Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2009., 16:09   #61
decka s kojim sam 3 meseca sam upoznala preko igrice na fejsbuku
postoji aplikacija na kojoj kupujes i prodajes ljude, dajes im nadimke i poklone, pises porukice i lepis slicice po zidicu
ja ga sasvim slucajno kupila (slika mi se uopste nije dopala, al me nesto vuklo ) i nastavila sam jer se neka ribica opasno otimala o njega pa mi je puno para zaradjivao
i poceli smo da se dopisujemo preko tog zidica, ali samo neke slatke porukice, blagi flertic, nista licno, jedino je saznao da obozavam slatkise i jagode

i jednog dana mi je na posao (preko nekog komentara na slici je ukapirao u kojoj zgradi radim, pa je rizikovao iako nije znao ni ime firme, nista) stigla bombonjerica sa cokoladicama u obliku jagoda upakovana u rucno napravljenu kutiju u obliku mog omiljenog poklona na toj aplikaciji (za sta je trebalo mnooogo truda i talenta) i uz to cd sa matematickim zadatkom da otkrijem njegov broj telefona (neke teske matrice i determinante direktor mi je resio zadatak ) i pesma Snoop Dogg-a "Perfect" uz poruku da moooora da me upozna i ide sa mnom u bioskop i da jedemo cokolade i da setamo i ljubimo se i valjamo po krevetu..

reci cu samo da se ispostavilo da je nenormalno dobar frajer, originalan, presladak i zanimljiv, pomalo bad boy koji obicno ne pravi takva iznenadjenja devojkama, ali evo mene iznenadjuje non-stop

sad mi stalno govori: kako sam te takvu nasao? a u stvari nasla sam ja njega
namigusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:10   #62
aaaaawwwwwwwwwwwww
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:11   #63
nisam mogla izdrzati da mu ne posaljem poruku,a ona je imala definitivno i ultimativno najgluplji sadrzaj..

"hey,eto da se javim da sam sretno stigla kuci,i da vidim jesmo se doviknuli dobro!"

odgovora nema.ni za pol sata,ni za sat vremena...niti za 4 sata...

palim msn,tamo nije..gubim svaku nadu,i bez nje tonem u san,premorena od danasnjeg dana..

previse toga za danas..........
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:11   #64
Quote:
namigusa kaže: Pogledaj post
decka s kojim sam 3 meseca sam upoznala preko igrice na fejsbuku
postoji aplikacija na kojoj kupujes i prodajes ljude, dajes im nadimke i poklone, pises porukice i lepis slicice po zidicu
ja ga sasvim slucajno kupila (slika mi se uopste nije dopala, al me nesto vuklo ) i nastavila sam jer se neka ribica opasno otimala o njega pa mi je puno para zaradjivao
i poceli smo da se dopisujemo preko tog zidica, ali samo neke slatke porukice, blagi flertic, nista licno, jedino je saznao da obozavam slatkise i jagode

i jednog dana mi je na posao (preko nekog komentara na slici je ukapirao u kojoj zgradi radim, pa je rizikovao iako nije znao ni ime firme, nista) stigla bombonjerica sa cokoladicama u obliku jagoda upakovana u rucno napravljenu kutiju u obliku mog omiljenog poklona na toj aplikaciji (za sta je trebalo mnooogo truda i talenta) i uz to cd sa matematickim zadatkom da otkrijem njegov broj telefona (neke teske matrice i determinante direktor mi je resio zadatak ) i pesma Snoop Dogg-a "Perfect" uz poruku da moooora da me upozna i ide sa mnom u bioskop i da jedemo cokolade i da setamo i ljubimo se i valjamo po krevetu..

reci cu samo da se ispostavilo da je nenormalno dobar frajer, originalan, presladak i zanimljiv, pomalo bad boy koji obicno ne pravi takva iznenadjenja devojkama, ali evo mene iznenadjuje non-stop

sad mi stalno govori: kako sam te takvu nasao? a u stvari nasla sam ja njega
apsolutnodivno
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:13   #65
sutradan sam se dogovorila sa prijateljicom na more.na koje nikad neidem.Morala sam ga nekako smetnut s uma..
Ali prije toga,u 8h budi me poruka..

