Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2010., 23:46   #481
Quote:
katari kaže: Pogledaj post
nitko mi nikad lose nije rekao na moju visinu (162) sto vise od muskog roda, frendova nadalje cujem samo da vole manje cure

Vidiš, kako je to neobično, nekome spuštaju radi iste visine a nekoga se hvali.....u čemu je kvaka?
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 23:59   #482
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
Vidiš, kako je to neobično, nekome spuštaju radi iste visine a nekoga se hvali.....u čemu je kvaka?
Da tebi netko kaže da si zgodna mala, ti bi mislila da ti se ruga zbog visine. Ja bih mislila da mi hoće reći da sam zgodna. Eto, u tome je kvaka.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 14:08   #483
Ima lijepih cura svih visina, samo sto manje cure mnogo lakse postanu zdepaste i okrugle nego visoke, a visoke izgledaju mrsavo i bez oblina dok se ne pocnu baviti sportom, ali to da su neke lijepe neke ruzne to su samo gluposti, ima ruznih i lijepih u svakoj grupi. Porporcije su bitne.
Ma sve su to samo kompleksi...
Ja sam uvijek bila najvisa cura u drustvu(u trecem osnovne sam bila 1.50) a jedno vrijeme sam bila visa i od svih djecaka u razredu(otprilike sve do 6 razreda) I naravno da su me ljubomorni patuljci zbog toga provocirali, jedno vrijeme sam samu sebe zbog toga mrzila i najvise na svijetu sam htjela biti kao oni(koja sam glupaca bila)
Ja pricam iz prespektive najvise djevojke u drustvu ali sigurna sam da se tako osjeca/osjecala i ona najniza, samo zato sto nisi kao ostali ne mora znaciti da s tobom nesto ne valja, naprotiv nevalja sa njima...
Ponosna sam svojom visinom(1.80) i ni zasto na svijetu ne bih bila manja, naucila sam s time zivjeti. Naravno provokacije su uvijek tu ali ja sam se naucila nositi sa njima, sto ce ljudi moraju se necim baviti u zivotu.
A primjetila sam da su mali ljudi skloniji provokacije shvacati previse ozbiljno, visoki se vremenom naviknu na njih i shvate da se su zapravo mogu smatrati sretnicima zbog visine(naravno ukoliko nisu previsoki jer onda ta visina donosi sa sobom i odredjene probleme) ali reci nekome tko je visok 1.60 da je malen imat ces ozbiljnih problema, recimo ja sam jednom iz sale prijateljici procjenila visinu na 1.64(a ona je valjda par centimetara visa) nije htjela djevojka pricati sa mnom najmanje pola sata.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 14:21   #484
Ponosna sam svojom visinom(1.80) i ni zasto na svijetu ne bih bila manja, [/QUOTE]

a još viša?
uoistalom to uopce nije neka visina kak si dramatično započela ovu priču mislio sam da si oko 2 ipo metra
johny777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 14:56   #485
Eto i omiljena muškarcima Megan Fox je "visoka" samo 163 cm,a pola muških luduje za njom,ima još primjera nižih cura,ali sve je stvar ukusa ,dakako
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 14:59   #486
ja volim svoju visinu, tj.nizinu (1,64)
i baš me boli briga ko šta misli o tome...

curke, lijepe ste i visoke i niske!
huu-tuu-aa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 15:06   #487
mislim da sam ja definitivno najniža...156cm,...ali nikad mi to nije smetalo niti izazivalo bilo kakve probleme,dapače bilo je i puno pozitivnih komentara...
kacijola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 15:12   #488
Quote:
johny777 kaže: Pogledaj post
a još viša?
uoistalom to uopce nije neka visina kak si dramatično započela ovu priču mislio sam da si oko 2 ipo metra
Niti manja niti visa, taman sam (uostalom kao i svaka druga cura bilo niska ili visoka, sve smo mi savrsene takve kakve smo)
Ja bas i ne znam sto je tebi dramticno u ovome, da netko izraste prije svojih vrsnjaka, meni bas i nije
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 15:25   #489
Quote:
huu-tuu-aa kaže: Pogledaj post
ja volim svoju visinu, tj.nizinu (1,64)
i baš me boli briga ko šta misli o tome...

