Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2014., 18:50   #61
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
prilično sam uvjeren da bi više zapadnjaka prebjelgo na rusku stranu, nego se borilo za pederoliberalne korporativno fašiastičke vlade na zapadu.

mogu si zamislit koliko bi boraca od raznih kanzasa, gipera i antilki mogli skupit.
Prvo, oni sa ovim regularnim profesionalnim vojskama ne bi mogli ništa, jer to nije dovoljno. KAkve god da su.

To bi moralo ići po Hitlerovom obrascu, masovni napad milijuna fanatičnih I izvježbanih vojnika poput Wermachta I SS-a..

Ali ja kad danas gledam ove na Zapadu I kad pomislim na njihovo jurcanje preko ruskih stepa, obuzme me smijeh.
Ringo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 18:53   #62
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
prilično sam uvjeren da bi više zapadnjaka prebjelgo na rusku stranu, nego se borilo za pederoliberalne korporativno fašiastičke vlade na zapadu.

mogu si zamislit koliko bi boraca od raznih kanzasa, gipera i antilki mogli skupit.
možeš li zamisliti kurde,turke,sirijce,njemce,hrvate,srbe,kineze itd, kao državljane današnje njemačke koji pod njemačkom zastavom jurišaju na ruski oklop...
zapad ne postoji već je to danas bučkuriš svega i svačega - melting pot.
igor malteze is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 18:55   #63
Quote:
igor malteze kaže: Pogledaj post

možda si nešto zanemario a to je činjenica da je usprkos svemu - kina komunistička a amerika kapitalistička zemlja - prirodni neprijatelji.
ČAk I da nije tako, može Kina biti I kapitalistička, ali svojom snagom bi bila rival Americi I ova bi gledala da je ukoči sjebe.

Bila je I Rusija komunistička, zapravo SSSR, danas je kapitalistička, pa opet imamo Hladni Rat.

Kina je prevelika I prejaka da bude SAD-istička kolonija I sama ta činjenica je dovoljna za sukob.

Jer SAD-isti poznaju samo vazale I neprijatelje.

PA doktrina još iz devedesetih, ne sjećam se ko je ono rekao, ali to je da Amerika ne smije dopustiti da se poijavi bilo koja sila na planeti koja bi dovela u pitanje SAD-ističku hegemoniju I tu ne birati sredstva.

To objašnjava sve ovo danas.
Ringo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:06   #64
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Po čemu su to Rusi toliko jaki i opasni protivnici?

Ajd da govorimo o Kini, ali Rusija?
Rusija je opasna u svom dvorištu u tome je stvar. Najveća država na svijetu, nuklearna sila, država koju su mnogi napadali, a svi koji su je napadali, na kraju su - popušili, među njima i Napoleon i Hitler.

Kina je već posebna stvar. Nju ne smije nitko dirati i izazivati, koliko ih ima, mogli bi pojest i jedne i druge za doručak. Kada je Sj.Koreja htjela testirati nuklarno oružje, Ameri se razletili i počeli se mješati ( kao i svugdje u svijetu ), ali kada je Kina zagrmila - zaprijetila SAD-u da se ne smiju petljati u to, Ameri su zašutili za sva vremena.
__________________
Shadow of death-Yusuf Güzey
DJ_Bobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:11   #65
eh. sveto brdo. drugi par postola.
(nisam im džabe slala ispravku. )

o gornjem linku (tvoj uvodni komentar).

nadam se da si iz ove prepiske naučio razliku. vjersku, povijesnu, geopolitičku.
nema na čemu.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:14   #66
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
Samo se ti tješi ljubitelju Britanaca I anglo-cionista.
.
Kada sam ja tebe nazvao pobornikom naših istočnih susjeda , cvilio si tri dana, pa onda ni ti mene ne vrijeđaj.