"Dobro jutro.....si za kavu?tu sam u tvojim krajevima...."

sok.nevjerica.pitanje.u mojim krajevima?ja i on smo udaljeni 20 km!!!!

Frendicu nisam mogla sjebat,dosla bi po mene za pol sata,pa se malo pravim vazna i odgadjam susret za navecer,i u cijeloj toj prici nije mi jasno STA FRAJER RADI?!
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:14   #66
da , i meni fora ovo od beogradjanke .. moj stil...
__________________
sistem : žaba guta rodu.
pbeatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:17   #67
cijeli taj dan ja i frendica provele smo u zdravoj zajebanciji na nas racun,a ja i on se od mobitela nismo odvajali,i dok mi je frendica pila krv na slamku (ko je sad taj pero,i jos kad je cula da je dipl.ing.građ. OHOHOHOH) stizale su njegove poruke..nekad brze,nekad sporije..

ispitivao je moju strpljivost.i slao bezazlene "prijateljske" porukice,dok su sve moje nekako nevino zavrsavale sa "pusa"..nakon 2 sata sutnje,nakon te iste moje završne "puse" na kraju poruke,dosla mi je poruka..

"hey,sorry,nisam mogao prije,imam nekog posla.pa pusa i tebi i ej..nemoj sve potrosit,sacuvaj ih malo i za veceras......."

skakanje po plazi,ispitivanje,apsolutno neponovljiv osjecaj...
Sad sam vec bila na cvrscem tlu..
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:17   #68
Quote:
Hiperaktivna kaže: Pogledaj post
da
Ruzo potrudit cu se,i daj reci di je puklo kod vas?
Tko kaže da je puklo.. ?

Naše planove su pobrkale neke poslovne obveze koje je imao za odraditi i prije nego što smo naletili jedno na drugo..
Pa će se naši planovi odgoditi za neko vrijeme..
Ali proći će i to.

Zbog ograničenog pristupa internetu nismo u mogućnosti pričati svakodnevno, ali javlja se čim dobije priliku...
A i pričamo telepatski..

Heh, mislila sam da će se to sve nekako ohladit, smirit, da je riječ o nekim idealiziranjima, obmanama, ali.. očito nije..
Jer i dalje kad ga se sjetim (a sjetim se svaki dan) osjetim istu onu toplinu, i samo jedno mi je u glavi:
- moram ga dočekati, iscijediti zagrljajem i zadubit se u one oke..
..pa kud puklo da puklo..

I eto, svaki dan listam njegove slikice, čitam iznova pisamca i porukice.. pričam s njim...
.. i čekam...
samo čekam...
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:19   #69
vecer je dosla uzasno uzasno sporo....
Spremanje koje je trajalo 2 sata (sto mi nikako ne prilici) i dolazak na dogovoreno mjesto.Opet ista ekipa.
Marko,njegova cura,pero i ja.
Posto je ekipa strasno opuštena,jedino sto smo mogli je smjeskat se i nabacit pokoju foru...nista vise od toga.
Sjeli smo,na moju zalost,u kafic di sam inace prije izlazila,i di bi Đuro znao svratit (jelda,bas mi je to sad trebalo) ali ja jedna protiv njih 3 nisam imala sanse da odemo igdje drugdje..
ipak je plazma na balkonu,mora se tekma gledat..pljas..

boze kako ce ovo biti duga vecer...
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:20   #70
Quote:
Ruza2008987 kaže: Pogledaj post
Tko kaže da je puklo.. ?

Naše planove su pobrkale neke poslovne obveze koje je imao za odraditi i prije nego što smo naletili jedno na drugo..
Pa će se naši planovi odgoditi za neko vrijeme..
Ali proći će i to.

Zbog ograničenog pristupa internetu nismo u mogućnosti pričati svakodnevno, ali javlja se čim dobije priliku...
A i pričamo telepatski..

