136
Mrmlj.
__________________
Sin valor.
moment is offline  
Old 08.11.2012., 19:35   #137
Kad ne ide, ne ide. Ne ide prvi put, nije išlo ni drugi... bome neće ni treći...
Zašto je to tako teško shvatit, zašto???

Inače me uvijek može neopisivo naživcirati neutemeljena i potpuno nepotrebna tvrdoglavost.
Tješi me to što sam ipak JA bila u pravu. A ipak nisam zbog toga likovala. A mogla sam.
sagena is offline  
Old 08.11.2012., 20:26   #138
blagajnice u konzumu. majke ti to je tolko sporo da mi dode da ja umjesto nje napravim posao. nigdje blagajnice nisu tolko spore ko u konzumu
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 08.11.2012., 22:25   #139
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
ja sam odusevljena sto u njemackoj toga nema... na stanici je na onom staklu naljepljeno da se ne pusi ispod nadstresnice i stvarno nitko ne pusi, odu ljudi dalje... na zeljeznickom kolodvoru na peronima imaju nacrtane kvadrate unutar kojih se smije pusit i majke mi moje sa cigaretom nitko ne izlazi iz njh

odoh ja za Njemačku
JustGia is offline  
Old 08.11.2012., 23:15   #140
Žarulja


Opet je crkla
** Tara ** is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.