Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2015., 23:23   #1
The Revenant (2015) - Alejandro González Iñárritu


The frontiersman, Hugh Glass, who in the 1820s set out on a path of vengeance against those who left him for dead after a bear mauling.

Film baziran na istoimenom romanu prema istinitim događajima. U glavnoj ulozi je Leonardo DiCaprio uz Toma Hardyija.

Trailer je epic. Odmah se vidi da će Lubezki i ovdje briljirati iza kamere.

IMDb
__________________
I think we're like fire and water, I think we're like the wind and sea, you're burning up, I'm cooling down, you're up, I'm down, you're blind, I see...
NOD14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 09:51   #2
Podcast je bolji od filma.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 10:22   #3
Nadam se da će Leo napokon dobiti Oscara, zaslužio je više, odličan je u traileru i vidi se da je najbolji glumac naše generacije, na kraju vjerojatno i najbolji ikada. Leo.

Sramota da mu akademija već nije dala Oskara.

Već ih je par trebao dobiti.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 10:44   #4
Ako Leo za ovakvu glumu ne dobije Oscara neću više filma pogledat, kako lijepo izgleda u bundi Akademijo lopovi
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 11:00   #5
^

Mislim stvarno, treba mu dati Oscar vec za ovo sto smo vidili u traileru, najbolji glumac koji se ikada rodio i koji ce se ikada roditi, kako fino slaze one grimase.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 11:15   #6
Mene Leo podsjeća na Gibsona u filmu Hrabro srce
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 11:22   #7
Ali kud su Hardya našli da glumi pored Lea, nadam se da taj nabildani kreten neće uništiti film.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 11:24   #8
@ Mariposas, On uvijek podsjeca na nekog, kao Tarantinovi filmovi...
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 11:41   #9
Veliku priliku je dobio Inarritu raditi s takvim velikanom Hollywooda. A i kamera Lubezkija će napokon snimiti pravu ljepotu, Lea.

Možda i ovaj Hardy neš nauči od njega. Kakvo Hrabro srce, Mel ne može ni dotaknuti talent LDC-a. A taj ima 2 Oscara, kuda svijet ide
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 11:54   #10
Šteta što na oskarima nema kategorija najbolji glumac trailera. Leo bi već jučer dobio.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 19:36   #11
Isto kao sto nema ni kategorija za izgled, kako bi nekim zenskama pasalo.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 19:54   #12
+1 Za Lea. Ma što +1, +1000.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 20:00   #13
Sad kad Hardy dobije, a Leo spuši
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 20:09   #14
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Sad kad Hardy dobije, a Leo spuši
Poznavajući krađe Akademije, upravo to će se dogoditi, uzet će oskara predivnom Leu i dat onoj bilder-rugobi.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 20:18   #15
Ovo jedva čekam. Što se tiče oskara, po stoti put LDC nije niti jednom svojom ulogom zaslužio oskara u godini kojoj je nominiran. A što se tiče talenta, Hardy je po meni jednako talentiran kao i LDC ako ne i talentiraniji samo je kasnije otkriven. Kladio bih se da će prije Hardy uzet oscara od Lea. Ali sačekajmo film.
__________________
E tan, e epi tas.
Makaveli23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 20:20   #16
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Poznavajući krađe Akademije, upravo to će se dogoditi, uzet će oskara predivnom Leu i dat onoj bilder-rugobi.
Ovo bi trebalo bit smiješno il kaj? Vidiš gdje jedva punoljetne pičiće i leotarde za barit na temi? Ja ne, dečko skuliraj se, sramotiš se.
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 20:24   #17
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
Ovo bi trebalo bit smiješno il kaj? Vidiš gdje jedva punoljetne pičiće i leotarde za barit na temi? Ja ne, dečko skuliraj se, sramotiš se.
Ne znaš zajebanciju
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 20:50   #18
jel postoji uloga koju nije probao?
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 20:58   #19
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
jel postoji uloga koju nije probao?
Nek napokon odigra blaziranog pederčića, da mu daju tog Oscara, jer ovo forsiranje rugged likova je patetično.

I, ozbiljno, poslušajte onaj podcast koji sam linkao, priča je urnebesna.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 22:12   #20
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Možda i ovaj Hardy neš nauči od njega. Kakvo Hrabro srce, Mel ne može ni dotaknuti talent LDC-a. A taj ima 2 Oscara, kuda svijet ide
Pa ako bolje pogledaš videćeš da Gibson ima dva oskara za najbolje direktora i najbolju sliku, mada je Gibson dosta podcenjen kao glumac.
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Šteta što na oskarima nema kategorija najbolji glumac trailera. Leo bi već jučer dobio.
Ne budalasi.
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Poznavajući krađe Akademije, upravo to će se dogoditi, uzet će oskara predivnom Leu i dat onoj bilder-rugobi.
Hardy je meni po performansama bolji od DiCapria, nemoj pričati gluposti. Verovatno ti se nije svideo, pogledaj još koji njegov film.
Quote:
Makaveli23 kaže: Pogledaj post
Ovo jedva čekam. Što se tiče oskara, po stoti put LDC nije niti jednom svojom ulogom zaslužio oskara u godini kojoj je nominiran. A što se tiče talenta, Hardy je po meni jednako talentiran kao i LDC ako ne i talentiraniji samo je kasnije otkriven. Kladio bih se da će prije Hardy uzet oscara od Lea. Ali sačekajmo film.
DiCapriova najbolja gluma u njegovim nominacijama je po meni definitivno u filmu "What's Eating Gilbert Grape" iz 1993 godine, i stojim iza toga da je tu trebao osvojiti.
faaydamner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:38.