Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2008., 12:07   #2921
Quote:
Leo 031 kaže: Pogledaj post
Ovo smo naručili. Kažu da je to najnovija kolekcija, ali su uživo 100 puta ljepši.... Ljubav na prvi pogled
http://www.zlatarna-celje.com/katalo...i/11014493.jpg
http://www.zlatarna-celje.com/katalo...i/11014492.jpg
stvarno su predivni,
ja imam njihov zaručnički, malo je kompliciran pa se ne čisti baš jednostavno.....

koliko su vam došli?
jeste ih uzeli u slo ili u hr?
__________________
06.09.2008.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 13:30   #2922
Quote:
dvolični blizanac kaže: Pogledaj post
stvarno su predivni,
ja imam njihov zaručnički, malo je kompliciran pa se ne čisti baš jednostavno.....

koliko su vam došli?
jeste ih uzeli u slo ili u hr?
I ja imam njihov zaručnički i fakat je malo kompliciran za čišćenje...ali ovi su mi stvarno predivni! mislim da ćemo mi tamo uzimati i vjenčane ili barem pogledati za neku ideju...
__________________
2.5.2009.
Princess W day
princessmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 13:49   #2923
Quote:
princessmo kaže: Pogledaj post
I ja imam njihov zaručnički i fakat je malo kompliciran za čišćenje...ali ovi su mi stvarno predivni! mislim da ćemo mi tamo uzimati i vjenčane ili barem pogledati za neku ideju...
i mi smo htjeli,
ali malo su preskupi...
tako da ćemo vjerojatno samo pokupiti koju ideju...
__________________
06.09.2008.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 14:11   #2924
Uzeli smo ih u Hrv. (Osijek). Koštat će nas nešto manje od 8000 kn plus 5% popusta na gotovinu. S tim da mi je rekla da imam dječje prste tak da će oni uštediti na mom prstenu. Meni je svekrva uzela ogrlicu i naušnice kod njih za zaruke... nešto prepredivno.....
Jedva čekam da stigne prstenje!!
Leo 031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2008., 23:35   #2925
Quote:
Reina kaže: Pogledaj post
mi smo bili nadobudni pa smo si prstenje kupili krajem 4. mjeseca.
ali ja svoj skoro svaki dan stavljam na prst i gledam li ga gledam...
I ja isto ...izlizat cu ga do svadbe
__________________
Mozda ja nikada necu biti netko ali nitko nikada nece biti ja!
**bubi** is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 22:25   #2926
Quote:
aancica kaže: Pogledaj post
evo mi prošli tijedan narucili nase...nemrem docekat da budu gotovi....a trebali bi bit oko 28.07.....uopce komentirat Koci-Frankopnska je suviše )oduševili nas na sajamu,i u zlatarni pogotovo nigdje nismo više ni išli nego kod njih.........bili smo tamo sigurno 1,5 h...))...oba dva su od bijelog zlata (punog)...i moj ima brilijante...)...M..je klasicni ..i moj ubiti samo sa brilijantima )..stavim slikicu kad dođu )...ej i dobili smo 20%...)
:klap:
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 18:05   #2927
Quote:
Leo 031 kaže: Pogledaj post
Ovo smo naručili. Kažu da je to najnovija kolekcija, ali su uživo 100 puta ljepši.... Ljubav na prvi pogled
http://www.zlatarna-celje.com/katalo...i/11014493.jpg
http://www.zlatarna-celje.com/katalo...i/11014492.jpg
nema što, lijepe prstene rade ti slovenci
__________________
Zaista sam zlatar i odgovaram na pitanja iz struke. Anonimac sam.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 14:20   #2928
Evo i nasih burmica ...
http://img232.imageshack.us/my.php?image=1003040tb1.jpg
__________________
Mozda ja nikada necu biti netko ali nitko nikada nece biti ja!
**bubi** is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 14:26   #2929
Baš su super
maan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 08:24   #2930
very nice
__________________
Zaista sam zlatar i odgovaram na pitanja iz struke. Anonimac sam.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 09:00   #2931
Quote:
plagra kaže: Pogledaj post
Hvala vam puno na informaciji Ne,Bogu hvala,zasada sam zdrava,nemam pad imuniteta niti sam bolesna(redovito kontroliram zdravlje),nisam alergična na ništa..kao što ste i vi rekli,moguće da mi organizam reagira na bakar,moguće da sam osjetljivija na to ondaSuper,hvala vam na savjetu,možda i odem kada prođu god.odmori.Lijep pozdrav i hvala još jednom
Mislim da ti to vrlo lako može biti od bakra. Ja sam alergična na bakar i ako ga ima malo više u nakitu, crveni plikovi i mjehurići mi iskaču od njega!
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 11:14   #2932
definitivno ovaj prsten...kada bi našli nekoga tko bi ga mogao izraditi...zlatar...ima li kakve šanse da nađem ovakav prsten kod nas???


prsten mi je mrak...mrak...mrak...a s obzirom da znak beskonačnosti krasi nas, ovo mi je baš kao stvoreno za nas!
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 11:23   #2933
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
Mislim da ti to vrlo lako može biti od bakra. Ja sam alergična na bakar i ako ga ima malo više u nakitu, crveni plikovi i mjehurići mi iskaču od njega!