Heh, mislila sam da će se to sve nekako ohladit, smirit, da je riječ o nekim idealiziranjima, obmanama, ali.. očito nije..
Jer i dalje kad ga se sjetim (a sjetim se svaki dan) osjetim istu onu toplinu, i samo jedno mi je u glavi:
- moram ga dočekati, iscijediti zagrljajem i zadubit se u one oke..
..pa kud puklo da puklo..

I eto, svaki dan listam njegove slikice, čitam iznova pisamca i porukice.. pričam s njim...
.. i čekam...
samo čekam...
ajoooj

daj napravili ste od mene koja sam KUUUL,malu srcedrapateljsku ludicu
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:21   #71
Susret

Bilo je rascvjetano proljeće.. Miris zelenila koje se budi, sunce koje je napokon priredilo predstavu za sve koji su se izvukli iz sivila zime. Dan je bio savršen za putovanje. Imao sam tada, sada mi tako davnih i neuhvatljivih, 17 godina. Spremali smo se na školski izlet u Veneciju, 2 autobusa i lagana vožnja s društvom, puno prilike za smijeh i zabavu - dodatno inspiriranu prirodom koja se napokon probudila i ubrzala kolanje života venama.

Smjestio sam se na kat (kao mr. glavni zabavljač ), na prva sjedala i dobrim dijelom puta zbijao šale, glupirao se i bio... pa bio jednostavno 17 godišnji dječak s glavom u oblacima i savršenim idealima iz knjiga i filmovima u kojima prava ljubav uvijek pobjeđuje. Negdje na pola puta shvatio sam da vidim nepoznata mi lica, neke djevojke su mi se smijale par sjedala dalje, što se naravno nije moglo propustiti... Otišao sam se upoznati, jedna plava, jedna crna, jedna crvenokosa. Cure iz iste škole, samo s različitim rasporedom, zato ih nisam znao. Znao sam odmah da me nešto nevjerojatno vuče k curi crvene kose, prekrasnim osmjehom kojeg sam joj obožavao natjerati na te mekane, prefine, savršene usne, od prve minute. Nastavio sam sa razgovorom i zbijanjem šala do kraja puta, stigli smo u prekrasnu Veneciju.

U Veneciji se nisam odlijepio od trojke, kretali smo se u grupi, razgledavali kanale, popili kavu na trgu sv. Marka, razgledali par izložbi... Zabavili se. Da ne duljim previše, sa svakim osmjehom i pogledom koji sam razmijenio s Njom, nešto u meni se budilo, iz tinjanja pretvorilo u plamičak, iz plamička u vatru i na kraju u buktinju koju nisam mogao obuzdati... Bio sam potpuno svladan već kad smo bili na putu kući, nisam se mogao ugasiti.. Ni narednih dana nisam je mogao izbaciti iz misli.

Početak

Kako je to bilo vrijeme bez mobitela, morao sam je uhvatiti u školi i morao pozvati van. Moja noge su bile odsječene dok sam izigravao frajera i pokušavao kontrolirati drhtanje glasa kad sam je pitao da li hoće samnom na kavu.. Gledao sam je u oči, vjerojatno crven kao trešnja, i nadao se da osmjesi nisu značili nešto krivo.. Rekla je da hoće, što mi je natjeralo na lice osmijeh od uha do uha iduća 2 dana dok sam čekao da se sretnemo.. Bilo je prekrasno. Imala je samo 16 i bila je zabavna, bila je neiskvarena i bili smo u svojem svijetu od prve minute.

U idućih nekoliko mjeseci postali smo "oprepoznati i dosadan" par koji se viđa pod svakim odmorom.. Koji se nalazi svaki dan poslije škole i za kojeg su me i profesori znali zezati. Nije me smetalo, bio sam apsolutno i potpuno zaljubljen, sunce je sjalo, svijet je bio savršen. Savršenstvo se nastavilo i idućih godinu dana, uživao sam u poljupcima (samo poljupcima ) i dijelio sve svoje s njom.

