Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2018., 00:02   #1821
Quote:
Slobodan kaže: Pogledaj post
Slažem se. Bio je neko vreme kao klinac na probi u Realu ali ga je Perez odbio jer je njegov otac tražio ogroman novac za dete.
Srećom, čuvali ste te novce za čudesne Viniciusa i Skarsgaarda

Quote:
Uopšte nije nezamislivo da Neymar za 2-3 godine (ne pre nikako) pređe u Real Madrid. Pogotovo ako ne osvoji LŠ i Zlatnu loptu... Nije to nešto neverovatno niti bi bio prvi koji je iz Barce prešao u Real Madrid.
Nije nezamislivo, pa već je sišao stepenicu niže iz Barce u PSG, što mu je onda spustiti se još stepenicu niže u raspali Real.
Sudden Sid is offline  
Old 23.01.2018., 00:32   #1822
Pa, PSG nije klub koji bi se ponudio kao otskočna daska za Real ili Barcu, a budući da je taj transfer stvar primarno prestiža, teško je očekivati da će šeici prodati zlatnu koku.
A kako nema klauzule, Neymar je u svojevrsnom zatvoru iz kojeg ni ne želi van. No opet postoji opcija - ako početkom ljeta odbije nastupati za klub, ta bi plaća uz bonuse bila prevelika za pravdati pred FFPom, naročito uz ograničenja za sredstva "iz vana", pa bi, ako žele zadržati nivo, možda bili prisiljeni prodati jer su već sada bez njega manjkav tim.
PSG ipak ima previše viškova u timu kojih se nastoje riješiti u što kraćem periodu pa bi trebali uspjeti uz par jeftinijih akvizicija održati rezultate ČAK i ako Neymar ostane na tribinama, a što se čini nevjerojatnim.
To jest, PSG će prodati ako zapadnu u financijske probleme i Neymar odbije igrati, right.

Uzgred, kolika bi uopće trebala biti Realova ponuda? Nekih 500m? Marca je prenosila da šeici za Ronalda nisu zainteresirani, no nije pouzdana ovih dana.
Ako bi se Neymara prodavalo za 2,3,4 godine, već će biti na pragu 30e ili zakoračiti u njih a onda premda bi trebao biti u prajmu, tko će spaliti tolike novce?
Laporta is offline  
Old 23.01.2018., 00:58   #1823
Ako dode do transfera to ce biti jer zadrzavati nezadovoljnog igraca nema smisla. A sljedeci put PSG moze biti u situaciji kada ce htjeti nekoga iz Reala, praviti si probleme nije dobro za posao.

Barca je sama kriva, uletila je u mozebitan transfer kao da kupuje igraca od Slaven Belupa, jos sa onim "zatocenik je" glasinama i sa stavom kako PSG moze biti pocascen sto oni nude ista za Verrattia (a ponuda je bila ).
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 23.01.2018., 01:49   #1824
da ne spominjem kako su ovakve izjave realovaca u kojima oni ko najveći klošari vrbuju jednog igrača iz protivničkog tabora pred međusobni meč krajnje ridikulozne i amoralne. već smo navikli, svi smo već navikli, tako da to i nije više neka velka greška kad su oni u pitanju.
Ajutokintumi is offline  
Old 23.01.2018., 06:38   #1825
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Neymar je već igrao u najvećem klubu svijeta, taj dio karijere je odradio
evo, sanchez je nedavno rekao da je došao u najveći klub svijeta, a igrao je u barci. očito da ga se iskustvo barce nije previše dojmilo

Quote:
Tijs kaže: Pogledaj post
... ja ne vidim na koji on način može dignuti zlatnu loptu od tamo. Meni nije toliko nezamisliv njegov odlazak iz PSGa u skoroj budućnosti, dapače, mnogo mi je teže zamisliti da on taj ugovor odradi do kraja. Ali dobro, vidjet ćemo šta će biti od toga.
ako PSG osvoje LP i ako dobro odigra na svjetskom prvenstvu ili ako brazil slučajno osvoji SP itekako ima šanse za zlatnu loptu. tko su mu konkurenti? ronaldo će teško konkurirati osim ako real stvarno ne iznenadi u LP i ako portugal ode daleko u SP, što je teško za očekivati

