Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2007., 23:47   #41
Quote:
maler & CO. kaže: Pogledaj post
A sad si nas sve zajebo s tom slikom!

Puko je koji i u glavu for sure...
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 14:10   #42
__________________
Majkemi!
zzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 14:41   #43
Koliko je veliko to lice, jel u prirodnoj veličini ili?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 15:00   #44
Eh ljudi gdje god tražili uvijek pronađu sebe
dubravka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 16:41   #45
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Koliko je veliko to lice, jel u prirodnoj veličini ili?
Ko glavic od mrava...
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 17:02   #46
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
hoax.
našao se pametnjaković koji će natjerati hrpu ljudi na skidanje ogromne slike, da bi na njoj vidjeli pikselaste tvorbe koje u njegovoj glavi izgledaju kao prozori i grede.

o ovome smo već par puta razglabali na forumu i otvorili 2-3 teme. ono brdo u cydonii nije nikakvo lice, nego obično brdo. NASA je već objavila visokorezolucijske snimke, anaglife, radarske snimke, i brdo je posve obično, samo što je na onoj snimci iz '79. sunčeva svjetlost padala pod oštrim kutem i iz pravog smjera, pa imaš dojam da je to lice.
i nema piramida u blizini, ima samo stijenja i stijenja koje nekima izgledaju inteligentno, jer naravno, možeš povući linije koje se sijeku

odite na NASA-ine stranice i potražite hi-res fotografije koje su snimljene u najnovijim projektima.


i da, rie, na forum se ne hotlinkaju slike s 2k piksela po horizontali, nego se da thumbnail ili link.


Upravo tako.... NASA kaze ti vjerujes. ccc

Najbolje da oni kazu cijelom svijetu da je to vanzemaljsko. Sta ti je?

A tu sliku sam skinuo i nist se ne vidi ali kada je rotirate dva puta u desno (ili lijevo) e onda se nesto dobiva
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 17:13   #47
Quote:
gunsmith kaže: Pogledaj post
Upravo tako.... NASA kaze ti vjerujes. ccc

Najbolje da oni kazu cijelom svijetu da je to vanzemaljsko. Sta ti je?

A tu sliku sam skinuo i nist se ne vidi ali kada je rotirate dva puta u desno (ili lijevo) e onda se nesto dobiva
i.... što bi se točno dogodilo da je to stvarno izvanzemaljsko djelo i da oni to kažu?
ako jedna srebrenica ne izazove gnušanje planeta, kako bi moglo izazvati otkriće da je netko jednom davno hodao po marsu? ne razumijem.
sve što bi se dogodilo je veliki porast broja woo woo ljudi.

shit, to nije dobro.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 17:51   #48
NASA sto posto zataškava to otkriće jer kad bi ga objavili, proračun bi im narastao nekih 10 puta, a poznato je da ljudi mrze novac i slavu...
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 17:55   #49
A Učka je zapravo zemaljska verzija tog istog lica, samo što se ovaj naš alien furo na kubizam...
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 18:05   #50
Quote:
freudrick kaže: Pogledaj post
A Učka je zapravo zemaljska verzija tog istog lica, samo što se ovaj naš alien furo na kubizam...
Ma Risnjak brate...
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 18:29   #51
Mislim dobra je fotka,vuko sam je u Photoshopu kroz sve filtere,podešavao levelse,curve,mijenjao boju,čak sam izrezao pola pa duplirao i spojio,baš nigdje ne zgleda kao neko lice,ak več ima kao usta,onda je jelo,ima nos onda je disalo na njega.Ipak od te kao face interesantnija mi je polukružna proporcija i ravnine,možda bi od toga trebalo krenuti.Mada ako ikada počnu kopat,mogli bi naletiti na naš grb ,bolje je to izgledalo snimljeno s veče daljine,da se razumijemo,ja sam pobornik teze o životu na Marsu,ali sad NASA može pričati kaj hoče,ono,ak ne vjeruješ odi pa provjeri.Još je netko napisao ili sam krivo pročitao,da je to čudo staro 160 000 godina,mislim,koji materijal može toliko izdržati takve uvjete.Bolja mi je priča o onoj zaleđenoj vodi i koritima rijeka,di ima vode lako je moguče da je bilo života.Osim ako jednoga dana stvarno ne bude istinita priča,da smo mi sami zbrisali sa Marsa,i evo nas,još malo
pa bi lako mogli nazad.
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 19:02   #52
Quote:
Dungeon Keeper kaže: Pogledaj post
Ma Risnjak brate...
Risnjak je Mona Lisa jebote, pogledaj bolje...
freudrick is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 19:23   #53
Quote:
Izokron kaže: Pogledaj post
Pošto nije na Zemlji, lice na Marsu je definitivno vanzemaljska struktura
Valjda je čovjek prije bio u uvjerenju da su ljudi odletjeli na Mars i to napravili.
A sad ipak u to sumnja i kaže da je to vjerojatno vanzemaljska stuktura.
Što se same strukture tiče, meni je zanimljiva.
Samo lice (ako uistinu predstavlja lice) je očito prilično erodiralo. Mislim da ima fotografija sa drugim kutem upada svjetlosti na kojima se lice može bolje vidjeti (ili zamisliti, svejedno).
Meni je puno zanimljiviji oblik oko "lica". Podloga svega je u obliku malo izduženog slova "O". Moguće je da se radi o dva kratera koji su nastali od meteora podjednakih veličina. Čak je moguće da su nastali istovremeno. Nazanimljiviji dio je "grboliki" oblik (oblik grba, a ne grbe) unutar ovala. Njegov ravni dio je pod kutem od 90 stupnjeva na ostatak "grba". Za takvo nešto je prilično mala vjerojatnost da je nastalo prirodnim putem. Tko zna, možda drevna civilazacija s Masra ima svoje "piramide".
Teško je suditi i za i protiv jer neznamo baš puno o povijesti Marsa.
Osim naravno kad se radi o Endimionu, on naravno sve zna i o Marsu i o njegovoj povijesti.
DexCro66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 19:40   #54
ljudi dođite k sebi, riječ je o običnoj planini, ja neznam kako netko tu može vidjeti lice.

