Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2018., 21:39   #3221
Talking

Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
trazim i ne ide mi potraga. jel ima netko popis promjena u ovogodisnjoj varijanti Vitare? pokusavam odluciti da li se isplati odgoditi kupnju
Izgleda da nema nikakvih promjena ali tu informaciju ionako ne ocekujem od trgovaca koji nemaju blage veze niti o opremi trenutnog modela-cast iznimkama, mislim da jedino sto mozemo ocekivati poboljsan infotainment ali i to minimalno.. A odgoditi kupnju da ili ne? Pa u pravilu uvjek je da odgovor ali me cudi da nakon 3god prodaje Vitare u HR nema nikakvih prikladnih akcija, eventualno kome odgovara bezkamatno placanje na leasing ili poneki poklon tipa osvjezivac zraka ali usporedjujuci sa SX4 koji nudi zimske gume gratis ne nude bas nista. Da ne spominjem Slovence koji nude ViataruS 4WD sa kromiranim lajsnama na vratima i straznjim spojlerom za 20000eur. Vise nisam siguran da li je to ista kuca ali mnoge jos dodatno poklanjaju 800eur u gorivu, e sad kako slovenci mogu a u nas se ne moze nemogu shvatiti bez obzira na drzavne namete. Ocito i trgovci drze previsoke marze da odrze poslovanje a to u konacnici sve manje ljudi moze platiti i stvara se zatvoreni krug, drzava je ajde nesto smanjila namet ali moze to jos puno bolje kao i od strane trgovaca jer ce sigurno vise profitirat od vece prodaje.
dr.dre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:14   #3222
Quote:
batelant kaže: Pogledaj post
Ovaj zvuk/vitar u kabini o kojem pricate sam osjetija pri brzini od 180km/h na autoputu mislija sam da je straznji prozor vozaceve strane otvoren. Pri nizim brzinama neman taj problem. Je li jednostavno montirat ove brtve? @berko moze li koji tip? Thx
Montaža je full jednostavna; samo ih natakneš na rub stražnjih vrata. Budem sutra snimio kratki video kako to instalirati.

Quote:
Nick Fallin kaže: Pogledaj post
Kako nije drastična razlika? 4 dB je tu nebo zemlja, ako je doista 4 dB.

D segment ima oko 67 dB pri 130 km/h, a krvožedno se natječu za bilo koje poboljšanje, pola dBa ušparati je uspjeh.

Riješiti 4 dB ghetto brtvama je veliki uspjeh.
Subjektivno mislim da je efekt manje drastičan; 4 dB razlika se i meni činilo puno, ali eto, toliki sam dobio prosjek u razlici... Ali, razlika je (barem meni) primjetna.
Ali svakako trebam napraviti poštenu zvučnu izolaciju.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.