Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2013., 10:22   #301
Vrijedi pogledati:

Ovo, ovo i ovo.
Milkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 10:39   #302
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
I onda me ovaj drugi pita kako to da mislim da sam bolji od rasista. Pa hm, ček da vidim - razumijem elementarnu logiku i slušao sam na satovima povijesti?
Jazavac, većina nacista je bila bolje obrazovana od tebe, to ne znači da nisu bili rasisti. Kao što si ti šovinist.
Yodais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 11:01   #303
Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
Jazavac, većina nacista je bila bolje obrazovana od tebe, to ne znači da nisu bili rasisti. Kao što si ti šovinist.
Erm... Jel ti uopće znaš što znači riječ šovinist?

Da te malo educira tip slabijeg obrazovanja od nacista - to ti je pretjerani nacionalizam ili seksizam. Nisam ziher kako točno spadam u tu definiciju, al nek ti bude...

Isto tako, nisam siguran ni kakve veze ima razina obrazovanja s tim, pošto učinkovito štrebanje podataka ne podrazumijeva razumijevanje elementarne logike niti slušanje na satovima povijesti.

I nemoj vrijeđati jazavce, nisu šovinisti.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 11:13   #304
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Ti baš prigodno zaboravljaš Aziju sa više od trećine svjetske populacije (gdje baš i ne žive bijelci) u tim spikama o civilizacijama, jelda. Indija, Kina, Japan, sve to divljaci bez kulture i dostignuća... Ma jasno.

Pazi - nisu se pomaknuli s mjesta.

I onda me ovaj drugi pita kako to da mislim da sam bolji od rasista. Pa hm, ček da vidim - razumijem elementarnu logiku i slušao sam na satovima povijesti?
Ne bijele rase koje su se prilagodile današnjem vremenu u globalu žive od pomoći bijelaca koje bijelci daju nesvjesno (financijska mreža "odabranog" naroda).
Unatoč financijskoj pomoći i imaš među ne bijelim narodima nekoliko bogatuna dok ostali pripadnici njihove rase gladuju. Da ne dobivaju pomoć kakvu dobivaju-njihova populacija bi se drastično smanjila i onda nebi bilo priča kako se uskupna svjetska ljudska populacija povećava i da će biti kao sve manje prostora. Dok propagandna mašinerija govori kako se ljudstvo povećava-ne govore koje se to rase povećavaju i sa kojim ciljem i na štetu koje rase.



Quote:
Hyper-man kaže: Pogledaj post
Ako ne znaš koristiti oskudno ono što ti priroda/dviljina da onda si mrtav, i tu je jedna stvar gdje su Aboridžini, Indijanci i njima slični domoroci puno bolji od bijelaca, sorry ali griješiš big time.

Nisu Aboriđani ništa bolji od bijelaca jer da jesu-onda bi oni izgradili civilizaciju i pomaknuli bi se sa mrtve točke i bijelci bi živjeli u divljini. Bijelci su divljinu prekoračili u izgradnji civilizacije danas. Bijelci iskorištavaju prirodu u izgradnji hidroelektrana,vjetroelektrana,solarnih energija-daj jednom ne bijelcu u divljini koji su toliko "bolji" od bijelaca da izgrade barem nešto od nabrojanog pa da vidiš dali će to ikad izgraditi

Zadnje uređivanje Cofi14 : 11.06.2013. at 11:29.
Cofi14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 12:15   #305
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
Erm... Jel ti uopće znaš što znači riječ šovinist?
Čim netko počne rečenicu s ovakvim govnom, odmah znam da se radi o jazavcu nedovoljno razvijenog vokabulara materinjeg jezika.
Da, ti si šovinist, čisti...
Yodais is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 13:53   #306
Quote:
Yodais kaže: Pogledaj post
Čim netko počne rečenicu s ovakvim govnom, odmah znam da se radi o jazavcu nedovoljno razvijenog vokabulara materinjeg jezika.
Da, ti si šovinist, čisti...
"Erm" je sasvim dozvoljen internacionalni onomatopejski izraz, potekao iz engleskog jezika, ne vidim što ti nije jasno.

