Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2017., 12:59   #2201
Nakon 24h.
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 20:30   #2202
Gornji parking od Rojca se ne zatvara. Al ako silaziš do grada nakon 20h je sve besplatno osim Karoline di je naplata 24h dnevno.

Kao restoran treba još dodat Boccaportu, uz napomenu da u ovo doba godine bez rezervacije bolje ne prilazi.
__________________
Kad ces doc...
noxis93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 22:40   #2203
Hvala puno svima na odgovorima i velikoj pomoci!
__________________
Carpe diem...
Contenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:09   #2204
Pozdrav!

Planiram kupiti manji stan u Puli, me zanima koje još "kvartove" preoporučujete uz Verudu i Vidikovac sa kojima sam upoznat i koje već gledam.
Bitno mi je da je do kupališta max 20-30 min pješke te da je isto tako negdje do centra (do centra može i malo više).
Škola, vritći i slično mi nije bitno jer ne planiram se seliti tamo, to bi mi bila samo "vikendica".
E da, prednost je besplatan parking.
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 11:44   #2205
na 20 min pješice do mora još je samo stoja.
besplatni parking u biti znači da ćeš teško naći gdje parkirati auto. ako i staneš gdje susjed isto parkira riskiraš da budete u lošim odnosima ili da ti kao meni žestoko ogrebu auto ključevima.
ja ljeti auto ni ne vadim iz dvorišta ako baš nije neophodno.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:29   #2206
Imam 2 auta i parkiram ih normalno oko zgrade, Negrijeva/Ulica grada graza i tako to.."veruda/stoja"
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 15:12   #2207
Quote:
gramchega kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Planiram kupiti manji stan u Puli, me zanima koje još "kvartove" preoporučujete uz Verudu i Vidikovac sa kojima sam upoznat i koje već gledam.
Bitno mi je da je do kupališta max 20-30 min pješke te da je isto tako negdje do centra (do centra može i malo više).
Škola, vritći i slično mi nije bitno jer ne planiram se seliti tamo, to bi mi bila samo "vikendica".
E da, prednost je besplatan parking.


Parkinga ima svugdje osim u strogom centru
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 19:48   #2208
ogromna je razlika ljeto ili zima.
ja sam na kaštanjeru, donji dio. koma po zimi (parkira i ekipa iz okolnih sela, kad krenu naplaćivati parking kod bolnice bit će ludilo), ludilo po ljeti. mjesta u dvorištu ima skoro upola manje nego stanova, skoro svaki stan dva auta. po ljeti se naseru i turisti koji idu u grad.

sveki kod škole stoja - slični slučaj. možda više mjesta, no preblizu mora.

vjerujem x-plozivu da ima mirkolokacija s dovoljno parkinga, no treba ih snimiti.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:14   #2209
Hvala na odgovorima, znači na svoju listu potencijalnih lokacija dodajem još Stoju.
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:24   #2210
Quote:
pikuli kaže: Pogledaj post
ogromna je razlika ljeto ili zima.
ja sam na kaštanjeru, donji dio. koma po zimi (parkira i ekipa iz okolnih sela, kad krenu naplaćivati parking kod bolnice bit će ludilo), ludilo po ljeti. mjesta u dvorištu ima skoro upola manje nego stanova, skoro svaki stan dva auta. po ljeti se naseru i turisti koji idu u grad.
Svaka čast, kada sam kupovao stan vidio par zanimljivih na kaštanjeru, ali zbog parkinga nije bilo ništa od toga. Eventualno možda ove nove zgrade, ali 1 parkirno mjesto po stanu u ovom načinu života kojim svi živimo je idiotizam.


