Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2018., 04:11   #1
Hard Disk problem

Pozdrav svima.
Temu otvaram ovdje, iako je riječ o hardware-u, jer smatram da bi ovo mogli rješiti napredni korisnici.
Imam problem sa diskom..ne svojim nego od frenda, ali nije ni bitno. Usput da spomenem, HDD je star vec 7-8 godina i "riskantnog je zdravlja".

Na istom HDD-u su dvije particije. Jedna particija ima pristup, druga nema.

Preko Youtuba sam tražio moguća rješenja, te sam probao više metoda, ali nisam uspio rješiti problem.
Problem koji se javlja metodom iz Command Prompta C:\Users\x> chkdsk /F D:, javi mi se poruka da ne podržava RAW particiju.
E sad, probao sam i sa Test Diskom i sa Partition Wizardom i opet ništa.

Htio bi izbjeći formatiranje diska, pa zatim recovery fileova, jer tko zna da li će ih Wizard naći. To mi je rizik.

Jel ima netko tko je zainteresiran da pogleda disk. Moze se javiti u inbox.
Boli Dzon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:44   #2
Povrat podataka z jednog takvog tvrdog diska dojde i do 20 somova eura, a on bi da mu negdo to odradi za badava.

Najdi si firmu koja se time bavi i plati peneze da ti povrati podatke; v protivnom se teško zajebavaš i vučeš vse nas tu za nos.
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 09:53   #3
helpdisc

infolab
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 05:29   #4
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
Povrat podataka z jednog takvog tvrdog diska dojde i do 20 somova eura, a on bi da mu negdo to odradi za badava.

Najdi si firmu koja se time bavi i plati peneze da ti povrati podatke; v protivnom se teško zajebavaš i vučeš vse nas tu za nos.
Ajd ne filozofiraj. Sta ti znas jesam li mislio za badava ili platit. Ne komentiraj ako ne znas pomoc i nađi neko drugo mjesto za izbacivanje svojih frustracija. I pomalo s tim tvojim nosom, pazi gdje ga guraš.

Hvala Quark na korisnim informacijama.
Boli Dzon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 08:32   #5
Quote:
Boli Dzon kaže: Pogledaj post
Ajd ne filozofiraj. Sta ti znas jesam li mislio za badava ili platit.
"Šta" ne postoji v hrvatskom jeziku, a da si mislil platit', otišel bi profesionalcima mesto da tu po forumu tražiš žrtvu.
Quote:
Ne komentiraj ako ne znas pomoc
Kdo veli da ne znam pomoći? To je pitanje hoću li se zajebavati z nečijim diskom, a ne znanja, bar ne v mojem slučaju.
Quote:
I pomalo s tim tvojim nosom, pazi gdje ga guraš.
Jel' se ti to meni prijetiš?
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 13:36   #6
Quote:
Annatar kaže: Pogledaj post
Jel' se ti to meni prijetiš?
Zar je "prijetiti" povratni glagol u hrvatskom jeziku?
Slayer1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 23:39   #7
Quote:
Slayer1986 kaže: Pogledaj post
Zar je "prijetiti" povratni glagol u hrvatskom jeziku?
Na kajkavskom dijalektu sigurno, a zanima me gdje piše kako inače nije.
__________________
Alas for the weakness of the great! Mighty king is Gil-Galad, and wise in all lore is master Elrond, and yet they will not aid me in my labors. Can it be that they do not desire other lands to become as blissful as their own, nay, even as Valinor?
Annatar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:34.