A ti si ornitolog! Kad se već vrijeđamo, jel...
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 17:59   #307
Quote:
Milkman kaže: Pogledaj post
Vrijedi pogledati:

Ovo, ovo i ovo.

hvala kolega.
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 22:11   #308
Quote:
Pizvo kaže: Pogledaj post
"Erm" je sasvim dozvoljen internacionalni onomatopejski izraz, potekao iz engleskog jezika, ne vidim što ti nije jasno.
Sve je meni jasno, vokabular ti je na razini nadobudne tinejdžerke...
Yodais is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 17:47   #309
Quote:
Milkman kaže: Pogledaj post
Vrijedi pogledati:

Ovo, ovo i ovo.
Izvrsno!

To će uštedjeti vrijeme u budućnosti.

Sviđa mi se intervju onog genetičara, posebno njegovo pobijanje neutralističkog stava (i njihov argument "veće razlike unutar populacija nego između populacija") koji se bazira na slijepoj statistici koja uzima u obzir samo genetički drift uglavnom bez selekcijskog značenja, a svakoj šuši bi trebalo biti jasno da su selekcijski relevantne razlike beskonačno važnije.

U onoj norveškoj TV emisiji mi se svidio ironičan ton kojim podjebava negacioniste postojanja rasa, posebno onaj prilog gdje crnčići pjevaju neku pjesmu kako je "dovoljno truditi se".

Neprocjenjiva su bila lica, odnosno fizionomije u tom spotu... Pogledati moj upis na strani 12...

PS: Ne prikazuju li drugi i treći link isti norveški film?

Zadnje uređivanje The Avenger : 12.06.2013. at 17:52.
The Avenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 13:03   #310
Quote:
Cofi14 kaže: Pogledaj post
Ne bijele rase koje su se prilagodile današnjem vremenu u globalu žive od pomoći bijelaca koje bijelci daju nesvjesno (financijska mreža "odabranog" naroda).
Unatoč financijskoj pomoći i imaš među ne bijelim narodima nekoliko bogatuna dok ostali pripadnici njihove rase gladuju. Da ne dobivaju pomoć kakvu dobivaju-njihova populacija bi se drastično smanjila i onda nebi bilo priča kako se uskupna svjetska ljudska populacija povećava i da će biti kao sve manje prostora. Dok propagandna mašinerija govori kako se ljudstvo povećava-ne govore koje se to rase povećavaju i sa kojim ciljem i na štetu koje rase.






Nisu Aboriđani ništa bolji od bijelaca jer da jesu-onda bi oni izgradili civilizaciju i pomaknuli bi se sa mrtve točke i bijelci bi živjeli u divljini. Bijelci su divljinu prekoračili u izgradnji civilizacije danas. Bijelci iskorištavaju prirodu u izgradnji hidroelektrana,vjetroelektrana,solarnih energija-daj jednom ne bijelcu u divljini koji su toliko "bolji" od bijelaca da izgrade barem nešto od nabrojanog pa da vidiš dali će to ikad izgraditi
Opet pogrešno, bijelci su izgradili sve živo iz prirode da bi mogli preživjeti, dok Aboridžini, Indijanci i njima slični nisu morali sve to raditi da bi preživjeli, koristili su sve minimalno iz prirode koliko im treba, i bilo im je sasvim ok.
Bijelic koriste sve pa na kraju i sebe uništavaju jer ne znaju živjeti u skladu sa okolišem-za razliku od Aboridžina i Indijanaca koji to itekako dobro znaju.
Hyper-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 13:59   #311
Quote:
Hyper-man kaže: Pogledaj post
Opet pogrešno, bijelci su izgradili sve živo iz prirode da bi mogli preživjeti, dok Aboridžini, Indijanci i njima slični nisu morali sve to raditi da bi preživjeli, koristili su sve minimalno iz prirode koliko im treba, i bilo im je sasvim ok.
Bijelic koriste sve pa na kraju i sebe uništavaju jer ne znaju živjeti u skladu sa okolišem-za razliku od Aboridžina i Indijanaca koji to itekako dobro znaju.
Ne znam za Aboridžine, ali koncenzus je da su "Indijanci" u Južnoj Americi uništavali svoj okoliš do propasti nekih njihovih civilizacija (Maje).

A za one populacije koje su živjele od onoga što im priroda daje, tko može manje, taj može i manje štetiti, a tko može najviše, može i najviše štetiti, i sebi i drugima.
Ne radi se o mudrosti ni umijeću, nego potencijalu djelovanja.

Kamen koji neživo leži na tlu, je sposoban uzrokovati i najmanje štete.
The Avenger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.