Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2015., 12:42   #1
You're Not You (2014)

IMDB

"You're Not You is an American drama film directed by George C. Wolfeand written by Jordan Roberts
and Shana Feste, based on a novel of the same name by Michelle Wildgen.
The film stars Hilary Swank, Emmy Rossum and Josh Duhamel."



Odlična drama, malo me podsjeća na Intouchables (2011), preporučujem.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 19:14   #2
Divan film, jako emotivan. Hilary i Emmy su super odradile svoje uloge, ali mi se čini i da su nekako tipične za njih. Isto preporuka.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 23:40   #3
Da, jako je emotivan, plakala sam k'o kisna godina na zavrsetak filma,
bas me u dusu dirnulo.

Nisam sigurna da u potpunosti razumijem sto mislis s ovim "tipicne",
pa ako mozes, molim te obrazlozit'?
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 14:31   #4
Joj kad se sjetim ovog filma sav se naježim.
Jako dobar i emotivan.
Uloge odlično podijeljene, gluma odlična, a priča još bolja.

10/10

Što se tiče tog epiteta 'tipične uloge' mislim da je Nica mislila da su im uloge jako dobro sjele i da su se jako dobro našle u njima. Recimo Hillary je odlična glumica za takve neke emotivne uloge, a većina uloga koje glumi su takve. Recimo film P.S. I love you, isto je glumila emotivan lik.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 18:30   #5
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Što se tiče tog epiteta 'tipične uloge' mislim da je Nica mislila da su im uloge jako dobro sjele i da su se jako dobro našle u njima. Recimo Hillary je odlična glumica za takve neke emotivne uloge, a većina uloga koje glumi su takve. Recimo film P.S. I love you, isto je glumila emotivan lik.
Da, Hillary je super, glumila je i u Boys Don't Cry (1999), također je super odglumila ulogu, koliko vidim nema teme na forumu za Boys Don't Cry, šteta. Jesi li ti gledao taj film? Ako nisi, svakako pogledaj.

Što se tiče P.S. I love you, gledala sam to prije par godina, ali ne do kraja i film mi nije bio baš nešto, ali je moguće da mi se nije svidio jer sam ga gledala s osobom koja je neprestano tijekom filma govorila kako joj je film dosadan, pa je moguće zbog toga.
__________________
The carousel never stops turning.
Lepti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 20:08   #6
Dima je relativno dobro objasnio. Većina njihovih uloga je na tragu ovima, Hilary često glumi emotivne (tragične - ili se njima nešto strašno desi ili se izravno nose s tim) dobrice, a Emmy nesređene, recimo problematične, neprilagođene osobe koje se traže i pokušavaju dovesti u red. Barem je moj dojam takav, nisam pogledala sve njihove uratke. Što ne mora biti loše, a u ovom filmu i nije jer su im te uloge odlično sjele.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.