Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2015., 12:56   #61
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Iz uvodnog posta!


Najprije dolazi blagostanje kao još nikada.
Tada slijedi odpadništvo od vjere kao nikada prije.
Nakon toga kao nikad prije propast običaja i morala.
A tada veliki broj stranaca dolazi u državu.
Vlada (vladat će)visoka inflacija
Novac gubi sve više na vrijednosti
Skoro nakon toga slijedi revolucija

Ispunjava se što je Irlmaier prorekao!
Svi gledamo navalu imigranata.

I većina ih želi u Njemačku.
Sto se tice stranaca evo ti podaci iz 1981 iz Njemacke, broj Jugoslavenskih radnika u Njemackoj:
815 000 (578 000 + 237 000 članova obitelji)
Dakle 800 000 ljudi iz bivse jugoslavije, a gdje su jos Taljani, Turci i ostali...
Danasnji broj stranaca koju ulaze u Njemacku je zanemariv kad se pogleda ta brojka...uostalom rekli su da ce im staviti ogranicenje ulaska...
To gore ti ne drzi vodu.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 18:04   #62
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Sto se tice stranaca evo ti podaci iz 1981 iz Njemacke, broj Jugoslavenskih radnika u Njemackoj:
815 000 (578 000 + 237 000 članova obitelji)
Dakle 800 000 ljudi iz bivse jugoslavije, a gdje su jos Taljani, Turci i ostali...
Danasnji broj stranaca koju ulaze u Njemacku je zanemariv kad se pogleda ta brojka...uostalom rekli su da ce im staviti ogranicenje ulaska...
To gore ti ne drzi vodu.
Meni ništa ne treba držati vodu,sve se samo pokazuje.
Tek je početak.
Strpi se još će ih biti desetak puta više..
I sve je to planski.
Ljudi su pokrenuti,jer im je obećan spas..a među njima ima očitih infiltratora,nije ih teško prepoznati za razliku od stvarnih izbjeglica.
U dobroj su fizičkoj formi,nema tragova izgladnjelosti,kvaliteta odjeće zamaskirana prljavštinom,skupe sunčane na nosu,satovi također,ti su najglasniji i tkzv govornici za druge...osobito među ovima što su ušli iz turske..
i razmisli malo zašto se to upravo sada događa.
I ne uspoređuj gastarbeitere i izbjeglice.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 22:47   #63
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Meni ništa ne treba držati vodu,sve se samo pokazuje.
Tek je početak.
Strpi se još će ih biti desetak puta više..
I sve je to planski.
Ljudi su pokrenuti,jer im je obećan spas..a među njima ima očitih infiltratora,nije ih teško prepoznati za razliku od stvarnih izbjeglica.
U dobroj su fizičkoj formi,nema tragova izgladnjelosti,kvaliteta odjeće zamaskirana prljavštinom,skupe sunčane na nosu,satovi također,ti su najglasniji i tkzv govornici za druge...osobito među ovima što su ušli iz turske..
i razmisli malo zašto se to upravo sada događa.
I ne uspoređuj gastarbeitere i izbjeglice.
ima istine, nadam se da nisi u pravu,..ako jesi bolje da se pocmemo iseljavat preko bare.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 07:01   #64
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
ima istine, nadam se da nisi u pravu,..ako jesi bolje da se pocmemo iseljavat preko bare.
A kuda i tko to može preko bare?
Bogati se mogu maknuti,kao što su i bogati sirijci već davno učinili,a ciljano pokrenute mase,sve su agresivnije.
Sve više zahtijevaju,smatraju da je to njihovo pravo.
Do pravih sukoba nije daleko..
pratim i strane portale,te vidim da ima obračuna s policijama zemalja u koje izbjeglice dospijevaju,za sada samo noževima.Uskoro će se oni koji su pokrenuli te ljude pobrinuti da bude i drugog oružja.
Pretpostavlja se da će do kraja godine biti i milijun izbjeglica,za sada ih je u par mjeseci samo oko 450 tisuća.
Čini se mali broj nasuprot sveukupne evropske populacije,ali taj privid je bumerang.
A zamisli,sada kada su mađari podigli zid,kuda će taj priliv izbjeglica?
Naravno preko hrvatske.
Jesmo li mi,pritisnuti vlastitom bijedom u stanju podnijeti takav priliv izbjeglica?
Svi ovi "planovi" koje slušam i čitam,šatori,napuštene vojarne,ostali slobodni objekti(a baš ta ideja o slobodnim objektima povlači pitanja)..da nisu izraz nespremnosti i bespomoćnosti,bili bi smiješni,a ovako su zastrašujući.

