Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2004., 05:19   #1
Mindhunters

Ne gledati pod svaku cijenu.
Apsolutno smece.





P.S.
Trebalo bi konacno prestati ici u kino gledati Harlinove filmove samo zato jer je radio Die Harder.
potjernik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 00:16   #2
Angry Mindhunters

http://www.vkn.com/movies/mindhunters/

Ako volite gledati zamalo uspjele psiho trilere, volite brojati logicke pogreske i "non sequitur's" obavezno pogledati.

Film je mogao biti bolji da su redatelj, producenti i scenarist uopce pokusali razraditi likove i radnju dalje od osnovne ideje. A osnovna ideja ubiti nije losa. FBI trenira tim specijalista koji bi istrazivali/hvatali serijske ubojice.
Nekoliko relativno dobrih crime scena, dobri LL Cool J & Val Kilmer ne mogu spasiti ovu zalost od filma.

"Bonus": najiritantniji lik umire zadnji
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 00:24   #3
Nemozes vise biti prvi kad temu treba otvorit i Bog...

Ma dobro nije nesto.... ja sam ocekivao da vidim Kilmera u necemu poput Salton Sea. Ne bass... no idemo dalje... zapravo ja cekam na Bang, Bang, Kiss, Kiss... kazu da je dobar.
__________________
** Government is a disease masquerading as its own cure.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 00:32   #4
Quote:
newcomer kaže:
Nemozes vise biti prvi kad temu treba otvorit i Bog...

Ma dobro nije nesto.... ja sam ocekivao da vidim Kilmera u necemu poput Salton Sea. Ne bass... no idemo dalje... zapravo ja cekam na Bang, Bang, Kiss, Kiss... kazu da je dobar.
Pa to znaci nisam jedina koja ga je pogledala ?

__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 00:35   #5
Unhappy

Val Kilmer je zaista glumcina, pravi thespian u akademskom smislu rijeci...zasto se on pojavljuje u ovakvim flopovima, nikad mi nece biti jasno.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 09:16   #6
Quote:
Karmela kaže:
Val Kilmer je zaista glumcina, pravi thespian u akademskom smislu rijeci...
Tip je banana
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 13:44   #7
Quote:
poirot kaže:
Tip je banana
??? Tip je odličan.

A film je isto relativno ok. Nezna se do kraja koja je frka.


### Spoiler ###
Najgore mi je što glavni krivac je iz Hackera a tamo je good guy pa mi uopće nije palo na pamet da bi on mogao biti krivac Sve sam mislio da će na kraju sve ispast samo simulacija za njih dvoje (kao neka test fora

### END Spoiler ###
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 17:28   #8
Quote:
poirot kaže:
Tip je banana


Koliko znam on je jedan od rijetkih (u biti jedini) koji je sa 16 upisao Juilliard. Toliko o talentiranosti.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2005., 18:39   #9
Quote:
Karmela kaže:

Koliko znam on je jedan od rijetkih (u biti jedini) koji je sa 16 upisao Juilliard. Toliko o talentiranosti.
ne znam... ja sam cuo da je on sa 16 svasta radio, a ponekad (tako kazu) i cistio inbox ;-)
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2005., 01:58   #10
Mindhunters

...iliti onaj, novi film s Valom Kilmerom, Christianom Slaterom itd. itd.

Onaj, s profilerima na pustom otocicu...

Onaj, koji opako podsjeca na Agatu Christie i "10 malih crnaca"...

E, taj film me malo razocarao.

Predvidljiv je. Vrlo.

ALI ima dobru atmosferu (lijepo radjena klaustrofobija), nacini ubijanja su dosta interesantni (vrlo bitno za filmove ovog tipa), a i gradnja radnje mu je vrlo dobra.

Necu nista reci, mrzim kad mi kriticari naseru "Idite vidjet taj film" ili "Ni u ludilu".

Radite kaj ocete.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2005., 02:48   #11
ovdje
__________________
One Kill Wonder

Zadnje uređivanje Cop 663 : 24.07.2005. at 15:51.
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 07:16   #12
gledao sinoc-film mi je ok, ali su me dvije stvari nasekirale. prva je da je slater onako brzo poginuo (i to najbrutalnije od svih likova, ako smijem primjetiti), a druga je da L.L. Ladni Dzej na neku foru ipak ima bolje tijelo od mog
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2005., 07:47   #13
Re: Mindhunters

Quote:
Baron Samedi kaže:
ALI ima dobru atmosferu (lijepo radjena klaustrofobija), nacini ubijanja su dosta interesantni (vrlo bitno za filmove ovog tipa), a i gradnja radnje mu je vrlo dobra.
Renny Harlin možda nije najjači u karakterizaciji likova, ali čovjek zna jebački odrežirati scenu


A to što je Val Kilmer sa 16 upisao Julliard je goli ***** - meni je on i dalje u svakom filmu potpuno neuvjerljiv i loš A još nema ni karizme
poirot is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 11:32   #14
Gledao sam i ja to zanimljivo smeće. Ne mogu reći da je film dosadan, ali je šampion neuvjerljivosti i nelogičnosti. Kada tome još dodamo da dva NAJPOZNATIJA glumca... da ne idem u spoilere, znate što želim reći.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2005., 14:01   #15
steta, bas sam htio pogledati film, ali izgleda da nije vrijedan 20kn...
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2006., 10:34   #16
Quote:
AxMi-24 kaže:
??? Tip je odličan.

A film je isto relativno ok. Nezna se do kraja koja je frka.
Je da. Svatko tko je čitao "Deset malih crnaca" od Agathe Christie u osnovnoj školi već u prvoj tećini filma može naslutiti kako se priča kreće

Početak obećava, al što se više bliži kraju

Dobila sam špotanciju da ne znam odabrat film u videoteci, al što mogu, stvarno se činilo obećavajuće

Štedite lovu ljudi
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2006., 11:06   #17
pogledala sam ga prije 2 dana, film je zaqurac, Kilmer je looooš
stressee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2006., 22:51   #18
Jedan od boljih, bar meni filmova koji se pojavio u zadnje vrijeme. Volim takvu vrstu filmova, šteta što ih nema više. Malo mi je glupo kaj C. Slater pogiba prvi. Ipak ta fora s dominima mi je najbolja u cijelom filmu.
Krle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 01:38   #19
Quote:
Krle kaže:
Malo mi je glupo kaj C. Slater pogiba prvi. ...
... vidiš to je meni baš fora ... baš je to ono što ne očekuješ ...
__________________
Life consists not in holding good cards but in playing those you hold well.
Popis psihologijskih tema Pravila podforuma psihologija Psychokiller blog
Mad Scientist is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 18:07   #20
Pogledala sam film jucer...nije los za skratit dosadu. Steta sta je onako predvidljiv! Vec se u onoj sceni s pocetka filma,di plavusica i "americka dobricina" side na vrhu zgrade i cakulaju vidi da ce ona bit junakinja,a on psiho...Nadala san se nekako,kako je radnja odmicala,da ce kraj bit malo senzacionaliniji..mozda da se umisa kakva natprirodna sila ili tako nesto...kad ono ispalo da je sve to bija osvetnicki pohod frustriranog fbiovca na svoje kolege..Koje razocaranje!!!! Jedino sta mi je bilo zanimljivo je ko ce i na koji nacin odapet! Za ideje svaka cast!!!!!
Taisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:32.