Gramchega, manje više ti gledaš Vidikovac / Veruda / Stoja / Veruda Porat ...
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:25   #2211
i veli vrh je na nevelikoj udaljenosti od mora, jeftinije nekretnine, ali na onu stranu plaže nisu bogznašto. bar meni.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:30   #2212
I po ljeti može uživati u 20+ min do grada...dosta često te ispadne brže popesti se na Y pa doći do grada
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:39   #2213
nije bez razloga puno jeftiniji od verude i stoje.

ovaj stan je u zgradi moje sveki, bar mi se tako čini po rasporedu i veličini. kvalitena zgrad iz osamdesetih. parkiranje super po zimi. ljeti - parkiraj i ne miči auto - pehe na more i u grad.

https://www.njuskalo.hr/nekretnine/s...oglas-16837894

i bliže je moru od navedene udaljenosti, parsto metara od seljačkog kupališta valkane, sto metara dalje normalne stijene, bez zvuka cajki.

Zadnje uređivanje pikuli : 15.02.2018. at 20:40. Reason: dodajem.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:58   #2214
Quote:
pikuli kaže: Pogledaj post
nije bez razloga puno jeftiniji od verude i stoje.

ovaj stan je u zgradi moje sveki, bar mi se tako čini po rasporedu i veličini. kvalitena zgrad iz osamdesetih. parkiranje super po zimi. ljeti - parkiraj i ne miči auto - pehe na more i u grad.

https://www.njuskalo.hr/nekretnine/s...oglas-16837894

i bliže je moru od navedene udaljenosti, parsto metara od seljačkog kupališta valkane, sto metara dalje normalne stijene, bez zvuka cajki.
Stan djeluje dobro, no jedno 30,000 eura previse. Gledam do 70,000, mozda 75,000 u vrh glave. 80 m2 previše za ono što meni treba!
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:59   #2215
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Gramchega, manje više ti gledaš Vidikovac / Veruda / Stoja / Veruda Porat ...
Tako je!


EDIT:

najveći problem u gledanju oglasa mi je taj što slike na njuškalu su samo unutrašnjosti stana, rijetko stave tlocrt i lokaciju u gradu te slike kroz prozor da otprilike vidim smještaj zgrade u odnosu na okolinu.
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:23   #2216
Koji ti je budzet?
Zlatica Blatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:40   #2217
70.000 eura, maksimalno 75.000. Stan nije da bi živio u njemu, za to mi je Zagreb, ta bi ciljao do max 60 m2, a idealno bi bilo 40-50. Jednostavno želim nekakvu nekretninu za odmor na moru, a da nije mjesto tipa Vodice, Crikvenica i slično. Istra mi se sviđa i zato mi je Pula nekako najlogičniji izbor, a i bio sam tamo ljetovao nekoliko puta. I htio bi barem prvi kat.
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 11:23   #2218
Quote:
gramchega kaže: Pogledaj post
Tako je!


EDIT:

najveći problem u gledanju oglasa mi je taj što slike na njuškalu su samo unutrašnjosti stana, rijetko stave tlocrt i lokaciju u gradu te slike kroz prozor da otprilike vidim smještaj zgrade u odnosu na okolinu.

Nažalost, ovo je problem, rijetko na kojem oglasu će ti biti tlocrt, a kamoli lokacija. Jednostavni razlog - znaš koja zgrada, saznaš vlasnika, probaš zaobići agencije.

Ja kada sam kupovao dosta često sam "znao" gdje je stan jer su znali slikati slike sa prozora itd.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 16:27   #2219
Izgleda da druge neće niti biti nego ići preko nekakve agencije. Uglavnom zahvljujem svima na odgovorima!
gramchega is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:07   #2220
ako ti se koji oglas svidi, nakelji ovdje, možda nas par skuži koja je zgrada u pitanju.

za 70k možeš naći pristojnih 50 kvadrata na verudi ili stoji.
potez nova veruda-vidikovac (noviji dio, privatne kuće) bih zaobišla. iznajmljivači, noćna buka, isto preizgrađenost i nedostatak parkinga koji nije uračunat u cijenu. a nije jeftina.

Zadnje uređivanje pikuli : 17.02.2018. at 22:10. Reason: dodajem
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:13.