Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2015., 20:58   #121
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Stavljam rublje u perilicu, bijelo, on će kasnije pokrenuti.
Kažem mu da ubaci ako ima nešto svoje još dotad, pita me može li crnu majicu i čarape, odgovaram "aha" i mislim da 1) kuži sarkazam...
Prije par godina je popravljao fasadu i pitao me što mislim... rekla sam da bi mu bilo super da ima neku špricu da može raspršiti boju i onak dodam da bi mu bila dobra i ona za špricanje vocki.
I kroz 5 min ga čujem kako se dere ko orangutan "Retraaaaaaaaaaa", dođem van, a on sav onako golem zategnut u remenje sa spricom na leđima, polijan bijelom bojom, metalik zelen u licu i s pogledom serijskog ubojice.
Negdje u šupi je iskopao neku predpotopnu špricu jer je mislio da ozbiljno mislim i sav se polijao bojom.
Izgledao je ako astronaut.

Tak da, često ne skuže sarkazam ni zajebanciju kada su savjeti u pitanju.

Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Sjetih se upravo nečega. : D

Imam na laptopu na desktopu 'nalijepljeno' hrpu sticky notesa (odnosno post-ita) s raznim podsjetnicima, dijelovima teksta koji mi od nekud trebaju pa ih privremeno tu kopiram, linkovima i sl. Doslovno mi je cijeli desktop prekriven njima. :z ubo: :no gica:

I tako jedan dan došla prijateljica kod mene u goste i idem joj pokazivati nešto na laptopu, otvorim ga, a na središnjem (nauočljivijem) post-itu stoji:
"Vooooooooooooolim xy moga jedinoga....On je moj kralj, njemu se podajem tijelom i dušom. S njime želim općiti divlje i opasno."

Prvo nisam mogla sebi doći jer prijateljica sjedi kraj mene i to čita, a onda sam umirala od smijeha na kretensku umotvorinu njegovog mozga. :r ofl:

Općiti. :ro fl:

Divlje i opasno. :ro fl: :face palm:

I dalje nisam to obrisala.

(Imam na jednom napisano i: Voli te seka <3, iz vremena kad sam živjela još s njom pa mi je ostavila poruku. )
Ovo je zakon!



Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Ja sam još u šoku od jučerašnje demonstracije da moja mala čarapica ne stane na tvoju muškost. :fac epalm:
Mislim da si me time uspio motivirati na pospremanje čarapica napokon.
A kada stane onda gol samo sa carapom plese?
Moj dragi da.
__________________
"Nisam ti ja baš ko ovi tvoji snubeći veprovi, riba napisala da je zgodna i plava pa zvjerad digla obrvu." LBY
Retra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2015., 10:48   #122
Sad me jedna tema na LJESu podsjetila naše rasprave oko peglanja. Dakle, peglanje mrzim iz dna duše i izbjegavam ga koliko god je moguće. Međutim, dragi nosi na posao odijela, košulje i kravatu svaki dan. I jbg, košulje se moraju peglati. Samo gdje su ti mali vilenjaci koji popeglaju kad spavaš?

On: Ajde mi popeglaj košulje, nemrem zgužvan na posao.
Ja: Ne vidim da ti je otpala ruka, popeglaj si sam.
On: Kajgod, ne znam ja to.
Ja: Jesi vidio kad mene da peglam? Ima razlog što nisi.
On: Pa dobro, ne voliš peglanje, al ti bar znaš peglati.
Ja: Ha! Speglala sam valjda jednu košulju u životu.
On: Pa vidiš, to je 100% košulja više nego ja.
Ja: Mudrijaš, ajmo ovako, ja ću jednu speglati da ti pokažem kak se, a ti onda sam ostale. Može?
On: Može.
...
Al znaš da ja imam slabu koncentraciju i onda sigurno neću od prve skužiti i morat ćeš mi pokazati na njih još nekoliko. I onda, znaš da sam seronja, i kad skužim, vjerojatno ću se pretvarati da nemam pojma kaj radim, pa ćeš mi ionako uzeti peglu iz ruke i dovršit ćeš sama. Pa zašto ne preskočimo cijelu ovu predstavu, pa da ti jednostavno popeglaš sve košulje dok se ja igram na kompjuteru?
Ja: Slatko. Dobar pokušaj. :klap:
...
Zaboravi.
On: *bira broj peglerice i dogovara da dođe speglat* Kino?
Ja: Kino!
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 14:33   #123
Žao mi je što je tema zamrla pa se samo javljam ne bi li je malo podigli.