leo? barca dominira u prvenstvu, ali vidjeti ćemo koliko ova momčad vrijedi u europi. na SP će teško biti najbolji igrač, nije bio ni na ovom zadnjem a sada je četiri godine stariji

mislim da mu šanse ove godine nisu nerealne, posebno ako za početak sa PSG-om sruši real i bude među najzaslužinjima za isto
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 23.01.2018., 06:47   #1826
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Ha gle, Neymar diže prestiž cijeloj ligi i time privlači ulagače, a s njima i trenere i igrače. Marketinški je on uspjeh za sve, a nogometno nije - jer je sad PSG samo još više ispred konkurencije, a on ničim ne napreduje. Pa već sad tankira i bira utakmice.

Zlatnu loptu može dobiti ako PSG osvoji LP. Sigurno će to probati i ako ne uspije iz druge iii treće, promijenit će klub. Ali ne vjerujem da će već na kraju prve sezone otići iz kluba ni da će ga šeici pustiti.
Barca je ispred drugoplasiranog 11 bodova, City 12, Bayern 16 a PSG jednicifrenih 8.
A Neymar je nazvao napredak u karijeri prelazak iz El Clasica pred 80 000 na Santiago B. i stotinama milijuna pred TV na derbi protiv aktuelnog prvaka na Stade Luis ll pred 18 000
__________________
Imposible i barba Ive
bdirlija is offline  
Old 23.01.2018., 09:01   #1827
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Ako dode do transfera to ce biti jer zadrzavati nezadovoljnog igraca nema smisla. A sljedeci put PSG moze biti u situaciji kada ce htjeti nekoga iz Reala, praviti si probleme nije dobro za posao.

Barca je sama kriva, uletila je u mozebitan transfer kao da kupuje igraca od Slaven Belupa, jos sa onim "zatocenik je" glasinama i sa stavom kako PSG moze biti pocascen sto oni nude ista za Verrattia (a ponuda je bila ).
A s kakvim će pristupom Real doći i pokušati uzeti Neymara ako ne sa spikom da je zatočenik? Pa već je krenulo s ovom šemom o zlatnom kavezu

Šeik očito nije raspoložen da PSG bude feeder club za velike klubove i zna da je nezadovoljstvo igrača relativno. Eto, zadržali su i nezadovoljnog Verrattija. Neymara su doveli lani i sigurno ga se neće htjeti riješiti, još manje ga pustiti europskom konkurentu Realu.

Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
evo, sanchez je nedavno rekao da je došao u najveći klub svijeta, a igrao je u barci. očito da ga se iskustvo barce nije previše dojmilo
Mou ga je prisilio da to kaže

Quote:
mislim da mu šanse ove godine nisu nerealne, posebno ako za početak sa PSG-om sruši real i bude među najzaslužinjima za isto
Messi je već sad zaslužio Zlatnu loptu za 2018.
Sudden Sid is offline  
Old 23.01.2018., 09:37   #1828
Neymar ako osvoji LŠ (teško moguće) i ako osvoji SP (jako moguće) 90% on osvaja Zlatnu loptu. Ali njegov motiv je samo novac i da bude glavni igrač... To je okej ali nije okej da priča kako je ovo napredak u njegovoj karijeri kad svi znamo da nije. Nikad on neće biti kao Messi i CR7.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Old 23.01.2018., 10:03   #1829
Francuska je nogometna provincija i Neymaru treba čudo za osvojiti zlatnu loptu. Liga prvaka i SP su prevelike kocke, turnir natjecanja u kojima toliko toga može poći u krivo.
Mister Yellow is offline  
Old 23.01.2018., 10:06   #1830
Tako je... Iskreno, moje neko lično mišljenje je da se samo Mbappe i G. Jesus mogu približiti nivou Messia i CR7. Svaka čast i Neymaru, Dybali i Kaneu ali... Samo Mbappe i Gabriel Jesus. Imaju mi "ono nešto".

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Old 23.01.2018., 10:30   #1831
Gabriel ima ono nesto, a nemaju Neymar i Dybala???
MagicRat is offline  
Old 23.01.2018., 10:34   #1832
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Messi je već sad zaslužio Zlatnu loptu za 2018.


kolega moj, jedan tap in u finalu LP može sve promjeniti u trenu
Ajutokintumi is offline  
Old 23.01.2018., 10:35   #1833
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Gabriel ima ono nesto, a nemaju Neymar i Dybala???
Procjena igraca nije mu bas ono nesto izgleda


Tko je tocno otisao iz PSG-a da daje nadu da ce doci u Real?

