Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Kupovanje na internetu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2016., 14:23   #781
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Po prvom linku, trenutno, 0,68mbps download, 0,22 upload.
U 21. stojeću?
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 16:13   #782
Brzina je ona najmanja kod iskona, ali ipak, ako se ne varam, to bi trebalo biti <2(ili <4) mbps

Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Nakon toga testiraj ovo. Kolika ti je brzina na tome?
Sad kad sam skinuo, skužio sam u čemu je poanta Još gledam što si mi poslao office da skidam Mislim da je i tada, većinom bilo do 70, uz još jedan torrent kojem je tada brzina pala na 10, dakle opet 80ak kbs.
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 18:15   #783
Kako se utorrent postavkama određuju:
Global maximum number of connections
Maximum number of connected peers per torrent
Number of upload slots per torrent

Koje vrijednosti tu trebam stavit? Da li to ima veze s brzinom uploada i downloada ili? Kako vi to određujete?
Old 04.05.2016., 20:54   #784
Čitam tutorial, fala MEP , Deluge klijent bi trebao funkcionirat ako svijetli dolje zeleno svijetlo (meni crveno da se okrenem na glavu ) a da bi to dobio moram otvorit port u ruteru i taj isti u firewallu? Jednostavno, ne..

Win7 Firewall>advanced settings>inbound rules>new rule>port>TCP/58846>alow the connection>Domain/private/public i trebao bi biti otvoren port u firewallu?

THOMSON ST780 Game & Application Sharing>Create a new game or application>Manual Entry of Port Maps>Any/58846>Assign a game or application to a local network device>Deluge>device Unknown-00-22-15-20-1b-b5 otvoren port?

firewall

ruter

ruter 2

ruter3

Šta nisam dobro napravio? Šta? Šta? Jel trebam u deluge nesta podesit, taj port 58846 on ima "predlozen"
Old 13.06.2016., 09:53   #785
Što je s ovim VPN-om za torrente? Na mnogim stranicama s torrentima se javlja upozorenje da treba zaštiti privatnost IP adrese?
florence is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 10:01   #786
Imam doma šugavi internet (još par dana) od 2 mbit/sek.

Znači maks download je 240 kb/sek cca.

I uvijek problemi sa tim torentima,nikad konstantna brzina bla bla.

Probao sve fore, od smanjivanja uploada na skoro nulu, pa do razno raznih podešenja.

I sad negdje pročitao - da ako upload stavim na 7 kib/sek, da će najbolje raditi.

I vidi vraga-stvarno istina, evo jutros uključim 8 GB downloada, vrti se brzina od 50 kib/sek do 150. Stavim upload na 7 kib/sek, evo stalno je od 220-240 kib brzina skidanja.
Geralt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 15:04   #787
Problem s Bittorrentom

Pozdrav,

u zadnja 2 mj. Bittorrent mi konstantno stvara probleme. Naime, svaki puta kada stavim nešto skidati, pukne mi veza tj. po modemu i u postavkama sve je uredu, znači nema crvenog križića na onoj ikonici za net. Ali, stvar je u tome kada otvorim browser nema teorije da učita, ili da torrent skida sve dok ne resetiram računalo. Čak i nakon resetiranja, znalo mi se događati da skida svega 5 min i opet isti problem. Googlao sam i otkrio da je vjerojatno problem u Bittorrentu, i izmijenio sam neke stavke u Bandwithu i Advanced opcijama, ali i dalje bez uspjeha. Jedino mi pada na pamet da nije možda do Win 10. Zanima me da li je imao netko od vas takav problem, i ako jeste, kako ga riješiti? Torrente skidam oko 10 god. i nikada nisam imao takav problem.

Hvala unaprijed.
Dovakiin22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 20:23   #788
Ak nisi vec, probaj limitirat upload brzinu na 70% brzine koju stvarno imas.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 20:25   #789
ljudi postoji li koja poštena stranica kao KICKASS što je bio osim thepiratebay, sve ostale torrent stranice kao da su propale u zemlju.
Old 17.06.2017., 18:32   #790
Quote:
njami njami kaže: Pogledaj post
ljudi postoji li koja poštena stranica kao KICKASS što je bio osim thepiratebay, sve ostale torrent stranice kao da su propale u zemlju.
Piratebay radi, ako ne nadjem na privatnim torrentima poput partisa ili torrenthra skidam preko torrentz2.
Old 19.06.2017., 23:56   #791
Dijeli netko pozivnicu za privatni tracker na PM?Imam dobar link i upload nije problem.

thx
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 00:01   #792
pa ravno u tutorijal temu. a ova tema je tu za ukras?
http://www.forum.hr/showthread.php?t=218272&page=483
Duba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.