Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2014., 14:45   #481
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post


Ajmo, ajmo, nećemo zbunjivat autoricu, zadržimo se na temi.



Zašto bi autoricu zbunjivalo to što sam rekla da je taj njen ne voli i ne poštuje??
Pa to je i sama srž svega!! Jer da on nju voli i poštuje ne bi bilo problema tipa "gradnja stana u kući njegovih roditelja"..
Jest to pomalo grubo, tako direktno ustvrditi "čuj, on tebe ne voli a i ne poštuje" ali tako je, bolje joj je da to čuje prije nego kasnije..

Uh, koliko samo ima primjera muških koji se prema svojoj dragoj, curi, ženi odnose kako je na ovoj temi opisano, godinama...a onda dođe jednog dana neka koju zavole, pa da vidiš...nema više ni problema s roditeljima ni gdje će živjet, nema tema po firumu...za divno čudo, sve se nekako dogovore
anin1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 14:54   #482
da, to zapravo nije ovdje tema.
ali što prije ona skuži da oni imaju puno većih problema u vezi od toga gdje će živjeti, to bolje za nju.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 15:32   #483
Quote:
anin1 kaže: Pogledaj post
Zašto bi autoricu zbunjivalo to što sam rekla da je taj njen ne voli i ne poštuje??
Pa to je i sama srž svega!! Jer da on nju voli i poštuje ne bi bilo problema tipa "gradnja stana u kući njegovih roditelja"..
Jest to pomalo grubo, tako direktno ustvrditi "čuj, on tebe ne voli a i ne poštuje" ali tako je, bolje joj je da to čuje prije nego kasnije..
Smatran ovo paušalnin ocjenama. Ona nigdi nije otvorila niti načela emocionalnu situaciju, a u zadnju je komentirala ovakve ocjene ka preširoke.

On nju ne voli jer oće da pare utuču u nešto svoje?
Ona mu samo triba uprit prston u šta.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 17:35   #484
Svatko svasta ljubavlju naziva i dozivljava.
Ne bi isla toliko daleko da sa sigurnoscu tvrdim kako je taj tip ne voli, iako po meni ljubav se tako ne ophodi.
Jer ljubav nije samo emocija, nego je i djelovanje, a tu njen momak pada.
Porazan je nacin na koji on voli.
Na nacin da autoricu ne zeli ili ne moze razumiti.
Na nacin da je zbog razlicitosti proglasava snobom i nenormalnom.
Na kraju, na nacin da je ne prihvaca.
A ljubav bez prihvacanja ne vridi puno.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 17:58   #485
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Svatko svasta ljubavlju naziva i dozivljava.
Ne bi isla toliko daleko da sa sigurnoscu tvrdim kako je taj tip ne voli, iako po meni ljubav se tako ne ophodi.
Jer ljubav nije samo emocija, nego je i djelovanje, a tu njen momak pada.
Porazan je nacin na koji on voli.
Na nacin da autoricu ne zeli ili ne moze razumiti.
Na nacin da je zbog razlicitosti proglasava snobom i nenormalnom.
Na kraju, na nacin da je ne prihvaca.
A ljubav bez prihvacanja ne vridi puno.
Puno lipo...ono šta ja mislin, a ne znan reć
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 00:00   #486
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Na nacin da autoricu ne zeli ili ne moze razumiti.
Aj da i ja potetošin svoju žensku stranu i zalajen o tipu koji je vaki-naki, u ovo vrime do se čeka feedback njihovog razgovora, nakon kojeg se možda rodila nova ljubav između njih dvoje, ali i između neviste-babe/zeta-babe.

