Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2015., 21:58   #3361
Ok, neću ulaziti u raspravu i pitati gdje su ti dokazi da je ta osoba krivac za tvoje nesreće i koliko možeš biti siguran da ti se nesreća ne bi događala da nema dotične osobe. Nema smisla jer ćeš ti po svom, a ja po svom. Nadam se da više nemaš probleme.
Hell-0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 02:07   #3362
O urocima sam se počela raspitivati tek nedavno jer ranije nisam imala prevelik doticaj s pričama o njima. Ne vjerujem u njih toliko, ali vjerujem kako se iz velike mržnje ili velike ljubomore može stvoriti ogromna količina zla.
- Majka mog supruga mi je pričala prošle godine kako je kada je on bio dječarac sa svojom godinom dana oprala platnene pelene, točno dvadeset i jednu. Poredala ih je na štrik na verandu i ušla u kuću. Dobili su goste, gosti ostali do kasno, a ujutro kada se ustala i izašla na verandu je skoro pala u nesvijest. Svaka pelena je bila poškropljena krvlju. Svekrva ju je smirivala i rekla kako je možda neka ptica bila ranjena u letu pa iskrvarila na njih, ali da svakako zapali te pelene. Ona sama je bila teški racionalist ( suprugova pokojna baka ), a ni majka mu nije niti danas neki pretjerani vjernik. Bilo kako bilo, dječak se nije smirivao mjesec dana nakon toga. Preko dana sve u redu, ali čim se spusti noć, vrišti, grebe mati, grize ju, plače. I tako do jutra. Sve pretrage obavljene, dijete savršeno zdravo. I prošlo je eto nakon mjesec dana. Također mi je rekla kako je neko vrijeme u kući redovito pronalazila mravinjake, a rupa u zidu ili podu nigdje. Čim mi je ispričala, guglala sam i pronašla termin Vlaška magija.

Suprug ima dvije tetke, sestre koje su valjda najveće čudakinje. Jednu sam upoznala, a drugu nisam. Obje se pozdravljaju kada se sretnu indijanskim povicima, nose čudan nakit ( recimo, na karminama sam jednom prilikom pitala tu tetku koju poznajem kakav joj je to prsten, lubanja na prstu ), a ona reče kako ga je kupila u starinarnici i da joj je vlasnik jedva htio prodati, te da je jako star. Djeluje jako veselo i vedro kada bilo što priča, ali mislim da je jako zla, ljubomorna i dvolična. Ni suprug ju ne voli. Kasnije sam saznala i kako je bivši suprug druge tetke koju nisam upoznala nikad ( a njega jesam - sasvim normalan čovjek ), izvorni Vlah. Možda im otud zanimacija za takve stvari? Proučavaju astrologiju, tarot, magiju, mistiku i o tome otvoreno priča, ali u kratkim crticama.
__________________
summum ius, summa iniuria
prodanovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 10:06   #3363
Quote:
prodanovich kaže: Pogledaj post
O urocima sam se počela raspitivati tek nedavno jer ranije nisam imala prevelik doticaj s pričama o njima. Ne vjerujem u njih toliko, ali vjerujem kako se iz velike mržnje ili velike ljubomore može stvoriti ogromna količina zla.
- Majka mog supruga mi je pričala prošle godine kako je kada je on bio dječarac sa svojom godinom dana oprala platnene pelene, točno dvadeset i jednu. Poredala ih je na štrik na verandu i ušla u kuću. Dobili su goste, gosti ostali do kasno, a ujutro kada se ustala i izašla na verandu je skoro pala u nesvijest. Svaka pelena je bila poškropljena krvlju. Svekrva ju je smirivala i rekla kako je možda neka ptica bila ranjena u letu pa iskrvarila na njih, ali da svakako zapali te pelene. Ona sama je bila teški racionalist ( suprugova pokojna baka ), a ni majka mu nije niti danas neki pretjerani vjernik. Bilo kako bilo, dječak se nije smirivao mjesec dana nakon toga. Preko dana sve u redu, ali čim se spusti noć, vrišti, grebe mati, grize ju, plače. I tako do jutra. Sve pretrage obavljene, dijete savršeno zdravo. I prošlo je eto nakon mjesec dana. Također mi je rekla kako je neko vrijeme u kući redovito pronalazila mravinjake, a rupa u zidu ili podu nigdje. Čim mi je ispričala, guglala sam i pronašla termin Vlaška magija.

