Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2015., 13:05   #1741
Di ste svi? Sretni i veseli vani na ljetnom vremenu? Tako treba.. čuvajte se glasnih zvukova.. evo istraživanje koje je pokazalo da ako vas boli - nije dobro
Senzori boli u uhu upozoravaju nas na opasno glasne zvukove http://znano.st/znanost-zdravlje-i-m...-zvukove/1754/ posljedica bol, tinitus itd.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 00:37   #1742
Jos ocekujem simketodov odgovor ,a od sutra na terapije laserom pa valjda malo pomogne . Samo mi nikada nece biti jasno koliko ljudi ima taj jeb**i tinnitus i da nema lijeka ,a valjda uskoro nađu rijesenje i tom problemu Valja se opustati i uzivati vani u lijepom vremenu i tako zaboraviti na to pistnje jer tisina unutar cetiri zida sa tinitusom je smrt :P
yarran is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 00:39   #1743
A na kakvu to terapiju ideš, koliko plaćaš i sl? Javi je l ima pomaka..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2015., 19:02   #1744
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
A na kakvu to terapiju ideš, koliko plaćaš i sl? Javi je l ima pomaka..
Bio sam kod ORL-a i kad sam pitao da li postoji bilo kakav nacin ljecenja ili neka alternativa doktor mi je rekao da se moze otici na terapiju laserom gdje se lserom osvjetljavaju te slusne stanice i pokusavaju regenerirati ,a to kosta oko 1200 do 1500 kn u BON TECH-u ,sve zavisi dali ima nekakva akcija. Uspjesnost sad ovisi od osobe do osobe i ima 10 tretmana pa bumo vidili hoce li imati pomaka
yarran is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 12:56   #1745
Pozdrav svima.. moja tema nije o tinitusu, ali je vezana za uho.. posto mi nitko ne odgovara na temi o problemima sa uhom,bila sam slobodna pitati Vas.. nemojte se ljutiti.. evo ovako.. prije 8 dana me počelo boljeti uho, glava, grlo, vrat, rame... sve sa lijeve strane,, a taj dan sam onako tek okupana uletila u auto i vozila.. ako me prošao propuh, mislim se, proći će.. sutradan je bilo bolje, ostali su samo bol uha i grla, te neugodan osjećaj kad dodirnem vrat, bolan, ali površinski. kao da omam modricu pa bili kad dodirnem.. Počelo me lagano i nervirati jer mrzim kad me nešto boli, lagano sam hipo. prije četiri dana sam bila u dr opće medicine i kaže mi da je uho ok, a da je grlo malo crveno, ako hoću, može mi dat antibiotik, kaže. Ja onako zbunjena kažem da ako mi ne treba, neću.. i ne da mi ga.. Dva dana nakon toga ista ta bol, uho, vrat, grlo, pa čak i kad gutam, boli. Nazovem doktoricu i ona mi da klavocin kojeg odmah počinjem piti. Jutros, treći dan antibiotika, ne mogu se pohvaliti da je bolje. Kada ramenom idem dodirnuti uho, takoder poprilično boli. Oprostite na smetnji, ali sam malo uplasena..
može po koji savjet... bila bi vam jako zahvalna....
__________________
__________________
Život je ono što se događa dok vi pravite planove za život.
moniqe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 18:34   #1746
Ja pijem Betaserc tablete,zasad je stanje stabilno,najisplativije je kupovat u Madjarskoj
sakyosijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 18:32   #1747
Quote:
sakyosijek kaže: Pogledaj post
Ja pijem Betaserc tablete,zasad je stanje stabilno,najisplativije je kupovat u Madjarskoj
Pijem ih i ja i nema nikakvog napredka ali ni pogorsanja
yarran is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 18:39   #1748
Zato što Betaserc ne radi - ništa
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 20:06   #1749
Imam pitanje vezano uz tinitus i slične probleme. Ja u stvari nemam tinitus, barem onaj koji je definiran kao neprestano zujanje, ali u zadnje vrijeme mi se dešavaju kratke epizode kao da ga imam...uglavnom na jednom uhu. Doslovce mi se desi nenadano zujanje u jednom uhu, na par sekundi, minuta, duže, a bez ikakvog ozbiljnog vanjskog uzroka. Dakle, nikakav nagli eksplozivan zvuk, neg jednostavno iz čistog mira zujanje počne, kratko traje i nestane.
Zna li netko nešto o tom fenomenu?
donktard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 20:46   #1750
Fleeting tinnitus.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 21:23   #1751
Tko o čemu opet o sluhu http://znano.st/znanost-zdravlje-i-m...ost-osoba/1766 o pužnicama, gubitku sluha utjecaju na osobnost..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 23:11   #1752
Sto se tice tinitus stop tableta,i sam sam ih mislio naructi medutjim kad sam uocio iste komentare is pod teksta a samo razlicita imena onda sam odustao jer tu nesto ne stima jer jedna stranica je Hrvatska a druga Danska.http://hr.tinnitusstop.net/ http://dk.tinnitusstop.eu/.Mozda grijesim pa neka neko ko je strucniji pogleda.
HAGER7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 09:06   #1753
Ma dajte ljudi pa nema čarobnih tabletica.. samo ekipa koja zarađuje na onima u potrebi..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 17:52   #1754
Mene zanima simketodovo iskustvo ali on se ne javlja kako je proso ,dali je dobio te tablete i jel' mu pomogli ili je samo spusio lovu ali od njega ni traga ni glasa
yarran is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 23:46   #1755
terapija tinnitol