I opet se treba zapitati,što je prava svrha pokretanja tih izbjegličkih masa?
Na istoku i u Afriki,uvijek je bilo krvavih ratova,ali izbjeglica je bilo u zanemarivom broju.Evropske zemlje mogle su ih asimilirati.

I ja se nadam,da se najgori i najcrniji scenario neće dogoditi,jer mi mali ljudi nemamo kuda pobjeći.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 11:19   #65
meni svejedno što će bit Samo da ima hrane...
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 12:30   #66
Ja gibam u USA
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 10:36   #67
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Sto se tice stranaca evo ti podaci iz 1981 iz Njemacke, broj Jugoslavenskih radnika u Njemackoj:
815 000 (578 000 + 237 000 članova obitelji)
Dakle 800 000 ljudi iz bivse jugoslavije, a gdje su jos Taljani, Turci i ostali...
Danasnji broj stranaca koju ulaze u Njemacku je zanemariv kad se pogleda ta brojka...uostalom rekli su da ce im staviti ogranicenje ulaska...
To gore ti ne drzi vodu.
Broj stranaca koji ulaze u Njemacku vise nije zanemariv.
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 17:18   #68
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Ja gibam u USA
ja gibam nešto pojest
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 11:53   #69
evo ispunjava se Aloisovo :

A tada veliki broj stranaca dolazi u državu.

I to baš nach DEUTSCHLAND!

Hajde sada vi koji ste ovdje umovali kako je Irlmaier šarlatan,lažac itd itd.
a čovjek još 1959 otišao na onaj svijet...
Evo nije prošlo ni par mjeseci...od otvaranja teme.

A sada slijedi:

Vlada (vladat će)visoka inflacija
Novac gubi sve više na vrijednosti
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 18:23   #70
http://www.relax-forum.com/t9505-pro...-vremena-i-ww3
zvonac_1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 09:22   #71
Poznat mi je izvor iz kojeg su na tom forumu,uzeti neki podaci i tumačenja,navode se kao izvor postovi osobe nicka UBERSOLDAT,a taj je sudjelovao i na ovom forumu u grupi forumaša na temi NOSTRADAMUS.

Irlmaier nije nikada crtao nikakve karte,on osobno nije ni zapisivao svoja viđenja.Sve što je rekao zapisivali su njegovi srodnici ili ih prenosile osobe koje su ih čule,odnosno novinska izdanja tog vremena.
Živućih,sada jako starih ljudi koji su poznavali i čuli Aloisa osobno,može se nabrojiti na prste.
Njegova viđenja su doživjela sudbinu dodavanja,prekrajanja,ili plagiranja jednako kao BIBLIJSKA,NOSTRADAMUSOVA ili bilo kojeg pokojnog proroka.
Ja osobno zadržala sam se na onom dijelu,koji je bio objavljen putem medija još za njegova života.I zato što se stvarno ostvaruje.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 11:05   #72
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
evo ispunjava se Aloisovo :

A tada veliki broj stranaca dolazi u državu.

I to baš nach DEUTSCHLAND!

Hajde sada vi koji ste ovdje umovali kako je Irlmaier šarlatan,lažac itd itd.
a čovjek još 1959 otišao na onaj svijet...
Evo nije prošlo ni par mjeseci...od otvaranja teme.

A sada slijedi:

Vlada (vladat će)visoka inflacija
Novac gubi sve više na vrijednosti

Amary, uvijek je bilo tako u ratu...bolje je imati zlata nego keš...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 11:51   #73
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Amary, uvijek je bilo tako u ratu...bolje je imati zlata nego keš...
jest tako je,
ali osim nakita,koji je zadnjih 20 godina od eventualno 8 karatnog zlata,nesmiješ imati zlatne poluge ili polugice,a bez da nemaš certifikat za njih...dakle da nije evidentiran kao tvoje vlasništvo,koje ti država može oduzeti kad želi...

dakle ako ja imam napr nasljedni zlatni nakit od 18 ili 24 karata(recimo sveukupno pola kg) nahrdala sam...jer ne mogu dokazati da mi je nasljeđe od prabake...te da ga je ona nasljedila od svoje majke AD 1900 te...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 14:30   #74
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
jest tako je,
ali osim nakita,koji je zadnjih 20 godina od eventualno 8 karatnog zlata,nesmiješ imati zlatne poluge ili polugice,a bez da nemaš certifikat za njih...dakle da nije evidentiran kao tvoje vlasništvo,koje ti država može oduzeti kad želi...

