Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2015., 22:30   #1
Izbacivanje iz kuće

u toku sam rastave braka, a muž me želi izbaciti iz kuće.Dali ima pravo? Kuća je na njemu, a izgrađena je kreditom koji on otplaćuje, ja nisam nikada radila.Donekle snosim krivicu u razvodu, nisam ga podržala u nekim projektima, on je napustio kuću, ali je uredno otplaćivao kredit i financirao mene i sina od 14 godina, prije par mjeseci predložio je pomirbu, koju sam ja prihvatila zbog djeteta.Ali igrom slučaja je otkrio da sam godinama u vezi s drugim muškarcem.Tad je pobjesnio i zapalio mi auto koje smo kupili skupa u braku.Rekao je to i sinu. Dali ima pravo da me izbaci iz kuće?
di1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 00:45   #2
Ako je kuća otplaćivana novcem zarađivanim dok ste bili u braku, bračna je stečevina i dijeli se na pola iako ti nisi radila, a i da nije, izbacivanje nekoga tko je u posjedu jer te jako uzrujao nije pretjerano legalno, kao ni uništavanje pokretne imovine.

Iako, vjerojatno si trol.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 01:51   #3
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post

Iako, vjerojatno si trol.

Zasto mislis da je trol?
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 13:35   #4
Quote:
di1970 kaže: Pogledaj post
muž me želi izbaciti iz kuće.
otkrio da sam godinama u vezi s drugim muškarcem.
Dali ima pravo da me izbaci iz kuće?
Ne.
Ako si prijavljena na nekoj adresi, bez obzira na bilo koje okolnosti vlasništva i tvog bivanja tamo, nitko nema pravo da te izbaci bez pravomoćne sudske odluke.
Ali zašto ne odeš k tom drugome muškarcu s kojim si godinama u vezi nego želiš ostati u kući s čovjekom kojeg varaš i od kojeg se rastaješ?
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 13:38   #5
Quote:
-honey- kaže: Pogledaj post
Ne.
Ako si prijavljena na nekoj adresi, bez obzira na bilo koje okolnosti vlasništva i tvog bivanja tamo, nitko nema pravo da te izbaci bez pravomoćne sudske odluke.
Ali zašto ne odeš k tom drugome muškarcu s kojim si godinama u vezi nego želiš ostati u kući s čovjekom kojeg varaš i od kojeg se rastaješ?
jedan od mogućih razloga je što je taj prvi seksualno namiruje, a ovaj drugi financijski i stambeno?

meni ovo nije nelogično, jer ako nije radila tolike godine imala je i vremena i energije za seks s dva muškarca. bome kad dođeš doma poslije osmosatne šihte nije ti ni do čeg

mislim da u anglosaksonskom sustavu, onaj ko je prevario postavlja se u parnici kao uzrok rastave, i dobija sve minuse u smislu stečevine i nasljedstva. a kod nas onaj ko ima više love pobjeđuje, bez obzira i ako je preljubnik
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 13:51   #6
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
jedan od mogućih razloga je što je taj prvi seksualno namiruje, a ovaj drugi financijski i stambeno?

meni ovo nije nelogično, jer ako nije radila tolike godine imala je i vremena i energije za seks s dva muškarca. bome kad dođeš doma poslije osmosatne šihte nije ti ni do čeg

mislim da u anglosaksonskom sustavu, onaj ko je prevario postavlja se u parnici kao uzrok rastave, i dobija sve minuse u smislu stečevine i nasljedstva. a kod nas onaj ko ima više love pobjeđuje, bez obzira i ako je preljubnik
Ovdje je riječ o izbacivanju iz kuće. Tako npr kad vlasnik stana uzima podstanare, mora ih prijaviti na MUP i dati suglasnost za njihov boravak u njegovom stanu. Oni su tad prijavljeni na toj adresi i imaju pravo tamo biti. Ne može ih ni vlasnik izbaciti van. Ako želi da isele a oni neće mora ih tužiti sudu i dobiti parnicu, a koliko to traje to je druga priča jer ima i pravo žalbe itd.
U situaciji u kojoj se radi o bračnom paru, tu je njezino pravo posjeda od samog početka, bez obzira tko je kuću kupio, tko je vlasnik, tko je otplaćivao kredit itd. Ne može je izbaciti.

