Natrag   Forum.hr > Razno > Četeraj

Četeraj Raj za chatere, bivši Off Topic

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2004., 19:01   #21
Quote:
stagediver kaže:
mene moji snovi cesto podsjete na nekakve trilere
nikad nisam pomislio na ovakvo objasnjenje
a zvuci dosta (ne)zanimljivo

Kada sam u nekim dosadnim periodima života (a oni uvek naiđu) jedva čekam da zaspim i malo se "provedem".
Volim na snove da gledam na taj način.

Evo i ovde imamo aktivnu temu o snovima:
Snovi

Quote:
usto, nekoliko sam puta sanjao vlastitu smrt
Jednom sam sanjala kako dolazim kući, a tamo svi plaču, jer sam ja umrla. Ja se iznenadim i krenem ka svojoj sobi da dokažem da sam živa, a oni me odvraćaju. Na kraju mi mama pokaže moj krevet i kaže: "Zar ne vidiš da je to njen (u smislu: moj) grob?" Uvek mi bude grozno kad se toga setim...
 
Old 23.12.2004., 19:05   #22
crazy child,

sve potpisujem.
 
Old 23.12.2004., 21:26   #23
Ja jednom sanjala kako mi zalajala macka i sjutradan me izjede pas.
__________________
stranger could be an angel
glory Box* is offline  
Old 23.12.2004., 22:16   #24
Snovi suz aista cudni ak dsanjam onda zivim u njima moja realnost,a kad dodem u realnost izgubim s eskroz.Zasnivaju se na plavoj boji i osobi sa kojom sam non stop zajedno nikad mu ne vidin facu,onda dogada mi se da da sanjam polomljene zube,dosta toga ali uvjek sa razlogom shvatim kad s eprobudim.Snovi su cudni i jos ih nije skontao i odredio zasto to ali to je cista podsvjest u nama .Sta zelimo i sta hocemo da budemo ili da s edogodi.
 
Old 24.12.2004., 13:26   #25
Re: crazy child,

Quote:
Enchantress kaže:
sve potpisujem.
crazy child is offline  
Old 24.12.2004., 14:21   #26
Quote:
crazy child kaže:
Zapravo, sjete me na to kako mogu/ možemo sve.
Kad je tak, de mi milijun eura. Ja to ne mogu stvorit
Mljackavi is offline  
Old 24.12.2004., 19:11   #27
Quote:
Mljackavi kaže:
Kad je tak, de mi milijun eura. Ja to ne mogu stvorit
Zar ni u snovima?! Luzeru
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Old 24.12.2004., 19:49   #28
Quote:
Mrtva_mrkva kaže:
Zar ni u snovima?! Luzeru
ona nije rekla "u snovima možemo sve" nego "možemo sve"

Kako si nepismena
Mljackavi is offline  
Old 25.12.2004., 17:32   #29
A ti ne znas povezat nasov s tekstom?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Old 26.12.2004., 16:09   #30
moji snovi su neobjashnjivo bolesno ludi..uvijek sanjam najnemogucije stvari koje me totalno izbezume



hm, mogla bih snimiti film
__________________
[I think hell is something you carry around with you. Not somewhere you go.]
Achtung Baby is offline  
Old 26.12.2004., 21:59   #31
Moji snovi su intenzivni i nekad mi je stvrano teško reći je li se nešto dogodilo u snu ili na javi.
Koliko sam do sada primjetila, neki prostori, pejzaži i osobe se često ponavljaju. Recimo, već četiri godine sanjam jednu slastičarnicu u Radićevoj ulici (u Zagrebu). U njoj su samo dva stola i imaju prefine kolače..
Cijeli život me muče i noćne more, i u većini snova osjećam strah za svoj život... Baš neki neugodan osjećaj. Ali, ove sam godine otkrila uzrok tome. Završila sam u bolnici zbog srčanih problema i imala sam puno vremena za čitanje. Tako sam pročitala i Freudovo Tumačenje snova. Tamo piše da srčani bolesnici često imaju takve snove. I otkad sam se pomirila s činjenicom da moje srce nije uredu, takvi snovi se pojavljuju u manjem broju.
__________________
"Out of the Great Sea to the Middle-earth I am come. In this place will I abide, and my heirs, unto the ending of the world"
Arwen Evenstar is offline  
Old 27.12.2004., 17:10   #32
Ja sam zadnjih par tjedana sanjala da putujem i u tim snovima mi je cest motiv bio gubitak prtljage. A sinoc sam sanjala da sam izgubila sve dokumente. Sto bi to moglo biti?
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Old 29.12.2004., 11:11   #33
Quote:
Mljackavi kaže:
Kad je tak, de mi milijun eura. Ja to ne mogu stvorit
Možeš, i puno više od toga. Biti sretan uvijek.
crazy child is offline  
Old 29.12.2004., 19:52   #34
Noćas sam imala dvije noćne more; jedna za drugom...
Prve se na sreću ne sjećam, ali veli mi dragi da sam glasno dozivala svoju staru
Druge se sjećam i još sam sva u grču radi nje, a radi se o sljedećem;
došli smo stara, sestra i ja do zgrade pokojnog djeda i bake, protisnula sam zvono na parlafonu i ful razgovjetno razgovara sa djedom... ono boja njegova glasa... način govora - sve pogođeno u ton, samo se ne sjećam o čemu smo razgovarali.
I odjednom djed umre, po drugi put. Njegov i babin leš su u stanu i mi moramo 'kod njih' u stan da zovemo mrtvačnicu da netko dođe po njih. No nitko od nas tri se ne usudi otići u stan, frka nam je
I konačno se mama odvaži da će ona ići pogledati.
U tom trenutku se budim u ogromnom strahu

