Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2016., 16:27   #1
Svemir ne postoji

Svemir je jedna velika iluzija i izmišljotina, poput Batmana. Ni jedan planet u sunčevom sustavu ne postoji osim zemlje, svi ti planeti su izmišljeni, postoji mjesec, zvijezdani svodovi i sunce. Što mislite zašto su otišli na mjesec? jer mjesec zaista postoji. Mars kao i Saturn, Venera itd ne postoji i zato se nikada tamo neće moći otići, priče o tome su jednake smaku svijeta. Ti nazivi planeta i te snimke iz satelita nazovimo ih tako jer je to kompjuterski photoshop, ne postoje, sateliti zbilja postoje ali nisu u svemiru, a zašto nisu jer svemir ne postoji, postoji samo beskrajno plaventilo. Svemir kakvim ga vidite na montažama je jedna velika laž, kao i nibiru, ozonske rupe i dr...

Zemlja, sunce i zvjezde, samo to postoji, svi drugi planeti su plod mašte, koje nitko ne bi trebao uzimati za istinu.

Ove je laž
https://www.google.hr/url?sa=i&rct=j...59175031148553

ovo je istina
https://www.google.hr/url?sa=i&rct=j...59175076852185
i ovo
https://www.google.hr/url?sa=i&rct=j...59175172420725
__________________
The right man in the wrong place can make all the difference in the world.
DrGordonFreeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 17:29   #2
Stari, šta trošiš?
Savjetnik u GNK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 19:48   #3
A gdje su dokazi za tu spektakularnu tvrdnju?

Oni linkovi vode na nekakve čudne stranice.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 21:31   #4
Quote:
Savjetnik u GNK kaže: Pogledaj post
Stari, šta trošiš?

Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
A gdje su dokazi za tu spektakularnu tvrdnju?

Oni linkovi vode na nekakve čudne stranice.
Pa kako ne vjerujem znanstvenicima, ne mogu ti dati u svijetu priznat dokaz o ovoj teoriji, jer se očito nitko sa njom nije bavio ozbiljno, to je moja teorija.
__________________
The right man in the wrong place can make all the difference in the world.
DrGordonFreeman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2016., 01:30   #5
ja se slaže s tom tvrdnjom, svemir je cjeli iluzija, a zemlja je dokazano na više primjera ravna ploča
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 15:57   #6
Onda ni vi ne postojite, postojim samo ja, a vi ste, kao i svemir, samo moja iluzija.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 16:04   #7
Quote:
DrGordonFreeman kaže: Pogledaj post



Pa kako ne vjerujem znanstvenicima, ne mogu ti dati u svijetu priznat dokaz o ovoj teoriji, jer se očito nitko sa njom nije bavio ozbiljno, to je moja teorija.
Nije teorija nego teza, trebaš dokazati da ne postoji. Ne trebaš vjerovati znanstvenicima ima ih jako puno sa teoloških fakulteta. No trebaš vjerovati znanosti.

No ako je negdje teorija "pucaj" pa da vidiomo što će napraviti rikošet.

ps linkovi baš ne rade kako bih ja želio, pazi da ti se nepostojeći mali zeleni nisu naselili u računalo
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2016., 16:06   #8
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Onda ni vi ne postojite, postojim samo ja, a vi ste, kao i svemir, samo moja iluzija.
je .... osjeća se tvoje djelovanje bez obzira na udaljenost ... Kako je Jung rekao: tu si bez obzira ima li te ili nema u našim raspravama
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 03:11   #9
Koja tema.

A možda smo samo mozgovi u staklenci spojeni na matrix?

Ima li dokaza za to? A protiv? Je li to uopće dokazivo?
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 22:04   #10
Treba se zapitati, a postoje li drugi kontinenti osim našeg? Svi vi ste čuli i vidjeli na slikama Ameriku, Australiju, da, ali sve dok god niste nešto vidjeli svojim očima nema razloga vjerovati sekundarinim izvorima.
Revolucion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 22:08   #11
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Treba se zapitati, a postoje li drugi kontinenti osim našeg? Svi vi ste čuli i vidjeli na slikama Ameriku, Australiju, da, ali sve dok god niste nešto vidjeli svojim očima nema razloga vjerovati sekundarinim izvorima.
A zašto bi vjerovali svojim očima?