Prvi put

Idućeg ljeta otišli smo zajedno na more... Jedne tople, mirišljave, borovim iglicama pokrivene ljetne noći, išuljali smo se na noćno kupanje. Mjesec je bio pun, nebo prepuno, prepuno zvijezda. Bio je početak osmog mjeseca i zvijezde padalice svakih su nekoliko minuta upotpunjavale nebesku predstavu. Skinuli smo se (prvi puta do kraja), i ušli u toplo more... I sa svakim pokretom iza nas u vodi se iskrilo, kao da su zvijezdice bile i u vodi. Kasnije sam saznao da to ima neke veze s nekim planktonom, čime li već, ali bilo je nevjerojatno. Dok sam je grlio more je tiho šumilo, zvijezde su padale na nebu načičkanom zvijezdama i sve oko nas je sjalo kod svakog pokreta.
Smijao sam se, i ljubio te njene usne kao da nema sutra, kao da nikad neću vidjeti sutra i kao da je to najbolja noć mog života. I, dok sada pogledam, mislim da je to i bila.
Polako smo se izvukli iz vode, sjeli na naš ručnik, obrisao sam laganim pokretima, ljubeći svaki djelić njene kože koja se polako sušila, i... Budući da pravi gentleman ne priča detalje - bilo je prekrasno. Bilo je omamljujuće i nevjerojatno.

Veza

Sa svojom prvom velikom i prekrasnom ljubavi bio sam više od 3 godine. I nakon tog ljeta viđali smo se svaki dan i bili jednostavno ludi jedan za drugim. Epilog, i onaj šupendarski dio, došao je kad je ona završila srednju školu i otišla na studij.. S promjenom sredine i razdvojenošću, pretvorila se u drugu, neku meni nepoznatu i bešćutnu osobu koja me je prevarila, izbjegavala, lagala, slomila mi srce...
Od toga je prošlo puno godina, danas sam stariji i bogatiji za puno iskustava, za dosta veza i cura. Iako sam bio grozno nesretan godinu dana nakon prekida, iako nisam mislio da ću ikad kasnije voljeti, zaljubio sam se opet, i iako je i ta veza umrla (na jedan lijep i pristojan, koliko to lijep i pristojan način može biti), zadovoljan sam sobom i volim samog sebe, znam koliko vrijedim i što mogu. I makar mi vrijeme lagano prolazi, ne brinem se - znam da ću jednog dana ponovno osjetiti ono klecanje koljena, vidjeti sjaj zvijezda dok Neku ljubim i usnama i srcem, i da će sve biti u redu. Ako se to i ne dogodi idućih 50 godina, imam samog sebe, imam prazan papir (ekran ) i dosta vina da me utješi kad krene nostalgija za nekim davnim, mladim vremenima.

Eto, nadam se da je ovo ok za 1 post na LJES-u, mada lurkam vec duze vrijeme
Mr. Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:22   #72
sjedili smo jedan pored drugom,i dok sam u tupilu blejala u tu plazmu,i taj prokleti nogomet osjetila sam nesto.
NE TO!!
osjetila sam njegovu ruku na svojoj,i prenerazena i u soku neznam sta bi.ako ga pogledam umrijet cemo od srama,ko dva klinca,ako ga ne pogledam,ipast cu ...sve samo ne nis dobro
Vecer je bila bozanstvena..dok je on svoju rukicu vjesto sakrivao ispod stola da nitko nis ne posumnja,ja sam se topila,a pusa?

puse nigdje jos uvijek..........................
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:23   #73
aj kako lipe pričece a ova s motoriston mi je
ja volin motoriste
__________________
... ja nosim čizme skitaljke, mene je teško voljeti...

...kako da te nađem sad, daljine su slijepe i krive karte za prste se lijepe...
Selene is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:24   #74
Quote:
angel_croft kaže: Pogledaj post
...
ehh netrebam ni reci,da sam sa zgodnim vec skoro 2 godine
Predobra priča
kuroishijin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:24   #75
Quote:
angel_croft kaže: Pogledaj post
ajoooj

daj napravili ste od mene koja sam KUUUL,malu srcedrapateljsku ludicu


Mogli bi neku sapunicu snimit i povezat sve ove priče u jednu beskonačnu dramu, koja će na kraju završit multi-vjenčanjem i happy endom, baš kao u meksičkim sapunjarama..
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:24   #76
Quote:
Mr. Ivan kaže: Pogledaj post
Susret

Bilo je rascvjetano proljeće.. Miris zelenila koje se budi, sunce koje je napokon priredilo predstavu za sve koji su se izvukli iz sivila zime. Dan je bio savršen za putovanje. Imao sam tada, sada mi tako davnih i neuhvatljivih, 17 godina. Spremali smo se na školski izlet u Veneciju, 2 autobusa i lagana vožnja s društvom, puno prilike za smijeh i zabavu - dodatno inspiriranu prirodom koja se napokon probudila i ubrzala kolanje života venama.