Što se tiče ostalog, to bi već spadalo u moraliziranje koje nema veze s pitanjem koje je postavila.

Razvod braka je nešto drugo, ako je sporazuman ne trebaju ni navesti razloge, ne postoji "krivac za razvod". Pravno ne, a moralno je kako rekoh, druga stvar i jedino što ne razumijem je - želja za ostajanjem u toj kući nakon svega što je bilo. Uostalom, nakon paljenja auta, može doći i do goreg postupka o kakvim čitamo u novinama i ovih dana.
Ono što je stečeno za vrijeme trajanja braka dijeli se na pola, bez obzira tko je zarađivao i tko je prouzročio razvod, osim ako se radi o darovima ili nasljedstvu. U ovom slučaju smatra se da su kredit otplaćivali oboje, bez obzira čije ime stoji na uplatnici. Vjerojatno će se taj dio raspetljati tako da se kuća podijeli na pola u smislu vlasništva (što smatram najgorom varijantom) ili da jedan supružnik koji ostaje u kući isplati drugog (što je teže izvediva opcija iz ovog što je napisala) ili pak da kuću prodaju pa novac podijele (što je unatoč nižoj cijeni koju bi danas vjerojatno postigli, možda najpametnije rješenje).
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 15:41   #7
sto je trol????

Neznam sto je trol, tesko mi je nspustit kucu jer bi priznala krivicu, sto je najgore i djeca znaju i okrenula su mi leda, sva sreca sto on ima izgon iz kuce, ali mu uskoro prestaje i trazim nacina da se ne vrati.Dali postoji neki zakon da mu zabrani povratak.Reko je da ce svima reci za prevaru i ime tog covjeka a posjeduje i moj ispis poziva koji mu je dokaz i moje poruke s vibera, neznam sta mi je ciniti.Rasmislja o prijavi i na policiju jer mi je prijatelj iz veze u drugoj drzavi, njegovi nisu omiljeni jer imaju svi kriminalnu proslost, i on me sumnjicavi da sam ucestovala u takvim radnjama, i optuzuje za skupu garderobu i izlaske kad on nije bio kuci.Sto je najgore i uvjerio je djecu.Koja ga podrzavaju.Dali mogu sprijecit da da ispis poziva policiji i kako da mu zabranim povratak u kucu
di1970 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 15:51   #8
Quote:
di1970 kaže: Pogledaj post
tesko mi je nspustit kucu jer bi priznala krivicu,
Zašto je problem priznati krivicu ako se smatraš krivom?
Osim, ako se ne smatraš
Quote:
di1970 kaže: Pogledaj post
sto je najgore i djeca znaju i okrenula su mi leda,
Bilo bi nesebičnije kad bi ti umjesto toga što su ti okrenuli leđa, najgora bila spoznaja koliko im je teško palo to što su saznali.