Suprug ima dvije tetke, sestre koje su valjda najveće čudakinje. Jednu sam upoznala, a drugu nisam. Obje se pozdravljaju kada se sretnu indijanskim povicima, nose čudan nakit ( recimo, na karminama sam jednom prilikom pitala tu tetku koju poznajem kakav joj je to prsten, lubanja na prstu ), a ona reče kako ga je kupila u starinarnici i da joj je vlasnik jedva htio prodati, te da je jako star. Djeluje jako veselo i vedro kada bilo što priča, ali mislim da je jako zla, ljubomorna i dvolična. Ni suprug ju ne voli. Kasnije sam saznala i kako je bivši suprug druge tetke koju nisam upoznala nikad ( a njega jesam - sasvim normalan čovjek ), izvorni Vlah. Možda im otud zanimacija za takve stvari? Proučavaju astrologiju, tarot, magiju, mistiku i o tome otvoreno priča, ali u kratkim crticama.
kad si pod utjecajem toliko tetki, svekrvi i ostalih baba, omađijana si i to svojom voljom.
načuli uši, otvori oči i dalje upijaj sve dok ne postaneš kao one. mužu će to biti naročito seksi.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 13:57   #3364
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
kad si pod utjecajem toliko tetki, svekrvi i ostalih baba, omađijana si i to svojom voljom.
načuli uši, otvori oči i dalje upijaj sve dok ne postaneš kao one. mužu će to biti naročito seksi.
zapravo mi ovo uopće nije jasno jer niti u kom trenu nisam postavila pitanje jesam li OMAĐIJANA, jesam li ukleta/prokleta. Nisam niti aludirala na takvo što. Prepričala sam ono što znam, a vezano je uz temu.
__________________
summum ius, summa iniuria
prodanovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 15:04   #3365
Quote:
prodanovich kaže: Pogledaj post
zapravo mi ovo uopće nije jasno jer niti u kom trenu nisam postavila pitanje jesam li OMAĐIJANA, jesam li ukleta/prokleta. Nisam niti aludirala na takvo što. Prepričala sam ono što znam, a vezano je uz temu.
na pravom si putu.
i to ne znaš, nego si čula od kojekakvih baba.

kako takva priča nikad ne krene od nekog fizičara, nego uvike od poluobrazovane gerijatrije
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2015., 16:25   #3366
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
na pravom si putu.
i to ne znaš, nego si čula od kojekakvih baba.

kako takva priča nikad ne krene od nekog fizičara, nego uvike od poluobrazovane gerijatrije
Kakve veze ima sada općenito s temom od kog polazi ta priča? Naravno da polazi najčešće o " poluoobrazovane gerijatrije" jer je sve to usko vezano s folklorom. Kad smo već kod poluobrazovane gerijatrije, što bi to u biti trebalo značiti? Nekako mi je riječ gerijetrija nevezana uz ovo poluobrazovana. Pretpostavljam da si htjela gerijatriju povezati sa starim ljudima, ali mi ovo što si napisala nema smisla.
__________________
summum ius, summa iniuria
prodanovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2015., 04:32   #3367
DOBAR LINK NA OVU TEMU sihiri i zapisi tekstovi

https://www.scribd.com/doc/123939083...APISI-TEKSTOVI
dedomraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 00:21   #3368
Moze mi neko objasniti jeli ovo bio urok i sl.

