Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Kupovanje na internetu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2014., 17:52   #1
Treba li nekome B.net priključak?

Pozdrav,
nov sam ovdje, pa ne znam jesam li ubacio topic na pravo mjesto.

Uglavnom,
iseljavam iz stana i idem u drugi stan gdje ne mogu imati B.net, a vezan sam ugovorom još godinu i dva mjeseca,
pa ako netko želi može uzeti priključak na svoju adresu (ako je u zgradi dostupan B.net, naravno), i na svoje ime
(ako je student i ne koristi negdje već svoje Carnet podatke), i onda mu/joj ugovor traje onoliko koliko i meni,
tj. još godinu i dva mjeseca.
Flat rate, 15Mbit/s download, 0,72Mbit/s upload, 140kn/mj.
Zg.
ToniW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 08:50   #2
Quote:
ToniW kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
nov sam ovdje, pa ne znam jesam li ubacio topic na pravo mjesto.

Uglavnom,
iseljavam iz stana i idem u drugi stan gdje ne mogu imati B.net, a vezan sam ugovorom još godinu i dva mjeseca,
pa ako netko želi može uzeti priključak na svoju adresu (ako je u zgradi dostupan B.net, naravno), i na svoje ime
(ako je student i ne koristi negdje već svoje Carnet podatke), i onda mu/joj ugovor traje onoliko koliko i meni,
tj. još godinu i dva mjeseca.
Flat rate, 15Mbit/s download, 0,72Mbit/s upload, 140kn/mj.
Zg.
Down/up ovisi o lokaciji.
Kaj moze sema da prebacis ugovor na tudje ime? Nisam to znao!
technorocker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 03:25   #3
Može se, da.

B.net kaže:
"Preseljenje priključka može se zatražiti na bilo koju adresu koja se nalazi unutar kabelske telekomunikacijske mreže i na kojoj je moguće koristiti B.net telefonsku uslugu."

i dalje....:
"Da, preuzimanje priključka i usluga je moguće. Postojeći korisnik treba u bilo kojem B.net prodajnom mjestu podnijeti Zahtjev za prijenosom pretplatničkog odnosa, a novi korisnik treba potpisati Zahtjev za zasnivanje pretplatničkog odnosa čime postaje vlasnik priključka i korisnik usluga koje je preuzeo. Novi korisnik tako preuzima usluge i ugovornu obvezu za te usluge. Novi korisnik nakon preuzimanja priključka i usluga može promijeniti paket usluga prema vlastitim željama."

Još uvijek tražim nekog, tako da je oglas još aktualan.
ToniW is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 11:54   #4
Pozdrav! Zainteresiran sam,pa ako nisi uspio prebaciti bnet na nekog, ja cu uzet !
theprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:49   #5
Da li možda nekom treba b net internet s istekom ugovora za 10 mjeseci s prijenosom vlasništva, selim se iz ovog a u drugom stanu već postoji internet... Račun iznosi 125,72 kn (superbrzi 1D internet+ najam modema)
jelena01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 17:36   #6
Tražim nekoga tko bi mi prebacio ugovor i Bnet priključak!?http://www.forum.hr/images/smilies/mrgreen1.gif
mrakusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 15:34   #7
Lightbulb bok bok

Pozdrav ljudi,

imam b-net koji ne koristim pa ako je netko zainteresiran neka mi javi, ucinio bi mi uslugu.. Pod ugovorom sam jos godinu dana, nisam siguran u tocan datum ali u 10mj 2014. u Osijeku sam uzeo net..

BTW. dali netko zna kako to prepisivanje ugovora na nekoga funkcionira?

Hvala.
ChicaBomB is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 12:23   #8
Treba li netko b net pretplatu?

Selim u stan gdje nema dostupne b net infrastrukture, pa ako nekome treba ugovor 1 god i 3 mj, možemo prebacit. Samo internet je u pitanju, a paket se može nadopuniti sa dodatnim uslugama. !49 kn mjesećno, flet. Za par dana se uključuje usluga na vaše ime. Idealno za one koji ne žele ugovor na 2 god.
Majuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2017., 17:23   #9
Treba netko BNet uslugu ?

Pozdrav ekipa,

Da li je netko zainteresiran za bnet uslugu (Bnet 3D paket - internet, tv i telefon).

Sto sve tocno ukljucuje, nalazi se na linku:

http://www.bnet.hr/paketi/tv_internet_telefon#?of=tab1

Mjesecni paket je 199 kn. Nema nikakvih dugovanja po računu, sve je uredno plaćeno. Ugovorna obveza je do 9/2018.

Ako je tko zainteresiran, neka se javi porukom.

http://www.bnet.hr/podrska/cesta_pit...iz_kojeg_selim

Hvala.
VU-MARIO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 13:02   #10
Korisnicima Bneta je najlakše ako žele prekinuti ugovornu obvezu "preseliti se" negdje gdje bnet nema svoje usluge (tipa kakva kuća), poslati zahtjev bnetu za preseljenjem usluge na takvu adresu a u prilogu potvrda mupa o boravištu na takvoj adresi.
U slučaju da vam bnet ne može pružiti usluge po istim uvjetima na toj novoj adresi ugovor se raskida i vi ne plaćate nikakvu naknadu.
https://www.hakom.hr/default.aspx?id=356
Old 25.01.2017., 21:44   #11
Ali preseliti se nije tako jednostavno. MUP radi katkad i terenske kontrole da provjeri živiš li stvarno na novoj adresi i sl.
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 12:45   #12
Želi li netko prebaciti svoj bnet ugovor (samo internet), a da mu je ostalo cca godina dana (može i manje naravno)?
Javite se porukom.
Old 11.03.2017., 15:04   #13
Ukoliko netko ima bnet internet ugovor neka se u PM
vlak1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 15:27   #14
Smile b net

Quote:
yellowfollower kaže: Pogledaj post
Želi li netko prebaciti svoj bnet ugovor (samo internet), a da mu je ostalo cca godina dana (može i manje naravno)?
Javite se porukom.
Imam ja bnet flat, ostalo mi je još 12 mjeseci od 1.5, a selim se 1.5. u zgradu gdje nema bnet, samo vip (ali mi nude ugovor na dvije godine opet) pa ako ti treba i dalje, javi se
daxmeapax is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 13:46   #15
Quote:
daxmeapax kaže: Pogledaj post
Imam ja bnet flat, ostalo mi je još 12 mjeseci od 1.5, a selim se 1.5. u zgradu gdje nema bnet, samo vip (ali mi nude ugovor na dvije godine opet) pa ako ti treba i dalje, javi se
bnet=vip tak da...
audio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 21:00   #16
Quote:
audio kaže: Pogledaj post
bnet=vip tak da...
Da,ali na ugovor od 24 mjeseca,a ne 12 mjeseci koliko mi je ostalo jos
daxmeapax is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 19:36   #17
Meni ugovor vrijedi do 30.9.2018., a takoder se selim u stan u kojem bnet nije moguc. Trazim nekog tko bi htio preuzeti ugovor
arivle is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 04:19   #18
Nudim prijenos B.net ugovora i priključka, super brzi internet za 149 kn mjesečno. Preostalo je još 16 mjeseci ugovorne obveze, od čega su prva dva mjeseca besplatna (častim). Zainteresirani u inbox.
Old 05.09.2017., 19:29   #19
Također nudim prijenos Bnet interneta s obzirom da sam preselio.
Paket je 149kn mjesečno, a preostala ugovorna obveza je još 12 mjeseci.
kljavo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:35.