Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2016., 14:31   #1281
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ovo: mir, tišina i snijeg.


Ja sam zavoljela čak i treši aspekte blagdana. Gužve, srcedrapateljne reklame, (na onu od Huawei uredno zasuzim) jedne te iste pjesme na radiju, Wham, Mariah i slični..ne mogu ih se zasititi. :mazohist:
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2016., 02:55   #1282
Volim bozicne kolace i bozicno drvo sa lampicama... obozavam bozicne filmove, dekice i toplu cokoladu.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2016., 18:50   #1283
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post


Ja sam zavoljela čak i treši aspekte blagdana. Gužve, srcedrapateljne reklame, (na onu od Huawei uredno zasuzim) jedne te iste pjesme na radiju, Wham, Mariah i slični..ne mogu ih se zasititi.
sejm hir.

i izrađujem treši kič urese.:klap:
i treši kič kutije za treči kič poklone.
u sto miljona boja.
i imam lampice po zidovima i po prozorima i svijeće na svim ikad mjestima.
ne u kupaonici, doduše. ZASAD.
i tako dalje.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 13:31   #1284
Možda sam poludila al kod mene prvi ozbiljan kišni i hladni dan i već sam "nabrijana " na jesen, zimu, blagdane...
leenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 13:46   #1285
pa da.
cim prestane ljetni pakao, pocinje xmas mode on
dekica, knjiga, zamagljeni prozori, a vani zima...
obozavam.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 16:01   #1286
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
pa da.
cim prestane ljetni pakao, pocinje xmas mode on
dekica, knjiga, zamagljeni prozori, a vani zima...
obozavam.


Iako sam zimogrozna i obožavam mora, vrućina je

Neki pokloni za Božić naručeni jučer
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 17:56   #1287
Mene već krajem kolovoza počinje hvatati blagdanska euforija...šta mogu kad obožavaaam
leenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 18:17   #1288
Evo da se i ja prijavim.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 18:52   #1289
Neka to me još jedino istinski veseli u ovom napačenom ludom svijetu
leenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 18:55   #1290
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post


Iako sam zimogrozna i obožavam mora, vrućina je

Neki pokloni za Božić naručeni jučer
toliko brza nisam
Quote:
leenda kaže: Pogledaj post
Neka to me još jedino istinski veseli u ovom napačenom ludom svijetu
bas.
jedino doba godine kojem se uvijek od srca veselim.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 19:25   #1291
Juhuhuuuu :klap:
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 20:13   #1292
Danas sam se prvi put nakon dugo vremena naježila od hladnoće i tako se razveselila tome.
Jesen!! Dosta mi je već ljeta, ne da mi se više ni kupat ni oblačit kratke hlače i depilirat . Hoću jaknice i jesen. A i već polako planiram kako će kuća bit ukrašena za Božić. Fali mi zelenih kuglica.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 00:19   #1293
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Danas sam se prvi put nakon dugo vremena naježila od hladnoće i tako se razveselila tome. : lux:
Jesen!! : lux: Dosta mi je već ljeta, ne da mi se više ni kupat ni oblačit kratke hlače i depilirat . Hoću jaknice i jesen. A i već polako planiram kako će kuća bit ukrašena za Božić. Fali mi zelenih kuglica. : raspa:


Mene vesele džemperi, šalovi, kape, suknje na grilonke.
Jedva čekam pravo, pravo zahlađenje.

Lampice sam već uključila. :ekološkineosviještena:

Vani je super, sad je počelo padati.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 09:24   #1294


Još 114 dana do Božića.

tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 10:43   #1295
Jedva čekam kraće dane, jesensku maglu, kišu, grijanje u kući, hladne noći..... siguran nagovještaj da je božićno doba sve bliže.