Quote:
I had my visions on 6 March 2013 locked away that day in Mental institution for Psychosis F23.
You would not believe Me what I seen and what I thought in that time.
Even I cannot remember everything about that but I wrote it in different paper notebooks.
Quote:
By My vision and old cellphone that burned from electricity in My hand that day was Thursday not Wednesday like Today in Calendars.
Friday was 7 day of March 2013 by My vision and old cellphone which I thought that was broken and throw him in garbage, now Friday is 8 day of March 2013
Quote:
I'm now on Meds and I am going through mood swings too.
Never that happened to Me before Anti Psychotics.
Sometimes I thought to Kill Myself.
I was Physically ill when I became irrational first time second time the same just was into God, and some other things Spiritual, Time Travelers etc.
Strange things happened to Me then.
Had pain constantly for 7 or more days, had high temperature and fewer, could not sleep because of pain 4 days or more, and had some other symptoms.
They family and Psychiatrist told me to drink Anti Psychotic pills
even when I sleep more than 12 hours a day and even when I just had by them Temporal Psychosis F23.
Never had any other Psychosis, I think I never had Psychosis.
I was irrational and had vision but not Psychosis by My opinion.
Because like I said Strange things happened to Me on Dates Friday 13/January/2012 and Wednesday 6/March/2013
__________________
bunda od nerca
Vizon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2015., 03:59   #3369
Ljudi, ja stvarno ne znam sta da radim. Prvi put se susrijecem sa ovim u zivotu, uvijek sam bila vesela djevojka koja se sa svim problemima lako borila, uvijek bila pozitivna u najtezim trenucima. Medjutim, zadnjih 10 dana ja nisam ja, to rijecima ne mogu da opisem, obuzme me gusenje po nekoliko puta na dan, narocito kad padne noc pa mi se desava do 5 ujutro da ne mogu da zaspim i glavu mi preplave crne misli kojih ne mogu da se otarasim, kao da su jace od mene, mogla bih u svakom trenu zaplakati, sve mi je negativno, nigdje ne vidim nista pozitivno. Toliko sam se uplasila da sam izvadila sve moguce nalaze i svi su perfektni. Hvataju me glavobolje, mucnine ali najveci problem su negativne misli koje su se iz cista mira pojavile. Pocinjem da vjerujem u to da je na mene bacen neki urok, iako nikad nisam vjerovala u to i smatrala da su gluposti. Ovo mi se odjednom desilo, bez ikakvih povoda.
JakoZabrinutaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 15:09   #3370
Quote:
JakoZabrinutaa kaže: Pogledaj post
Ljudi, ja stvarno ne znam sta da radim. Prvi put se susrijecem sa ovim u zivotu, uvijek sam bila vesela djevojka koja se sa svim problemima lako borila, uvijek bila pozitivna u najtezim trenucima. Medjutim, zadnjih 10 dana ja nisam ja, to rijecima ne mogu da opisem, obuzme me gusenje po nekoliko puta na dan, narocito kad padne noc pa mi se desava do 5 ujutro da ne mogu da zaspim i glavu mi preplave crne misli kojih ne mogu da se otarasim, kao da su jace od mene, mogla bih u svakom trenu zaplakati, sve mi je negativno, nigdje ne vidim nista pozitivno. Toliko sam se uplasila da sam izvadila sve moguce nalaze i svi su perfektni. Hvataju me glavobolje, mucnine ali najveci problem su negativne misli koje su se iz cista mira pojavile. Pocinjem da vjerujem u to da je na mene bacen neki urok, iako nikad nisam vjerovala u to i smatrala da su gluposti. Ovo mi se odjednom desilo, bez ikakvih povoda.
Vrijeme je za uncrossing ritual. Uputstva su online, treba proguglati samo.
MrZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 12:39   #3371
U vrijeme Uskrsa, kada sam bila stara između 12 i 13 godina, baka sa tatine strane poslala je po svojoj kćeri ''poklon'' za mene.

Poklon je bio ručno izrađen. Ploha na kojoj je sve bilo priljepljeno bila je drvena i okrugla, debljine 1-1,5 cm. Na njoj se nalazila deblja neravna grana pored koje je bilo pile u ljuskama jajeta. Mislim da se radilo o 2-3 polovice sljepljene jedna u drugu. Iza svega toga bila je naljepljena žvaka.

Koliko znam, ona godinama poznaje jednu žensku osobu koja se bavi nabacivanjem uroka i u vrlo su dobrom odnosu.