Thiago Silva je bio najbolji stoper na svijetu, ostao e u PSG-u, Cavani ce ostati najbolje godine, Ibra takodjer otisao tek kad vise nije bilo potrebe za njim itd.

Igras ligu prvaka, imat ces bolju sansu nego Real ili Barca jer imas jednaku kvalitetu u ekipi a i mozes odmarati igrace u prvenstvu, igras u jednom od najboljih gradova u Europi sto je jako podcjenjeno, pare nece biti problem. Zaboravite Neymara
pepeto1 is offline  
Old 23.01.2018., 10:49   #1834
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Igras ligu prvaka, imat ces bolju sansu nego Real ili Barca jer imas jednaku kvalitetu u ekipi a i mozes odmarati igrace u prvenstvu, igras u jednom od najboljih gradova u Europi sto je jako podcjenjeno, pare nece biti problem. Zaboravite Neymara
E pa to ti baš i nije točno. Vidiš da se Bayern godinama šeće ligom i odmara igrače pa u LP flopnu, što je liga teža to klubovi igraju u jačem ritmu i napreduju. Jača konkurencija te tjera da igraš bolje, Bayern i PSG nemaju nikoga da ih tjera i onda s pola gasa odrade prvenstvo i kada dođe neka jača ekipa u LP onda nemaju previše iskustva u igranju takvih utakmica dok ih drugi igraju po 10 puta u sezoni. Zato je Primera bila toliko dominantna ili nekoć Prem.

Što se tiče Jesusa, odličan talent no ni blizu Neymara i Dybale. On nema taj neki ekstra potez poput ovih, po meni može biti sretan ako postigne ovo što sada Kane radi(ne govorim samo za golove već all round igru koja kod njega nije na razini jednoga Kanea, a kamo li tek ove dvojice), što je po meni dosta podcijenjeno. Po meni je Kane razina svih gore navedenih, stavi ga u dobru ekipu i imati ćeš nešto kao CR od kada je postao poacher.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 23.01.2018., 10:51   #1835
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Gabriel ima ono nesto, a nemaju Neymar i Dybala???
Rekao sam da je to moje mišljenje. Neymar, Hazard, Kane i Dybala mogu da budu world class koliko žele ali mislim da ne mogu da se približe vanzemaljskom nivou kojeg imaju samo Messi i CR7. Nemoj da poriceš da se Jesus fantastično uklopio u EPL. Čak je rekao da je očekivao da će biti teže a dečko je '96. godište. A Mbappeov talenat je jednostavno strašan a dečko je jedva punoletan. Nerealno podseća na Ronalda iz Brazila. Opet ponavljam, moje mišljenje.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Old 23.01.2018., 10:59   #1836
Osim nosa za gol i toga što tip stvarno radi za ekipu ne kužim gdje ti vidiš taj neki ekstra potez kod Jesusa, nešto što ga izdiže u odnosu na ostale. Evo meni osobno je Martial veći talent od njega, makar mi se ovaj čini mentalno jači.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 23.01.2018., 11:12   #1837
Nije niti svaki lovaš zauvijek ustrajao u futranju nogometnog kluba.

Mandarić, Rusi iz Monaca, šeik iz Malage... Pa čak donekle i Abramovič. Naravno, nisu ista kategorija kao Al Naser, ali tko zna. PSG im je igračka, nije isključeno da se ne zasite, pogotovo ako se igračka brzo pokvari.

Marca divlja zadnjih mjesec dana s tim Neymarom, dosadni su u božju mater, em žali što je prešao, em iz njegovog kampa kažu ovo, em kažu ono, em sukobi u svlačionici, em ga navijači ne vole... Ne znam čemu, niti ove niti sljedeće sezone nitko ne bi trebao biti niti blizu njemu.

Činjenica jest da bi eventualno ispadanje iz LP ranije od polufinala izlilo kantu hladne vode na određene glave, i u upravi i na terenu. Napumpavanje statistike u francuskoj ligi sigurno nije put za nogometni Olimp.

