Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2008., 11:16   #2981
Quote:
plagra kaže: Pogledaj post
Gospon Zlatar,imam pitanje,pa ako nećete mi javno reći može na pp.Što mislite o zlatarni Gjoni u Ilici?Dobila sam preporuku da nisu skupi ali nisam tamo kupovala pa ne znam...
ja tamo kupujem već godinama... a moja mama već jako jako dugo...sve što od zlata trebamo kupimo kod njih jer je gosp. Gjoni jako pristupačan i uvijek se možete dogovoriti oko svega...moji roditelji su već 10 puta bili kumovi -krsni, vjenčani... i uvijek je zlato kupljeno kod njih... tako da ih toplo preporučam!

baš sljedeći tjedan idem s mamom tamo naručiti da nam naprave jedne naušnice koje nitko u Zg nema ..pretražili smo zlatarna i zlatarna...a sad cemo ih na kraju naručiti da nam ih izrade...


usput- moji roditelji su tamo kupili svoje vjenčano prstenje još davno... i sad prije 3 g. su kupili nove matirane- naravno nakon 3g se mat izgubio i prije mjesec dana su dali to obnoviti i sve super...


imaju jako veliki izbor!
arlenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 15:47   #2982
Quote:
arlenna kaže: Pogledaj post
ja tamo kupujem već godinama... a moja mama već jako jako dugo...sve što od zlata trebamo kupimo kod njih jer je gosp. Gjoni jako pristupačan i uvijek se možete dogovoriti oko svega...moji roditelji su već 10 puta bili kumovi -krsni, vjenčani... i uvijek je zlato kupljeno kod njih... tako da ih toplo preporučam!

baš sljedeći tjedan idem s mamom tamo naručiti da nam naprave jedne naušnice koje nitko u Zg nema ..pretražili smo zlatarna i zlatarna...a sad cemo ih na kraju naručiti da nam ih izrade...


usput- moji roditelji su tamo kupili svoje vjenčano prstenje još davno... i sad prije 3 g. su kupili nove matirane- naravno nakon 3g se mat izgubio i prije mjesec dana su dali to obnoviti i sve super...


imaju jako veliki izbor!


Super,baš mi je drago to čuti!!!Hvala,baš si mi pomogla!!!Onda ću se uputiti jedan dan do njih...thx
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2008., 19:00   #2983
pozrav ekipi od zlatarne
poznati zg. zlatar gjon gjoni osobno ga ne poznam ali se puno o njemu pričalo u prijašnjim vremenima.
najbolji je onaj zlatar kad mu mušterija izađe prezadovoljna iz butige.
sve ostalo su samo špekulacije,uvijek ima i nezadovoljnih kupaca.poslovno sam vezan sa 80% zlatara u hrvata i kad bi vam počeo pričati o drugoj strani zlatarstva bili biste jako razočarani možda svojim zlatarom
ako vam se nakit sviđa , poslovni odnos kupac-prodavač zadovoljavajuči,cijena više manje odgovara to je vaš zlatar.
kod mene je tak sparno odo ja na osviježenje
pa pa
Zlatarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 17:15   #2984
Quote:
zlatar kaže: Pogledaj post
printano je lijepše i stvara bolji dojam, iako sumnjam da ćeš igdje dobiti certifikat rukom pisan, ili sam što krivo skužio... prije da uopće nećeš dobiti certifikat što je u 95% slučajeva u redu (sumnjam da itko prodaje fakeove pod dijamante)

ja sam dobila certifikat rukom ispisan i to ne samo s specifikacijama dijamanata, već i za samo prstenje. Potpisan i pečatiran od zlatara. Nisam nikad posumnjala u autentičnost - mislim da mu se ipak nije igrati s tim jer se sve lako provjeri
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 17:35   #2985
zna li netko gdje mogu smanjiti prsten od bijelog zlata?
tanak je, ima na jednom mjestu nekoliko malih cirkona...
to mi je trebao biti vjenčani prsten (suprug me htio iznenaditi), al' ispalo je da mi je jako veliki (moji prsti su prilično tanki)...
na kraju smo ipak uzeli (srebrne) burme, a burme smo htjeli izbjeći.
Click image for larger version