Kako da si rastumačim ovaj san

Netko ??
Paw is offline  
Old 31.12.2004., 13:55   #35
Bila si na nekom negativnom mjestu, a djeda i baku si uklopila u svoju priču (izmaštala, kreirala) ili si ih zaista vidjela.

Ništa strašno. Sve je to normalno.

I ja sam sinoć imala prvo ružan, pa lijep san.
Zanimljivo je kako san sam po sebi nije bio toliko ružan ni strašan (čak sam i sredila bad gays na kraju ), ali je filing tog mjesta gdje sam bila- bljak.
Zato je sljedeći san popravio stvar.

crazy child is offline  
Old 31.12.2004., 18:31   #36
Quote:
crazy child kaže:
Bila si na nekom negativnom mjestu, a djeda i baku si uklopila u svoju priču (izmaštala, kreirala) ili si ih zaista vidjela.

Ništa strašno. Sve je to normalno.

Kako misliš 'izmaštala' ... ili 'zaista vidjela' ??

Vjeruj mi... bilo je užasno strašno, taj osjećaj užasa i straha bio je neopisiv ... neusporediv...! Velim, sam san nije 'strašan' ali filing je ludilo
Paw is offline  
Old 03.01.2005., 13:02   #37
Quote:
Paw kaže:
Kako misliš 'izmaštala' ... ili 'zaista vidjela' ??

Vjeruj mi... bilo je užasno strašno, taj osjećaj užasa i straha bio je neopisiv ... neusporediv...! Velim, sam san nije 'strašan' ali filing je ludilo
Bila si stvarno na nekom mjestu koje nije na Zemlji (astral) i to mjesto je bilo negativno. Baka i djed su ili dio tog mjesta ili si ih ti samo zamislila dok si bila tamo. Najvjerojatnije je ovo drugo.

Možda si se loše osjećala (prije spavanja) pa si otišla na negativno umjesto na pozitivno mjesto.
crazy child is offline  
Old 03.01.2005., 13:56   #38
Ne sanjam nikada ali prije mjesec dva mi se dogodilo nesto cudno...

Odjednom sam osjetio u snu kao da me netko dira, bio sam potpuno svjestan svega....
Pitao sam ko je to, prepao se i poceo vristati.....pokusao se pomaknuti ali nisam mogao. I onda se probudio preplasen!

Bio sam uvjeren da su to neki demoni ili nesto slicno i pricao o jednoj priji koja se kuzi u te stvari i ona mi je rekla da je to bio
"lucidni san" izazvan nečim sto mi se nedavno dogodilo u životu i je to u biti dobra stvar koje se ne treba bojati nego ga "proziviti" i probuditi se obogaćem jednim novim iskustvom.
__________________
um se drugom umu otkrit' ne da
tiger is offline  
Old 03.01.2005., 23:07   #39
Quote:
crazy child kaže:
Bila si stvarno na nekom mjestu koje nije na Zemlji (astral) i to mjesto je bilo negativno. Baka i djed su ili dio tog mjesta ili si ih ti samo zamislila dok si bila tamo. Najvjerojatnije je ovo drugo.

Možda si se loše osjećala (prije spavanja) pa si otišla na negativno umjesto na pozitivno mjesto.


Ne kužim ti se ja u 'to' astralno i te spike... ja sam ti bandera za to

Al očito je da sam negdje odlepršala...
Paw is offline  
Old 03.01.2005., 23:28   #40
Ja sam neko vrijeme stalno sanjala bicikl. Noćna mora.

Prvo sam se biciklom vozila po dnu mora i teško vrtila pedale. I zaobilazila koraljne grebene. I sve onako ko da ostajem bez zraka. Užas. Nikad doći do površine, tj. plićaka, jer je bicikl vozio samo po dnu.

Nakon toga, biciklom sam se pokušala penjati po klizavim kamenim stepenicama u nekoj uskoj ulici (vjerojatno u Dalmaciji). Onako, *vozim* po stepenicama i ne mogu stati, jer ako stanem padam nazad. I boljela su me koljena u tom snu.

Zna li netko ima li moj san ikakvo značenje?
__________________
Some people call it a one night stand
But we can call it paradise...
Vaservaga is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:54.