Osim toga, ja nikada nisam imao pro-britanske stavove da bi se smio tako nazivati

Što se tiče Izraela, naravno da ih poštujem i podržavam, kao i Ameriku, usprkso njezinim manama
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:15   #67
Quote:
igor malteze kaže: Pogledaj post
... možda si nešto zanemario a to je činjenica da je usprkos svemu - kina komunistička a amerika kapitalistička zemlja - prirodni neprijatelji.
Da, ali kinesko-visoko-partijsko-rukovodstvo drži opljačkan novac u raznim poreznim oazama Amerike i Engleske širom svijeta, a svojom narodu i dalje prodaju komunističku dogmu/demagogiju.
O gospodarskoj povezanosti Kine sa USA & Commonwealth-om - da i ne govorim(o).
cca 700.000 Kineza, kao USA-državljani, uživaju punopravni trajni boravak u USA!
http://www.migrationpolicy.org/artic...nited-states-0

Zadnje uređivanje zenodor : 05.12.2014. at 19:41.
zenodor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:17   #68
Quote:
zenodor kaže: Pogledaj post
Da, ali kinesko-visoko-partijsko-rukovodstvo drži opljačkan novac u raznim poreznim oazama Amerike i Engleske širom svijeta, a svojom narodu i dalje prodaju komunističku dogmu/demagogiju.
svih 80 najviših članova njihove partije su milijarderi, sve zahvaljujući poslovanju sa Zapadom, baš se njima ide igrati velesile radi nekakvog njihovog Krima
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:19   #69
Quote:
Ringo10 kaže: Pogledaj post
Te baltičke prdimahovine su bile dio ruskoga carstva ako ćemo pravo.

Pripojio ih je SSSR a kad su se osamostaljivali niko im nije pravio problem.

Dobro su I prošli obzirom koliki nacisti su bili.

A ovo provociranje Rusije oni će skupo platiti.
meni je super kako ovo zanošenje "pravoslavnom braćom" može imati tako smiješne pobornike

još sanjate od Knina i Kosova do Baltika jedno carstvo
El Cid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:27   #70
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
svih 80 najviših članova njihove partije su milijarderi, sve zahvaljujući poslovanju sa Zapadom, baš se njima ide igrati velesile radi nekakvog njihovog Krima
Naravno, i nikako mi nije jasno kako "to", još uvijek, nije jasno i "prekoDrinarcima".

Zadnje uređivanje zenodor : 05.12.2014. at 19:38.
zenodor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:28   #71
Ma kaj se brinete ako nuklearke i počnu padat . Pa pri tom totalnom nuklearnom ratu bi izginulo samo 90 % stanovništva , dakle Rusa bi poslije svega ostalo možda 20 milijuna , dok bi NATO zapad s miljardu spal na 100 miljuna .

To što i Rusiji i zapadu pri tom bude uništena čitava industijska prizvodnja i svi skup budu sve morali radit sve živo iz temlja koga briga . U
U tom ratu i onako neće sudjelovat Kina koja bude poslije svega vagala s kim če u kolo posljeratnim maršalovim planovima , pogotovo što Rusija ko nacionalna država Rusa ubrzo bude mogla ispoštovat sve predratne dogovore prem Kini vezane uz isporuke energenta i sirovina , jasno dok se ostaci EU i USA u međuvremenu na osami budu bavile raspravama kak se opće budu sutra organizirale ko mulinacionalne tvorevine ili zemlja bez istinskog nacionalnog identiteta tj . USA , kojoj se i onak dok bude na ničem postavlajle pitanja iz posljeratne i razrušene EU i Rusije a što opće njima znači razrušena USA u njihovoj integralnoj ekonomskoj politici EUroazije odeređenom samim položajem u Europi .

Zadnje uređivanje krnk : 05.12.2014. at 20:36.
krnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:34   #72
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Kada sam ja tebe nazvao pobornikom naših istočnih susjeda , cvilio si tri dana, pa onda ni ti mene ne vrijeđaj.

Osim toga, ja nikada nisam imao pro-britanske stavove da bi se smio tako nazivati

Što se tiče Izraela, naravno da ih poštujem i podržavam, kao i Ameriku, usprkso njezinim manama
ti si pravi primjer pobornika britanske politike,nemoj sad muljati
da ti britanija nije mila
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:36   #73
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
ti si pravi primjer pobornika britanske politike,nemoj sad muljati
da ti britanija nije mila
da, zato sam ja protiv njihova plana Z4, dok ti i dalje plačeš za njime
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:39   #74
Vau... iznenađen sam, surfajući po netu o Rusiji, tek sada naiđoh na ovo:

J. Hahn: Srbija mora uvesti sankcije Rusiji ako želi u EU, Aleksandar Vučić kazao je da to neće učiniti.

Velika hrabrost mora se priznati, sve se pitam bili naši političari imali muda ovo u facu reći EU vazalima.
__________________
Shadow of death-Yusuf Güzey
DJ_Bobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:44   #75
Quote:
krnk kaže: Pogledaj post
MKa kaj se brinete ako i nuklerke počenu padat , pa pri nuklearnom ratu bude poginulo samo 90 % stanovništva , dakle Rusa bude ostalo možda 20 milijuna , dok zapad s USA osatje na 100 miljuna .