Zna li netko išta o tome što sam zapravo dobila na poklon?

Jesdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 15:12   #3372
Sada mi je naknadno u sjećanje došlo kako je na toj plohi bila poljepljena umjetna trava, ali ne ispod grane i jajeta, već sa strane.

Svaki detalj mi je bitan jer možda sve od toga ima svoje značenje.
Jesdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 15:10   #3373
Cool

Molim vas za pómoc. Skroz sam iscrpljena. Mali mi ima 12 tjedana.
Meni nitko ne vjeruje od mojih. Cim dodjemo kod svekrve, mali pocne plakati. Dovoljno da cuje njezin glas. A kad ga uzme, njemu idu suze na oci. Kao da dozivi šok. I kad je bila ona ovdje, isto. Cim ga uzme. Suprug mene krivi da budem nervozna i ne volim tu zenu. A ona se vadi na to kako mali nije drustven. A on je super prema svima. Imam osjecaj da mu je mozda nesto napravila pa je on to zapamtio.

Preko dana nista ne spava vec 2 tjedna. Zaspe on i probudi se u roku 10min.
__________________
When the Going Gets Tough, the Tough Get Going.
xxMarinaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 15:15   #3374
Quote:
Patricia273 kaže: Pogledaj post
U vrijeme Uskrsa, kada sam bila stara između 12 i 13 godina, baka sa tatine strane poslala je po svojoj kćeri ''poklon'' za mene.

Poklon je bio ručno izrađen. Ploha na kojoj je sve bilo priljepljeno bila je drvena i okrugla, debljine 1-1,5 cm. Na njoj se nalazila deblja neravna grana pored koje je bilo pile u ljuskama jajeta. Mislim da se radilo o 2-3 polovice sljepljene jedna u drugu. Iza svega toga bila je naljepljena žvaka.

Koliko znam, ona godinama poznaje jednu žensku osobu koja se bavi nabacivanjem uroka i u vrlo su dobrom odnosu.

Zna li netko išta o tome što sam zapravo dobila na poklon?

znam da nie dobro... to mog rec hh..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 00:35   #3375
Valjda će se naći netko tko će mi znati reći o čemu se radi ili mi dati savjet kome da se obratim. Opisan predmet je spaljen, no mislim da to nije dovoljno. Osjećam zlo na strani stana gdje prebivam i osjećam da je namjenjeno samo meni.

U stan sam se vratila 2012. godine, a čim sam ušla osjetila sam jezivi strah i mislila sam si: ''Što kada ostanem sama?''. Strašno. Nevezano za predmet, u prvom razredu srednje škole prvi puta sam sanjala san koji je bio preslika stvarnosti. Sanjala sam kako sjedim na snijegu u ljetnoj haljini i bila sam bosih nogu, a iza mene je bila kratka ograda spojena sa vanjskim podrumom. Radilo se o građevini čiji je krov gotovo doticao tlo. Iza mene je bilo još malo prazne površine iza koje je dolazila cesta koja je bila spojena ovalno. U sredini nje bilo je još tla, kao i iza nje. Jednostavno, kao da je netko usred slobodne površine napravio ovalni krug cestom. Bilo je drveća, ali rjeđe. Kroz prozorčić podruma vidjela sam poginule ljude iz filma Titanic, a sa moje lijeve strane su se nalazila vrata za koja nisam bila sigurna gdje vode. Ispred njih ''svećenik'' je vodio misu. Crni šešir, crna haljina, lice nisam mogla vidjeti, a osjećala sam strah i nelagodu od njega. Nisam shvaćala kako ne vide da nije ono za koga se predstavlja. Međutim, premda se prozorčić nalazio baš iznad mjesta gdje je bio, to je područje bilo u sjeni i tamno i jedva se išta nadziralo. Nakon završetka mise, ljudi su se uputili prema vratima sa desne strane. Vraćanjem na san sam shvatila da su otišli natrag u zemlju. Mrtvi su. Gdje drugdje? Međutim, počela sam se bojati kada je svećenik krenu stepenicama prema izlazu. Bojala sam se da će krenuti prema mojoj strani, no produžio je ravno. Počela je kiša i otvorio je crni kišobran. Kuća prema kojoj je krenuo bila je udaljena svega 15-ak metara i vidjela sam samo prvi dio te kuće zbog krova podruma. Osjećala sam da kuća u koju dolazi nije njegova, već dolazi kao lažni prijatelj u namjeri da oteža život tim ljudima. Kuća je bila bez fasade, prozora, a na nekim dijelovima bila je obrasla korovom. Sanjala sam našu buduću kuću, KOJA JE U TO DOBA IMALA TEK TEMELJE. I, da, bila su to teška vremena, siromašna, stresna, a u kuću nam je dolazila osoba koja se kasnije pokazala zmijom.