Nemam ovaj put ništa pretjerano blesavo-slatko za napisati... ali evo mogu navesti kako je kupio one crvene čizmice za svetog Nikolu i napunio i moju i svoju () i kupio nam je kapice djeda Mraza i sad je po cijele dane nosi po kući i pjeva Božićne pjesme. Pravo je malo dijete
volpebianca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 16:46   #124
Poslao mi je upravo s posla sliku mog stopala koje viri ispod jorgana, onako zumirano u krupnom planu. Njemu je to preslatko što izbacim uvijek makar malo nogu kad spavam pa je (valjda) noćas uslikao kad se ustao na wc.
Kreten.

edit: stigle su mi još 3 slike stopala iz svih kutova
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 16:57   #125
Hahahaha foot fetish
francy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:04   #126
Quote:
francy kaže: Pogledaj post
Hahahaha foot fetish


Nema taj fetiš, ali mu je smiješno što mi mora uvijek makar malo stopala viriti van, čak i kad 'umirem' od hladnoće, to mi je termostat.

A i naknadno su mi stigle slike mene cijele kako spavam, pa glave, pa čudnih položaja ruku u snu i svašta. Očito mu je bilo dosadno noćas/ujutro.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:25   #127
Sleeping beauty fetish
Zabavno je vama
francy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2015., 17:32   #128
Aaaawwww super sta ste je podigli :klap:

Ja se sjetili da smo jedne godine u ovo predbozicno vrijeme isli busom u graz u onaj kao shopping. Ko je bio, zna da bus najprije ostavi ekipu koja hoce u nekom centru prije grada pa se vrati po njih za par sati.
Mi smo krenuli prema izlazu kada je on ugledao one bazene sa zlatnim ribicama od tri kila i toliko se zabavio s njima da nam je bus -otisao.
Onda smo isli na obliznju stanicu, ja sam muckala njemacki a on se divio i nekako smo usli u jedan od tih buseva i vozili se po nekim selima vise od pola sata. Onda je on kroz prozor ugledao ducan auto dijelova i htio izac "nesto pogledat" pa kao ja znam jezik lako cemo se snac
Nisam popustila i na kraju smo bili prvi sta kod opere cekaju bus zg registracija

I da, di god smo setali mene su ljudi pitali di se nesto nalazi pa mi se rugao da izgledam ko domaca jer sam plava i pjegava
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 20:44   #129
Prohodali smo 4 dana prije mog rođendana i po najvećem neočišćenom snijegu (ima preko 2 metra i do pasa mu je bio snijeg) je prošao cijeli kvart da mi donese poklon za rođendan - veeeeeliku čokoladu za kuhanje (obožavam ju)
počeli smo živjeti zajedno nakon 3 mjeseca i da napravi mjesta skupio je sve stvari koje ne koristi u ćošak u podnožju kreveta, pozvao me u sobu i rekao "ovo je mordor, go wild"
prešao područje od sopnice (lesnina) do zaprešića po ljeti, da nađemo kauč , nismo imali auto, mrtav hladan sjeo u salonu i naručio limunadu i masažu

prije 2 godine mi je umrla baka pred božić i ja nisam mogla na sprovod radi uganute noge - držao me satima u naručju dok se nisam smirila i onda mi pričao sve smiješne stvari koje će sada vidjeti a ja ne želim da vidi i prepričavao mi smiješne priče koje sam mu ispričala o njoj tako da je večer završila smijehom i lijepim sjećanjima

ostavila sam ga samog u kuhinji da dovrši chocolate chip cookies - dobila sam ogromno chocolate chip cookie srce koje sam jela od božića do valentnova ta faca kada ga je ispekao i pokazao je nešto najljepše što sam ikad vidjela, nisam mogla popizdit sve i da sam htjela.

Ujutro me nemoguće probudit ali pokušava pusama i češkanjem dok se ne izvučem, i svako jutro mi spremi vruću kavu. jedno vrijeme je imao i tajni sastojak - liker od čokolade i onaj svoj blesavi smješak jer dugo nije htio odat što stavlja u nju.

