Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Strip

Strip Kvadrat na kvadrat.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 21:26   #921
Quote:
Painkiller kaže: Pogledaj post
Jedva cekam vrijeme u kojem cu imat makar malo vremena za koju epizodu procitat... jedino od Zagora sto citam je ovaj thread...
Ja zasad uživam dok imam vremena

Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa, oprostite na upadu na temu ali ovdje mi se čini najaktivnije pa eto da pitam.

Dakle, u ormaru sam naletio na kutiju stripova na koje sam odavno i zaboravio da ih imam. Ima par komada zagora extra, Nipper od broja 1-18, prva 4 broja Conana i desetak brojeva Lazarusa Ledda. Zanima me kolika je realna cijena tih stripova danas. Svi su u vrlo dobrom stanju. Unaprijed zahvaljujem.
E sad, o kojim se točno Zagor Extra brojevima radi? Ako su prvi brojevi (1, 2, 3..), mislim da je neka cijena 30kn, ostali idu po 10kn Extra 1 ide i po 100kn u striparnici. Za ove ostale ti ne bih znao reći
Old 21.01.2018., 21:59   #922
Nisu baš prvi brojevi nažalost (27,28,29 i 30).
Old 21.01.2018., 22:39   #923
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Nisu baš prvi brojevi nažalost (27,28,29 i 30).
Aha, a na njuškalu oni idu po 10kn. Iako u striparnici je drugačije, provjeri si ovdje: http://skab612.com/index.php?site=po...st&oznaka=ZESD

Vidim da se ti tvoje brojevi u toj striparnici kreću 25-35kn, ali oni imaju takve cijene. E sad u slobodnoj prodaji je to obično oko 10kn. Ili ako nekome fale upravo ti brojevi, onda su spremni možda ponuditi više.

Ako se registriraš na stripovi.com, tamo ih možeš staviti na aukciju, početnu cijenu 10kn pa možda postignu veću cijenu, jedan od prijedloga ako ti se da
Old 21.01.2018., 22:40   #924
Te Zagor Extre po 25 kuna, a LL i Conan po 10 kuna.
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.