Smjestio sam se na kat (kao mr. glavni zabavljač ), na prva sjedala i dobrim dijelom puta zbijao šale, glupirao se i bio... pa bio jednostavno 17 godišnji dječak s glavom u oblacima i savršenim idealima iz knjiga i filmovima u kojima prava ljubav uvijek pobjeđuje. Negdje na pola puta shvatio sam da vidim nepoznata mi lica, neke djevojke su mi se smijale par sjedala dalje, što se naravno nije moglo propustiti... Otišao sam se upoznati, jedna plava, jedna crna, jedna crvenokosa. Cure iz iste škole, samo s različitim rasporedom, zato ih nisam znao. Znao sam odmah da me nešto nevjerojatno vuče k curi crvene kose, prekrasnim osmjehom kojeg sam joj obožavao natjerati na te mekane, prefine, savršene usne, od prve minute. Nastavio sam sa razgovorom i zbijanjem šala do kraja puta, stigli smo u prekrasnu Veneciju.

U Veneciji se nisam odlijepio od trojke, kretali smo se u grupi, razgledavali kanale, popili kavu na trgu sv. Marka, razgledali par izložbi... Zabavili se. Da ne duljim previše, sa svakim osmjehom i pogledom koji sam razmijenio s Njom, nešto u meni se budilo, iz tinjanja pretvorilo u plamičak, iz plamička u vatru i na kraju u buktinju koju nisam mogao obuzdati... Bio sam potpuno svladan već kad smo bili na putu kući, nisam se mogao ugasiti.. Ni narednih dana nisam je mogao izbaciti iz misli.

Početak

Kako je to bilo vrijeme bez mobitela, morao sam je uhvatiti u školi i morao pozvati van. Moja noge su bile odsječene dok sam izigravao frajera i pokušavao kontrolirati drhtanje glasa kad sam je pitao da li hoće samnom na kavu.. Gledao sam je u oči, vjerojatno crven kao trešnja, i nadao se da osmjesi nisu značili nešto krivo.. Rekla je da hoće, što mi je natjeralo na lice osmijeh od uha do uha iduća 2 dana dok sam čekao da se sretnemo.. Bilo je prekrasno. Imala je samo 16 i bila je zabavna, bila je neiskvarena i bili smo u svojem svijetu od prve minute.

U idućih nekoliko mjeseci postali smo "oprepoznati i dosadan" par koji se viđa pod svakim odmorom.. Koji se nalazi svaki dan poslije škole i za kojeg su me i profesori znali zezati. Nije me smetalo, bio sam apsolutno i potpuno zaljubljen, sunce je sjalo, svijet je bio savršen. Savršenstvo se nastavilo i idućih godinu dana, uživao sam u poljupcima (samo poljupcima ) i dijelio sve svoje s njom.

Prvi put

Idućeg ljeta otišli smo zajedno na more... Jedne tople, mirišljave, borovim iglicama pokrivene ljetne noći, išuljali smo se na noćno kupanje. Mjesec je bio pun, nebo prepuno, prepuno zvijezda. Bio je početak osmog mjeseca i zvijezde padalice svakih su nekoliko minuta upotpunjavale nebesku predstavu. Skinuli smo se (prvi puta do kraja), i ušli u toplo more... I sa svakim pokretom iza nas u vodi se iskrilo, kao da su zvijezdice bile i u vodi. Kasnije sam saznao da to ima neke veze s nekim planktonom, čime li već, ali bilo je nevjerojatno. Dok sam je grlio more je tiho šumilo, zvijezde su padale na nebu načičkanom zvijezdama i sve oko nas je sjalo kod svakog pokreta.
Smijao sam se, i ljubio te njene usne kao da nema sutra, kao da nikad neću vidjeti sutra i kao da je to najbolja noć mog života. I, dok sada pogledam, mislim da je to i bila.
Polako smo se izvukli iz vode, sjeli na naš ručnik, obrisao sam laganim pokretima, ljubeći svaki djelić njene kože koja se polako sušila, i... Budući da pravi gentleman ne priča detalje - bilo je prekrasno. Bilo je omamljujuće i nevjerojatno.