Kada je dobio na poklon legiće mjesec dana ih je bilo po cijelom stanu i onda je ponosno starcima napravio izložbu radova.
Ponosno mami, tati i baki opisuje dokle smo došli na Falloutu 4 (i drugim igricama) na nedjeljnim ručkovima

zaprosio me da nisam ni skužila da me zaprosio i da sam pristala

nakon kupanja pleše gol po stanu ko blesav
izluđujemo ljude neispravnim engleskim(i can haz i sl) iako smo oboje bilingvalni, francuzima govori nazdravlje kada ga nešto pitaju.
Pustio je bradu skoro do pasa i obitelji najavio da postaje pravoslavni pop

I svaku večer kada zaspe mi u snu daje puse i provjerava jesam pokrivena i barem jednom kroz san promumlja "volim te ludačo"

eto to je samo dio zadnje 3 godine...ima toga još
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 20:46   #130
e da i punici je nabavio lapptop i smartphone i podučio je čarima interneta pa si šalju pizdarije sa 9gaga i reddita za dobro jutro

i kada ga zamolim da mi donese papuče jer ja letam okolo bosa uvijek donese svoje broj 50, natjera me da ih obujem i glumi da smo na plaži i ja u perajama idem u more
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen

Zadnje uređivanje Tourette : 16.12.2015. at 20:58.
Tourette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 21:17   #131
@ Tourette

Ovo nisu samo ludosti, nego jedna prelijepa ljubavna priča.
Tvoja dva posta trebale bi pročitati sve one žene koje se javljaju po drugim temama i pitaju se zašto se ON nije javio pet dana, deset dana, je li prerano da se počne javljati svaki dan, je li normalno da se dopisuje s drugima itd. itd.

U zdravoj vezi nema zastajkivanja, natezanja, ni nikakvih nejasnoća - ni prvog dana ni drugog ni petog, ni nakon toliko godina koliko si ti provela sa svojim dragim!

Ovo me baš oduševilo
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 21:36   #132
Slažem se. Tourette, predivno
francy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 21:43   #133
Hvala ljudi
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 21:53   #134
Divno.
Obožavam ovu temu, šteta što je premalo aktivna za moj ukus.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 22:14   #135
jedna scena se često ponavlja kada se družimo sa (budućom) svekrvom...namjesti prestrašenu facu i izvali "ne znam dal da budem sretan ili se bojim toga što se vas dvije toliko dobro slažete, ovaj tjedan ću se bojat jer pričate o novim zavjesama"
__________________

For I am a sinner in the hands of an angry God. Bloody Mary full of vodka, blessed are you among cocktails. Pray for me now and at the hour of my death, which I hope is soon. Amen
Tourette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 22:17   #136
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Divno.
Obožavam ovu temu, šteta što je premalo aktivna za moj ukus.
Ne znam zašto je tako malo aktivna.
Evo, ja se pokušavam nečega sjetiti, ali nekako mi ne ide
Možda tako i drugi?
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 22:21   #137
@ Tourette

Mi se dopisujem po etiketama na raznim proizvodima u kupaonici. Kad sjedimo na wc-u, jelte, ostavljamo poruke jedno drugom (imamo kemijsku u kupaonici, da ).
Trenutno nam je najveća etiketa (i podloga za pisanje) ona na Listerinu. Cijela je ispisana.
Bude po omekšivačima, kutijama od štapića za uši, dezićima...
Tek kad mi netko dođe u goste i pita me kakve su nam to poruke po kupaonici (često ih samo mi razumijemo) shvatim da to nije baš nešto uobičajeno koliko je nama postalo.

@Etta-samo moraš primjećivati sitnice
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2015., 22:37   #138
@ mrafice

Da ih ima, ne da bih ih primijetila nego bih se valjda ubila od sreće
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 19:07   #139
Quote:
Tourette kaže: Pogledaj post
Pustio je bradu skoro do pasa i obitelji najavio da postaje pravoslavni pop
prejako...

lijepa priča.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 19:13   #140
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Divno.
Obožavam ovu temu, šteta što je premalo aktivna za moj ukus.
Kak bi bilo aktivnosti kad vecina nosi crninu?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.