Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Kupovanje na internetu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2017., 11:50   #61
Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
Vjerojatno su ti blokirali uredjaj jer si napravila previse accounta s njega.

Umjesto da brises account i radis novi, dovoljno je da se svaka 2 tjedna preko vpna ulogiras. Na vpnu namjestis zemlju koja ti je na accountu.
Potrvđujem da ovo radi.

Također zbodno je znati, na pretplati se možete spajati s bilo koje lokacije bez kratkotrajnih ili dugotrajnih upozorenja.
damageControl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 00:15   #62
Zna li netko zašto su mi se počele pojavljivati reklame (točnije, promo poruke za spotify premium) svakih nekoliko pjesama na desktop aplikaciji?
Već nekoliko mjeseci korisnim Spotify free bez i jednog ubacivanja promo materijala među pjesme, no od danas mi se to počelo događati... :/

Sumnjam na 2 stvari:
Spotify me prije cca. tjedan dana obavijestio da sam van svoje države (kakti Amerike) nešto bla bla, ne sjećam se više... samo sam stisnuo ok ili nešto.
Na mobu me žicao da povežem spotify sa PSN accountom. To sam uvijek preskako ali sada sam odlučio povezati, no javi se greška kod povezivanja pa to niti nisam napravio (valjda)
Mad__Dog is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 03:47   #63
Zanimljivo pitanje jer koristim spotify vec 2 godine i na pocetku su mi se isto pojavljivale reklame no u zadnjih 7-8 mjeseci niti jedna.

Ako imas free account onda ce te svakih 2 tjedna odlogirat i moras se logirat preko vpna "iz amerike".
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 17:36   #64
Quote:
ivan_zg kaže: Pogledaj post
Je li ima netko informacije kada bi se Spotify trebao oficijalno pojaviti u Hrvatskoj?
Ovo bi i mene zanimalo
sebastianpgptvk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:07.