Veza

Sa svojom prvom velikom i prekrasnom ljubavi bio sam više od 3 godine. I nakon tog ljeta viđali smo se svaki dan i bili jednostavno ludi jedan za drugim. Epilog, i onaj šupendarski dio, došao je kad je ona završila srednju školu i otišla na studij.. S promjenom sredine i razdvojenošću, pretvorila se u drugu, neku meni nepoznatu i bešćutnu osobu koja me je prevarila, izbjegavala, lagala, slomila mi srce...
Od toga je prošlo puno godina, danas sam stariji i bogatiji za puno iskustava, za dosta veza i cura. Iako sam bio grozno nesretan godinu dana nakon prekida, iako nisam mislio da ću ikad kasnije voljeti, zaljubio sam se opet, i iako je i ta veza umrla (na jedan lijep i pristojan, koliko to lijep i pristojan način može biti), zadovoljan sam sobom i volim samog sebe, znam koliko vrijedim i što mogu. I makar mi vrijeme lagano prolazi, ne brinem se - znam da ću jednog dana ponovno osjetiti ono klecanje koljena, vidjeti sjaj zvijezda dok Neku ljubim i usnama i srcem, i da će sve biti u redu. Ako se to i ne dogodi idućih 50 godina, imam samog sebe, imam prazan papir (ekran ) i dosta vina da me utješi kad krene nostalgija za nekim davnim, mladim vremenima.

Eto, nadam se da je ovo ok za 1 post na LJES-u, mada lurkam vec duze vrijeme
predivno..predivno................
i moja prva ljubav je bila takva...
Dobrodosao btw.
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:25   #77
Me sluša ko?
__________________
Lorem Ipsum.
Kad narastem bit ću moderator,kad narastem bit ću TV. O.o
Mrs.Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:26   #78
Quote:
Mr. Ivan kaže: Pogledaj post
Susret

Bilo je rascvjetano proljeće.. Miris zelenila koje se budi, sunce koje je napokon priredilo predstavu za sve koji su se izvukli iz sivila zime. Dan je bio savršen za putovanje. Imao sam tada, sada mi tako davnih i neuhvatljivih, 17 godina. Spremali smo se na školski izlet u Veneciju, 2 autobusa i lagana vožnja s društvom, puno prilike za smijeh i zabavu - dodatno inspiriranu prirodom koja se napokon probudila i ubrzala kolanje života venama.

Smjestio sam se na kat (kao mr. glavni zabavljač ), na prva sjedala i dobrim dijelom puta zbijao šale, glupirao se i bio... pa bio jednostavno 17 godišnji dječak s glavom u oblacima i savršenim idealima iz knjiga i filmovima u kojima prava ljubav uvijek pobjeđuje. Negdje na pola puta shvatio sam da vidim nepoznata mi lica, neke djevojke su mi se smijale par sjedala dalje, što se naravno nije moglo propustiti... Otišao sam se upoznati, jedna plava, jedna crna, jedna crvenokosa. Cure iz iste škole, samo s različitim rasporedom, zato ih nisam znao. Znao sam odmah da me nešto nevjerojatno vuče k curi crvene kose, prekrasnim osmjehom kojeg sam joj obožavao natjerati na te mekane, prefine, savršene usne, od prve minute. Nastavio sam sa razgovorom i zbijanjem šala do kraja puta, stigli smo u prekrasnu Veneciju.

