Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2015., 20:15   #41
Živcira me seen na Facebooku, život je bio bolji prije nego što su uveli to
Živciraju me ljudi koji u trgovini ne vrate stvari tamo gdje su ih našli kad odluče to nešto ne uzeti
Živciraju me konobari koji ti donesu krivu narudžbu, i kad im ukažeš na to i zatražiš ono što si naručio, oni se bahate i zahtijevaju da platiš sve
Živciraju me božićne reklame u listopadu.

Puno mi toga danas ide na živce
__________________
She who leaves a trail of glitter is never forgotten.
Queen Bee is offline  
Old 31.10.2015., 20:16   #42
Quote:
Queen Bee kaže: Pogledaj post
Živcira me seen na Facebooku, život je bio bolji prije nego što su uveli to
Gorštak is offline  
Old 31.10.2015., 21:03   #43
Točno to, užas
__________________
She who leaves a trail of glitter is never forgotten.
Queen Bee is offline  
Old 31.10.2015., 21:56   #44
Nisam na fejsu, koristim se starinskim mobitelom, a pametni imam samo za kad meni pase i treba, a i na Viberu sam si iskljucila seen.

Kaj se na fejsu to nemre maknut?
Hannah 3 is offline  
Old 01.11.2015., 11:24   #45
Quote:
Queen Bee kaže: Pogledaj post
Živcira me seen na Facebooku, život je bio bolji prije nego što su uveli to
Poslano.
Korisnik je obaviješten.
Viđeno.

garfield01 is offline  
Old 01.11.2015., 11:36   #46
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Nisam na fejsu, koristim se starinskim mobitelom, a pametni imam samo za kad meni pase i treba, a i na Viberu sam si iskljucila seen.

Kaj se na fejsu to nemre maknut?
Može
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 01.11.2015., 14:49   #47
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Može
Kako?
anđeo tame is offline  
Old 01.11.2015., 15:21   #48
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Izraz "imam stvari" iz usta ikoga starijeg od cirka 15 godina, reci ko zena "menstruiram", jebote, najnormalnija fizioloska pojava.
Izgleda da bi Riječanke, po uzoru na ovakvu majicu trebale nositi jednu na kojoj piše "Imam stvari" i, kao modni dodatak, tampone umjesto naušnica.
Bonnie Ann is offline  
Old 01.11.2015., 15:28   #49
seen je jedna od najdebilnijih opcija definitivno
pattie_boyd is offline  
Old 01.11.2015., 16:08   #50
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Kako?
Imaš par ekstenzija za Chrome, ja koristim FB unseen.

Ima i za Mozillu i Operu, no za druge browsere nisam upućena.
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Old 01.11.2015., 20:18   #51
Ljudi kojima posudiš 1000 eura da vrate dug a kasnije saznaš da su uzeli madrac od 4000 kn i jastuke od 1400 kao, gratis.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Old 02.11.2015., 09:34   #52
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Nisam na fejsu, koristim se starinskim mobitelom, a pametni imam samo za kad meni pase i treba, a i na Viberu sam si iskljucila seen.

Kaj se na fejsu to nemre maknut?
Dajte objasnite kako se ovo na Viberu gasi
petrunjela84 is offline  
Old 02.11.2015., 10:50   #53
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Dajte objasnite kako se ovo na Viberu gasi
U postavkama, odeš na privatnost i tamo makneš kvačicu sa "slanje statusa viđeno"
__________________
Just because you are breathing doesn't mean you're alive...
Sunnce is offline  
Old 02.11.2015., 12:36   #54
Ali onda i ti ne možeš vidjeti seen kod svojih poruka što šalješ.

meni je najbolje kad isključe seen, a ostave kad su bili online, preprozirno, što nije bolje isključiti kad si zadnji put bio online, a poruke i tako možeš pročitati bez da klikneš na njih. Ovako maknu seen, a idu na Viber ili Whatsapp i skužiš da namjerno nisu pročitali poruke. To mi je glupo i to ne radim, ako mi se ne da dopisivati isključim kad sam zadnji put bila i to je to.