A kad smo kod pariških Arapa, živo me čudi što su se odlučili pare ulupati u francuski, a ne španjolski ili engleski klub. Dugoročni plan im može biti samo nekakva europska superliga gdje bi na tjednoj bazi igrali jake utakmice, ne vidim druge.
ZinedineZidane is offline  
Old 23.01.2018., 11:14   #1838
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
E pa to ti baš i nije točno. Vidiš da se Bayern godinama šeće ligom i odmara igrače pa u LP flopnu, što je liga teža to klubovi igraju u jačem ritmu i napreduju. Jača konkurencija te tjera da igraš bolje, Bayern i PSG nemaju nikoga da ih tjera i onda s pola gasa odrade prvenstvo i kada dođe neka jača ekipa u LP onda nemaju previše iskustva u igranju takvih utakmica dok ih drugi igraju po 10 puta u sezoni. Zato je Primera bila toliko dominantna ili nekoć Prem.
Nebi se bas slozio. U zadnjih 10 godina Bayern je 3 puta bio u finalu lige prvaka, jbga izgubili su 2 puta, ali to nema nikakve veze sa snagom lige. Nei dosli toliko daleko da nemaju motivaciju, finale je jedna utakmica u kojoj se moze dogoditi svasta. I to protiv Chelsea su izgubili na penale, sto je oept totalna kocka.

United ima isto skor kao Bayern, 3 puta finale 2 puta izgubili, Barca i Real isto bili 3 ptua i finalima ali sve osvojili.

Znaci Bayern jednako cesto dolazi kao ostale najvece ekipe u finale samo nisu osvojili sve, a realno Real i Barca su imali bolje ekipe a uz to to je finale lige prvaka, tu je motivacija 100%. Imao bis pravo da su ispadali prije, prvo kolo nakon skupine itd, ali to nije tocno.
pepeto1 is offline  
Old 23.01.2018., 11:19   #1839
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Nije niti svaki lovaš zauvijek ustrajao u futranju nogometnog kluba.

Mandarić, Rusi iz Monaca, šeik iz Malage... Pa čak donekle i Abramovič. Naravno, nisu ista kategorija kao Al Naser, ali tko zna. PSG im je igračka, nije isključeno da se ne zasite, pogotovo ako se igračka brzo pokvari.

Marca divlja zadnjih mjesec dana s tim Neymarom, dosadni su u božju mater, em žali što je prešao, em iz njegovog kampa kažu ovo, em kažu ono, em sukobi u svlačionici, em ga navijači ne vole... Ne znam čemu, niti ove niti sljedeće sezone nitko ne bi trebao biti niti blizu njemu.

Činjenica jest da bi eventualno ispadanje iz LP ranije od polufinala izlilo kantu hladne vode na određene glave, i u upravi i na terenu. Napumpavanje statistike u francuskoj ligi sigurno nije put za nogometni Olimp.

A kad smo kod pariških Arapa, živo me čudi što su se odlučili pare ulupati u francuski, a ne španjolski ili engleski klub. Dugoročni plan im može biti samo nekakva europska superliga gdje bi na tjednoj bazi igrali jake utakmice, ne vidim druge.
Dugorocni plan je bas to - dugorocni, a kao grad Pariz je toliko iznad drugih gradova Europe, jedino Rim mu moze doci blizu

@Sid - ne mislim da ce Real uletiti sa takvim pricama, to su novinarska naklapanja, ako igrac zeli otic, posaljes ponudu koja je zadovoljavajuca za sve strane, ako prođe super, ako ne dobro, bez pustanja izjava u javnot, bez kukanja agenata, izvora bliskih klubu itd itd. Na kraju dan, nogomet je i dalje odlican posao, klubovi trebaju imati odnose kao Real i Bayern, ne kao Real i United
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 23.01.2018., 11:23   #1840
Quote:
Slobodan kaže: Pogledaj post
Tako je... Iskreno, moje neko lično mišljenje je da se samo Mbappe i G. Jesus mogu približiti nivou Messia i CR7. Svaka čast i Neymaru, Dybali i Kaneu ali... Samo Mbappe i Gabriel Jesus. Imaju mi "ono nešto".

Sent from my LG V20 using Tapatalk


Martial je puno bolji od jesusa u svemu
Strašan dribler i finišer


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.