U Veneciji se nisam odlijepio od trojke, kretali smo se u grupi, razgledavali kanale, popili kavu na trgu sv. Marka, razgledali par izložbi... Zabavili se. Da ne duljim previše, sa svakim osmjehom i pogledom koji sam razmijenio s Njom, nešto u meni se budilo, iz tinjanja pretvorilo u plamičak, iz plamička u vatru i na kraju u buktinju koju nisam mogao obuzdati... Bio sam potpuno svladan već kad smo bili na putu kući, nisam se mogao ugasiti.. Ni narednih dana nisam je mogao izbaciti iz misli.

Početak

Kako je to bilo vrijeme bez mobitela, morao sam je uhvatiti u školi i morao pozvati van. Moja noge su bile odsječene dok sam izigravao frajera i pokušavao kontrolirati drhtanje glasa kad sam je pitao da li hoće samnom na kavu.. Gledao sam je u oči, vjerojatno crven kao trešnja, i nadao se da osmjesi nisu značili nešto krivo.. Rekla je da hoće, što mi je natjeralo na lice osmijeh od uha do uha iduća 2 dana dok sam čekao da se sretnemo.. Bilo je prekrasno. Imala je samo 16 i bila je zabavna, bila je neiskvarena i bili smo u svojem svijetu od prve minute.

U idućih nekoliko mjeseci postali smo "oprepoznati i dosadan" par koji se viđa pod svakim odmorom.. Koji se nalazi svaki dan poslije škole i za kojeg su me i profesori znali zezati. Nije me smetalo, bio sam apsolutno i potpuno zaljubljen, sunce je sjalo, svijet je bio savršen. Savršenstvo se nastavilo i idućih godinu dana, uživao sam u poljupcima (samo poljupcima ) i dijelio sve svoje s njom.

Prvi put

Idućeg ljeta otišli smo zajedno na more... Jedne tople, mirišljave, borovim iglicama pokrivene ljetne noći, išuljali smo se na noćno kupanje. Mjesec je bio pun, nebo prepuno, prepuno zvijezda. Bio je početak osmog mjeseca i zvijezde padalice svakih su nekoliko minuta upotpunjavale nebesku predstavu. Skinuli smo se (prvi puta do kraja), i ušli u toplo more... I sa svakim pokretom iza nas u vodi se iskrilo, kao da su zvijezdice bile i u vodi. Kasnije sam saznao da to ima neke veze s nekim planktonom, čime li već, ali bilo je nevjerojatno. Dok sam je grlio more je tiho šumilo, zvijezde su padale na nebu načičkanom zvijezdama i sve oko nas je sjalo kod svakog pokreta.
Smijao sam se, i ljubio te njene usne kao da nema sutra, kao da nikad neću vidjeti sutra i kao da je to najbolja noć mog života. I, dok sada pogledam, mislim da je to i bila.
Polako smo se izvukli iz vode, sjeli na naš ručnik, obrisao sam laganim pokretima, ljubeći svaki djelić njene kože koja se polako sušila, i... Budući da pravi gentleman ne priča detalje - bilo je prekrasno. Bilo je omamljujuće i nevjerojatno.

Veza

Sa svojom prvom velikom i prekrasnom ljubavi bio sam više od 3 godine. I nakon tog ljeta viđali smo se svaki dan i bili jednostavno ludi jedan za drugim. Epilog, i onaj šupendarski dio, došao je kad je ona završila srednju školu i otišla na studij.. S promjenom sredine i razdvojenošću, pretvorila se u drugu, neku meni nepoznatu i bešćutnu osobu koja me je prevarila, izbjegavala, lagala, slomila mi srce...
Od toga je prošlo puno godina, danas sam stariji i bogatiji za puno iskustava, za dosta veza i cura. Iako sam bio grozno nesretan godinu dana nakon prekida, iako nisam mislio da ću ikad kasnije voljeti, zaljubio sam se opet, i iako je i ta veza umrla (na jedan lijep i pristojan, koliko to lijep i pristojan način može biti), zadovoljan sam sobom i volim samog sebe, znam koliko vrijedim i što mogu. I makar mi vrijeme lagano prolazi, ne brinem se - znam da ću jednog dana ponovno osjetiti ono klecanje koljena, vidjeti sjaj zvijezda dok Neku ljubim i usnama i srcem, i da će sve biti u redu. Ako se to i ne dogodi idućih 50 godina, imam samog sebe, imam prazan papir (ekran ) i dosta vina da me utješi kad krene nostalgija za nekim davnim, mladim vremenima.

