Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2018., 14:52   #1
Jeste li si ikad priuštile nešto skupo što nema logike?

Bok ekipa

Tema je jasna, jeste li si priustile nesto skupo sto onak, vam je okolina znala predbaciti, ali to je bilo bas to sto ste htjele ?

Kako ste se osjecale nakon toga ?
Jeste li imale grizodusje ?
Da li ste pozalile ?

Zasto otvaram ovu temu, pa vrlo je jednostavan razlog, mislim si kupiti nesto od cega me svi odvovaraju, i ujedno, nije da imam viska love, uzela bi to na 12 rata.
Jednostavno, prvi puta u zivotu da bi si kupila nesto sto zeeeeelim.

Hvala vam na misljenjima
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:55   #2
Da, jesam.
I pazi sad... to su MOJE pare pa nije bas da mi itko moze srat i prigovarat mi sto sam kupila nesto skupo.

Jel kupujes zbog sebe ili zbog drugih ljudi??

Zakaj bi se osjecala lose?

Druga stvar je ako si okolo duzna pare, kupujes skupe stvari a pare ne vracas.
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:27   #3
Quote:
nyssaa kaže: Pogledaj post
Da, jesam.
I pazi sad... to su MOJE pare pa nije bas da mi itko moze srat i prigovarat mi sto sam kupila nesto skupo.

Jel kupujes zbog sebe ili zbog drugih ljudi??

Zakaj bi se osjecala lose?

Druga stvar je ako si okolo duzna pare, kupujes skupe stvari a pare ne vracas.
Kupia bi zbog sebe, nisam nikome nista duzna, ali jos uvijek zivim kod roditelja, a presla sam.tridesetu.
Ali tako bi si napokon u zivotu htjela kupiti nesto sto bas zelim
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 08:34   #4
Quote:
aniston kaže: Pogledaj post
Kupia bi zbog sebe, nisam nikome nista duzna, ali jos uvijek zivim kod roditelja, a presla sam.tridesetu.
Ali tako bi si napokon u zivotu htjela kupiti nesto sto bas zelim
Pa daj kupi. I onda nam otkrij napokon sto je to sto si kupila

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:56   #5
Jesam i vecinom su komentari isli u smjeru jalnosti. Jadno sam se osjećala iako znam da nisam trebala i iako mi nitko nije dao lovu niti nista slicno od toga ali svejedno jesam. Glupi ljudi.
Zelis nešto. Mozes si prisutit (bez obzira kako), priušti si. Zasto se ne bi pocastila. Vrijedna si toga....


Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:04   #6
jesam
audio komponente i zvučnike
oduvijek mi je bila želja imati kvalitetnu slušaonicu doma, pa sam si ju kupila
od vlastitih para ofkors

danas skuplja prašinu
jer glazbu slušam na kompu, ipodu, mp3 playeru i slično...

Zadnje uređivanje Gzena : 10.01.2018. at 15:43.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:10   #7
Pa baš se i ne mogu sjetiti da jesam. Ne znam ni što bi to moglo biti, a da nema logike?
Sve kupljeno ima neku logiku.

Posebno ne bih kupovala neku skupu glupost na rate.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:13   #8
Ne znam sto je tebi glupost.

Mojim nekim blizim ljudima je svasta nesto glupost pa da sam njih pitala...

Uglavnom, ako ti ne pati egzistencija i mozes podnijeti rate, go for it.
Sevilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:27   #9
Ne kupujem takve stvari
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:28   #10
Meni u trenu dok kupujem sve ima logike
Inace ne bi kupovala.
Nikad necu zaboraviti kad je frendici mama dala karticu tekuceg za dm, neka si kupi sta joj treba.
Ova potrosila 100 eura, stara dobila zivcani slom, a frendica njoj: pa rekla si da si kupim sve sto mi treba

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:29   #11
Ja ne znam šta to znači skupo? Jel to nešto u iznosu pola plaće, dve plaće, 10 plaća?
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:42   #12
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ja ne znam šta to znači skupo? Jel to nešto u iznosu pola plaće, dve plaće, 10 plaća?
Autorica je napisala da uzima na 12 rata pa pretpostavljam da se radi o vise placa

Koliki god iznos bio, ne kuzim sto se drugi imaju petljati u to sto netko kupuje sa svojom lovom

Poslano s mog kauča
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:44   #13
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Autorica je napisala da uzima na 12 rata pa pretpostavljam da se radi o vise placa

Koliki god iznos bio, ne kuzim sto se drugi imaju petljati u to sto netko kupuje sa svojom lovom

Poslano s mog kauča
Očito ih je pitala za mišljenje jer kako bi inače znali da si to želi kupiti.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:48   #14
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Autorica je napisala da uzima na 12 rata pa pretpostavljam da se radi o vise placa

Koliki god iznos bio, ne kuzim sto se drugi imaju petljati u to sto netko kupuje sa svojom lovom

Poslano s mog kauča
Ne mora biti
Moguce samo da si ne zeli opteretiti mjesecni budzet pa ce razvuc na 12 rata da ne osjeti izdatak.


A ljudi se najcesce petljaju
Kad sam digla kredit da si platim fiksni aparatic, naslusala sam se brdo komentara kako je to bacen novac, da zasto sam to radila, pa procjene treba li mi uopce aparatic...
Kao da od njih trazim da mi plate isti.

Ljudi vole komentirati i uglavnom srati kad se radi o nekom drugome, a onda cesto napraviti isto to kad je rijec o njima samima.
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:31   #15
Jesam, jednom. Još sam bila u školi. Krajem školske godine sam bila s mamom na otvorenju jednog dućana i vidjela na modnoj reviji predivan kaput, unikat poznate marke. Radila sam cijelo ljeto ko crnac, ustajala u pola 4, skupila lovu i kupila kaput. Kad je tata čuo koliko sam ga platila par dana nije sa mnom razgovarao

Kaput sam nosila sigurno 10 godina, ako ne i više, onda sam ga poklonila i žena ga je još dugo imala. A tata mi je puno kasnije priznao da je zapravo bio ponosan kako sam se potrudila
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:39   #16
Prvo sam osuđujuće napisala da jesam, ali nikad ne bih na rate, a onda sam se sjetila da imam stan na kredit
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:40   #17
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Prvo sam osuđujuće napisala da jesam, ali nikad ne bih na rate, a onda sam se sjetila da imam stan na kredit


koji dio nema logike?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:48   #18
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post


koji dio nema logike?
kupnja stana na kredit, tako me naučila chocolatecookie (sama sebi zvučim sarkastično, ali nisam)
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 15:46   #19
kad sam kupila ogromnu mačju grebalicu na koju sam potrošila boga oca, a ova kobila je nije htjela ni pogledati


inače volim trošiti pare na tehnologiju na šta mi dosta njih pizdi, ono što će ti te slušalice kad već imaš jedne i kad si mogla naći troduplo jeftinije (najsvježiji primjer) ali me ne dotiču takvi komentari niti se imam potrebe pravdati, nije da odvajam od nečijih usta nego trošim svoje pare.
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 23:03   #20
Quote:
europe11 kaže: Pogledaj post
kad sam kupila ogromnu mačju grebalicu na koju sam potrošila boga oca, a ova kobila je nije htjela ni pogledati


uz sakrivanje usisavača ispod kreveta, za mene ubjedljivo najbolji post o kupovini

Mi smo (muž i djeca) prije par godina kupili našoj penjalicu i ekstrakt sa mirisom pravog miša za špricanje igračaka. Bilo je nekako kao ovo gore sa grebalicom. "Kobila" se nije htjela penjati
zlatka v is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:21.