Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2006., 12:33   #1
Quote:
AxMi-24 kaže:
Misliš ne prepucava se ko blesavi? Je da istina. Hm uvijek možeš otić kat niže ako ti se uzalud troši vrijeme.

Problem sa znanošću je da se nema previše šta diskutirat (osim teorija vs. experimenti ) jer se zna kako stvari stoje.

Ali ako fali diskusije nabacite o tome da li treba zabranit obične žarulje (wolfram nit i te fore) u korist nisko energetskih (neonke i derivati).
KATASTROFALNO MIŠLJENJE I KATASTROFALLNA IZJAVA KOJA SVODI ZNANOST SAMO NA TEORIJA - EKSPERIMENT. OVO JE NAJVEĆA MOGUĆA GLUPOST NA POČETKU 21. STOLJEĆA KADA SVI PAMETNI I PRAVI ZNANSTVENICI KAŽU DA U ZNANOSTI POSTOJI SAMO INTERPRETACIJA A NE I EKSPERIMENTALNA POJAVA KAO DOKAZ NEČEMU.
UPRAVO RADI OVOGA LJUDI BJEŽE SA ZNANOSTI JER TUMAČENJE KOJE SE OVDJE STALNO NAMEĆE REDUCIRA ZNANOST NA GLUPOST !!
DOVOLJAN JE MOJ PRIMJER. ŠTO GOD SAM PAMETNO NAPISAO KAO PAMET SVJETSKE ZNANOSTI POPLJUVANO JE OD REDUKCIONISTA I NEZNALICA ŠTO JE ZNANOST.
TEK KADA ZNANOST POSTANE SLOBODNA UMNOST TEK TADA JE MOGUĆ POVRATAKA ZNANOSTI. SVAKO HERMETIZIRANJE, SHEMATIZIRANJE I TVRĐENJE DA POSTOJI ZNANSTVENA ISTINA DO KOJE SE DOLAZI SAMO EKSPERIMENTOM JE TUŽALJKA ZNANOSTI.
ŽAO MI JE, ALI JE TAKO!
__________________
geza
geza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2006., 13:39   #2
Quote:
geza kaže:
KATASTROFALNO MIŠLJENJE I KATASTROFALLNA IZJAVA KOJA SVODI ZNANOST SAMO NA TEORIJA - EKSPERIMENT. OVO JE NAJVEĆA MOGUĆA GLUPOST NA POČETKU 21. STOLJEĆA KADA SVI PAMETNI I PRAVI ZNANSTVENICI KAŽU DA U ZNANOSTI POSTOJI SAMO INTERPRETACIJA A NE I EKSPERIMENTALNA POJAVA KAO DOKAZ NEČEMU.
UPRAVO RADI OVOGA LJUDI BJEŽE SA ZNANOSTI JER TUMAČENJE KOJE SE OVDJE STALNO NAMEĆE REDUCIRA ZNANOST NA GLUPOST !!
DOVOLJAN JE MOJ PRIMJER. ŠTO GOD SAM PAMETNO NAPISAO KAO PAMET SVJETSKE ZNANOSTI POPLJUVANO JE OD REDUKCIONISTA I NEZNALICA ŠTO JE ZNANOST.
TEK KADA ZNANOST POSTANE SLOBODNA UMNOST TEK TADA JE MOGUĆ POVRATAKA ZNANOSTI. SVAKO HERMETIZIRANJE, SHEMATIZIRANJE I TVRĐENJE DA POSTOJI ZNANSTVENA ISTINA DO KOJE SE DOLAZI SAMO EKSPERIMENTOM JE TUŽALJKA ZNANOSTI.
ŽAO MI JE, ALI JE TAKO!
E moj geza, pa zar ti neznaš šta je "NEPISMENI" Tarabić objavio:
"...Tako će čovjek živjeti dugo, mlogo dugo, a da neće umjeti da sam sebe pozna. Biće mlogo raznijeh mudraca koji će preko svojieh knjiga mišljeti da sve znaju i sve umiju. Oni će biti velikačka prepreka da se do ovijeh doznanja dođe, a kada se sve to dozna i spozna, ondakar će ljudi uvidjeti u kakvoj su zabludi bili, slušajući ove njihove mudrace... kad se to budne zgodilo, ljudi će se kajati što to prije nijesu doznali, jerbo je to doznanje sasvijem prosto..."

I još ovo, geza.
Zar ti nije poznato da je već javno objavljeno da ZNANSTVENICI djeluju upravo onako kako je započela sa svojim djelovanjem i MAFIJA!

(ovako mi se vise svidja)

Zadnje uređivanje delija : 12.02.2006. at 17:14.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 10:27   #3
Podforum se zove Na rubu znanosti i ti na tom području stojiš jednom nogom na nekom imaginarnom rubu a drugom tapkaš u nepoznatom. Naravno da nam znanstvene ćinjenice trebaju čuvat leđa ali bi to trebale biti ćinjenice sa ruba znanosti koje večina prirodnih znanstvenika ne priznaje, a do njih su došli isto znanstvenici (oni sa ruba znanosti)(koliko si puta ćitao neku knjigu sa temom, koja se lako moze nać na ovom podforumu, pa ti iznosi puno dokaza koji su uvjek u sukobu s starom znanosti).
Npr. kada se govori o psihokinezi. Dokaz koji kaze da je dvorana puna ljudi utjecala na to u koju će se staklenku spustiti frenje (iz nekih slozenih kanalića), mora uzet kao toćan bar tu na rubu znanosti. Ako prirodne znanosti kazu da je to nemoguće neka ostaju u svojoj paradigmi i objašnjavaju pad jabuke sa stabla još bar 1000 god.
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 10:46   #4
Ummm, Geza, bez uvrede, ali ovo je flejmanje.
Za flejmanje se dobivaju ukori, a onda i ban.
Lakše malo
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 11:55   #5
no one, otvorio si zlu bocu
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 13:31   #6
fak, ma samo san htio nešto o znanosti
No one is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 15:25   #7
GEZAAAAA......

HAJDE NAPIŠI NEŠTO NA MOJOJ THEMI O BESMRTNICIMA

NIKADA SE NE DRUŽIŠ S NAMA, PIŠEŠ SAMO NA "SVOJIM" THEMAMA.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 15:36   #8
Quote:
normall kaže: Pogledaj post
GEZAAAAA......

HAJDE NAPIŠI NEŠTO NA MOJOJ THEMI O BESMRTNICIMA

NIKADA SE NE DRUŽIŠ S NAMA, PIŠEŠ SAMO NA "SVOJIM" THEMAMA.
da, mi zelimo da se svi druze s nama
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 15:40   #9
Quote:
plavushazg kaže: Pogledaj post
da, mi zelimo da se svi druze s nama
da...ne volimo egocentrike, NPD-eovce, bahate, osupnute i ine
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.