Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2010., 16:13   #21
Hvala
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 16:21   #22
Jay, ajde plis promijeni naslov u O Rei do Gado / Stočar @Nicole, ovu bih telenovelu s užitkom ponovo gledao. Ali nažalost našao sam na netu samo u DVD verziji, previše mi je to MB-a. Volio bih da ima onako epizodu po epizodu kao ostale telenovele.
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 16:21   #23
Koliko ima MB?

Yup, i meni je to malo bleh, ali ono, bolje išta nego ništa...
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 16:34   #24
1500 MB-a, više manje, 5 DVD-a, samo ne znam da li je to cijela, odnosno skraćena telenovela ili šta Ako hoćeš, pošaljem ti link.
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 16:39   #25
Bahaha, 1500 MB? Hvala ti, ali ne, nemam gdje to sejvati. Vjerojatno je čitava telenovela.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 16:41   #26
Ja sam tu masu stvari zaboravila. Skoro sve.
Beše Marcos bio zaljubljen u neku koja je posle postala zla i ispostavilo se da se nešto lažno predstavljala?
Pa onda onaj deda koji se na kraju spetljao sa služavkom koja je bila nevina (iako već baba), lupao joj je na prozor i upao u sobu.
I kad je onaj glavni nestao u prašumi pa je morao jesti crve da bi preživeo.

Sve sami bitni detalji.
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 16:59   #27
koja prahistorijska serija, prva braziliana koju sam gledala i daleko najbolja meni
Sto starija to bolja
Joj sjecam se ovog ludog dede na fotelji, uvijek imao neke ispade
E sad ne znam jel u ovoj seriji ili u iducoj brazilskoj di je glumio isao uvijek kod one neke Italianesse zena bila kakti neka bomba i uvijek mu spremala "pasta"
Tocno se sjetim uvijek toga, svaki put kad bi mu servirala ono tijesto mmmm uvijek sam ogladnila
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 17:11   #28
@Nicole, i meni je previše, ali sam si spremio stranicu s linkovima, pa će čekati neke bolje dane, odnosno kad si nabavim DVD pržilicu
@Amelie, čini mi se da je to bila Rafaela, ona se predstavljala kao Marieta Berdinazzi, izgubljena unuka od staroga. A stari je bio vrag, te su mi scene sa sluškinjom koju je prasnuo bile jedne od najsmiješnijih uopće u telenovelama
@viva, to s pastom je bilo u Esperanzi
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 00:24   #29
hahaha, STOČAR?!?!?!?!
Fforumaš1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 00:51   #30
Stocar

Bruno Mezenga i Liliana

Meni je ova serija ostala upecatljiva i po tome sto je dosta zenskih likova imalo imana na L: Liliana, Lia, Lea, i bilo ih je jos ali se sada ne mogu sjetiti.

Kad je isla ova serija, odmah poslije Marisol ili malo kasnije?
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein

Zadnje uređivanje ScorpioS : 18.06.2010. at 00:59.
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 00:57   #31
1998. ako se ne varam, uglavnom, poslije Marisol
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 01:45   #32
Quote:
ad®ian kaže: Pogledaj post
to s pastom je bilo u Esperanzi
Zapravo, to je bilo u Terri Nostri. Kad je išao kod Paole (Maria Fernanda Candido ) pa mu je ona uvijek spremala makarone. Na kraju je pokrenula vlastitu tvornicu tjestenine.
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 02:03   #33
Ja sam bio uvjeren kako je to bilo u Esperanzi, ali sjećam se toga, odnosno scene Simpa su mi bili njih dvoje
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 03:24   #34
stvarno mi je dobra bila ta serija...luana i bruno, super par su bili
kasnije smo tu glumicu opet gledali u "sinjaa ninjaaaa", glumila ja mamu od male gospođice, nedavno je serija bila jel tako?

dobre su mi bile te neke brazilske...neko je spomenuo terru nostru i onu tjesteninu pa sam se sjetila gulianne i onog njenog matea, koja ljubav... predobri su mi bili
u tim starinskim brazilskim se uopće glumice nisu šminkale kolko se sjećam kako bi bilo što uvjerljivije, a ona glumica šta je glumila giuliannu mi je preljepa bila, ana paula arioso
Kat83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 04:59   #35
Quote:
Forumaš1234567 kaže: Pogledaj post
hahaha, STOČAR?!?!?!?!
poanta ovog posta

hahaha,KRAVAR??? ILI ŠTO ne kužim...

možda i najslabija brazilska koju sma gledao, ali svejedno mi je bila

scena kada je on nestao će mi uvijek ostati urezana u sjećanje...

ŽIVOT NA VODI I KRUHU
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 06:53   #36
sjećam se dobro ove serije , ali scena nekako sve kroz maglu...
nažalost u ono mi je vrijeme portugalski jezik smetao, živcirao me.. i nisam ga voljela slušati,
a onda k tomu još i povijesna radnja, seljaci i stoke... ONDA mi to nije bilo lijepo... živjela sam u nekom ružičastom svijetu i hjela sam valjda gledati samo one klasične sapunjare...
koja greška...

a sada... tako bi je rado ponovo pogledala, slušala onaj mili portugalski koji mi se u međuvremenu toliko zasviđao da razmišljam i o nekom tečaju...

inače, meni su ove brazilske sada jako drage i ne bih imala ništa protiv da se jadna emitira uskoro i kod nas...
__________________
°° Si lloras por haber perdido el sol, las lágrimas no te dejarán ver las estrellas / R.Tagore °°
°° ♥ Treat people with kindness ♥ °°

♫ Maybe they also know our dance ♫
Sajetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 10:29   #37
Quote:
Apolon kaže: Pogledaj post
poanta ovog posta

hahaha,KRAVAR??? ILI ŠTO ne kužim...

možda i najslabija brazilska koju sma gledao, ali svejedno mi je bila

scena kada je on nestao će mi uvijek ostati urezana u sjećanje...

ŽIVOT NA VODI I KRUHU
poanta ovog posta je Čuđenje kako je to grozno ime za sapunicu, za farmu bi još prošlo...
Fforumaš1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 12:20   #38
Quote:
Forumaš1234567 kaže: Pogledaj post
poanta ovog posta je Čuđenje kako je to grozno ime za sapunicu, za farmu bi još prošlo...
Ja se čudim tvom isčuđavanju. Tematika novele je takva, pa joj stoji i naziv, ne vidim u čemu je problem.

Da se zove Amor, Odio, Amor y odio, Odio amarte i sl. originalni nazivi u rangu Televise, bilo bi super, jel?
mat333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:08   #39
Meni je ovo jedina dobra brazilska,a inače ne volim brazilske...
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:40   #40
Quote:
mat333 kaže: Pogledaj post
Ja se čudim tvom isčuđavanju. Tematika novele je takva, pa joj stoji i naziv, ne vidim u čemu je problem.

Da se zove Amor, Odio, Amor y odio, Odio amarte i sl. originalni nazivi u rangu Televise, bilo bi super, jel?


@forumaš:
si gledao seriju možda jer čini mi se da nisi
__________________
Ne, ja ne mogu
nosit’ svjetlo u tvoj mrak
sujeti tvojoj ne podilazim
Apolon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:20.