Quote:
di1970 kaže: Pogledaj post
sva sreca sto on ima izgon iz kuce,
Kakav izgon? Zašto ima izgon?
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 16:14   #9
Quote:
di1970 kaže: Pogledaj post
u toku sam rastave braka, a muž me želi izbaciti iz kuće.Dali ima pravo? Kuća je na njemu, a izgrađena je kreditom koji on otplaćuje, ja nisam nikada radila.Donekle snosim krivicu u razvodu, nisam ga podržala u nekim projektima, on je napustio kuću, ali je uredno otplaćivao kredit i financirao mene i sina od 14 godina, prije par mjeseci predložio je pomirbu, koju sam ja prihvatila zbog djeteta.Ali igrom slučaja je otkrio da sam godinama u vezi s drugim muškarcem.Tad je pobjesnio i zapalio mi auto koje smo kupili skupa u braku.Rekao je to i sinu. Dali ima pravo da me izbaci iz kuće?
Nekretnina kupljena kreditom u braku smatra se bračnom stečevinom bez obzira na koga kredit glasi ili na koga glasi nekretnina i bez obzira što jedan bračni drug nije radio za vrijeme otplate kredita. Bračna stečevina se djeli u podjednakim djelovima 50:50. Ukoliko je kredit podignut prije braka, vrijednost udjela se uz teret dokazivanja djeli recipročno vremenu otplate u i izvan braka. To se dokazuje na sudu. U svakom slučaju suprug ima obvezu brinuti o djetetu, plaćati alimentaciju za djete nakon razvoda te određeno vrijeme uzdržavati bivšu suprugu koja ne radi. Iz stana te legalno ne može izbaciti jer je to i tvoje vlasništvo, a dijete ne može ostati bez doma. Može te izbaciti silom i promjeniti bravu (što bih ja i napravio) pa se tuži snjim za svoja prava, dobit ćeš ih kad dođeš do penzije. Isto vrijedi i za podstanare, legalno ih ne možeš izbaciti iz stana bez tužbe, parničenje može trajati godinama.. ali zato možeš silom, promjeniš bravu, zapečetiš vrata i to je kraj priče.
U svakom slučaju si u klasičnoj povlaštenoj ženskoj poziciji, muž ti je omogućio da imaš dom, da imaš od čega živjeti, ti si se iz zahvalnosti jebavala sastrane i zakonski nikom ništa, i dalje tu imaš pravo živjeti zbog djeteta, tko mu je kriv što je magarac...
Sada ćeš na sreću morati raditi i zarađivati, rukama ili picom naći sponzora svejedno...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 16:25   #10
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju si u klasičnoj povlaštenoj ženskoj poziciji, muž ti je omogućio da imaš dom, da imaš od čega živjeti, ti si se iz zahvalnosti jebavala sastrane i zakonski nikom ništa, i dalje tu imaš pravo živjeti zbog djeteta, tko mu je kriv što je magarac...
Ajd nemoj u tom smjeru.

Zakonske odredbe o raspodjeli bracne stecevine nisu uvjetovane spolom, pa da je kojim slucajem obrnuto i da je ona ta koja je zaradjivala, a on onaj koji je bio domacica stvar bi bila potpuno ista. Prema tome, ne vidim razloga da pricamo o klasicnoj povlastenoj zenskoj poziciji.
MonotypeCorsiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 16:43   #11
Quote:
MonotypeCorsiva kaže: Pogledaj post
Ajd nemoj u tom smjeru.

Zakonske odredbe o raspodjeli bracne stecevine nisu uvjetovane spolom, pa da je kojim slucajem obrnuto i da je ona ta koja je zaradjivala, a on onaj koji je bio domacica stvar bi bila potpuno ista. Prema tome, ne vidim razloga da pricamo o klasicnoj povlastenoj zenskoj poziciji.
Nego u kojem smjeru da idem, ka tvom. Zakonske odredbe su usvojene pod pritiskom interesnih skupina i lobista, tako se donose zakoni. Aktivizam sa muške strane u tom smislu trenutno ne postoji što znači da ženske udruge pod parolom podređene uloge žena u društvu i obitelji, a bez realnih parametara, forsiraju u pravcu većih ženskih prava. To je ono što danas imamo na terenu.
Vjerujem da je svakom muškarcu san danas naći sponzorušu, a žene obožavaju trutove koji po cijele dane sjede pred televizorom i piju pivo, a one idu na posao ljubeći dragog na vratima i ispraćajući ga rječima.. samo ti dragi sjedi i uživaj, pivo ti je u frižideru, ja idem rintati za palaću, nakon toga idem u Konzuma po spizu i platiti kredit i račune, a večeras te vodim na večeru jer si mi tako tako jebeno sexy...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 18:24   #12
Quote:
di1970 kaže: Pogledaj post
Neznam sto je trol, tesko mi je nspustit kucu jer bi priznala krivicu, sto je najgore i djeca znaju i okrenula su mi leda, sva sreca sto on ima izgon iz kuce, ali mu uskoro prestaje i trazim nacina da se ne vrati.Dali postoji neki zakon da mu zabrani povratak.Reko je da ce svima reci za prevaru i ime tog covjeka a posjeduje i moj ispis poziva koji mu je dokaz i moje poruke s vibera, neznam sta mi je ciniti.Rasmislja o prijavi i na policiju jer mi je prijatelj iz veze u drugoj drzavi, njegovi nisu omiljeni jer imaju svi kriminalnu proslost, i on me sumnjicavi da sam ucestovala u takvim radnjama, i optuzuje za skupu garderobu i izlaske kad on nije bio kuci.Sto je najgore i uvjerio je djecu.Koja ga podrzavaju.Dali mogu sprijecit da da ispis poziva policiji i kako da mu zabranim povratak u kucu
Raspitaj se kod odvjetnika za svoja prava i ne radi ništa na svoju ruku.