Mada mi je žao što mi Badnjak i Božić ne izgledaju kako se to inače predstavlja u filmovima i pričama. Jer realno radim svaki Badnjak,i onda sve proleti u trenu i nekako obično. Nema onog obiteljsko- idiličnog kićenja bora, zajednička večera na božićno ukrašenom stolu itd... No zato mene veseli doba prije
leenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 13:26   #1296
evo i mene da se prijavim

ja imam lampice cijele godine, ali ih imam razlicite za razlicita god doba, trenutno su mi u kuhinji hladno bijele sitne i u obliku zvjezdica, u hodniku sareni leptirici i cvjetici a u dnevnoj leptirici..jako ih volim ali nemogu ih vidjet vise, sad slijedece idu za 3 tjedna za halloween i onda bozicne 31.8. je sve morsko islo papa, od stolnjaka do kuhinjskih krpa, salveta...sad imam jesenju kombinaciju onda jos malo ide halloween kupila sam i nesto novih lampica, jedva cekam da ih ustekam :kratkispoj: .nemastrujeuzg:

sto se tice bozicnih poklona i ja sam ih vec nesto narucila, valjda ce sve ok doci

imam i nesto novih ukrasa,bilo je super dealova preko ljeta pa sam ih morala iskoristiti :bankrot:

ee u mulleru je vec izasao le zimski wc papir, slatki je, ali mi je nekak proslogodisnji sa pingvincicima bio bolji,ne znam, vidjet cu kad ovaj otvorim u biti kak je za zbilja...ali pocelo je pocelo
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 13:59   #1297
wc papir na pingvine?
kad sam počela čitat da u mulleru već imaju... mislila sam da ćeš reć da su im došli ostaci kuglica i ukrasa, ono što ide na rasprodaju i da moram palit auto i vozit u muller.
ja sam već počela gledat neke materijale za jastučiće. moram sašit dve-tri ukrasne jastučnice zimsko - božićnih motiva i boja da ih stavim umjesto ovih sad. Lampice sam pustila na zidu od lani, ali sam im baterije povadila da ne procure. I to su one ledice na žičici pa se uopće ne vidi da su zaljepljene jer su na kamenju i uopće mi se ne da to skidat i ponovno stavljat. Samo na par mjesta se malo otkačilo, to moram uskoro popravit.
Imam i jedan neiskorišteni čaval koji stoji u zidu i s kojeg bi nešto moglo visit. Mislim da ću probat kupit kuglastu spužvu i napraviti neki kuglasti viseći ukras. bog zna kako će to ispast.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 18:02   #1298
Ok, sad je vrijeme da priznam kako sam neki dan nabavila 4 velike svijece , 2x yankee xmas garland i 2x kringle christmas.
Narucivala sam parfeme za sebe i tatu sa Notina (jesu origigi) i odmah ubacila svijece.
Jako jako jako se nadam za Advent otputovati na 7 dana. Ovisi o dosta neizvjesnih stvari...bumo vidli.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 20:19   #1299
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
wc papir na pingvine?
kad sam počela čitat da u mulleru već imaju... mislila sam da ćeš reć da su im došli ostaci kuglica i ukrasa, ono što ide na rasprodaju i da moram palit auto i vozit u muller.
ja sam već počela gledat neke materijale za jastučiće. .
bio je bas slatki taj wc papir, ma ja sam sucker za to sve, i wc papire i kuhinjske rucnike i ...i....
mislim da ce ovo na rasprodaji biti u 10 mj? ono kad se pojave prve cokolade i svasta nesto bozicno? weihnachten mandeln

e za materijale pogledaj i ebay i engleski i americki, zna biti preslatkih restlova po nikavim cijenama, cak i sa postarinom super ispadne, nije jos pocela ludnica pa se jos da uhvatiti super stvari jeftino!

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ok, sad je vrijeme da priznam kako sam neki dan nabavila 4 velike svijece , 2x yankee xmas garland i 2x kringle christmas.
Narucivala sam parfeme za sebe i tatu sa Notina (jesu origigi) i odmah ubacila svijece.
Jako jako jako se nadam za Advent otputovati na 7 dana. Ovisi o dosta neizvjesnih stvari...bumo vidli.
obozavam yankee svijece, imam jos par ostataka od prosle sezone, morat cu vidjeti kaj ce biti ove godine zgodno!
drzim fige za advent, bit ce sve ok, vidjet ces!
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 20:30   #1300
Već sam naručivala neke restlove za mačje miševe i neke gluposti, ali to su bile trake od nekih 20 cm širine pa mi baš ne paše. pogledat ću ako se nađe šire, ali inače sam već vidjela u svojoj trgovini par lijepih materijala, mislim da će to bit dovoljno izbora.
E, mogla bi i jednu zimsku yankee kupit.
I moram konačno sašit mačju čizmicu za poklone. Ono što se objesi iznad kamina, samo što ja nemam kamin, ali pravit ćemo se kao da imam...
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:53.