kupio sam prije dvije godine tinnitool laser svicarske proizvodnje i koristim ga 20min prije spavanja i 20 min poslije jutarnjeg budjenja ali mogu reci da nema pomaka u smanjenju zujanja.Mozda nisam smio izbaciti betaserc prije godinu dana.
Sada mi je zujanje do fula da sam jedva cuo vjesti.
Inace ja imam ostecenje vestibularnog zivca u lijevom uhu.
Da bar postoji kakav SOS tinitus.
mobikom is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 17:24   #1756
Malo ovo vrijeme zeza.. smirit će se.. drž se..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 17:18   #1757
Da li i ljudima koji nemaju tinitus zuji također, npr. kad lagnu spavat navečer i nema nikakve buke, samo manje nego što je slučaj sa oboljelima? Ili ako uopće išta čuješ, znači da imaš tinitus?

Meni od kad znam za sebe zuji u ušima, samo šta ne primjećujem tolko tijekom dana, nego prvenstveno navečer dok legnem spavat, uvijek ton jedan te isti. Navikla sam se, tako da nije da mi smeta, ali pretpostavljam da je nekima to puno gore.
Triple Lindy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 21:02   #1758
Ne, meni nije ništa zujalo prije tinitusa, samo u ekstremno tihim situacijama - npr. na selu kad bi bas osluskivala bi skuzila nesto u glavi, al s prvim razgovorom to nestaje, prije spavanja tišina normalna... fali mi to
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 15:19   #1759
Novi lijek za tinitus i epilepsiju s mnogo manje nuspojava

Kažu "Ukoliko se testiranjem utvrdi sigurna primjena i učinkovitost novoga spoja SF0034 na ljude, tvrtka SciFluor mogla bi postići revolucionarni preokret u dosadašnjoj medicini." Ajde!
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 11:43   #1760
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Novi lijek za tinitus i epilepsiju s mnogo manje nuspojava

Kažu "Ukoliko se testiranjem utvrdi sigurna primjena i učinkovitost novoga spoja SF0034 na ljude, tvrtka SciFluor mogla bi postići revolucionarni preokret u dosadašnjoj medicini." Ajde!
Uhhh ,daj Boze da bude nesto od toga
yarran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:27.