Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.08.2009., 19:49   #1
Kamo kao diplomirani kriminalist?

Zna li tko odgovor na ovo pitanje? Izgleda da mi diplomirani kriminalisti sada trenutno u ovakvoj banana državi možemo raditi samo kao zaštitari, recesija nas izjeda. Niti su nas prije primali a sada nikako čak kažu nama koji smo voljni raditi kao policajci i ići na tečaj za policajca da smo prekvalificirani i odbijaju nas pa to je sramotno, a sa druge strane nam nedaju natječaj za posao za koji smo kvalificirani, da pukneš od frustracije. I tako će do daljnjega u ovoj banana državi na poslovima policijskih i krim službenika raditi veterinari, sociolozi, mesari, kuhari i čitav niz "više" kvalificiranijih stručnjaka od samih kriminalista i diplomiranih kriminalista koji su ili "prekvalificirani" ili nedovoljno željeni tj. neželjeni u policijskim krugovima jer ipak ljudi znanje je opasno što više znanja imaš to si opasniji, opasniji za one koji su preko veza došli do poslova koji po svim pravilima struke pripadaju kriminalistima a nikako njima............Žalosno da mi se
lepi001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 22:29   #2
Htio sam i ja studirati kriminalistiku, ali sam znao da ce na kraju ovako završiti..

žao mi te je i držim fige da nađeš posao nekako..
__________________
We dont need no education....
-yes you do, you just used a double negative
sylar86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 08:57   #3
Kriminalist je u Hrvatskoj protudržavno zanimanje. Jbg.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 09:20   #4
Ne kontam (al zaista), što vas kriminaliste i diplomirane kriminaliste uče na fakultetu?
Loviti kriminalce (banaliziram)?
Budi privatni detektiv.
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2009., 14:09   #5
Quote:
Saško kaže: Pogledaj post
Ne kontam (al zaista), što vas kriminaliste i diplomirane kriminaliste uče na fakultetu?
Loviti kriminalce (banaliziram)?
Budi privatni detektiv.
Dobro, pitanje, evo što bosanci rade http://www.fknbih.edu/LinkClick.aspx...nguage=en-U222 , nije mi se dalo tražiti dalje, uzeo sam prvi link sa gugla

Gomila predmeta koji se zovu forenzika X (X neki broj) i nešto psihologije i prava. Zanimljivo u svakom slučaju. Nek uz to završe policijsku akademiju i eto vam super drotova.
Sheky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 01:47   #6
pa, koliko ja znam, zato vas i "treniraju" samo 10tak na godinu. jer vas i treba jako malo. a jednom kad zavrsis cekas da odapne jedan vec zaposlen. nisi valjda ocekivao da ces biti Horatio Speed u CSIu?

ili u privatnike kao privatni detektiv, kao sto je gore netko spomenuo.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 21:04   #7
ja bi se prijavio u vojsku na tvom mjestu možda te bace u vojnu policiju
lepotan1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 11:08   #8
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
pa, koliko ja znam, zato vas i "treniraju" samo 10tak na godinu. jer vas i treba jako malo. a jednom kad zavrsis cekas da odapne jedan vec zaposlen. nisi valjda ocekivao da ces biti Horatio Speed u CSIu?

ili u privatnike kao privatni detektiv, kao sto je gore netko spomenuo.

hehe drago mi je da pokazuješ kakav si čovjek. I drago mi je da sam te tako dobro poklapao gore u onom forumu da si izbezumljen od činjenica i istine "pobjegao od mene". heheheheheheh

najviše mi je drago da više ne odgovaraš na moje postove da ne moram na gluposti pisati odgovor.

sad tu čovjeku pisati na ovaj način, "nisi valjda očekivao"...ma svašta.
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.