Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2015., 10:40   #201
Quote:
Eartwormjim kaže: Pogledaj post
Pobegao je brodom koji mu je ostavio Procistitelj. Meni inace sva tri filma odlicna.
aha, thanks
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 11:42   #202
Quote:
Boki000 kaže: Pogledaj post
Pa ovo je dvica.

Meni je prvi odličan. Ovaj katastrofa. Treći nja.
Pitch Black (2000) je prvi film o Riddicku, i ovaj iz 2013. je cista kopija njega. Prvi mi film bio dobar ali ne volim kad se ponavljaju pa mi ovo ispalo cisto sranje.

The Chronicles of Riddick je najbolji od ta 3 filma.
Bit ce jos 1-2 filma, nadam se da nece bit Pitch Black 3.0...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 13:09   #203
Da, ali u svakom poznatijem filmskom serijalu filmovi nalikuju jedan na drugi, odnosno imaju motive koji se ponavljaju iz filma u film, pa ne vidim razlog zasto bi to ovde bio toliki problem. Inace, meni sva tri filma pricom, likovima, scenografijom dosta nalikuju na strip Kasta Metabarona od Alehandra Jodorovskog. Ridik je odmetnicka verzija Metabarona, ratoborni celavac koji nikoga u celom svemiru ne jebe ni 5 posto, putuje celim svemirom ulazeci iz pustolovine u pustolovinu usput se peglajuci sa raznim vojskama i cudovistima.
Eartwormjim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 18:34   #204
E, volim taj šašavi film. Prvi dio je dobar sam po sebi, ali svidio mi se smjer kojim su otišli s pričom u Kronikama. Ubercool lik koji nenamjerno spašava neku far far away galaksiju, luda scenografija, puno likova, ma zašto ne! Sve bedastoće iskupi ona utrka po Krematoriji. S tim što je to valjda jedini film koji u segmentima podsjeća na Dune, a takvih stvarno nema ni na prste jedne ruke nabrojati. Nema ni puno filmova koji pucaju na kategoriju svemirskog epa. Zato, respekt.

A zadnja scena


skroz baca na:
:nostalgija:

Zato sam dosta očekivala od nastavka, barem još jednu takvu priču sa svim i svačim, ali vrit, ovi su ubacili u rikverc i vratili se na 1. dio koji je odličan film, ali posve druga kategorija. Zato sam i odustala od gledanja ovog trećeg dijela, jer po meni to ne može biti nastavak.
__________________
Gram primjene vrijedi više od tone maštarija.
Caron is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 22:22   #205
Pitch Black mi je bolji od druga dva, jel gledao itko onaj crtić. Čudan mi je nekak cijeli taj "svemir". Prvi je bio baš onak neki kul triler, dok su u drugom htjeli proširiti mitologiju, al nekak mi to ne funkcionira, možda da su išli malo bliže Zemlji, ne znam, ja bi to bolje napravio :P
Tom Traubert is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 08:37   #206
Pitc black je bomba, jedan od jačih sf "horora"...sve dalje - dieselova maštarija
SHOGO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:08.