dakle ako ja imam napr nasljedni zlatni nakit od 18 ili 24 karata(recimo sveukupno pola kg) nahrdala sam...jer ne mogu dokazati da mi je nasljeđe od prabake...te da ga je ona nasljedila od svoje majke AD 1900 te...
Za to se ne boj.
U slučaju pada ekonomije i valuta, zlato će biti na cijeni i nitko te živ neće pitati za porijeklo, bez problema ćeš u takvom stanju prodati zlato. Ako imaš, samo čuvaj, trebat će ti nažalost.
Kerefek76 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 06:02   #75
Alojz kaze da ce se pjevati javno uskrsnje pjesme u Rusiji, prije toga spominje rodnu godinu kao nikad prije. Dali je ovo stvarno negdje javno objavljeno, novine itd.? Sta cu sa zlatom ako sam gladan? Bolje mi zvuci zaliha hrane i ljekova nego zlato.
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 10:43   #76
Quote:
Private spice kaže: Pogledaj post
Alojz kaze da ce se pjevati javno uskrsnje pjesme u Rusiji, prije toga spominje rodnu godinu kao nikad prije. Dali je ovo stvarno negdje javno objavljeno, novine itd.? Sta cu sa zlatom ako sam gladan? Bolje mi zvuci zaliha hrane i ljekova nego zlato.
Uvijek je postojala i postoji ljudska glad za dragocjenim metalom,kojeg u prirodi nema previše:ZLATO I DIJAMANTI,je da ih je moguće stvoriti tehnološkim putem,ali nisu prirodni i stručnjaci to odmah prepoznau,ali za zlato i drago kamenje možeš dobiti hranu,mada kao što je rekao Irlmeier,treba stvarati/imati zalihe konzervirane hrane,ne staklenke.Zašto baš tako,ima neke veze sa zračenjem,neznam kakvim,a nije ni ALOIS očito znao,vidio je smo posljedice,a ja nisam stručnjak za kemijska ili biološka djelovanja u ratnim okolnostima.
Ako znaš njemački mogu se pronaći zapisi u novinama iz pedesetih,koji s odnose na Irlmeira.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 13:43   #77
Ovo sam tek danas uočila

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/dar...---409631.html

Što kažete na to?
U poveznici sa ovom temom?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2015., 20:27   #78
Mogucnost izbijanja rata na bliskom istoku koji bi se prosirio na EU je sve izglednija.

http://www.altermainstreaminfo.com.h...-mediteran-690
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 11:14   #79
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
evo ispunjava se Aloisovo :

A tada veliki broj stranaca dolazi u državu.

I to baš nach DEUTSCHLAND!

Hajde sada vi koji ste ovdje umovali kako je Irlmaier šarlatan,lažac itd itd.
a čovjek još 1959 otišao na onaj svijet...
Evo nije prošlo ni par mjeseci...od otvaranja teme.

A sada slijedi:

Vlada (vladat će)visoka inflacija
Novac gubi sve više na vrijednosti
Sljedeći korak - visoka inflacija i gubitak vrijednosti novca je već polako počeo aferom oko Volkswagenove afere sa lažiranjem eko testova. Pad vrijednosti dionica je ogroman. Netko će reći pa to je samo jedna firma ali zaboravlja da su uz VW usko vezane na tisuće njemačkih i europskih kooperanata i smanjivanjem obima proizvodnje u VW-u ( koje će zbog kazne sigurno doći) trpit će cijelo europsko gospodarstvo. Najnovije vijesti govore da je i BMW lažirao testove što dovodi do jasne pretpostavke da je sve to planirani napad na njemačku a samim time i europsku ekonomiju.
U kombinaciji sa padom kineskog dioničkog tržišta ovo se može pretvoriti vrlo brzo u globalni problem tj. novi val globalne recesije a samim time nastupa i inflacija.
Kerefek76 is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 11:47   #80
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Tada slijedi odpadništvo od vjere kao nikada prije.
Nakon toga kao nikad prije propast običaja i morala
Zanima me ovo "kao nikad pre".
Prelazak (često veoma nasilan) sa paganstva na hrišćanstvo je bilo najmasovnije "otpadanje od vere" svojih predaka u istoriji čovečanstva.
Ujedno je to bilo najmasovnije propadanje dotadašnjih običaja i morala.


Šta bi onda značilo "kao nikad pre"?
I na koju veru taj misli?

Koje je on vere?
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:10.