Muž ti je sa pravom ljut, ogorčen.
Osobno onak' jako bi me veselilo da te izbaci iz kuće zbog očitog egoizma, varanja i svega glupog kaj si napravila njemu, sebi i djeci.
Djeca ga ne podržavaju bezveze. Razmisli o tome.
Ljubavnika se nađe svuda. Stavila si na prvo mjesto u životu to kaj jesi pa sada istrpi posljedice svojih odluka.
Imaš klince, imaš muža.
Sve rasturiš zbog svoje sebičnosti i spetljaš se sa tipom iz krimi miljea ? Kaj si klinka ?
Sada bi ti prioritet trebala biti djeca i razmišljanje zašto radiš nemoralne stvari sa ljudima iz kriminalnog miljea.
Budi pristojna, civilizirana i fer prema mužu pa možda se sve dobro završi.
Ne inati se i ne prkosi da ne izgubiš puno više od kuće.
Npr. djecu

btw. Jooj strašno volim kada se brane ženska prava ženi koju uzdržava muž a ona godinama ima ljubavnika sa krimi dosjeom. Kada u njegovoj kući ona prima ljubija. Kada se takvu brani siroticu nev'nu i spominju se njena prava i jednakosti.
Mrak !
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 07:37   #13
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nego u kojem smjeru da idem, ka tvom. Zakonske odredbe su usvojene pod pritiskom interesnih skupina i lobista, tako se donose zakoni. Aktivizam sa muške strane u tom smislu trenutno ne postoji što znači da ženske udruge pod parolom podređene uloge žena u društvu i obitelji, a bez realnih parametara, forsiraju u pravcu većih ženskih prava. To je ono što danas imamo na terenu.
Vjerujem da je svakom muškarcu san danas naći sponzorušu, a žene obožavaju trutove koji po cijele dane sjede pred televizorom i piju pivo, a one idu na posao ljubeći dragog na vratima i ispraćajući ga rječima.. samo ti dragi sjedi i uživaj, pivo ti je u frižideru, ja idem rintati za palaću, nakon toga idem u Konzuma po spizu i platiti kredit i račune, a večeras te vodim na večeru jer si mi tako tako jebeno sexy...
Sad cu ti ja reci da ne ides u tom smjeru. I to shvati kao moderatorsko upozorenje. Ili pisi o konkretnom slucaju ili nemoj pisati.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 08:04   #14
Quote:
di1970 kaže: Pogledaj post
Neznam sto je trol, tesko mi je nspustit kucu jer bi priznala krivicu, sto je najgore i djeca znaju i okrenula su mi leda, sva sreca sto on ima izgon iz kuce, ali mu uskoro prestaje i trazim nacina da se ne vrati.Dali postoji neki zakon da mu zabrani povratak.Reko je da ce svima reci za prevaru i ime tog covjeka a posjeduje i moj ispis poziva koji mu je dokaz i moje poruke s vibera, neznam sta mi je ciniti.Rasmislja o prijavi i na policiju jer mi je prijatelj iz veze u drugoj drzavi, njegovi nisu omiljeni jer imaju svi kriminalnu proslost, i on me sumnjicavi da sam ucestovala u takvim radnjama, i optuzuje za skupu garderobu i izlaske kad on nije bio kuci.Sto je najgore i uvjerio je djecu.Koja ga podrzavaju.Dali mogu sprijecit da da ispis poziva policiji i kako da mu zabranim povratak u kucu
nemreš sprijeciti da da ispis poziva policiji niti mu zabraniti da se vrati u svoj stan...
ne kužim, kako je uvjerio klince ako su oni i sami živeci s tobom bili svjedoci svega toga? i koliko na kraju klinaca imate? jednog od 14 g. koliko si napisala u prvom postu ili više njih?