Eto, nadam se da je ovo ok za 1 post na LJES-u, mada lurkam vec duze vrijeme
joj ovo je stvarno predivno
ali tuzno malo
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:27   #79
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Predobra priča
ehh nije bas romanticna,ali dobra je...romantika tek slijedi
drago mi je da ti se svida,i da nas jedan decko cita jeeej
__________________
...life on high heels...
angel_croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 16:28   #80
i ja dosla doma,s frendicom a ona me gleda i umire od smijeha koliko zracim necime..osmijeh od uha do uha,srce lupa ko luda,kakav je to osjecaj bio ja van opisat nemogu,kad nekoga nades a cijeli zivot si mastao o nekome takvom...
a sutra nedelja radi se od 10 ujutro a ja mrtva pijana bilo je 5.20 kad smo dosle doma..ali sreca u meni...
vadim mobitel iz torbe a ono nadem racun...gledam i sad s jedne strane ispis bavarija i jegera,a okrenem drugu i srce mije stalo..pisalo je ''spekec-091*******''
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..al reko necu mu se javljat sad bed mi je... i to kaj nisam.. nije mi vrag dao mira

poslala sam obicnu poruku da je ovo moj broj i da moram spavat jer radim od 10 (to je bio takorec pozv,dodi u 10 na kavu)...
digla sam se u 8 sretnija nego ikad,sminkala se i uredivala ko da noc prije nisam pilao od 11 do 5 ujutro
on mi je odg na onu moju poruku laku noc malena
i ja na poso u 10,a kad eno ti njega....u meni sve nemirno kad sma ga vidjela opet mi je srce stalo i nisam mogla vjerovat da mi se sve to dogada
ja reko kaj bavariu a? hehe bio je sav ispijen od prosle noci od alkohola..napravila sam mu kavu i nacrtala srce od mlijeka
otiso je nakon sta vremena i poslao mi poruku ovako nekakvu
'' bojim se da se ne trudim za uzalud,ja kad poludim za nekim onda poludim i nemogu to vise drzat u sebi''
a ja na to odgovaram
''nebi se ti nis bojao kad bi znao da si mi prvo na sto pomislim ujutro kad se budim i navecer prije nego sto zaspim''
puno mi je snage i hrabrosti trebalo,ali eto on je napravi prvi korak morala sam nesto odgovorit

nije proslo ni 3 minute nakon poruke (doslovno) i eno ga doletava princ na crnom motoru
sjedne i kaze na glas (al doslovno na glas tako da je cijeli birc cuo)
''konobarice prekrasna dajte mi molim vas bilo sta za pit,moze bit i otrov sad mogu umrijet sretan''
i nasmijesi se
znate koji je to SOK bio za mene!!!!!
svi su se nasmijesli,nije bilo puno ljudi,ali eto bilo je 2-3 stola u kaficu...i dosla sam do njega donjela mu colu i dala pusu u obraz...
ja sam se htjela rasplakat od srece htjela sma ga tamo zgrabit i da me ozeni i odvede negdje,bilo gdje..
pita on mene ''nego reci ti meni mala patkice do kad ti radis''
ja reko ''do 4''
dal bi se htjela meni onda malo posvetit nakon posla? (hehe to mi je bilo slatko ko malo dijete me to pitao)
ja se puknem smijat reko cijelu noc smo bili zajedno
al naravno da budem,mozemo otic di god hoces..i tako smo cijeli dan proveli u gradu u tkalci,vukla sam na za ruku nasred ilice
nagovarala ga da idemo na uspinjacu,pa mu je to bilo smijesno jer na tome nije bio od kad je bio klinac i tako...
tek navecer kad je pao mrak pao je i prvi poljubac..
na klupici kod njegove zgrade mazio me tocno pola sata po ledima rukama i vratu i onda me poljubio....

Zadnje uređivanje Hiperaktivna : 28.05.2009. at 16:35.
Hiperaktivna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger