Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2009., 15:00   #1
Internet bankarstvo - Splitska banka

Prvi put se idem koristit ovime pa bi trebao jednu uslugu od vas aj kliknite na ovaj link http://www.splitskabanka.com i onda kad dodjete na taj sajt sa desne strane kliknite na e-bankarstvo i onda ondje gdje je online bankarstvo kliknite na ulaz i recite mi jel i vama pokaze ovakvu sliku ....

Stvar je u tome sta zelim znat jel to nesto ne valja do njihovog sajta ili neke konfiguracije u mom browseru ili javi ne valjaju....jer ne zelim se igrat sa tim,ipak je to novac pa ako nije sigurno ne zelim ulazit....
ul7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 15:04   #2
Pa nazovi banku i pitaj. Meni kad nešto na početku nije bilo jasno, Halo zanima me to i to. Boli me dal je pitanje za idiote, al sad sam siguran kaj radim.... Probaj promjeniti browser. Mislim da je u tome problem. Sretno s transakcijama. Inače od kad koristim internet bankarstvo preporodio sam se. Sad se pitam koji mi je bio da to nisam prije počeo koristiti. Pozz
//LiQuiD SiLEncE// is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 15:11   #3
Ja koristim Raiffeisen preko tokena, i prilično sam zadovoljna, uz pristup investicijskim fondovima, karticama i stambenoj štednji... nikad problema nisam imala.
prolaznica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 15:41   #4
pa dajte kliknite pa mi recite jel vam se ovo javlja.
ul7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 19:03   #5
Dakle, problem je sa certifikatom kojeg koriste.
Svaki prvi put kada koristiš softver sa sigurnosnim certifikatom će te pitati da li da nastavi dalje, odnosno ti imaš mogućnost provjeriti taj certifikat i tek onda odlučiti. Digitalni potpis koji oni koriste je još iz vremena kada su bili pod HVB-om, a do danas ga nisu promijenili. (To ti piše na kraju dole, da je valjan, ali da je istekao). Trebali bi imati potpis od Societe Generale-a...
To nema nikakve veze sa sigurnošću enkripcije- sigurnošću tvog računa i prijenosa sredstava.

Stisni kućicu na "Always trust..." i više te nikad neće ništa pitati.
Lucas PG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 19:15   #6
... al ima veze s imageom i poslovnošću banke

je da su služili za potkusurivanje velikima, ba, hvb, unicredito, sg, baš su pegule, al da još imaju hvb tragove... i .com domenu...
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 20:06   #7
Quote:
lucas_taf kaže: Pogledaj post
Dakle, problem je sa certifikatom kojeg koriste.
Svaki prvi put kada koristiš softver sa sigurnosnim certifikatom će te pitati da li da nastavi dalje, odnosno ti imaš mogućnost provjeriti taj certifikat i tek onda odlučiti. Digitalni potpis koji oni koriste je još iz vremena kada su bili pod HVB-om, a do danas ga nisu promijenili. (To ti piše na kraju dole, da je valjan, ali da je istekao). Trebali bi imati potpis od Societe Generale-a...
To nema nikakve veze sa sigurnošću enkripcije- sigurnošću tvog računa i prijenosa sredstava.

Stisni kućicu na "Always trust..." i više te nikad neće ništa pitati.
ok,znaci do njih je to.i sigurno je upravljat racunom onda?
btw.jel se mogu placat racuni preko interneta,mislim rezije
ul7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 15:11   #8
nikad ovakav prozor nisam vidjela

al meni se uredno AV javljao kod pokretanja aplikacije, pa mi se aplikacija nije htjela pokrenuti na mozilli i tak
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 20:40   #9
jel to za fizičke ili pravne osobe
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 20:43   #10
fizičke sigurno

za pravne ne znam
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2009., 20:45   #11
za fizicke
ul7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 21:16   #12
Splitska Banka - e-banking

Otkad su uveli novu aplikaciju sve je gore i gore,
danas sam platio osobi koja ima račun u istoj banci i to u 11 sati (danas),
dotična osoba još nije dobila novce!
Dok je bila stara aplikacija za ovu transakciju je trebalo niti 5 minuta!


Sramota!
trex1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2010., 14:29   #13
Ta osoba je dobila novac i raspoloživi iznos joj je podignut za uplaćenu svotu, ali u prometu računa nije vidljiva uplata... Nalazi se u linku 'današnje transakcije'
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 19:56   #14
Quote:
boky1979 kaže: Pogledaj post
Ta osoba je dobila novac i raspoloživi iznos joj je podignut za uplaćenu svotu, ali u prometu računa nije vidljiva uplata... Nalazi se u linku 'današnje transakcije'
Da, ali osobi nije bila prikazana ni u dnevnim transakcijama, a poslao sam na točan račun.
trex1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 12:27   #15
Hm, obzirom da je uplata išla u četvrtak i do danas nije vidljiva... Tu je nešto pošlo po zlu...
Vidi u svom internet bankarstvu jel ti nalog proveden i u čiju korist.
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2011., 09:15   #16
Quote:
boky1979 kaže: Pogledaj post
Hm, obzirom da je uplata išla u četvrtak i do danas nije vidljiva... Tu je nešto pošlo po zlu...
Vidi u svom internet bankarstvu jel ti nalog proveden i u čiju korist.
Transakcije se uredno provode, ali ...

Poštovani korisnici,

Želimo Vas obavijestiti da radi tehničkih problema trenutno u pregledu Vaših transakcija po računu i u pregledu dnevnih transakcija nisu vidljive transakcije po računu napravljene u periodu od 29.12. do danas. Informacija o stanju računa i raspoloživim sredstvima je ispravna. Svi Vaši platni nalozi koji su ispravno popunjeni i za koje ste imali raspoloživa sredstva na računu su uredno provedeni. Za provjeru statusa platnog naloga molimo kontaktirajte Kontakt centar 0800 21 00 21.
Intezivno radimo na otklanjanju tehničkih problema i molimo za još malo Vašeg strpljenja.


Vaša
SPLITSKA BANKA
Societe Generale Group
trex1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 01:01   #17
ja nemrem bilivit da je doša dan da ću plakat za staron aplikacijon e-bankarstva u stb...ova sada je živi očaj, a još se i ruši...tek toliko o onome, uskoro ćemo je nadogradit
__________________
"Wenn uns die Menschen, die wir lieben, genommen werden, dann können wir sie trotzdem behalten, indem wir nie aufhören sie zu lieben"
Goleo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2011., 17:26   #18
Molim pomoć, štp je korisničko ime kod logiranja za internet bankarstvo preko TAN matrix kartice? Di se taj podatak nalazi? Što predstavljaju ovih 8 SN brojeva na kartici?

Unaprijed zahvaljujem.
Freeman4455 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 21:52   #19
Quote:
Freeman4455 kaže: Pogledaj post
Molim pomoć, štp je korisničko ime kod logiranja za internet bankarstvo preko TAN matrix kartice? Di se taj podatak nalazi? Što predstavljaju ovih 8 SN brojeva na kartici?

Unaprijed zahvaljujem.
Korisničko ime ti je navedeno u ugovoru internet bankarstva koje si naveo prilikom otvaranja. SN je serijski broj tvoje TAN kartice (u slučaju blokade ili identifikacije kod službe za korisnike SBa).
boky1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 13:01   #20
Prešao sam na internet bankarstvo Raifeisen banke i nakon int. bankarstva Splitske ovo je preporod!
Daleko jednostavnije sučelje napravljeno da može dijete od 5god. koristit. Jedino što moraš koristit token za razliku od TAN kartice kod splitske što mi je više odgovaralo.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.