Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2008., 15:58   #41
Quote:
hyperactive_anki kaže: Pogledaj post
Ne koristim farbe, ali maskaru da (got me there)
ali nekako mi se čini da sve ono što potiče (npr. gutanje tableta - vitamina) ili poboljšava nešto ili čini ljepšom bez nekih neprirodnih stvari - je ok....
ali usporavanje... ne znam... meni je to malo scary.

a možda zato što nemam problema s dlakama
Vjerojatno

Najbolje su mi takve ko ti pa se iščuđavaju kak netko može koristit ovo ili ono a nema pojma kak je to bit dlakav...

Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 18:49   #42
Pozdrav! Ja sam nova na forumu, ne znam da li je već netko pitao nešto u vezi Bioxet kreme za trajno uklanjanje dlačica, i da li imate iskustva s njom. Navodno je učinkovita i može se kupiti u ljekarnama, samo što je skupa i treba ju koristiti oo godinu dana pa ne znam da li se isplati
Bebabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 15:20   #43
imaš nešto o tim kremama na temi Depilacija- https://www.forum.hr/showthread.php?t=186252&page=28
i nekaj općenito http://farmex.hr/bioxet-cesta-pitanja/
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 23:12   #44
Smile

Super, hvala ti
Bebabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2011., 23:31   #45
Krema Vaniqa

Pozdrav svima!

Da li bi mi neko mogao reci gdje se moze kupiti krema Vaniqa u Zagrebu i koliko kosta?
Bila bih jako zahvalna.
Citala sam na ovom pdf Zdravlje da je neko od forumasica koristio kremu Vaniqa i da je uspjesna u toku primjene - usporavanje rasta dlacica. Nisam uspjela nigdje procitati gdje se moze nabaviti. Ja moram reci da nisam iz Zagreba (zivim u BIH), pa bih vas zamolila da mi napisete tacno mjesto ljekarne kako bi mi bilo lakse da je pronadjem.
Hvala.
bornuSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 12:56   #46
Zar mi niko ne moze reci?
Barem mi recite koja je najbolje opskrbljena ljekarna u ZG da ih nazovem i pitam, adresa... i mozda dodjem u ZG..
Hvala Vam puno.

Zaista imam problem i htjela bih da se rijesim istog, a ovdje u BIH ne mogu naci tu kremu.
bornuSA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.