Kada sam se vratila u stan, sanjala sam tri sna. Tri sna o tri mrtva čovjeka: dječku, ženi i muškarcu. Niti jedno nije bilo ugodno. S obzirom na to da sam se napatila kada su duhovi u pitanju ili barem njihova ostavljena energija, usudim se govoriti o paranormalnom. Čekajući na završetak gradnje kuće, živjela sam u ljetnoj kuhinji svoje tete gdje se u prošlosti jedna žena samoubila zbog osamljenosti, nesretnih okolnosti i nezadovoljstva. Vjerujte mi, osjećala sam sve te emocije pune dvije godine!

Nikada nisam bila uzeta u obzir. Na žalost, što sam sanjala shvatila sam tek nakon odlaska iz kuće.

Što se tiče mrtvog dječaka, sanjala sam prostor u čijoj se sredini nalazio stol za objed za kojim je sjedila obitelj i taj je dio bio pod velikim svijetlom, no sa strane se magla spajala sa tamom. Za stolom su sjedili muž, žena i dvoje djece, no jedna je stolica bila odmaknuta i jedan je dječak, treće dijete, stajao. U snu vidim kako ležim u kadi punoj vode i dolazi moja mama sa slikom u rukama i kaže mi da je obitelj slikana tijekom večere te se na slici pojavio njihov umrli sin te da su zabrinuti i da bih to mogla jrešiti jer sam imala iskustvo sa paranormalnim. Koliko se sjećam, odmahnula sam rukom. I u kupaonici je namještaj bio složen kao što je danas… Hah… Ok.
Moja mama nikada nije vjerovala u moje snove ni u to da mogu osjetiti pristunost te da se zato bojim mraka, premda sam doživjela neke stvari i dok je stan bio potpuno osvijetljen.

Dva sna zbog kojih sam u snu skoro iskočila iz vlastite kože od straha bila su o ženi i muškarcu.

Sanjala sam kako u hodniku stana sjedim kod kompjutera, a kod zidova je bila blaga magla. I pogledala sam prema vratma dnevnog boravka sa desne strane i vidjela ženu kako stoji. Plavuša sa punđom, crnim eyelinerom i crvenim ružem obučena u crveno. Crveni kaputić bio je nešto iznad suknje uz tijelo, ali od struka prema dolje bio je valovit i imala je crvene lakirane cipele na petu sa prednjim dijelom u špic. Preljepa žena. Jednu manu nije imala, ali je njezin pogled bio užasan. Zloba, neprijateljstvo, mržnja, loša nakana… Znam to da sam san od straha brzo napustila.

Sanjala sam da sam se probudila u vremenskom razdoblju između tri i pet ujutro. Prostor je ponovo bio zamagljen na mjestima koja nisu trebala ništa pokazati. Sa lijeve strane kod ulaza u sobu stajao je muškarac koji je imao valovitu kosu dugu do ramena. Bio je mokar, izrazito mokar te je voda kapala sa njegov kose i iz njegove odjeće. Bio je trapericama i, mislim, crnim istrošenim starkama sa plavim ispranim gornjim dijelom trenerke ispod koje je bila prljavija bijela majca, a u lijevoj je ruci držao velik kuhinjski nož i gledao me je sa laganim smješkom na licu i ogromnom željom za napad u očima. Znala sam da je napao te da je došao ubiti i mene.