Zato se radi kompromis između vjerovanja i teškog skepticizma. Niti jedno od toga zasebno te neće daleko dovesti.
__________________
"Ne može se razumom uvjeriti ljude da se odreknu stavova koje nisu razumom stekli."

"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" - n00e
CelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2016., 22:15   #12
Quote:
CelMar kaže: Pogledaj post
A zašto bi vjerovali svojim očima?

Zato se radi kompromis između vjerovanja i teškog skepticizma. Niti jedno od toga zasebno te neće daleko dovesti.
Da, ali vidi, što ako u životu nisi izašao dalje od svog sela, za tebe, tj tvoj svemir, će biti tvoje selo, nemaš razloga da vjeruješ pričama da ima nešto izvana, jedino ako se pojavi neki stranac, a onda moraš iznova pričati svoju priču
Revolucion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 20:40   #13
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Da, ali vidi, što ako u životu nisi izašao dalje od svog sela, za tebe, tj tvoj svemir, će biti tvoje selo, nemaš razloga da vjeruješ pričama da ima nešto izvana, jedino ako se pojavi neki stranac, a onda moraš iznova pričati svoju priču
Pa da, ako cijeli život provedeš u Babinoj Gredi onda je Banova Jaruga najobičnija izmišljotina.
Bem ti logiku.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 22:51   #14
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Pa da, ako cijeli život provedeš u Babinoj Gredi onda je Banova Jaruga najobičnija izmišljotina.
Bem ti logiku.
Pa ako ja nisam vidio Banovu Jarugu mogu samo tebi vjerovati na riječ da si bio tamo, ili vjerovati internetu, a internetom se može lagati, ali ako sam nešto vidio sam tek onda nešto znam
Revolucion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 14:21   #15
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Pa ako ja nisam vidio Banovu Jarugu mogu samo tebi vjerovati na riječ da si bio tamo, ili vjerovati internetu, a internetom se može lagati, ali ako sam nešto vidio sam tek onda nešto znam
A tko ti ne da otići i pogledati?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 14:37   #16
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
A tko ti ne da otići i pogledati?
Ne može svatko putovat, a i nije stvar da ja ne vjerujem u to, nego da su moje oči jedino što me ne može prevariti, a možda ni to, ako živimo u matrixu, ako je sve oko nas kompjuterska simulacija
Revolucion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 15:30   #17
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Ne može svatko putovat, a i nije stvar da ja ne vjerujem u to, nego da su moje oči jedino što me ne može prevariti, a možda ni to, ako živimo u matrixu, ako je sve oko nas kompjuterska simulacija
KaKav život u matrixu? Previše si se ufurao u SF filmove.

Svaki dan udišeš kisik a ne vidiš ga, ne osjetiš ga na bilo koji drugi način. Po tvome treba značiti da kisik ne postoji.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 16:00   #18
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
KaKav život u matrixu? Previše si se ufurao u SF filmove.

Svaki dan udišeš kisik a ne vidiš ga, ne osjetiš ga na bilo koji drugi način. Po tvome treba značiti da kisik ne postoji.
Pa nisi ga nikad vidio, spominješ ga jer si čitao o njemu, jer si slušao što su drugi rekli, dakle nisi uzeo u obzir mogućnost da su sve te priče o kisiku laž
Revolucion is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 16:08   #19
Ova tema je puna logike
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 16:20   #20
Quote:
Revolucion kaže: Pogledaj post
Pa nisi ga nikad vidio, spominješ ga jer si čitao o njemu, jer si slušao što su drugi rekli, dakle nisi uzeo u obzir mogućnost da su sve te priče o kisiku laž
Mogu uzeti u obzir da je postojanje kisika laž ali onda sam mrtav.
Velim ti da te logika jebe.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.