i, ono najbitnije, o kakvoj bracnoj stecevini je ovdje rijec?...između ostalog, covjek ne živi s tobom vec ti je dao svoj stan na korištenje, uzdržavao je sve to vrijeme tebe i klinca...+ još nekoliko razloga koji su protiv tebe...

u svakom slucaju, bolje ti je da sama odeš kod tog komada jer samo na osnovu ovog što si ovdje napisala, možeš dobiti zabranu prilaska klincima ili klincu i parnicu za stan do kraja života koji u konacnici nikad nece biti tvoj...
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 11:17   #15
Bit će da ni nakon druge kave ne "kopčam" dobro ili je jednostavno stvar u mom ograničenom stanju svijesti.
Pokretačice, prvo kažeš da je tvoj, soon to be ex, uzdržavao tebe i sina od 14 godina, poslije spominješ djecu.
Sin je iz neke tvoje prijašnje veze+ imate svoju zajedničku ili kako?
Drugo, i nema veze sa ikakvom pravnom pomoći...Pretpostavimo da ne trolaš. I da ovo doista odgovaram osobi koja je podosta godina provela u braku sa čovjekom koji je financijski skrbio za nju i djecu, osigurao im stambeno pitanje, da bi mu ista godinama nabijala rogove s drugim. I da ga sad ta ista, za koju je skrbio, želi iseliti i maknuti iz njegove nekretnine.
Ženska glavo...Ako u tebi ima ičega ljudskog, poklopi se ušima, zamoli čovjeka da ostaneš u nekretnini dok ne nađeš posao i ne unajmiš stan.
A on, ako će ispise dijeliti policiji, susjedima, svetom Petru, neka ih dijeli. Ali jalova je to sreća.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 11:27   #16
Quote:
Darkyn kaže: Pogledaj post
Bit će da ni nakon druge kave ne "kopčam" dobro ili je jednostavno stvar u mom ograničenom stanju svijesti.
Pokretačice, prvo kažeš da je tvoj, soon to be ex, uzdržavao tebe i sina od 14 godina, poslije spominješ djecu.
Sin je iz neke tvoje prijašnje veze+ imate svoju zajedničku ili kako?
Drugo, i nema veze sa ikakvom pravnom pomoći...Pretpostavimo da ne trolaš. I da ovo doista odgovaram osobi koja je podosta godina provela u braku sa čovjekom koji je financijski skrbio za nju i djecu, osigurao im stambeno pitanje, da bi mu ista godinama nabijala rogove s drugim. I da ga sad ta ista, za koju je skrbio, želi iseliti i maknuti iz njegove nekretnine.
Ženska glavo...Ako u tebi ima ičega ljudskog, poklopi se ušima, zamoli čovjeka da ostaneš u nekretnini dok ne nađeš posao i ne unajmiš stan.
A on, ako će ispise dijeliti policiji, susjedima, svetom Petru, neka ih dijeli. Ali jalova je to sreća.

Uopće ne ulazim u (ne)ispravnost autoričinog postupanja...no činjenica da je ona bila domaćica ne umanjuje njezino pravo na nekretninu ukoliko je izgrađena u braku.