Moguće,stvarno ne znamMalo ružno izgleda na prstu jer djeluje baš"zmazano",tako da sam i pomislila da mi očito bakar smeta,jer to mi je rekacija od jednog prstena kojeg nosim a kad stavim drugi toga nema..a što ćeš
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 12:53   #2934
aranea, ima šanse da se napravi. od kud si? može i na pm.
ja ti sve kaj imam od nakita imam rađeno po narudžbi i super sam zadovoljna.
iskriica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 13:00   #2935
ma nije tajna... Iz Sesveta!
Samo ima jedan problemčić...dragi ga još nije vidio, ali mislim da će se i njemu svidjeti.
Ajd ako saznaš nešto konkretno..gdje se može napraviti i cijena...javi.... nije panika s obzirom da je svadba tek 09.05.2009
Hvala
__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 09:29   #2936
Quote:
plagra kaže: Pogledaj post
Moguće,stvarno ne znamMalo ružno izgleda na prstu jer djeluje baš"zmazano",tako da sam i pomislila da mi očito bakar smeta,jer to mi je rekacija od jednog prstena kojeg nosim a kad stavim drugi toga nema..a što ćeš
Možda bi pomoglo da staviš neku zaštitnu kremu prije na prst?
E, i što sam još primijetila (kod bilo kojeg prstena, pa sad i kod vjenčanog kojeg jedinog nosim od pira ) je da kad smočim ruke, obavezno moram dobro obrisati prst i prsten jer ako mi iti malo vode ostane, od toga mi također plikovi iskaču...
osjetljiva koža valjda
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 12:31   #2937
Quote:
aranea kaže: Pogledaj post
ma nije tajna... Iz Sesveta!
Samo ima jedan problemčić...dragi ga još nije vidio, ali mislim da će se i njemu svidjeti.
Ajd ako saznaš nešto konkretno..gdje se može napraviti i cijena...javi.... nije panika s obzirom da je svadba tek 09.05.2009
Hvala
Zlararna Diamant u Gajevoj izrađuje prstanje sa slika i sa crteža. A cijene su im od 1.600 kn na više.
Mi smo prezadovoljni sa svojim prstenjem, kupljim kod njih. Prsteni su nam sa istom simbolikom i koštali su 2.200 kn.
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 19:37   #2938
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
Možda bi pomoglo da staviš neku zaštitnu kremu prije na prst?
E, i što sam još primijetila (kod bilo kojeg prstena, pa sad i kod vjenčanog kojeg jedinog nosim od pira ) je da kad smočim ruke, obavezno moram dobro obrisati prst i prsten jer ako mi iti malo vode ostane, od toga mi također plikovi iskaču...
osjetljiva koža valjda
Ma probala sam ali nema učinka..mislim da smo preosjetljive očitood vjenčanog mi ne reagira pa se nadam da i neće...voda mi ne smeta ako ostane slučajno,nego kad ga dulje nosim i pogotovo ako sam vani,po gradu a prsten na prstu..uh..netko mora biti osjetljiv i na to,a izgleda da smo to nas dvije
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 22:42   #2939
Quote:
aranea kaže: Pogledaj post
definitivno ovaj prsten...kada bi našli nekoga tko bi ga mogao izraditi...zlatar...ima li kakve šanse da nađem ovakav prsten kod nas???


prsten mi je mrak...mrak...mrak...a s obzirom da znak beskonačnosti krasi nas, ovo mi je baš kao stvoreno za nas!
ma dobro ti kažu, nema tog što ti ne mogu napraviti, ovo mi tehnički izgleda poprilično komplicirano, ali obzirom kako su prsteni tanki, ca4-5mm, bilo bi maks 2500-3000 kuna par, samo što će se netko opako namučiti

nisam siguran da li ću se mučiti s ovim modelom da si ga sinkem, ali svakako ću vjerojatno napraviti model koji ima izgravirano simbol beskonačnosti, baš onu osmicu, to je jednostavno a probavati ćemo dok ne napravimo neki efektni model , jesi li našla možda tako nešto?

kako vas krasi znak beskonačnosti, oboje ste rođeni 8.8.1988?
__________________
Zaista sam zlatar i odgovaram na pitanja iz struke. Anonimac sam.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 09:34   #2940
Hvala Zlatar...
Meni je prsten predivan! A imamo istetoviran znak beskonačnosti! To smo napravili davno još za prvu godišnjicu hodanja!
Ovaj prsten je od platine...ako želiš mogu ti poslati link od stranice gdje sam ga našla!
našla sam još jedan...na vrhu ima polegnutu osmicu i u krugovima cirkone za mladu, pretpostavljam da za mladenca ne idu cirkoni!

__________________
09.05.2009...There's something about the look in your eyes...
anima una
aranea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.