No…

Postoji nešto što sam učinila i… Postoji li ''the further'' tj. DALJINA, koja je spomenuta u horor filmu Insidious? 2011. godine, kada sam bila u opasnosti, od straha sam zazivala Boga i pokojnog oca imenom i prezimenom i molila ih za pomoć. Sjećam se da sam nedugo nakon toga prvi put vidjela crnu sjenu u prolazu hodnikom u kući u Slavoniji. Međutim, tek sam prije nešto manje od dva mjeseca shvatila sve jer…

2013. godine, kada sam jedno vrijeme morala ostati sama u stanu, sjedeći u maminoj sobi čula sam kako se kvaka od vrata moje sobe sama spustila i podigla, kao kada otvarate vrata, no svugdje su bila svijetla. Konstantno sam se osjećala uplašeno i samom te okruženom svime osim zaštitom. Ne sjećam se zbog proživjlenog straha da li sam tu večer u ponoć i večer ranije u svojoj sobi čula iza svojih leđa muški glas ''khmm''. Vrlo jasno se čulo. Nisam imala hrabrosti okrenuti se i vidjeti. Sama u mraku u ponoć… Nedugo nakon što se mama vratila u stan, čula sam točno ispred svojih otškrinutih vrata ''…tricia''. Odazvala sam se. Međutim, nakon pola minute shvatila sam kako sam sama u tome te da me mama nije zazvala. Istini na volju, glas nije ni bio njezin. Uplašila sam se.

Zbog samoće u svemu tome jer nikog ne zanima što imam za reći i jer mi nitko ne vjeruje, zanemarila sam činjenice. Čula sam muški i ženski glas, a njih i jesam sanjala. Prije mjesec dana sam shvatila povezanost.
No… Za nju sam sigurna da je mrtva žena, no njega se bojim. Neovisno o tome što sam čula muški glas, moji snovi mogu biti preslike stvarnosti što znači… Što ako nam prijeti opasnost, a ponovo sam sama u tome?
Nisam dobila nekakvu pozornost ni nakon dokaza…

Prošle godine sam u veljači ili travnju imala san kako se budim u vremenskom razdoblju koje i je u stvarnosti, negdje između 11:30 i 13:00h te je i dan bio sunčan jer takav je i bio. U sobi je bila blaga magla, no izvan moje sobe pa prema vratima dnevnog boravka tama je postajala sve crnija. Zazvala sam mamu, a u slijedećoj sceni ona je stajala kod lijeve strane ulaza u dnevni boravak i snažno je vrisnula. Nadzirali su se samo neki dijelovi lica. Tu sam se se probudila i pomislila da je to bezvezan san te nastavila spavati. Kasnije sam, pričajući sasvim slučajno što sam sanjala, saznala da je u vrijeme mog sna skoro poginula prelazrći cestu preko zebre.

Najveća tama mi dolazi u san te su snovi takvo tipa preslike.

Kada gledam unatrag, prilično sam sigurna da je sanjani muškarac mrtav te da je preminuo utapajući se u jezeru ili rijeci. Prije bih rekla jezeru.

Jedno sam jutro prije nego što sam zaspala doživjela i to kao da mi je netko snažno nogom udario u kraj madraca…

Sve bolje od boljeg.

Morala sam ovo ispričati jer to se mora znati ako se već upuštam u ovakve razgovore. Nikada nisam tražila posebnost ili preslike stvarnosti u snovima, no evo ih - tu su.

Možda mi je to ostavio na ''dar'' pokojni otac kada mi je nakon pogibije došao nekoliko puta i igrao se sa mnom. Ili mogućnost moje pokojne tete da sanja događaje, a ujedno se bavila i kartama i sl. Npr. sjećam se kako je rekla da je sanjala smrt sa kosom kako prolazi ulicom i ulazi u neke kuće. U slijedećih godinu dana, u čiju god je kuću smrt ušla, netko je u toj kući premunio.