Dakle, on nju trenutno ne može razumit i ako je zbog ovoga izgubi, bit će iznimno glup momak koji će se kad-tad radi toga živ izgrist.
Zato je sad otrovan, njene želje su mu trenutno daleke, al sve se to da ispeglat.
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 16:21   #487
Uh, blago onima koji dođu na gotovo,da ne dižu kredu za stan, a opet, ja ne bih niti sa svekrvom živjela samo zato jer tamo ima mjesta gore na katu, ne hvala. radije sve sama napravim za sebe a ne da mi se petljaju njegovi u život a sigurno bi ulazili i bez kucanja u naš prostor jer je njihovva kuća, ma ne hvala, mada ponekad mi bude žao što eto ima i takvih gotovanki koje dođu uvjek na sve gotovo već pripremljeno za život, na njima je da se usele samo, a neki se muče sa kreditima za neke male kvadrate, ah život je nepravedan , ali kažem, bolje je biti sam sa mužem bez njegove mame to sigurno
__________________
nascere, vivere e morire a Pompei
donna di pompei is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 19:40   #488
Quote:
donna di pompei kaže: Pogledaj post
Uh, blago onima koji dođu na gotovo,da ne dižu kredu za stan, a opet, ja ne bih niti sa svekrvom živjela samo zato jer tamo ima mjesta gore na katu, ne hvala. radije sve sama napravim za sebe a ne da mi se petljaju njegovi u život a sigurno bi ulazili i bez kucanja u naš prostor jer je njihovva kuća, ma ne hvala, mada ponekad mi bude žao što eto ima i takvih gotovanki koje dođu uvjek na sve gotovo već pripremljeno za život, na njima je da se usele samo, a neki se muče sa kreditima za neke male kvadrate, ah život je nepravedan , ali kažem, bolje je biti sam sa mužem bez njegove mame to sigurno
šta si ti sve nadrobila u ovom postu, ni glave ni repa...
a ovo boldano....ko ti je kriv, neke su imali više sriće , a nisu gotovanke

ako je zbog toga život nepravedan.......
__________________
...čuvan te...na dnu srca šta san šakon stiska samo za tebe....
Nevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 01:55   #489
Quote:
feliticeria kaže: Pogledaj post
Hvala curke na savjetima i vašim viđenjem stvari

cut


Šta biste vi na mom mjestu? Sad smo u svađi i kao na meni je odlučim šta hoće i neću tj. mogu li ja to podnijeti. Ne govorim o sobici jer to definitivno neću. Ali kako onda da produbimo odnos - zajedniči život,a niti jedan neće popustit. :/
Moj iskreni savjet:
ne ulazi u to!
Očito je tvoj dečko iz obitelji koja živi po sistemu nekadašnjih seoskih zadruga,gdje privatnost nikada nije postojala.
On to ne želi ili nije u stanju shvatiti,čak da imate kat u toj kući i s takvom obitelji,neće te spasiti od stalnog zadiranja u vaš život.
I vjeruj mi nije lako podnijeti kad ti u svako doba netko zaviruje,ulazi,nešto želi ili treba,a to je za tu obitelj i njenog izdanka(tvog dečka)normalno.
Uz sve previše je tu kalkulacija,tj očekivanja da netko ode s ovog svijeta,a nikakva vlasničko -pravna jasnoća.
Ako je tvoj dečko već dovodio djevojke,što misliš ili jesi li se zapitala,radi čega nije ni jedna ostala?
Možda su shvatile ono što tebi teže pada: on se neće izmijeniti i on bez svog obiteljskog čopora ne može..
a ti razmisli koliko bi dugo tako nešto mogla izdržati,ako nisi u stanju biti kao i oni.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2014., 19:33   #490
Quote:
donna di pompei kaže: Pogledaj post
Uh, blago onima koji dođu na gotovo,da ne dižu kredu za stan, a opet, ja ne bih niti sa svekrvom živjela samo zato jer tamo ima mjesta gore na katu, ne hvala. radije sve sama napravim za sebe a ne da mi se petljaju njegovi u život a sigurno bi ulazili i bez kucanja u naš prostor jer je njihovva kuća, ma ne hvala, mada ponekad mi bude žao što eto ima i takvih gotovanki koje dođu uvjek na sve gotovo već pripremljeno za život, na njima je da se usele samo, a neki se muče sa kreditima za neke male kvadrate, ah život je nepravedan , ali kažem, bolje je biti sam sa mužem bez njegove mame to sigurno

A što je s muškarcima koji dođu kod punca stanovati? Opet su žene gotovanke jer im je ostavljena kuća?
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.