Inače nemam ništa protiv toga, ja bih da se sve poruke mogu poništiti tj. otkazati prije nego ih druga osoba pročita.
black fairy is offline  
Old 02.11.2015., 13:11   #55
Ja ne occekujem da mi se odmah odgovori, a narocito mi ne pada na pamet provjeravati kad je netko bio on line i razmisljati o tome zakaj nije odmah odgovorio na moju poruku.
Odgovoris kad ti je zgodno.
Ni ja ne volim biti pod pritiskom da se odmah na sve moram ocitovati.
I na starom mobu , koji koristim, su mi svi zvukovi i vibra zgaseni i kad se meni hoce, pogledam i vidim ko me zvao/poslao poruku.
Hannah 3 is offline  
Old 02.11.2015., 13:19   #56
Guranje i opća nekultura na mjestima gdje se očekuje da treba čekati red.

Nedipomatsko ponašanje već forsiranje konflikta.

Mrtve face i nenasmijana lica.

Žene bez mrvice šminke, bar sjenilo ili rumenilo, sjajilo za usne, olovka ili nešto ali ništa... baš ništa.

Ljudi koji ne vole boje. Crna i bijela nisu boje.

Ljudi kojima je dosadno sa samima sobom.Koji ne podnose samoću, ne znaju se zabaviti sami i stalno ih netko treba zabaviti, pričati, upućivati itd
pozitivax is offline  
Old 02.11.2015., 13:24   #57
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ja ne occekujem da mi se odmah odgovori, a narocito mi ne pada na pamet provjeravati kad je netko bio on line i razmisljati o tome zakaj nije odmah odgovorio na moju poruku.
Odgovoris kad ti je zgodno.
Ni ja ne volim biti pod pritiskom da se odmah na sve moram ocitovati.
I na starom mobu , koji koristim, su mi svi zvukovi i vibra zgaseni i kad se meni hoce, pogledam i vidim ko me zvao/poslao poruku.
Ma ni ja ne očekujem da mi se odmah odgovori niti provjeravam kad je netko online, ali neću da ljudi misle da sam ih blokirala ili tako nešto kad se taj "seen" ne bi pokazao uopće
Jedino ovako kad je nešto hitno ili kad je pao neki dogovor pa onda ta osoba izbjegava odgovoriti, a meni je hitno, jedino to mi je glupo, ali dobro, pokazuje na čemu sam i da nema ništa od toga.

Ja kad vidim i odgovorim... Malo mi je smiješna drama oko toga, pisano je čak dosta članaka o tome kako to sakriti, ono koji klinac. napisati članak o tome, haha.

E mene živciraju "brutalno iskreni ljudi" koji govore svima sve u facu i vrijeđaju time ljude, a kad ih progovoriš brane se da su iskreni. Ne, nego su netaktični i nekulturni.
black fairy is offline  
Old 02.11.2015., 13:32   #58
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post

Malo mi je smiješna drama oko toga, pisano je čak dosta članaka o tome kako to sakriti, ono koji klinac. napisati članak o tome, haha.
Ma nije drama, nego fakat imas puno ljudi koji inzistiraju da im se odmah odgovori ili se previse vole dopisivati.
Ja sam jedna od zadnjih medju svojim frendicama nabavila pametni telefon i kad sam si instalirala viber, skuzila sam da me opterecuje ta stalna dostupnost.
Hannah 3 is offline  
Old 02.11.2015., 15:41   #59
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Guranje i opća nekultura na mjestima gdje se očekuje da treba čekati red.

Nedipomatsko ponašanje već forsiranje konflikta.

Mrtve face i nenasmijana lica.

Žene bez mrvice šminke, bar sjenilo ili rumenilo, sjajilo za usne, olovka ili nešto ali ništa... baš ništa.

Ljudi koji ne vole boje. Crna i bijela nisu boje.

Ljudi kojima je dosadno sa samima sobom.Koji ne podnose samoću, ne znaju se zabaviti sami i stalno ih netko treba zabaviti, pričati, upućivati itd
Slažem se sa svime a pogotovo ovo za boje.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is offline  
Old 02.11.2015., 17:08   #60
Quote:
Sunnce kaže: Pogledaj post
U postavkama, odeš na privatnost i tamo makneš kvačicu sa "slanje statusa viđeno"
Ali onda gubim tu opciju i za druge
Nema veze, ostajem s maknutom kvačicom...
petrunjela84 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:57.