Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2009., 20:42   #1
Hrastova kuća- preseljenje

Kupio sam staru hrastovu kuću i sad trebam ekipu koja se bavi preseljenjem (rastaviti i na mom temelju sastaviti) takove kuće. Znate li koga? Okolica Karlovca
barcamarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 20:53   #2
Nekada davno nama su to radili prodavatelji - uračunato u cijenu kuće. Možda da se raspitaš u mjestu gdje je kupljena?
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 23:02   #3
Tamo ni psa više nema. Moram nać nekog sa strane!
barcamarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 08:31   #4
Samo pazi da ne naletiš na vuka sa strane.
To bi trebao moći svaki "majstor šireg spektra", a možda je najbliže tesarima.
Treba pripaziti da se planjke označe (ako već nisu) da se zna kuda idu. Također treba gledati da ne bude većeg vremenskog razmaka između rastavljanja i sastavljanja jer se planjke hoće "spigati", pogotovo ako su neprikladno uskladištene (čitaj: nabacane).
Ja Osobno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 12:29   #5
Ovdašnji "meštri" traže 15-20000 kn. jel to realno? destinacija za preseljenje je cca 18 km!
barcamarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 17:02   #6
cijena se kreće od 2000-5000 eura sve ovisi...
__________________
dečko s motorkom traži djevojku sa šumom!
ravnalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 17:03   #7
Nađi neku ekipu tesara, ali onih kojima su krovišta primarna (a ne one koji se bave samo oplatom). prije nego ih angažiraj provjeri kako rade i koliko su baždareni. i pazi na meteorološke uvjete, tj da ne opali kiša u toku preseljenja, jer će građa biti puno teža zbog vode i trebat će ti puno vremena dok se osuši.
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 17:36   #8
preseljenje drvene kuće

Quote:
barcamarko kaže: Pogledaj post
Kupio sam staru hrastovu kuću i sad trebam ekipu koja se bavi preseljenjem (rastaviti i na mom temelju sastaviti) takove kuće. Znate li koga? Okolica Karlovca
ja se s tim bavim
_zidar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 19:56   #9
Prošle godine u ljeto ja platio preseljenje svoje ljepotice 10000 kuna (+ milion gajbi piva ).

Preodlična ekipa (Turopolje)... rastavili, preselili i sastavili hižu od 43 m2 za četiri i pol dana.... i otišli...

Najbitnije ti je da je glavni majstor njuška ... ostali su samo dodavači. Taj isti majstor je došao dan ranije, obilježio cijelu kuću, svaku planjku, gredu, rog i šibu... slijedeći dan došla ekipa i rusvaj je počeo.
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 21:44   #10
Quote:
_zidar_ kaže: Pogledaj post
ja se s tim bavim
reci onda koliko bi ti to računao? kuća je 4*6m s crijepom i ima jedan pregradni zid.
barcamarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 23:25   #11
Quote:
barcamarko kaže: Pogledaj post
Kupio sam staru hrastovu kuću i sad trebam ekipu koja se bavi preseljenjem (rastaviti i na mom temelju sastaviti) takove kuće. Znate li koga? Okolica Karlovca
U restoranu "Papalina" Grdun - Jaškovo raspitaj se za majstora Džoa ( Joža K. ). Nemaš boljeg u okolici Karlovca - garantiram ti.
__________________
uzdaj se u se´ i u svoje kljuse
jeronimo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 14:39   #12
Tihomir iz Lijevih Štefanki 098/9190028
amater_total is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 19:00   #13
evo broj od jednog majstora koji to radi, jos se i bavi proizvodnjom drvene stolarije za takve kuce... 098-867-909 . .vlado .. . ili mi posalji mail za sve sto te zanima... [email protected]
vragek666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 07:42   #14
Hvala svima! Provjerit ću te majstore!
barcamarko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.