Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Pogledaj rezultate ankete: Brijem:
Cijelu nogu 42 51.22%
Samo do koljena 40 48.78%
Samo gornji dio 0 0%
Glasovatelji: 82. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2005., 22:50   #1
Depiliranje nogu

Dakle, kad brijete ili depilirate noge, brijete li cijelu nogu, samo list ili možda samo iznad koljena?
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 22:55   #2
Do koljena. Nekak' su mi jadne i rijetke. Pa to nabrzaka britvicom riješim.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 22:57   #3
uglavnom sve. ljepse mi je na dodir. ali kad mi se neda onda samo do koljena, jer mi na gornjem djelu nisu jake dlake, ali iz navike prodjem i taj dio kad mi se da, kad imam vremena... ali kad se depiliram onda samo do koljena. jer jedna otrpim i zelim sto prije zavrsit
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 23:07   #4
prvo i osnovno:
nije mi jasno zasto bi se neko depilirao samo iznad koljena?
zar oni koji imaj dlakave nadkoljenice nemaju po defaultu i dlakave podkoljenice?
a sad ja, brijem do koljena a sve cesce prosetam britvicom i po bedri al iza, samo iza.
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 23:18   #5
a zasto samo iza?

mozda netko brije samo iznad koljena zato sto fura dokoljenke?
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 23:22   #6
ili cizme
__________________
Nek me vodi labud bijeli | kojeg pozna šumski svijet | il nek hladni vjetar veli | gdje je taj moj mali cvijet

Vjetar šušti, grane dira | pita cvijet gdje sniva sad | još mi srce nema mira | dođi cvijete, smiri jad
Lea12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 23:28   #7
Quote:
*Girlie* kaže:
a zasto samo iza?
zato sto na bedrima skoro pa ni nemam dlaka, a ove sto imam su prozirne.
a iza ima krug radijusa 5cm malo crnijih, u biti sve crnijih, nijh moram ukoniti. eto.
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 23:29   #8
Quote:
Bocca della Verita kaže:
prvo i osnovno:
nije mi jasno zasto bi se neko depilirao samo iznad koljena?
zar oni koji imaj dlakave nadkoljenice nemaju po defaultu i dlakave podkoljenice?
a sad ja, brijem do koljena a sve cesce prosetam britvicom i po bedri al iza, samo iza.
Imala sam ja profesoricu koja je brijala sam bedra kad je nosila čizme. Ono, vidiš joj dlake na onom dijelu ispod koljena što čizma ne pokriva. A iznad koljena glatko.
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 23:31   #9
Quote:
Indigo Girl kaže:
Imala sam ja profesoricu koja je brijala sam bedra kad je nosila čizme. Ono, vidiš joj dlake na onom dijelu ispod koljena što čizma ne pokriva. A iznad koljena glatko.
Ček, a kako si joj ti onda vidjela onaj dio što čizme pokrivaju? Jel imaš nekih, khm, sklonosti koje nam želiš priznat?
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 23:33   #10
pa provire
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 23:33   #11
do koljena.
te moje 3 dlake i ne pružaju neki otpor kad ih predjem depilatorom.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 23:33   #12
Quote:
Indigo Girl kaže:
Imala sam ja profesoricu koja je brijala sam bedra kad je nosila čizme. Ono, vidiš joj dlake na onom dijelu ispod koljena što čizma ne pokriva. A iznad koljena glatko.
nemoj mene quotati sa takvim recenicama, bogati..
ja kad brije, brije sve!
uf, priznajem, jedno proljece sam isla sa epilatorom pa me toliko bolilo da sam na etape isla, prvi dan do pola listova, drugi dan ostatak.
al vise ne epiliram, urastaju, pa nema smisla.
brijem.
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 23:33   #13
čupam sve. mrzim dlake
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 23:40   #14
Dosta mi je i brijanja i depiliranja i epiliranja i svega. Na najboljem sam putu da postanem ljuta feministica i ponosno uzgajam busene ispoda pazuha i ostavim te moje jadne noge na miru. Ne mogu više.........u kadi sam ostavila više krvi nego što je ima u petrovoj 3, kod čupanja sam isplakala tolko suza da su plitvice nula bodova.
Uđe moja mlađa kći neki dan u kupaonu, baš kad sam brijala noge. "Mama, kad ja narastem, hoću li i ja brijati noge?"
"Ne znam dijete, crne kose imaš, sigurno hoćeš"
"A, mama, hoću li se i ja, tako kao ti, isto svaki put zaklat??"
Lavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2005., 23:59   #15
cijele noge, nazalost. nemam izbora

lavanda, cim se ti to brijes kad ti krv tece?
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 00:07   #16
Pa onim plastičnim britvicama. Neki put zarežem jače, pa otpilim malo kože, pa nastane krasta, koju opet otpilim kad se brijem.....i tako... circle in the round...
Lavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 00:11   #17
pa nemoj ju krivit dok se brijes, ako pazis i drzis ju normalno i ne mjenjas smjer, nebi trebalo bit problema? meni se desi da se porezem ako se zurim i ako nakrivim britvicu, ali odavno se nisam porezala (da pokucam o drvo). samo trebas pazit i ne zurit, ne znam, stvarno nije neka mudrost. kupi mach 3 ako ti s obicnom ne valja
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 00:13   #18
ma da, zapravo uvijek žurim jer mi to grozno ide na živce.
Lavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 00:15   #19
bolje polako pa biti bez krasta, zar ne?
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2005., 00:15   #20
joj, u shto se zhene koje se briju pretvore nakon desetak dana


ok, nemaju sve jednako jake dlake, ali one koje imaju


strshe kroz jorgan

nekih 15 godina chupam ono shto smatram vishkom - neshto voskom, neshto epilatorom. skoro pa vishe nemam shto ni chupat.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.