Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2016., 09:18   #61
Sva ta mesina koju peku trgovacki centri roba je pred istekom, ocito imaju naputak da to dobrano prepeku da bi izbjegli trovanja....
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2016., 14:58   #62
navodno je Špar kupio Billu
dilajlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 16:31   #63
Često idem u Billu u kvartu.

Jučer sam zamolila 30 dekagrama šunke za pizzu u komadu na što mi je prodavačica ODBRUSILA ( ne pretjerujem) da nema šunke za pizzu. Onda sam rekla dajte mi bilo kakvu šunku u ovitku, na što je gđica odgovorila da mora otraga pogledati. Dok sam čekala, pogled mi je pao na veliki komad neotvorene šunke za pizzu.
No hajd, prešutim. Vraća se ona sa tom šunkom i pita jel može. Kažem ja može. Odreže žena komad i golom rukom ga prebaci na papir na vagu. Rezala je na površini do zida, nekoj nedefniniranoj. Već tad mi se digla kosa na glavi, ali nisam gadljiva pa i to prešutim. Uzmem to i odem dalje do frižidera i slučajno pogledam natrag na nju a ona jednom rukom izvrnula kantu za smeće a drugom to smeće prebacuje u kutiju. e u tom trenu mi se zaista okrenuo želudac. Vratila sam taj komad i uzela iz fržidera ono malo pakiranje u ovitku.

Znam da su infekti posvuda, i da je rijetko higijana na razini na kojoj treba biti ali ovo me zaista šokiralo. Fuj bljak.

I inače sam primjetila da je ta Bill otišla kvragu. Povrće uvijek jadno i suho, ono meso što peku pa prodaju je tko zna otkada i tako. jednom sam kupila zdjelicu rižota da bih doma shvatila da je pokvaren . Imao je neugodan miris ali kako sam proždljirva sam ipak probala i bio je kiseo.
Strašno.
carrie_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 17:18   #64
billa u splitu u centru je uvjerljivo najskuplji ducan.
a gotova spiza je masu preprzena ili peceno suha. ocaj.
__________________
borit ćemo se na travnjaku, borit ćemo se na tribinama, borit ćemo se u uredima, borit ćemo se zelenim stolovima i sudnicama, borit ćemo se na ulici, i nikad se, nikad nećemo predati
NajNovijiNick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.