curke, lijepe ste i visoke i niske!


identična visina... i isto volim to kaj sam mala
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 15:28   #490
Quote:
Mala Fifi kaže: Pogledaj post
Eto i omiljena muškarcima Megan Fox je "visoka" samo 163 cm,a pola muških luduje za njom,ima još primjera nižih cura,ali sve je stvar ukusa ,dakako
Džepne Venere su mmmmm mm m. Kylie
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 15:39   #491
Ja sam 1,72 visoka i nisam nikad razmišljala o visini.Što se tiče provokacija cura koje su veće od mene (1.80 itd) ili onih koje su cca 1,60,samo sam primijetila da su opaske na račun visine ili boje kose ili ostalih gluposti uvijek izgovarale nelijepe žene (da baš ne kažem ružne).Ili one iskompleksirane.
Jagodica.Bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 15:45   #492
Quote:
Mala Fifi kaže: Pogledaj post
Eto i omiljena muškarcima Megan Fox je "visoka" samo 163 cm,a pola muških luduje za njom,ima još primjera nižih cura,ali sve je stvar ukusa ,dakako
163??ta kod mene više nema nikakvi šansi
johny777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 15:48   #493
Nemoj da te čuje. Ne želimo da padne u depru.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 15:56   #494
Je, taman će se zbog njega odati alkoholu

Btw. jedna forumašica je rekla kako su nju zlobne patuljice zajebavale radi vidine, a i mene su zlobne rode zajebavale radi nizine. Bože, šta ima zločestoće.....većinom se naruguju one koje je Stvoritelj malo zaobišao kad se pamet i lipota dilila, a ća ćeš.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 22:26   #495
mene nitko nije nikad zajebava zbog visine imam 1.60 i to mi je sasvim ok
zapravo, volim biti mala i onda kad sam s nekim velikim i kad me zagrli
i još dvije prednosti - mogu obuti štikle s koliko god visokom potpeticom oću a da mi glava ne bude u oblacima i drugo, uvijek sam niža od dečka
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 10:49   #496
Quote:
johny777 kaže: Pogledaj post
163??ta kod mene više nema nikakvi šansi
ima ko oće.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 10:58   #497
Provokacije i negativne komentare na račun svoje nizine dobivala sam uvijek samo od žena, i to onih manje lijepih ili debeljuškastih. Dečki, ako komentiraju, onda je uvijek u pozitivnom kontekstu - da ih male pale. Jer kraj takvih se svaki može osjećati kao veliki zaštitnik.
Shera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 11:04   #498
Quote:
Shera kaže: Pogledaj post
Jer kraj takvih se svaki može osjećati kao veliki zaštitnik.
to valjda na psihologiji na filozofskom. na manjima je lakše svirati, to je recimo kod mene, a i kada sam na dejtu sa nižom od sebe ili podjednakom, nemam onaj filing kako bi visina mogla jednom postati pitanje.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 12:39   #499
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
malo pričaš bezveze ipak, makar sam tvoje visine ali ne bih se složila s tobom.

Ima itekako skladnih i lijepih cura sa preko 170, dapače najljepše koje sam vidjela su u toj kategoriji... makar zapravo nema veze, ljepota dolazi u svim veličinama, bar kod nas žena.

I ružnoća., takodjer
ne ja jos nisam vidila curu koja je preko 1,75 da ima super tijelo ,,,meni je super kaad zenska izgleda ko zensko kad ima sisa i guzica ,,,
vrazica-18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 12:41   #500
Quote:
kacijola kaže: Pogledaj post
mislim da sam ja definitivno najniža...156cm,...ali nikad mi to nije smetalo niti izazivalo bilo kakve probleme,dapače bilo je i puno pozitivnih komentara...
pa sta onda sakirica je 153 ja mislim
vrazica-18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.