a svi teoristi zavjere mi ga mogu popušiti, da nasa ima dokaza da postoji vanzemaljski život ili da je ovo na marsu vanzemaljka građevina, oni bi to i objavili, i to odmah isti dan.
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 19:42   #55
A eto,za nekoga u dubokom Svemiru,i mi smo Vanzemaljci...
maler & CO. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 19:45   #56
Quote:
Paranoid kaže: Pogledaj post
ljudi dođite k sebi, riječ je o običnoj planini, ja neznam kako netko tu može vidjeti lice.

a svi teoristi zavjere mi ga mogu popušiti, da nasa ima dokaza da postoji vanzemaljski život ili da je ovo na marsu vanzemaljka građevina, oni bi to i objavili, i to odmah isti dan.
Kaj pušiš?
dubravka* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 20:08   #57
Quote:
dubravka* kaže: Pogledaj post
Kaj pušiš?
običan duhan

ajd mi objasni što NASU (i ostale) sprečava da objavi dokaze da nismo sami u svemiru, ako mi daš ijedan dobar razlog priznat ću da griješim
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:14   #58
Quote:
Paranoid kaže: Pogledaj post
ljudi dođite k sebi, riječ je o običnoj planini, ja neznam kako netko tu može vidjeti lice.

a svi teoristi zavjere mi ga mogu popušiti, da nasa ima dokaza da postoji vanzemaljski život ili da je ovo na marsu vanzemaljka građevina, oni bi to i objavili, i to odmah isti dan.
Od kuda si izvukao zavjeru???
Danas nitko normalan NE SUMNJA da postoji vanzemaljski život. Pa ni NASA. Zato i ulažu tolike napore nadajući se da će uspostaviti kontakt.
Ali tko uopće priča o tome ima li života u svemiru (osim tebe)? Ako je ona struktura djelo inteligentnih bića onda su ta bića, sudeći po stanju strukture, s Marsa otišla prije jaaako puno tisuća godina. Dakle, nemoj se niš bojat, nebu nas niko!
Osim toga, ak se bojiš, onda ti je mali pa ga se nemre pušit.
DexCro66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:37   #59
Quote:
DexCro66 kaže: Pogledaj post
Od kuda si izvukao zavjeru???
Danas nitko normalan NE SUMNJA da postoji vanzemaljski život. Pa ni NASA. Zato i ulažu tolike napore nadajući se da će uspostaviti kontakt.
Ali tko uopće priča o tome ima li života u svemiru (osim tebe)? Ako je ona struktura djelo inteligentnih bića onda su ta bića, sudeći po stanju strukture, s Marsa otišla prije jaaako puno tisuća godina. Dakle, nemoj se niš bojat, nebu nas niko!
Osim toga, ak se bojiš, onda ti je mali pa ga se nemre pušit.
Gle ako postoji život koji je manje razvijen tehnološki nas onda možemo biti sigurni da ga nećemo naći još par tisuća godina sigurno, a ako postoji život koji je razvijeniji od nas onda pak možemo biti sigurni da nam se neće javljati, to je kao da ti sada kreneš objašnjavat žoharu tko si.

i nigdje nisam napisao da se ičega bojim
Paranoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:49   #60
Quote:
Paranoid kaže: Pogledaj post
običan duhan

ajd mi objasni što NASU (i ostale) sprečava da objavi dokaze da nismo sami u svemiru, ako mi daš ijedan dobar razlog priznat ću da griješim
došli su prvo zli alieni i drže Amerikance za muda
dubravka* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.