EDIT: meni puno toga u ovoj konkretnoj priči zvuči nevjerojatno, zato se ugl. referiram na uopćene činjenice uz ovaj problem....
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 11:50   #17
Da ovo ne bi otišlo u krivom smjeru-ništa kontra domaćica. Vođenje brige o kućanstvu je također posao. Ponekad vrlo iscrpljujući.
Autorica može potražiti i besplatan pravni savjet u vezi svoje situacije...
No, još uvijek stoji, barem imho, da je prilično nefer prema svom suprugu.
Zakon o bračnoj stečevini je jasan, ali, ako sam dobro shvatila, ona nekako naginje da bi ostala u toj nekretnini,k a njega tko šljivi.
I, btw, ne odobravam paljenje vozila. Ako je do toga i došlo, lik je, u bijesu, ušao u domenu autogola.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 11:51   #18
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Može te izbaciti silom i promjeniti bravu ... pa se tuži snjim za svoja prava, dobit ćeš ih kad dođeš do penzije.
Da, samo što i ona može to isto napraviti- kad njega nema dovesti bravara i stavit novu bravu.
Ili sad dok njega nema dok je u tom "izgonu" može stavit protuprovalna vrata sa sto brava, postavit alarme po cijeloj kući itd. U ovom trenutku ona je u posjedu stana a on nije pa je time u nekoj "prednosti" po tom pitanju.
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ajme da sam na njegovom mjestu što bih ju naučio pameti...
Meni nije jasno o kakvom ona izgonu priča, tako da je moguće da je to njezin muž već činio i da ima neku zabranu prilaska zbog nasilja. Inače ne vidim razloga zašto bi iselio iz "vlastite kuće" iz koje nju želi izbaciti. Taj dio mi je jako čudan i bilo bi super kad bi autorica to malo detaljnije pojasnila s obz da se priča od nekih osnovnih zakonskih postavki usmjerila prema moraliziranju. Medalja uvijek ima dvije strane i nešto je ovdje prešućeno a ne ide njemu u korist.
Btw ja ne pretpostavljam da trola, nego da je možda napisala postove gledano iz njegovog ugla, ako me razumijete

Zadnje uređivanje -honey- : 08.05.2015. at 12:02.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 12:28   #19
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Ukoliko se buni i zove policiju da ne može ući u svoju nekretninu, obzirom da nema dokaz o vlasništvu policija će ju uputiti na parničenje.
Netočno. Ukoliko joj je ta sdresa na osobnoj kao boravište omogućit će joj ulazak u nekretninu.


Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Djecu bih naravno zadržao. Na sudu bih se borio za skrbništvo predstavljajući ju kao nesposobnu ženu, sklonu rizičnom i nemoralnom ponašanju, sklonu alkoholu, koja družeći se sa kriminalcem djeci daje loš primjer, općenito ovisnu i nesposobnu da si nađe posao i brine o djeci jer cijelog života nije radila i zarađivala dovoljno za život, ovisna je o tuđoj pomoći. Djecu bih naravno našuškao protiv majke, razgovorom, primjerom, novcima, ostavljajući dojam brižnog oca.
Reci mi da se šališ...

Ipak tko je brinuo o djeci dok je on radio....ako je i ostavljao klince s takvom ženom ima i njegove odgovornosti
__________________
Znam, bio bi ponosan na mene. :)
Štokrlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 12:33   #20
Quote:
di1970 kaže: Pogledaj post
u toku sam rastave braka, a muž me želi izbaciti iz kuće.Dali ima pravo? Kuća je na njemu, a izgrađena je kreditom koji on otplaćuje, ja nisam nikada radila.Donekle snosim krivicu u razvodu, nisam ga podržala u nekim projektima, on je napustio kuću, ali je uredno otplaćivao kredit i financirao mene i sina od 14 godina, prije par mjeseci predložio je pomirbu, koju sam ja prihvatila zbog djeteta.Ali igrom slučaja je otkrio da sam godinama u vezi s drugim muškarcem.Tad je pobjesnio i zapalio mi auto koje smo kupili skupa u braku.Rekao je to i sinu. Dali ima pravo da me izbaci iz kuće?
Čovjek je više nego pristojan. Stradao je samo auto.
1234321234 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:59.