To što i Rusiji i zapadu bude uništena čitava industijske prizvodnja koga briga , u ratu neće sudjelovat Kina koja bude tad odeređivala s kim bude išla u kolo s posljeratnim Maršalovim planovima , pogotovo što bude Rusija ko nacionalna država Rusa ubrzo mogla ispoštovat predratne dogovore isporuke energenta i sirovina prvoj ekonomiji svjeta Kini dok se EU i USA budu raspravljale kak se opće budu sutra organizirale ko mulinaconane tvorevine ili zemlja bez istinskog nacionalnog identiteta USA koja bez statusa globalna ekonomske sile ko da je i nema .
Varaš se, prvo se ciljaju nuklearni vojni kapaciteti, a sve staje čim se jedna od strana onesposobi za pobjedu. S obzirom na to da su Rusi kompletno modernizirali svoj nuklearni arsenal, a američki se raspada od hrđe, ako prvi krenu sada praktički sigurno pobjeđuju.
Ćiril Metodović is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:44   #76
Quote:
DJ_Bobo kaže: Pogledaj post
Vau... iznenađen sam, surfajući po netu o Rusiji, tek sada naiđoh na ovo:

J. Hahn: Srbija mora uvesti sankcije Rusiji ako želi u EU, Aleksandar Vučić kazao je da to neće učiniti.

Velika hrabrost mora se priznati, sve se pitam bili naši političari imali muda ovo u facu reći EU vazalima.
i Srbi i filosrbi u Hrvatskoj se zanose da ih Rusija podržava

boli Ruse kurac za njih, niti će im vratiti Kosovo, niti će im obnavljati neke propale države, previše nade stavljaju na Putina
El Cid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:51   #77
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
da, zato sam ja protiv njihova plana Z4, dok ti i dalje plačeš za njime
ako ti nije problem da mi samo odgovoris na pitanje stranicu ili dvije
prije

z4 je samo iznimka,kap u moru

to je manje bitno,podrzavas njihove agresije na neovisne zemlje
i masu drugih stvari
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 19:54   #78
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
ako ti nije problem da mi samo odgovoris na pitanje stranicu ili dvije
prije

z4 je samo iznimka,kap u moru

to je manje bitno,podrzavas njihove agresije na neovisne zemlje
i masu drugih stvari
imaš moje teme o Sjevernoj Irskoj i moje postove na temi o Škotskoj, pa malo prouči...

više je postova gdje ja napadam njihovu politiku, nego što ti podržavaš politiku naših susjeda nauptrb nas , a vjeruj mi, to je velika stvar za izjednačiti
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 20:08   #79
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
imaš moje teme o Sjevernoj Irskoj i moje postove na temi o Škotskoj, pa malo prouči...

više je postova gdje ja napadam njihovu politiku, nego što ti podržavaš politiku naših susjeda nauptrb nas , a vjeruj mi, to je velika stvar za izjednačiti
Politika Amerika I Britanije su kompatibilne najmanje 95%.


Politka Amerike je samo nastavak britanske imperjalističke politike pošto Britanija nema snage za to.

Ali je London u gomili stavri još uvijek mozak.

I zato kad podržavaš jedno ti podržavaš I drugo.

EU je danas bijedna kolonija. Suverenitet je tu zaboravljena riječ.

Države I narodi NE SMIJU promicati svoje interese I stavove ako se SAD-istički gazda I najmanje s time ne laze.

Inače slijedi kazna I odmazda.

I ti to sranje podržavaš.

EU je u krizi I zato što je Europljanima pun ...ac podčinjenosti SAD-ističkim interesima.
Ringo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 20:17   #80
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Osim toga, ja nikada nisam imao pro-britanske stavove da bi se smio tako nazivati

Što se tiče Izraela, naravno da ih poštujem i podržavam, kao i Ameriku, usprkso njezinim manama
ti imaš pro-britanske stavove u čitavom nizu pitanja.

to što nisi sposoban shvatit da su to probritanski stavovi je tvoj problem.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.