Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 20:39   #3221
Talking

Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
trazim i ne ide mi potraga. jel ima netko popis promjena u ovogodisnjoj varijanti Vitare? pokusavam odluciti da li se isplati odgoditi kupnju
Izgleda da nema nikakvih promjena ali tu informaciju ionako ne ocekujem od trgovaca koji nemaju blage veze niti o opremi trenutnog modela-cast iznimkama, mislim da jedino sto mozemo ocekivati poboljsan infotainment ali i to minimalno.. A odgoditi kupnju da ili ne? Pa u pravilu uvjek je da odgovor ali me cudi da nakon 3god prodaje Vitare u HR nema nikakvih prikladnih akcija, eventualno kome odgovara bezkamatno placanje na leasing ili poneki poklon tipa osvjezivac zraka ali usporedjujuci sa SX4 koji nudi zimske gume gratis ne nude bas nista. Da ne spominjem Slovence koji nude ViataruS 4WD sa kromiranim lajsnama na vratima i straznjim spojlerom za 20000eur. Vise nisam siguran da li je to ista kuca ali mnoge jos dodatno poklanjaju 800eur u gorivu, e sad kako slovenci mogu a u nas se ne moze nemogu shvatiti bez obzira na drzavne namete. Ocito i trgovci drze previsoke marze da odrze poslovanje a to u konacnici sve manje ljudi moze platiti i stvara se zatvoreni krug, drzava je ajde nesto smanjila namet ali moze to jos puno bolje kao i od strane trgovaca jer ce sigurno vise profitirat od vece prodaje.
dr.dre is offline  
Old 18.01.2018., 22:14   #3222
Quote:
batelant kaže: Pogledaj post
Ovaj zvuk/vitar u kabini o kojem pricate sam osjetija pri brzini od 180km/h na autoputu mislija sam da je straznji prozor vozaceve strane otvoren. Pri nizim brzinama neman taj problem. Je li jednostavno montirat ove brtve? @berko moze li koji tip? Thx
Montaža je full jednostavna; samo ih natakneš na rub stražnjih vrata. Budem sutra snimio kratki video kako to instalirati.

Quote:
Nick Fallin kaže: Pogledaj post
Kako nije drastična razlika? 4 dB je tu nebo zemlja, ako je doista 4 dB.

D segment ima oko 67 dB pri 130 km/h, a krvožedno se natječu za bilo koje poboljšanje, pola dBa ušparati je uspjeh.

Riješiti 4 dB ghetto brtvama je veliki uspjeh.
Subjektivno mislim da je efekt manje drastičan; 4 dB razlika se i meni činilo puno, ali eto, toliki sam dobio prosjek u razlici... Ali, razlika je (barem meni) primjetna.
Ali svakako trebam napraviti poštenu zvučnu izolaciju.
__________________
Potpis
berko is offline  
Old 25.01.2018., 09:57   #3223
Imam jedno pitanje što uzeti od dodatne opreme ako nude naj bolje tj. naj isplativije za mene , mislio sam središnji naslon za ruku ili sat pošto ga nema u ovom djelu opreme koju sam odabrao ?
Naslon sam mislio odustat jer vidim da su mnogi nabavili naknadno ako tko ima bolju ideju neka kaže jer nemogu naći onu ponudu dodatne opreme sa cijenama , lp
jooka is offline  
Old 25.01.2018., 10:05   #3224
Quote:
jooka kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje što uzeti od dodatne opreme ako nude naj bolje tj. naj isplativije za mene , mislio sam središnji naslon za ruku ili sat pošto ga nema u ovom djelu opreme koju sam odabrao ?
Naslon sam mislio odustat jer vidim da su mnogi nabavili naknadno ako tko ima bolju ideju neka kaže jer nemogu naći onu ponudu dodatne opreme sa cijenama , lp
Naknadno sam vlastoručno ugradio i sat i naslon, pa evo ti moje iskustvo: sat je zgodan detalj jer ne moraš škiljit da vidiš kroz volan ili na ekranu koliko je sati, no naslon je neophodan, jer je tragično malo prostora u Vitari za ostavit bilo što.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 25.01.2018., 10:06   #3225
Quote:
jooka kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje što uzeti od dodatne opreme ako nude naj bolje tj. naj isplativije za mene , mislio sam središnji naslon za ruku ili sat pošto ga nema u ovom djelu opreme koju sam odabrao ?
Naslon sam mislio odustat jer vidim da su mnogi nabavili naknadno ako tko ima bolju ideju neka kaže jer nemogu naći onu ponudu dodatne opreme sa cijenama , lp
http://www.suzuki-antarescentar.hr/dodatna-oprema/
http://www.ac-integra.hr/cd/223/Vita...-oprema.wshtml
http://suzukipula.com/vmchk/Dodatna-...-products.html