Name:	Slika002.jpg
Views:	212
Size:	7.6 KB
ID:	5349
slikala sam mobitelom - ne znam bolje

prsten sad stoji u kutijici i baš sam tužna zbog toga
szivikem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 17:47   #2986
odnesi u zlatarnu. mislim da bi ti svaki zlatar to mogao smanjiti
žlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 19:42   #2987
Quote:
szivikem kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje mogu smanjiti prsten od bijelog zlata?
tanak je, ima na jednom mjestu nekoliko malih cirkona...
to mi je trebao biti vjenčani prsten (suprug me htio iznenaditi), al' ispalo je da mi je jako veliki (moji prsti su prilično tanki)...
na kraju smo ipak uzeli (srebrne) burme, a burme smo htjeli izbjeći.
Prilog 5349
slikala sam mobitelom - ne znam bolje

prsten sad stoji u kutijici i baš sam tužna zbog toga
Meni su se malo bojli uzeti prsten, da mi ne padne kamen, ali je super ispalo.
Ja sam ti isla kod nekog zlatara u Ilici, na krizanju s Frankopanskom. Uglavnom oni STARI OBRTNICI su pouzdaniji i znaju kaj rade, pa bi ti to trebali napraviti bez problema.
Best Bride is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 19:54   #2988
puno hvala!

ja se bojim da mi ne ispadnu kamenčići. jedino što nemam ideju koliko to košta...
zna netko?
szivikem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 10:03   #2989
platiti ćeš to 30-70 kn,
makar ćeš vjerojatno i za 30 kn to dobiti nevidljivo i kvalitetno napravljeno, često u našem poslu više para znači i više muzike

svakako ti trebaju vratiti višak od prstena koji odrežu.
__________________
Zaista sam zlatar i odgovaram na pitanja iz struke. Anonimac sam.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 10:57   #2990
Quote:
zlatar kaže: Pogledaj post
platiti ćeš to 30-70 kn,
makar ćeš vjerojatno i za 30 kn to dobiti nevidljivo i kvalitetno napravljeno, često u našem poslu više para znači i više muzike

svakako ti trebaju vratiti višak od prstena koji odrežu.
hvala!
szivikem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 12:38   #2991
pozdrav svima...

evo nakon 6 godina veze, ja sam se zaručila...i to ne onako klasično s klečanjem i prosidbom nego ovako:

gnda, kad ćemo kupit prsten?
i:kad skupiš lovu.

tako je i bilo

skupa otišli u zlatarnu, ja odabrala i prsten je naručen, stiže krajem mjeseca

Zadnje uređivanje Blackie : 25.09.2008. at 11:04.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 12:54   #2992
simpatično

dobrodošla i na ovaj topic
__________________
Zaista sam zlatar i odgovaram na pitanja iz struke. Anonimac sam.
zlatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 18:16   #2993
mi smo naše prstenje kupili u zlatarni Art Aurum (mislim da se tako zove)! toliko smo bili oduševljeni s čovjekom (jer nam je rekao neke stvari koje uopće nismo znali i dobro nas uputio), da smo se odmah odlučili za njega ! dali smo raditi prstenje, nije nas oderao ( jer sam to prstenje vidjela u vlaškoj za 5000 kn, a kod njega 1700 a identično je!)
žlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 18:58   #2994
Suprug i ja smo bili kod Zvonka Marića u Ozaljskoj!
Stvarno smo zadovoljni uslugom.


Blackie, predivan ti je prsten!
@dri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 19:45   #2995
Thumbs up

Quote:
žlica kaže: Pogledaj post
mi smo naše prstenje kupili u zlatarni Art Aurum (mislim da se tako zove)! toliko smo bili oduševljeni s čovjekom (jer nam je rekao neke stvari koje uopće nismo znali i dobro nas uputio), da smo se odmah odlučili za njega ! dali smo raditi prstenje, nije nas oderao ( jer sam to prstenje vidjela u vlaškoj za 5000 kn, a kod njega 1700 a identično je!)
sve pohvale za ekipu iz art auruma
__________________
nije zlato sve što sja
Zlatarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 22:30   #2996
Naljepši vjenčani prestenovi

kakve su vas ideje za prsten koji ce te u najboljem slucaju nositi do kraja zivota,ako mozete stavite i koju sliku
ENA_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 00:19   #2997
Vesper Lynd is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 00:46   #2998
Nesto ovako..

( kvalitet + jednostavnost )

Oh i trebalo bi biti od nekog dizajnera.

# Scott Kay http://www.brides.com/images/vendor/...p8_primary.jpg

# Tiffany http://www.tiffany.com/Shopping/Cate...77&mcat=148208

Zadnje uređivanje hagendaz : 20.08.2008. at 04:16.
hagendaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 00:59   #2999
ENA_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 01:00   #3000
ENA_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.