Nadam se samo da si nisam nešto mrtvo navukla na vrat.
Jesdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 21:49   #3376
I ne znam što bi trebalo biti smiješno u prvom postu.
Jesdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2015., 23:09   #3377
U svoj svojoj volji da opišem snove i događaje, zaboravila sam napisati ''napad'' na sebe već nakon samo dva tjedna u tom stanu, gdje sam živjela kada sam dobila ''poklon'' od ''bake''.

Otišla sam spavati popodne oko 15:00 h da bih se počela buditi i u tom buđenju vidjela sam crni vrtlog koji je dolazio sa lijeve strane sobe prema meni i okrznuo kraj zavjese pored mog kreveta, koji se zadigao od vjetra vrtloga, te je bio 2-3 sekunde iznad mene i doticao me sve dok se nisam uspjela obraniti tj. ''istrgnuti'' iz te vizije. Vrlo zlo... Vrlo opasno. To je bilo ono što sam osjećala. To se dogodilo i stvarno u to nikada nisam sumnjala.


Znam da moram pobijediti sve prepreke u životu takvog oblika i da je hrabrost vrila, ali vjerujte mi da u trenucima takvih prijetnji osjećam toliki strah da me on u biti izbavi iz tih viđenja u snovima ili vizijama.

Dušu bih svoju Bogu na dlanu dala jer samo njemu pripada moj život. Neopisivu ljubav prema Njemu imam. Ako sam došla Njegovim blagoslovom na ovaj Svijet, tko sam onda ja pa da pokleknem pred neprijateljem?
Jesdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 01:33   #3378
Quote:
Patricia273 kaže: Pogledaj post
U svoj svojoj volji da opišem snove i događaje, zaboravila sam napisati ''napad'' na sebe već nakon samo dva tjedna u tom stanu, gdje sam živjela kada sam dobila ''poklon'' od ''bake''.

Otišla sam spavati popodne oko 15:00 h da bih se počela buditi i u tom buđenju vidjela sam crni vrtlog koji je dolazio sa lijeve strane sobe prema meni i okrznuo kraj zavjese pored mog kreveta, koji se zadigao od vjetra vrtloga, te je bio 2-3 sekunde iznad mene i doticao me sve dok se nisam uspjela obraniti tj. ''istrgnuti'' iz te vizije. Vrlo zlo... Vrlo opasno. To je bilo ono što sam osjećala. To se dogodilo i stvarno u to nikada nisam sumnjala.


Znam da moram pobijediti sve prepreke u životu takvog oblika i da je hrabrost vrila, ali vjerujte mi da u trenucima takvih prijetnji osjećam toliki strah da me on u biti izbavi iz tih viđenja u snovima ili vizijama.

Dušu bih svoju Bogu na dlanu dala jer samo njemu pripada moj život. Neopisivu ljubav prema Njemu imam. Ako sam došla Njegovim blagoslovom na ovaj Svijet, tko sam onda ja pa da pokleknem pred neprijateljem?
ne spominji boga i sve ce bit po starom..demoni ne vole tu riec, demoni ce te mucit ak im se prepustis, al nece pretjerat imat ces snage
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 23:39   #3379
Cure, žene, imam jedno pitanje, pa ako netko zna odgovor...
Imam jednu frendicu, družimo se povremeno, i ona u zadnje vrijeme ide često kod tih nekih vračara, proročica. Nisam na to obraćala neku naročitu pozornost, dok me nije neki dan upitala da joj dam neku svoju majicu. Kao bilo koju, jer ja imam super majice?!
To je meni bilo jako čudno jer prvo mi uopće ne nosimo isti broj. Drugo, nismo neke klinke da mijenjamo stvari, i ne kužim zašto ce joj moja nošena majica?!
Ona si može priuštiti novu majicu bez problema. Danas me ponovno to isto pita.
Sjećam se kao dijete da je bila neka priča oko razmjene osobnih stvari i vračanja, ali se ne mogu sjetiti detalja.
Ima li to kakve veze i sta to znaci? Kakve su namjere iza toga? Zna li tko šta o tome?
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 11:32   #3380
Ne daj joj ništa, pogotovo ako vjerujes da bi ti željela napakostiti.
Sony81 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:13.