Mi smo uzeli naslon i sat...ponudili su nam i prednje senzore umjesto naslona.
Widowmaker is offline  
Old 25.01.2018., 10:26   #3226
Hvala na odgovorima , tako sam i mislio najbolje bi bilo i jedno i drugo ali ne vjerujem da će tako proći.
Da li se onda remeti garancija sa naknadnim ugradnjama jer mi je plan ubaciti prednju rešetku (bull bar) i stepenice ?
jooka is offline  
Old 25.01.2018., 10:54   #3227
Garancija sigurno vrijedi ako ugrađuješ original dijelove i to još kod ovlaštenog...pa smiješno bi bilo da to utječe na garanciju. Može se dobiti i popust od 3000kn na cijenu (antares )ak se ne uzima niš dodatno od opreme. Remetinec nudi njihovu karticu s kojom imaš popust (mislim da 15%) na dodatnu opremu i čini mi se na dijelove
Widowmaker is offline  
Old 25.01.2018., 11:07   #3228
Quote:
Widowmaker kaže: Pogledaj post
Garancija sigurno vrijedi ako ugrađuješ original dijelove i to još kod ovlaštenog...pa smiješno bi bilo da to utječe na garanciju. Može se dobiti i popust od 3000kn na cijenu (antares )ak se ne uzima niš dodatno od opreme. Remetinec nudi njihovu karticu s kojom imaš popust (mislim da 15%) na dodatnu opremu i čini mi se na dijelove
Remetinec daje popust od 3000 kn ili 3000kn + ovisno kako si uspješan u pregovaranju, plus karticu s popustom od 15-20%. (Jednokratno)

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
__________________
scio me nihil scire
akimbo is offline  
Old 25.01.2018., 11:10   #3229
Ah veliki mi je to neki popust od svega 3000 kn.
europe2seoul is offline  
Old 25.01.2018., 11:26   #3230
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Ah veliki mi je to neki popust od svega 3000 kn.
Bolje išta nego ništa, a opet kažem ovisi koliko si dobar u pregovaranju.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
__________________
scio me nihil scire
akimbo is offline  
Old 25.01.2018., 15:07   #3231
Kad smo obilazili salone u remetincu je bila izložena 1.4S crvena ne metalik...da smo ju uzeli platili bi ju po cjeniku (144t) i dobili bi gratis zimski set kotača sa ratkapama i tu njihovu karticu. Probao sam još užicat i naslon za ruku ali nije išlo. I za kotače je ženska morala ić pitat šefa. Antares i oni su mi bili korektni, sa drugima sam samo telefonski kontaktirao.
Widowmaker is offline  
Old 25.01.2018., 20:41   #3232
Sta ti je 1.4S? U Splitu su skrti za popizdit!
batelant is offline  
Old 26.01.2018., 09:05   #3233
1.4S je uvijek ista oprema? Ima li ta verzija sredisnji naslon za ruku?

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
petran is offline  
Old 26.01.2018., 09:31   #3234
Bull bar nije vise dopusten inace, a i sta ce ti taj seljo dodatak...
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Old 26.01.2018., 09:32   #3235
Quote:
damien666 kaže: Pogledaj post
Bull bar nije vise dopusten inace, a i sta ce ti taj seljo dodatak...
Stvarno? Kako to?
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 26.01.2018., 09:54   #3236
Otkad EU smatra da taru pjesake...
__________________
I will let you down
I will make you hurt
damien666 is offline  
Old 26.01.2018., 11:39   #3237
Quote:
batelant kaže: Pogledaj post
Sta ti je 1.4S? U Splitu su skrti za popizdit!
Znači 1.4 turbo motor...140KS "Sport" verzija vitare..to je full oprema plus neki dodaci. Npr. alu pedale, crne felge, crveni umetci na armaturi...evo cjenik:

http://www.baumgartner.hr/suzuki/vit...a_s_cjenik.pdf

Oprema kod 1.4S je uvijek ista ali NEMA naslon za ruku...mislim da ona special edition dolazi sa naslonom po defaultu (bar je u salonu ta imala)
Widowmaker is offline  
Old 26.01.2018., 13:41   #3238
Pretpostavija sam da je “S” sport. Ja sam kupija tu “limited” ili ti “special” edition i u njoj je tvornicki ugradjen naslon za ruke. U svakom slucaju platija sam auto u kesu i dobija samo gumene tapete! Sta je po meni pre skrto!
batelant is offline  
Old 26.01.2018., 13:42   #3239
Hm...znaci ima obicna S i Limited?

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
petran is offline  
Old 26.01.2018., 13:44   #3240
Quote:
batelant kaže: Pogledaj post
Pretpostavija sam da je “S” sport. Ja sam kupija tu “limited” ili ti “special” edition i u njoj je tvornicki ugradjen naslon za ruke. U svakom slucaju platija sam auto u kesu i dobija samo gumene tapete! Sta je po meni pre skrto!
A što bi davali popuste kad im prodaja odlično ide. Nije Prizmić veslo sisao
frenchkey is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.